Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część szósta

Polecane posty

Gość globus
Znowu listu nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Pozdrawiam póżną porą. Dziś po 4 dniach deszczu w końcu słońce. Miałam zjazd rodzinny, wszystkie dzieci , wnuki i wnuczki. Oj jak fajnie, szkoda ,że krótko, nie zdążyliśmy się nagadać. Najważniejsze ,że córka dobrze wygląda, amniopunkcja wykazała; dziewczynka , zdrowa. :) Oby tak do grudnia i powitam nową wnusię:) Buziaki dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Tak... upały przyszły... afrykańskie... i podobno tak ma być do czwartku... pamiętajmy, aby pić duuużo wody... często i małymi łykami... jeszcze raz przypomnę Wam o eliksirze (uzupełniającym wypocone minerały) Jarosława Kreta: -letnia woda -sok z cytryny -szczypta suszonego imbiru -szczypta soli -szczypta cukru Śniadanko zajadam... zimne mleko + nasiona chia + banan + cukier kokosowy + cynamon... zdrowe, pyszne i smakuje jak lody... A my na wycieczce byliśmy... w sobotę zabraliśmy siostrę mojego męża i pojechaliśmy na grób ich brata... potem był Wyszogród... tam posiedzieliśmy sobie w cieniu nad Wisłą... i jeszcze do Płocka zajrzeliśmy i do Włocławka... wieczorem powrót do domu... x Cyferko, może kotek na myszki sobie poluje... albo na jakieś ptaszki... pewnie czuje się jak prawdziwy łowca...:) x Imuś, i co... byliście nad morzem...? kocham morskie fale... ale tak się składa, że już od kilku lat ich nie widziałam... buuu... x Globusku, przyjaciółka przyjeżdża... piękne chwile przed Wami... Grzyby są... ale ja się na nich nie znam, więc nie zbieram... co innego mój mąż i najbliższa nasza sąsiadka... oni znają się doskonale i uwielbiają grzybobrania... x Marysiu, miło, że miałaś u siebie swoich najbliższych ludzi... i tych dużych i tych małych... córka już po badaniach, może ze spokojem na narodziny córeczki czekać... Kawkę zrobię... częstujcie się: (_)> (_)> (_)> (_)> Dobrego tygodnia, dla nas wszystkich. Pa...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. x Ada tęskniłam za kawą przez Ciebie zrobioną.Dziękuję. Miałaś fajną niedzielę. Pogoda też dopisała. Wyobraź sobie,że u mnie również świeciło słońce:) Dobrego poniedziałku. x Marylko witaj jak fajnie,że wpadłaś.Miałaś zjazd rodzinny. Widzę jak było gwarno i wesoło. Razem z Tobą czekamy na narodziny wnusi. Pozdrawiam. x Cyferko , Imuś czas na kawę:) x Dobrego poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf..... jak gorąco :-D Witajcie na porannej kawie. Ada widzę,że wykorzystałaś wolne chwile na przyjemności super.Dzięki za przypomnienie o eliksirze ;-) Codziennie rano po przebudzeniu piję ciepłą wodę z cytryną i miodem.Również polecam ;-) X Marysiu dobre wieści nam przynosisz :-) Wszystko układa się pomyślnie i rodzinka się powiększa. Bardzo się cieszę. X Globusiku przed Tobą niekończące się ble,ble :-D z B. Dobrze jest mieć w życiu taką pokrewną duszę:-) Samych miłych chwil...na długo przyjeżdża? X Panią z Kaszub na kawę zapraszam;-) Proszę o relację z pobytu nad morzem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie mam szczęścia. Listy idą w eter:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
puk puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No w końcu siebie zobaczyłam. x Cyferko witaj na jak długo nie wiem.Zobaczymy jak będzie z samopoczuciem. U mnie dzisiaj pochmurno i troszkę chłodniej. Dobrego dnia. Otwieraj nowy miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstała i nabija pod nikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku Jutro otworzę nowy miesiąc ;-) Wczoraj Melek miał przygodę.... Bawił się w busie, Emek go nie zauważył i wyruszył z nim w miasto :-D Ale piszczał biedny :-( Emek zorientował się po kilometrze... Już drugi raz wybrał się w podróż :-) Dzieci wracają prawdopodobnie w czwartek. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś to ci heca :-( Szkoda,że nie dojechaliście. Zrób drugie podejście i w tygodniu spróbuj;-) Mieszkać nad morzem i nie być w sezonie nad morzem? To nie przystoi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! No i mamy kolejny dzień tropikalnych upałów... posłuchałyśmy głosu rozsądku oraz radiowych komunikatów i wczoraj z wnuśką nigdzie nie wychodziłyśmy, bo ona mała, ja stara i chorująca na serce... okna wszędzie pootwierałam i wentylator włączyłam... jak wieczorem wracałam do domu, to miałam wrażenie, że wychodząc na dwór weszłam do piekarnika... dziś będzie podobnie... Kawa, tym razem mrożona, na panie już czeka: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Witajcie przy kawie. Ada dziękuję. U Ciebie prawdziwy rożen. Trzymaj się. x U mnie temperatura umiarkowana. Wczoraj kropił deszcz. Dzisiaj też. O 18 tej muszę być na dworcu. x Cyferko Wasz Melek to podróżnik.Chce zwiedzać świat jak jego opiekunowie:) Niespodzianki jakie fundują zwierzęta są zaskakujące:) x Imuś No tak zawsze w pierwszej kolejności jedzie się do mamy. Nie ma jak u mamy❤️ Znam to. Czy na pogaduchy dojeżdżasz do nich??? Imus czy u Ciebie też takie upały??? x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,Aduś witajcie :-) Spóźniona,ale jestem;-) Globusiku to już dzisiaj ? Podekscytowana jesteś zapewne. Przyjemnych chwil Ci życzę.A ta B zna się z drugą B od szarych klusek?? ;-) U mnie też upał,wczoraj wieczorem zagrzmiało i wlało solidnie...znowu mam pełną beczkę deszczówki. Pozdrawiam Was kochane,trzymajcie się. Do uzdrzeni.... Jaka pogoda na Kaszubach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze zrobiłaś :-D :-D :-D żeby tylko nie przyszło im do głowy szukać Ciebie po nocy;-) Na czym teraz będą siedzieć,jeść i oglądać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie do Słupska masz najbliżej, to akurat na plus... Imuś żałuję,że nie mogę Ci nic podpowiedzieć. Mam nadzieję,że znajdziesz odpowiedni szpital. Szukaj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie ponownie. x Cyferko na godzinę 18tą będę na dworcu. Tak jestem podekscytowana. Wiem ,że obie będziemy płakać. Az się dziwię,że aż tak przeżywam to spotkanie.Wiem,że będzie rożnie ,wesoło i smutno. x Na szczęście pogoda jest w mojej ocenie dobra.Rano pokropił deszcz. Po deszczu rozpogodzenie .Jest słonecznie i bardzo ciepło choć .Na termometrze 29 st. Temperatura do zaakceptowania. Na południu ma być nawet 37. Tyle dla mnie za wiele. x Imuś przez kilka dni ze spaniem będę miała podobnie. Łóżko odstąpię.Będę spać na kanapie. Wygodna nie będzie, co prawda jeszcze na niej nie spałam ale tak mi wygląda. No cóż czego się nie robi dla bliźniego:) Niestety ja również nie mogę Ci polecić szpitala.Wszystko uległo takim zmianom ,że niczego nie można być pewnym. Imus trzymam kciuki za powodzenie w szukaniu. x Babki kończę liścik. Pozwólcie,że jutro na kawie będziemy dwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! No i co tu zrobić jak dalej ukrop leje się z nieba?? A można dzień rozpocząć od zjedzenia czegoś chłodnego. Moje śniadanie było właśnie takie. Wypiłam duży kubek jogurtu, zimnego, prosto z lodówki. A więc dziś, na wspólnej porannej kawce, mamy nową koleżankę.:) Serdeczne dzień dobry! Może pani B. zostaniesz z nami już na zawsze? Miło by było! Teraz kawcię zrobię. Z mlekiem i bez, gorącą i mrożoną, do wyboru i koloru. (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Od 4tej godziny nie śpimy. x Aduś dziękujemy za różnego rodzaju kawy. Na śniadanie jadłyśmy kaszę manną. To pierwsze śniadanie tak żeby można połknąć chemię. Obie mamy co łykać:( Dzisiaj planujemy mały rekonesans. x pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Hejka. U mnie dziś w nocy była burza z gradem. Niebo czerwone , moja piesa wlazła ze strachu pod łóżko. Też się bałam... Globus życzę miłego spotkania z B. Tematów do rozmowy nie zabraknie:) Wszyskie kobietki pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Łooo matko... pająki się zalęgły u Imuś... strasznie nie lubię tych stworów... w domu rodzinnym moim bywały, kosmate i właśnie takie wielkie jak dłoń... zrobiły sobie gniazda w winogronie, które porastało cały nasz dom... masakryczne wspomnienia... brrr... Kawa? Kawa, kawa, kawa...!! (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> Zdaje mi się, że upały troszkę zelżały. Już wczoraj było nawet znośnie. Wnusia, po przymusowym dwudniowym siedzeniu w chacie, stęskniła się za powietrzem. A jeszcze bardziej za dziećmi i placem zabaw. Zrobiłyśmy sobie dwie (z południową przerwą na drzemkę) kilkugodzinne tury. Wyszalała się do woli. Dziś chyba też pójdziemy. Mówię chyba, bo przed chwilą skończyło mocno padać i nie wiem jak będzie dalej. Spadam pod prysznic. Pa...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... szlaban przepuścił... tylko smutne buźki zniknęły... ale teraz mogę wesołą dać: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie ... Cześć Marysiu... U mnie burze zapowiadali i przestrzegali,ale przeszła obok.... Teraz upał zelżał,chociaż noc koszmarna. Globusiku na kawkę wpadniesz z Panią B ? Jak spędzacie czas?? X Imuś dawaj te pająki,rozprawię się z nimi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Imuś. Nie boję się pająków :-D Jak widzę jakiegoś to na szczęście ;-) Pomijam oczywiście tarantule. Zamierzam dzisiaj kupić sobie rower....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś nie wiem jeszcze jaki....ma mieć duże koła. Miałam fajny... Emek oddał swojej matce ,bo nie jeździłam😭 Jeździłam,ale może za rzadko??? On ma rower,skuter i busa i ja nie wyznaczam mu kiedy i na czym ma jechać :-( Teraz sumienie go zżera i codziennie mnie pyta kiedy kupię sobie nowy rower :-D X Znalazłaś szpital??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś holenderkę na pewno, tylko nad kolorem się zastanawiam :-D jest taki wybór...piękne... po sąsiedzku mam sklep z rowerami i właściciel sklepu bardzo znajomy,serwis na miejscu... x Ustaliłaś już termin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś najbardziej mi się podoba czarny... im dłużej myślę,tym bardziej jestem zdecydowana.... X Dzieci już wracają,o 18 będą u siebie. Kot się ucieszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×