Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część szósta

Polecane posty

Gość adazina
Odpoczywam... och, tak... odpoczywam sobie... najpierw poszłam z suńką na łąkę... potem pojechałam do miasta... zakupy w Jysk-u bardzo udane... skorzystałam z obniżki cen i za grosze kupiłam dywan... kupiłam go dla suni, żeby miło jej było wylegiwać się na odnowionym balkonie... przy okazji nabyłam też duże donice (kolor - ostra fuksja) takie, które się na balkonowych barierkach wiesza... wprawdzie ni są mi one w tym sezonie potrzebne... ale że za pół ceny były, to kupiłam i przydadzą się na przyszłą wiosnę... Obok Jysk-a jest Pepco... weszłam i tam kupiłam dwa komplety bielizny dla wnusi... Obiadu dziś nie gotuję... mąż wraca wieczorem, zrobię wtedy sałatkę z mozzarelli, sałaty, pomidorów i vinegretu... to nam wystarczy... Także mam dziś wolne......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusku, nic nie szkodzi... mnie też się nieraz myli...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Jestem już po śniadaniu... nasiona chia z cukrem kokosowym, owocem kiwi, zalane kokosowym mlekiem... dobre to było... i ponoć bardzo zdrowe, bo nasionka pełne są drogocennych składników... chia mocno też oczyszcza organizm z rozmaitych złogów, trzeba tylko pamiętać o piciu dużych ilości wody... Na kaweczkę czas najwyższy: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. x Moje pierwsze śniadanie to dwa sucharki z herbatką. Następnie kawa. Ada dziękuję. Twoje śniadanie prawdziwie królewskie. Nigdy takiego nie jadłam:( czy do czasu obiadu jest wystarczające? x Imus Czemu tak rano wstajesz? wpadlaś do klubu tylko na chwilkę,czy masz zaplanowany wyjazd? Ja mam zamiar zrobić troszkę porządku w domu. x Cyferko Czas do pracy:) x Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Mnie oczy się otworzyły o 4 :-D Ale zamknęłam je i nie otwierałam do 6 ;-)wtedy to włączyłam telewizor...powtórka z debaty sejmu... i kawy nie trzeba było,bo prezesik ciśnienie mi podniósł. Chory człowiek,paranoik:-( X Moje śniadanie to ciepła woda z cytryną i miodem;-) o 6 z rana oczywiście..Potem kawa z Wami;-) Ada czy Twoje to sama wymyśliłaś,czy to z diety?? Mam cukier kokosowy,olej od jakiegoś czasu stosuję i mleczko do kawy... X Dziewczyny upały ponoś idą,przygotować proszę bikini;-) Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! W nocy burzę mieliśmy... gwałtowną... wstałam okna pozamykać... jak się burza skończyła wstałam okna pootwierać... wyspałam się raczej średnio...:O x Imuś, no, jak się wstaje o 4:00 a o 6:05 pociągiem do drugiego miasta jedzie, to śniadanie jada się o tej właśnie porze...:) x Globusku, do obiadu nie wystarcza... zawsze jeszcze jest drugie śniadanie... i kolejna kawcia też... zawsze ją z córką u niej pijemy... jak wchodzę do niech o 6:50 to już na mnie czeka... i razem popijamy... i sobie pogaduszki ucinamy... x Cyferko, mnie też ten mały człowieczek, mający wielką władzę, przeraża... i strach co to jeszcze z nami będzie... x Jest 4:30 kawkę robię: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. x Ada jesteś kochana. Zawsze pamiętasz o nas i przygotowujesz kawę. Dziękuję. Burza zakłócała Ci sen.Ja burz troszkę się boję szczególnie teraz bo są bardzo gwałtowne.Ja noc miałam spokojną ale za to teraz kropi deszcz. Ja się pytam gdzie te upały??? Dobrego dnia. x Cyferko , Imuś usiądźcie w klubiku.Kawa czeka i ja też:) x Dobrego dnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Dziękuję za kawę Aduś. i cieszę się,że mogę w Waszym towarzystwie ją wypić. X Nie chce mi się gadać :-( Od rana nerw po mnie chodzi :-( Wczoraj przyjechała amerykańska siostra Emka...😭 z wizytą,żeby dom zobaczyć (do matki nawet się nie odezwała) i do ojca wpadła powiedzieć,że przyjechała do Polski bo koleżanka jej jest chora....Jak ojciec się poczuł ??? na szczęście jej wizyta mnie ominęła :-D Wszystkie trzy siostry mają zakaz zbliżania się do mnie !!! Dobrego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko. Siostry siedzą za granicą.Zachłanne na pieniądze. Węszą jakby zdobyć pieniądze za dom. Moim zdaniem to są powody pokazywania się u ojca. Współczuję Wam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Wstaje nowy dzień... Ada wstaje razem z nim... pytasz Globusku, gdzie te upały... przyjedź do nas... zapraszam serdecznie...: upał, kawa i ja czekamy... (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Witaj Ada kawa smakuje jak każdego ranka.Dziękuję. Ponieważ mam zwierzaka wypady z domu mam ograniczone. Mam nadzieję,że do nas też zawita słońce. Wczoraj rano padało następnie była przerwa i po południu burza. Dzisiaj słońce. Taki pogodowy koktajl :) Dobrego dnia. x Imus gdzie sie ukryłaś??? przerwij prace domowe i wypij kawę. x Cyferko x Rolety w gorze, miejsce pracy wywietrzone czeka na szefową:) x Dobrego dnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Uwaga szlaban!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Ja też Globusiku zapraszam na kawę,lody i gorące słońce :-) Aduś witaj :-) Muszę się rozruszać,jeszcze półprzytomna jestem Odezwę się jeszcze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś bardzo smutne,współczuję. Młody chłopak... Rodzice pewnie od zmysłów odchodzą. Lato zabiera tylu młodych ludzi :-( Trzymaj się kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś, straszna rzecz... całe życie przed nim było... nawet nie próbuję myśleć co teraz jego rodzice i siostry czują... A u nas też dziś smutny dzień, trzecia rocznica śmierci młodziutkiej siostrzenicy. Waszemu znajomemu i mojej M. świeczki zapalę:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś, serdecznie zapraszam! Ale nie licz na słońce. Ranek piękny wstawał. Jak jechałam pociągiem, to widziałam nadciągające od północy czarne chmury. No i jak przed 7 weszłam do wnusi, to zaraz lunęło. Strasznie lunęło!! I nawet na chwilę burza przyszła. Strasznie pada do tej pory. Z wnuśką siedzimy cały dzień w domu. Woda z nieba leje się, a rozgrzana ziemia strasznie paruje. Nie ma czym oddychać. Masakryczny dzień. Czuję się jakbym miała foliowy worek na twarz naciągnięty. Zastanawiam się czy sobie nie psiknąć pod jezyk nitrogliceryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu przed wyłaniem postu, nie zerknełam na niego... Teraz widzę, że zbyt często powtarzałam słowo STRASZNIE... Ech...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Aduś. Nie przejmuj się,to nie wypracowanie na ocenę,wyraziłaś swoje emocje.... musi byś rzeczywiście strasznie :-D żartuję sobie,bo u mnie upał,słońce ;-) czego i Wam życzę na weekend..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem.Mówię dzień dobry kawę stawiam. x Aduś przykrywam Cię kołderką i spij.Kawa będzie w termosie. x Imuś o tej tragedii słyszałam w radiu. Nie myślałam,że stało się to blisko Ciebie.Brak mi słów żeby wyrazić współczucie bliskim:( W tm roku utonęło już bardzo dużo osób. Trzymaj się Imuś. x Cyferko Na lody nie zdążyłam. Może i dobrze. Deszcz nie sprzyjał spacerom.Zatrzymaj je w zamrażarce ,będą na następny raz:) x U mnie pogoda bez zmian. Deszcz. Imuś zmartwiłaś mnie prognozą,że do połowy sierpnia ma padać:( Znaczy się lata nie będzie. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj :-) Obserwuję codziennie mapę pogody i Twój region :-( Masakra,codziennie deszcz 😭 X U mnie dzieciaki szykują się do wyjazdu. Jadą autem...Niemcy,Holandia i Wenecja...głównie tam będą stacjonować. A mnie czeka opieka nad Melkiem :-D X Globusiku lodów nie utrzymam długo w zamrażarce;-) mam do nich słabość... Kupię nowe.... X Ada Imuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cyferko witaj, Piękne wojaże przed dziećmi. Życzę im dużo wrażeń. Czy Melek zamieszka u Ciebie???? Miłego dnia. Jeśli chodzi o pogodę to masz rację masakra!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku do Melka będę dojeżdżała. On przyzwyczajony jest do podwórka... u siebie nie wypuściłabym go... on by zwariował razem ze mną :-D Damy radę;-) Dzieci podekscytowane wyjazdem.... Dobrego dnia Globusiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Noc kiepska była... duchota nieziemska... spałam z oknem otwartym tuż nad moją głową, a i tak powietrza mi brakowało... na dziś zapowiadają upał, a jutro burze i mocne ulewy... gdzie ładne i miłe lato się podziało...??:O Podrepczę do kuchni, kawkę zrobię: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada przydreptałam na kawę. Dziękuję Ci. x U mnie pogoda jakiej nie pamiętam. Nic nie wróży zmiany na lepsze. Czuję się bardzo źle.W domu wilgoć, nawet ubrania są wilgotne. Zapowiada mi się ciężki tydzień. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane❤️ Piję z Wami kawkę,dzięki Aduś. Zgadzam się,lato okropne :-( Życzę Wam zdrówka. Ostatni tydzień lipca :-( Majster nasz wrócił dzisiaj do pracy. Za bardzo roboty dla niego nie ma .... Studencik wszystko na bieżąco naprawiał, bardzo zdziwiony pracownik,do tej pory myślał,że jest niezastąpiony ;-) W każdym razie ja cieszę się,że on wrócił ,świadczy to o tym,że ręka się zagoiła. X Bywajcie. Do uzdrzeni. Gdzie ta nasza Imuś ? Kawy już z nami nie pije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Cześć dziewczyny. Wreszcie mi się udało zawitać do stacyjkowa. Od wczoraj pada deszcz. Zaprawiam ogorki na kiszone, z mojego ogródka. Która chce jabłka papierówki ? Mogę obdzielić, tak obrodziły:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko oczywiście,że chcę jabłek:) ogórków zresztą też. Pozdrawiam. x Imuś następna tragedia:) Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś oczywiście sromotna pomyła miała być smutna buźka. Czuję się fatalnie więc nie myślę. Czy ta kobieta to Twoja znajoma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Wstałam... owsiankę jem... zaraz kawencja będzie... (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×