Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część szósta

Polecane posty

Witajcie !! Uch, zimnica... widzę tylko 9,3... a o tej porze dnia bywało czasem prawie 20... wczoraj był masakryczny dzień... lało strasznie i wiało okrutnie... lato nam się schowało do mysiej dziurki, wyjść z niej nie chce, tylko nam język pokazuje...:( Kawkę idę zrobić. (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusku, szkoda wielka, że chcesz zrezygnować z wycieczki. Dziwnów bardzo mile wspominam. Byłam tam, bardzo dawno temu, na wczasach z dziećmi. Mieszkaliśmy w cudnym małym domku, dosłownie dwa kroki od morza. Pan gospodarz wędził węgorze. Robił to nielegalnie. No i (chyba żeby swoim letnikom gęby pozamykać) częstował nas tymi, jeszcze gorącymi, pysznościami. x Imuś, mówisz, że jak było we wtorek, tak ma być przez 7 tygodni... ech, u nas to się chyba nie sprawdzi... wtorek był cały wyjątkowo upalny... no, a od wczoraj strasznie zimno... kurtkę i ciepłą bluzę dzisiaj biorę... x Cyferko, oj, jo joj... kolega brzydko postąpił, bardzo brzydko... widać, miłość go zaślepiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Koleżanki. Zasiadam do kawy.Piję na poprawę samopoczucia. x Liczyłam na pogodny i ciepły dzień. Niestety!!!!! x Aduś wiem,że każda wycieczka to przyjemność ale tak się zniechęciłam zimnem,że już nic mnie nie zachęci.:( x Cyferko co ja słyszę??? zachowanie kumpla bardzo brzydkie.Uknuł intrygę a wystarczyło być mężczyzną i powiedzieć prawdę.Nic go nie usprawiedliwia. x Imuś zawsze będziesz miała ładne paznokcie.Ciekawa jestem jak długo je się robi i czy nie jest szkodliwe dla paznokci. Moje są bardzo słabe dlatego używam tylko odżywki. Odzywa sie w Tobie dusza grzybiarki:) Trzymam kciuki! x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem :-) Jestem na kawie :-) Dzięki Aduś. U mnie słonecznie,15 rano było,a ja i tak w krótkim rękawku :-D U mnie też okrutnie wiało,myślałam nawet, że bez dachu zostaniemy :-( Dzisiaj spokojnie. Globusiku te hybrydy pracochłonne.Najgorsze zdejmowanie :-( Trzeba acetonem... Ja robiłam u kosmetyczki,dlatego właśnie,że mam słabe... Chciałam odbudować paznokcie....ale nie lubię ich ... i to tylko 2 tygodnie ...Co innego na stopach,jestem za!!! Teraz jest nowa metoda...tytanowa. Szybciej,bezpieczniej i drożej :-D Imuś powodzenia i miłego dnia do uzdrzeni ;-) Trzymajcie się koleżanki. Jutro sobotka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kawa gorąca pachnąca czeka na klubowiczki. Zapraszam. x Ada i Imuś jak się wyśpicie przychodźcie na kawowe śniadanko. x Cyferko Koleżanki jeszcze odpoczywają a my juz na chodzie. Wyobraź sobie,że przywitało mnie słońce. Mam inne lepsze samopoczucie. Po kuracji z jajkiem i złotem intruza chyba pokonałam.Nie ma jak babcine sposoby. Cyferko to paznokcie hybrydowe mają krotki żywot. Słyszałam że robi sie je bardzo długo. Ja zostanę przy odżywce, jest dobra i ma ładny perłowy kolor. Pomagam Ci podnieść roletę:) x Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Dzięki za pomoc :-D Biegałam na ryneczek. Wkurzają mnie te babki ,przekupki :-( Zdzierają taką kasę za te niby swojskie produkty,nowalijki itp....Podatków nie płacą i wszystko o 300%droższe aniżeli w sklepie. Ja tam skąpa nie jestem,ale nie nienawidzę krętactwa. Podpatrzyłam raz jak taka pani podbiera towar ze straganu giełdowego,a potem bije się w piersi,że rano z ogródka zbierała :-( I taka jedna mi dzisiaj ciśnienie podniosła.... X W każdym razie kupiłam swojskie :-D ziemniaki i będzie na obiad babka ziemniaczana ;-) X Słońca nie ma,ale ciepło,fajnie... Imuś jak wczorajszy wyjazd ?? Ada Ciebie nie budzę,odpoczywaj jak wstaniesz,wpadaj na kawę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! x Globusku, dzięki za kadencję. Pyszna i pachnąca. Fajnie, że oczko Twoje ma się lepiej. Tak, babcine sposoby sprawdzają się świetnie. x Cyferko, handlarze na ryneczkach bardzo naciągają. Ale nie tylko oni. Kolega zięcia pracuje dla dużej sieci, znanych hipermarketów. I opowiadał o różnych oszustwach. Np. jajka. Wcale nie jest prawdą, że te droższe są z chowu ściókowego. I to tyko jest chyba najmniejszy "grzech" z jajkami związany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś, jak dobrze, że na fajną dr trafiliście. Dobra diagnoza, to podstawa. Mam nadzieję, że młody będzie teraz dobrze prowadzony. A ja zmykam do miasta. Nowy radiobudzik chcę kupić. Mam nadzieję, że polowanie będzie udane.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z telefonu piszę... nie lubię... co chwila się odrywam... i teraz dopiero widzę, że kawencja zamieniła się w kadencję... a w prawie kazdym zdaniu użyłam wyrazu dobrze...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ada Imuś a po kim ty odziedziczyłaś tą przypadłość?? Przeczytałam link :-( Masakra :-( X Aduś jak spędzasz dzień ? Odpoczywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór... mąż w dużym pokoju ma zamiar oglądać film pt. "Ścigany"... zarzeka się, że będzie na niego patrzył pierwszy raz w życiu...:P a ja uważam, że widział już go co najmniej 158 razy...:P:P no, to ja u siebie kompa odpaliłam i może znajdę film, który mnie zainteresuje... Cyferko, pytasz jak sobotkę spędzam... otóż pojechałam do miasta... zakupy, muszę przyznać, baaardzo udane...:D radiobudzik, słuchawki do komórki, worki do odkurzacza, bransoletka, bluzka i piżama... i jeszcze dla wnusi bluzka, sukienka i dwa rodzaje gumek do włosów... Po powrocie sprzątanie chałupy... męża dziś przez cały dzień nie było w domu, więc dla siebie samej obiadu nie chciało mi się gotować... zjadłam banana, dwie brzoskwinie i wypiłam drugą filiżankę kawy... to mi całkowicie wystarczyło... O, jejuś... teraz doczytałam, że babkę ziemniaczaną robiłaś... jak ja to lubię... palce lizać... mniam, mniam, mniam... czasami robiłam... jednak moja chora trzustka trochę się po niej buntowała... uwielbiam też kartacze... kilka lat temu byłam na kuracji w Gołdapi... z jedną taką koleżanką podjadałyśmy sobie właśnie kartacze... zapijałyśmy je piwem...;) i jakoś nie pamiętam bólu trzustki...:D ale już od kilku lat nie pijam żadnego alkoholu, nawet piwa... niestety...😭 teraz mogę sobie alkoholowo/kartaczową rozpustę tylko powspominać...:P:P No, nic... poszukam jakiegoś filmidła... Dobrej nocy, babeczki...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Cyferko otóż w czwartek podjęłam decyzję,że od kobiet udających działkowiczki nic nie kupię. Podają ceny obłędne.Kupując od nich myślałam, że pomogę im zarobić jakieś pieniążki a one robią ze mnie balona. Zachwalają towar,że jest wyjątkowy a jest taki jak w sklepach. Dość!!!! Milej niedzieli :) x Aduś jajka o temat rzeka. W tv widziałam program na ten temat. Włosy urosły mi drugie tyle co mam:) sprawa nadawała się dla prokuratora. Na każdym kroku jesteśmy oszukiwani. Ada ale zaszalałaś. Tyle zakupów!!! fajnie,że udane. Pozdrawiam. x Imus Przeczytałam link. Nie do wiary co czyha na człowieka. Przecież w każdej chwili i na prostej drodze można zwichnąć nogę lub co innego może się wydarzyć. Juniorek narażony jest na niebezpieczeńtwo.Nie dziwie się, że się denerwuje. Nie wiem czy dsa się to wyleczyć???? Dobrze,że trafiłaś na lekarkę która poważnie podeszla do problemu. x U mnie słońce jest obrażone, za chmurami:( x Dp uzdrzeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Ja już, jak zwykle w tygodniu, na nogach... radiobudzik sprawdził się świetnie... o 4:00 obudziła mnie moja ulubiona radiowa Trójka...:) teraz też cicho sobie gra... a ja kończę owsiankę... zaraz kawusię zrobię... Wy jeszcze śpijcie sobie smacznie... a jak przyjdzie pora wstańcie, kawka czeka: (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. x Ada wstałam i kawusie popijam. Zaczynamy 17 dzień lipca. Oczywiście u mnie pochmurno. x Imus No tak w sierpniu sie okaże co dalej z tym robić. Być może że zupełnie wyleczyć sie nie da ale chociaż wzmocnić stawy, Pozostaje nauczyć się z tym żyć. Imus czeka Cię cisza w ciszy :) x Cyferko jak zaczynasz 17 dzień lipca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Szlaban!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
A było tak fajnie.Wejście do klubiku znowu z problemami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Imuś. A mój telefon znowu w naprawie :-( Od soboty nie mam łączności,sieć nie odpowiada.... X No jak To nie wiesz,czy Twoja mama chce rybę ?? :-D Powinnaś wiedzieć :-D Pozdrów Rudzię,blondynę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Imuś :-) Zaczepki szuka i tyle:-) może ma nadzieję że tród jego docenisz :-D Telefon zbiesił się.... Połączenia tylko alarmowe Kontakty imienne zniknęły... Jak żyć bez telefonu :-D Przelewy muszę robić,a na tel kody przychodzą. Czekam cierpliwie na wieści od pana z serwisu. X Ugotuj zupę rybną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna... u nas pada... poszłyśmy z wnusią na zakupy i nas zmoczyło... :(( x Imuś, mówisz Kochana, że kara musi być... hehehe... ja swojego chłopa też ciszą w eterze karzę... tylko nie wiem, czy dla nich to jest faktycznie kara... nie rozmawiamy, no to oni mają święty spokój i już...:P x Cyferko, masz awarię telefonku... i do tego kontakty straciłaś... kurczę, przykra sprawa... a ja już tyle razy sama sobie obiecywałam, że wszystkie numery pracowicie do notesu przepiszę... no i oczywiście ciągle na obiecywankach zawsze się kończy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Aduś. Mam spisane na kartce;-) Chodziło mi o to ,że w tel. się nie wyświetlają. Jak nie wrócą :-D napiszę jeszcze raz.... Padało od rana,ale rozjaśnia się. Jest nadzieja na słońce. A Ty Globusiku co porabiasz?? Wpadaj na ble,ble....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie, dzień dobry. x Jestem z kawą i wieściami. Zacznę od pogody. Czekam bardzo na zapowiadane słońce.Niestety nie ma go. Chmury i chłód. Oczywiście wczoraj było podobnie. Brak słów. x Uśmiałam się z waszego ble ble. Na tapetę wzięłyście swoje połówki. Ada jesteś twardą zawodniczką:) musiał Ci dobrze zajść za skórę skoro tak długo trwała cisza:D Dziewczyny wszystko co piszecie to samo życie.!!!! x Ja mam dzisiaj odwiedziny niechcianej koleżanki i jakby tego było mało z jej koleżanką:) jednam słowem mam radochę. Na zamówienie muszę ugotować szare kluski! Idę więc do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję Globusiku za kawę ;-) Powiadasz :-D wizytę masz ?? i nijak nie dało się wymigać ?? To powodzenia Globusiku,cierpliwości;-) X Dziewczyny,co to za kary stosujecie :-D dla swoich Emków ?? Milczenie owiec,tak mi się kojarzy :-D U mnie tak się nie da...pracujemy razem,fonia musi być. X U mnie słonecznie..i.. ciepło. Telefonu jeszcze nie mam :-( Dobrego dzionka Ada nie jechała dzisiaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Taaak... Ada nie jechała... córka dziś ma wolne, więc ja też... spałam do samej godziny dziewiątej...:D x Globusku, dzięki... kawusia przednia... miło ją z Wami wypić... Oj, to nie ja... to Imuś ostatnio wytrzymała cały miesiąc... u mnie nieodzywanie to dawniej bywało... teraz jakoś chyba się rzadziej zdarza... wychodzi na to, że chyba nareszcie się jakoś dotarliśmy... hyhyhyhy... po prawie czterdziestu latach małżeństwa...:P:P:P nie ma co, szybko do tego doszliśmy...:D:D:D:D Kurka, znowu masz niechcianą wizytę... i jeszcze zdublowaną, bo z jej koleżanką... i co, to te panie zażyczyły sobie szarych klusek...?? oj, ja bym im zrobiła czarną polewkę... może koleżanka zrozumiałaby, że nie jest mile widziana... x Cyferko, no tak, pracuje cie razem, to fonia musi u Was być... ale rozbawiłaś mnie tym stwierdzeniem...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś ja zawsze twierdzę,że i do męża można się przyzwyczaić:-D Dobrego dnia Ada wykorzystaj wolne chwile i l e n i u ch u j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzięki Ada za sprostowanie:) ja znowu dałam plamę:) Masz wolny dzień odpoczywaj więc.Pozdrawiam. x Imuś taaak znowu Was pomyliłam. Nic to obiecuję poprawę:) Wielka szkoda,że napisany list wcięło.Ja w takiej sytuacji bardzo się wkurzam. Pozdrawiam. x Cyferko dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×