Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część szósta

Polecane posty

Witajcie !! A u nas pogoda, od wczoraj, jakaś łaskawsza... słońce nie prażyło, deszcz nie lał... fajnie nawet było... na dziś też zapowiadają spokój... jak zajadę do dzieci, to obiad ugotuję (biały barszcz z pieczarkami) i chodu z wnusią na plac zabaw... ma tam fajne towarzystwo... Zuzia, Jagódka, Julka, Filip i Michałek... a we wrześniu urodzi się im nowy kolega, bo Zuza będzie miła brata... Kawusia przyda się na odgonienie senności: (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> Aaa... ja dziś wstaję ostatni raz o 4:00... przez półtora tygodnia nie muszę się zrywać tak wcześnie... córka idzie na krótki urlop i z wnusią w niedzielę przenoszą się do nas...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ok. Dobrą godzinę miałaś,cały dzień wolny. Dostałam kurki,całe wiadro, takie 5 l Nie prosiłam!!! Wymyte już,pamiętacie mój przepis na czyszczenie kurek? Sprawdza się ..... X Ada czyli domowe przedszkole przenosi się do Ciebie :-) Fajnie,odpoczniesz od dojazdów. X Globusiku Oczywiście nie przeszkadzam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś myłam partiami właśnie we wrzątku z solą. J nie wie,że tu prawa fizyki zachodzą :-D Niech robi po swojemu. Dzisiaj zupa kurkowa,pozostałe usmażę z cebulką i zamrożę.Potem pewnie będę rozdawała. Koleżanka mieszka pod lasem,czasami do lasu nie wchodzi i wraca z pełnym koszem. Mnie tam grzyby nie kręcą ;-) Miłego Imuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Dziewczyny. Ponieważ moja "B" od pewnego czasu kawy nie pije nie wypada mi jej zostawiać i zasiadać w klubiku. Jednak najbardziej smakuje mi własnie w tym miejscu. x Pytacie jak spędzamy czas? Otóż więcej w domu i ze sobą.Jutro idziemy na koncert akordeonistów .Będzie w plenerze. x Nie cały rok temu 8 letnia wnusia "B" miała złosliwego guza mózgu.Przeszła dwie operacje.Lekarze twierdzą ,że został usunięty w całości.Fizycznie jest sprawna. Nikt o tym nie wiedział oprócz najbliższych.Dłużej "B" już nie dała rady żeby nie rozmawiać na ten temat. Teraz daje upust stresowi. Ponieważ mala z rodzicami mieszka w Anglii planuję przyjazd do Polski. W związku z powyższym po niedzieli "B" planuje wyjazd. Jest mi ciężko i smutno. x pozdrawiam Was bardzo serdecznie i do następnego zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku bardzo to smutne :-( Oczywiście rozumiem to ,że poświęcasz czas B....kawę nadrobimy ;-) Nie ma chyba nic gorszego niż patrzenie na cierpienie dzieciaczków :-( Trzymajcie,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj dzieci wróciły z podróży. Melek szczęśliwy...spał w domu całą noc. Niewdzięcznik :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedną niefajną przygodę mieli w podróży...auto stanęło na autostradzie. Przegrzało się...to było we Włoszech. Upał,żar,piekło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem uzależniona od Was :-D i kawy w Waszym towarzystwie.... Imuś jaka pogoda na Kaszubach?? Emek właśnie wyjechał do Lęborka.. U mnie cudowne 24*..... Noc też była chłodniejsza i wreszcie spałam .... X Samych przyjemności na weekend Wam życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jadę na tydzień do córki, już cieszę się na spacery po lesie z wnukami. Chyba komar i kleszcze nas ,, nie pogryzą ". Pozdrawiam ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Zapragnęłam choć małej kawy w klubiku. x kończy się wizyta.B pakuje swoje ciuszki. Rano zamierzamy pojechać i zerknąć na żaglowce. Po południu Juniorek zawiezie nas na dworzec. x Cyferko rzeczywiście koleżanka zaczarowała pogodę.Popadało jednak w sobotę po południu. x Imuś, Marylko , Ada pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Myślałam,że wagonik pusty, a tu niespodzianka .... Marysiu Globusiku,czas rozstania :-( Mam nadzieję,że wkrótce znowu się spotkacie. Wreszcie wychłodziłam chatę, na zewnątrz 18 stopni,cudownie. Ponoć idzie nowa fala gorąca,zbieram siły :-D Imuś ,Ada polecam Wam hit kinowy Dunierka,o ile pamiętam lubicie o tematyce wojennej. Studencik był w kinie...i super recenzję wystawił ;-) X Dobrego,miłego... Globusiku bez łez.... Pozdrów p.B od Cyferki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kojarzę,to o tym filmie opowiadałaś... Zapomniałam,myślałam,że to jakaś nowość. Co na Kaszubach? wiatry ucichły?? Emek mówił,że okrutnie wiało. Wrócił wczoraj przed północą...nie poleca wyjazdu autem w Twoje strony...korki,roboty drogowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Jest jak było. Dzień zaczynam starym rytmem. Rano kawa. Zapraszam. Małe plany co dalej??? Oglądam kąty i szukam B. Nie ma :( jest juz w swoim domu. Ja wróciłam na swoje łóżko. Ostatnie to wspomnienia. Niestety te smutne.Jest ich tak wiele. x Cyferko Nie było możliwe żeby nie było łez. Wiedziałam,że po powrocie zastane pustkę ale nie chcę o tym pisać. x Imus Czy jesteś po badaniach i czy znasz choć przybliżony termin zabiegu??? x Ada U Ciebie pełna chata:) ? czas masz pewnie wypełniony po brzegi. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj :-) Poobijana emocjonalnie jesteś :-( Trzeba cieszyć się tym co się ma ;-) odzyskałaś łóżko :-D Wyobraź sobie moja koleżanka wczoraj wyjechała ze Szczecina....pociągiem.... W drodze zepsuła się lokomotywa,pociąg stał 4 godz. gdzieś w polu:-( podróż trwała 17 godzin.... O 3 nad ranem dostałam wiadomość,że są w domu. X Dzisiejszej nocy w pokoju miałam 17 stopni,spałam przy otwartym balkonie.Noc była bardzo chłodna. Globusiczku pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Witajcie!! U nas urlopowanie pełną parą... odsypiam zaległości, potem wspólne śniadanka, kawusie, wyprawy do lasu... dziś lecę do fryzjera (obcięcie przydługich kudełków), potem fotograf i wymiana dowodu, popołudniu idziemy do synowej i syna... jutro z kolei do męża siostry... no i w tym tygodniu spotkam się z moją panią od paznokci... fajnie jest mieć urlop... (tylko komputer przed wnusią schowany, więc z komórki piszę) Buziaki dla Was Wszystkich, Kochane Babeczki...!! ♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko tak jestem bardzo poobijana. Potrzebuję czasu. Fatalnie zakończył się wypad koleżanki. B i zresztą ja też korzystamy z autobusów ale jazda również trwa długo. U mnie rano było 12 st. Noc bardzo zimna. x Aduś fajnie się czyta dobre , radosne wiadomości. Odpoczywaj ile się da:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada,aż Ci zazdroszczę :-D Odpoczywaj,należy Ci się. Cieszę się również,że znalazłaś czas na topikową kawę ;-) Pozdrawiam Cię serdecznie X Czekamy na Panią z Kaszub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i na kawę zapraszam. x Niedobrze bo zaspałam. Mam dzisiaj okulistę więc wpadłam na chwilkę. Zgodnie z prognozą pogody u mnie sieje malutki deszczyk. Podobno później będzie gorąco. x Dobrego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Piję kawkę,dzięki. Leć Glonusiku,może kolejki Cię ominął... Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zapraszam na kawę i choć krótkie spotkanie. Dzień zaczął się podobnie jak wczoraj. W nocy lekko popadało. Teraz zaczyna wyglądać słoneczko.Wczoraj było bardzo fajnie. Bez morderczego upału ale ciepło. x Wiem,że się zasmuciłaś. Koniecznie potrzebne Ci leczenie.Nie zwlekaj z decyzjami. Czym szybciej tym lepiej. Zwyrodnień nie da się wyleczyć ale zahamować na pewno. Jesteś za młoda na żeby pozwolić na dalszy rozwój choroby. Po wizycie u okulisty aż byłam zdziwiona,że oczy tak mocno mi się buntują. Nie robię z tego problemu.Wiem,że to starość. Pole widzenia bardzo zawężone. Trzymaj się mała i goń do lekarza. x Cyferko Wspominałaś ,że dzieci już w domu. Wiem,że są zadowoleni . Napisz coś na ten temat. x Ada Chowaj wszystkie patelnie. Bez nich u Ciebie będzie smażyć:) x Dobrego dnia. x dzisiaj dla odmiany mam endokrynologa:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś pierwszy wpis to do Ciebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×