Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część szósta

Polecane posty

Dzień dobry Globusiku,dzięki za kawkę :-) Mamy kłopot z opiekunką teścia :-( Wczoraj skręciła nogę,obowiązki przechodzą na nas,póki co.... Teściowa przywiozła do siebie siostrę inwalidkę,od urodzenia jest na wózku inwalidzkim.....tam też nasza pomoc jest niezbędna :-( planowaliśmy z Emkiem wyjechać na parę dni,ale wyszło jak zwykle :-( X Dzieciaki Globusiku przejechali 4500 km. Zobaczyli kawał świata ;-)Najwięcej kanałów :-D Wenecja,Amsterdam......zadziwieni kulturą bycia w Holandii, np. w jednym ciągu budowlanym burdel,za ścianą przedszkole i obok kościół :-D Dużo wrażeń i zdjęć.... X U mnie straszny upał :-( Przegrzewa mi się mózg... X Imuś Globusik ma rację,nie zwlekaj z leczeniem,zapisuj się gdzie możesz,zawsze jest szansa,że ktoś wypadnie z kolejki... Trzymajcie się.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko jestem spóźniona , chwytam za kubas kawy.:) Bardzo jej potrzebuję. Załatwiłam już sklep mięsny.Na jutro fryzjerka zaplanowała mi chodding już na godzinę 9tą. Nie lubię rano gnać:) No tak cały niemal kraj opanowało szaleństwo burz.U mnie spokojnie. W nocy pada deszcz , a dni są różne.Wczoraj słońce i ciepło dzisiaj pochmurno i chłodniej. Nie rozumiem co się dzieje. Z tego co piszesz masz uszkodzenia na tarasie. Czekaja mnie jeszcze zakupy spożywcze i jakieś pichcenie. Dzień wypełniony. x Imuś jak się miewasz??? x Ada Widziałam,że Twoje miasto było prawie pod wodą. Okropne to, tyle szkód!!!!! x Dobrego i spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku,witaj :-) Nic nie szkodzi,że się spóźniłaś... czekałam cierpliwie;-) Wiadomo,każdy ma coś tam do załatwienia. Jakoś szczególnie szykujesz się kulinarnie?? Czyżby znowu goście?? X Aduś no właśnie,co tam u Ciebie?? U mnie upalnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Witajcie !! Wnusia zasnęła... mamy więc chwilkę oddechu... x Immuś, przykre chwile przed Tobą... przytulam Cię serdecznie... x Cyferko, uuu... trąba powietrzna taras zniszczyła... dobrze, że Wam nic się nie stało... x Globusku, do fryzjera idziesz... fajnie... lubię takie wizyty... obie z córką byłyśmy w tym tygodniu... i od razu człek lepiej się ma... Tak... wczoraj przez moje okolice armagedon przechodził... nam nic się nie przydarzyło... ale miasto przez wiele godzin nie miało prądu i wody... moje pociągi podobno do dziś nie kursują, całe szczęście, że córka z wnuczką do mnie się przeniosły, bo nie wiem jak bym do nich docierała... a i córcia miałaby ogromne kłopoty z dostaniem się do swojego biura... Prognozy pogody na dzisiejszy poranek zapowiadały jeszcze silniejsze burze i do tego pięciocentymetrowy grad... na całe szczęście rozeszło się po kościach... Z komórki piszę piszę, więc krótko... Pa...!! ♡♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Na kawę zapraszam. U Was wszystko w porządku? U mnie upał i przed burzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem Cyferko kawa bardzo mi się przyda.Żłopię więc bardzo chętnie. x U mnie burz nie było. Oby tak dalej. Dzisiaj chłodniej. Wróciłam od fryzjerki. Mojej nie było zastąpiła mnie koleżanka. Nie jestem zadowolona:( x Miłego weekendu wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miłej i spokojnej niedzieli. x Imuś straszliwy kataklizm przeszedł nad naszymi głowami. Na szczęście ocalał dom i Wam nic się nie stało. Straty jeszcze długo będziecie naprawiać. Trzymaj się Imuś❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry. Wróciłam wczoraj, na pożegnanie w nocy była burza. Matko, jeden błysk na niebie , a jaki wiatr. Wnuki się obudziły, nie było prądu ale na szczęście dom cały. Współczuję tym , których spotkało nieszczęście. Szczególnie Rodzicom, co stracili Dzieci. X Pozdrawiam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja też Imuś bardzo współczuję. U mnie na szczęście bez strat. W nocy lało,w południe trąba przeszła... Marysiu ja też ciągle myślę o tych biednych dzieciach :-( i ich rodzinach.... X Zbierałam się właśnie do wyjścia z obiadem dla teścia... telefon,żebym nie niosła,bo siostra go już nakarmiła :-( Jestem zła....mogłam sobie inaczej zaplanować wolny dzień.Trudno. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry x Zapraszam na poniedziałkową kawę. x Zaczynamy nowy tydzień. Może będzie spokojniejszy. x Jestem na nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na kawę. Roleta w górze,a ja na stanowisku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Imuś dzięki ,dzięki .Szybciutko wlewam do kubka i piję. Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Wolne się skończyło... znowu o 4:00 budzik się odezwał...:D czas wstawać i do drogi się szykować... Imuś, uśmiechnięte dwie buźki widzę, mam więc nadzieję, że u Was życie jakoś wraca do normalności... natura to jednak straszny żywioł... Kawkę zrobię, mocną, niech da kopa i pomoże obudzić się: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyferka siorbniesz gałe misiowi?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ada witaj,mkniesz wagonikiem... piję szatana :-D dzięki. Wczoraj bardzo przyjemny i pogodny był dzień,dzisiaj zapowiada się upalnie... Pozdrawiam Was wszystkie,dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Ada i Imuś x Ada długi weekend za nami. Piję szatana i zabieram się do roboty. Bardzo nie chciało mi się wstawać!! x Imuś jeszcze nie macie prądu? to straszne co się stało.Dobrze,że macie agregat.Brak lodowki dałby się we znaki. x U mnie pochmurno.Znowu zapowiadają burze:( x Cyferko Kawa czeka, Jak zawsze smaczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Szukam listu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×