Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

List.

Polecane posty

Gość gośćSimona
Po co wam przepisy ?mama was nie nauczyła?ja umiem wszystko zrobić i ugotować przetwory na zimę mam w małym palcu.Kuchnia to moja pasja a truskawki mam w ogródku najlepsze jest ciasto na kruchym spodzie z truskawkami albo drożdżowe .Szafa pęka w szwach..auto dalej splacam dom budowałam 8 lat sprzety kompletne sama zarobiłam..chyba oddam biednym ..Na co chcecie przepis to wam dam mam w głowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchuflada
Po co wam przepisy ? ..Na co chcecie przepis to wam dam mam w głowie . mistrzyni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Simona ponoc brat brat od Pudziana cie szuka,jakis nowy hicior dla ciebie napisal czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSimona
Bierzesz maślankę i truskawki przynajmniej szklankę najlepiej świeżych..i wrzucasz do malaksera..jak nie masz mogę pożyczyć kupiłam dawno temu na wypllłatę..ucieram w nim surówki..mięso..pasty i koktajle w dzbanku..sokownik i mixer też mam żelazko Teflon odkurzacze dwa maszynę do szycia stół do masażu ..lokowke prostownice profesjonalną suszarkę do włosów i :-)ciquoczento..laptopa jeszcze spłacam auto też spłacam..ale po co mi to wszystko ..rozdam biednym.Dom tez ..robie podział majątku oddam swoją połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSimona
21.13, gotuje od 12 roku życia u boku mamy i babci nauczyłam sie wszystkiego nawet kurę i kaczkę umiem oparzyć oskubać wypatroszyć i poporcjować.Nie ma takiego dania którego nie umiałabym ugotować a gotuję wybornie i z wyobraznią.Nie wierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Na torcik truskawkowy przepis; Skl. Biszkopty do formy okraglej(jakie lubisz) 1 szt.jogurtu naturalnego duzy 4szt.galaretki truskawkowej Truskawki 250 g. Sposob przyrzadzania; 2 galaretki rozpuscic w 1 szklance wody,ostudzic. Jogurt polaczyc z galaretka. Gestniejaca mase wylac na biszkopt,na masie ulozyc truskawki...i do lodowki(musi sie schlodzic) Pozostale 2 galaretki rozpuscic w 3 szklankach wody(we wrzatku oczywiscie)...ostudzic. Gdy zgestnieje wylac je na truskawki. Ciasto do lodowki az galaretka bedzie scieta. Przepis sprawdzony. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSimona
I..każdą rybę umiem ogłuszyć wypatroszyć i poporcjować..nawet krowę umiem doić serio.Umiem wiele..wiecej niż niejedna pani z miasta.Potrafie zrobić z mleka ser i masło..nigdy nie trzymam sie przepisów zawsze na wyczucie i na smak i zawsze wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kuper z kaczki w sosie z gesich watrobek i do tego chipsy z boczniaka?Jadlem kiedys w Bratyslawie,smaki nie do podrobienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchuflada
maslo robi sie ze smietany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Truskawki w czekoladzie Umyj truskawki...osusz Czekolade rozpusc powoli...mleczna czarna lub biala...albo czarna i biala...bedzie mix Truskawki przeloz do pucharka i zalej je rozpuszczona czekolada..mozesz dodac bitej smietany.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchuflada
A kuper z kaczki w sosie z gesich watrobek bende rzygac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Kogo moje oczy widza chuflada...haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSimona
Masło robi się z kremówki..czyli mleko najpierw trzeba odwirować potem masz śmietankę z której robisz masło..jak laczka to tylko pieczona w całości nadziewana jabłkami sos z borowików plus buraczki starte gotowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Mam nadzieje ze pomoglam;-)bo nie chce mi sie przepisow pisac...jakos nie mam dzis do tego weny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchuflada
oj kawa ale Ty masz refleks :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winyl
Simona a mleko z sera zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSimona
Kawa to ty nie umiesz sama biszkopty upiec?po co kupować biszkopty jak biszkopt to najłatwiejsza baza pod każdy tort.Ptasie mleczko najlepsze z jagodami i poziomkami ..moj tata ma olbrzymie poziomki w ogrodku..wlasnie ojca popisowe ciasto to torcik z poziomkami i malinami pod galaretką.Dobra idę ogarniać te bieżnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSimona
Sorry biszkoptu upiec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Ale chodzi o ciastka biszkopty...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Zapomnialam dodac ze chodzi o ciastka biszkopty...jesli chodzi o biszkopt na tort to jasne ze umie zrobic...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSimona
Ser robi sie z kwaśnego mleka..po naszemu kiszka...pyszna na koktajl z malin jagód albo truskawek ..sklepowa maślanka to już nie to samo co od krowy..eh stare dzieje.Umiem flaczki ugotować z żołądka po ubiciu zwierza serio.Dzisiejsze dziewczyny tego nie potrafią.Najlepszy na zimę z truskawek jest dżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym sie rozni kozie mleko od kokosowego? Mozna tez do truskawek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Te truskawki to na sniadanie obiad i kolacje....hehe Mozesz zrobic nalesniki z truskawkami i zalac czekolada....taka kolacja z deserem. Przepis na ciasto nalesnikowe; 2 szklanki maki 2 jajka 1 szklanka mleka 1 i 0,5 szklanki wody Szczypta soli Olej do smazenia-2 lyzki na calosc. Truskawki jako nadzienie do nalesnikow wedlug uznania. Ale mozesz zrobic nadzienie z bialym serem ,truskawkami i cukrem waniliowym. Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSIMONA
opowiedz coś o tej siostrze która się jeszcze nie urodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSIMONA
kozie mleko jest słone w smaku a kokosowe słodkie poza tym chodzi o to że pochodzenia zwierzęcego masz kozie z zawartością laktozy a kokosowe tylko z fruktozą bo pochodzenia roślinnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSIMONA
21.13 dziękuję za uznanie ,zdziwiłbyś się ile potrafię w wieku 10 lat już potrafiłam chorej mamie zupę ugotować(rosół z ryżem)to był pamiętam jak dziś;-).W wieku 14 lat to już na niedziele gotowałam obiad jak niejedna kucharka roladę w sosie z kapustą gotowaną ziemniakami rosół z makaronem albo mizeria ,buraczki kotlet bitki w sosie czy udko do tego kompot i kompletnie nakryty stół dla całej rodziny.Do kościoła szłam na 6.00 albo 7.00 rodzice szli na 11.00 wracali i siadali do gotowego stołu do obiadu razem z bratem i siostrą.Nie raz przed ich przyjsciem biegłam jeszcze na grządki po sałatę koperek albo szczypiorek żeby ładnie talerze czy sałatki przystroić..Wszystko podane jak na weselu..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość list do Uczucia
Nie dociera to do mnie jakos wszystko...a bez bez tego wszystkiego jakos pusto...sie zrobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straciłam zaufanie do ludzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mnie tez?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem chyba tak..o co chodziło z tą siostrą która się jeszcze nie urodziła? to jakaś aluzja w kierunku mojej osoby? przecież nie mam obowiązku wszystkich znać albo wiedzieć kto jest kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×