Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię

Polecane posty

i ja witam w sobotę z ogródka:) u nas dziś piękna pogoda, słoneczko, kilka pierzastych chmurek, lekki zefirek, nic tylko łapać oddech od codziennego zgiełku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo, wiesz co lubię, tosty na słodko są the best, aż ślinka leci:) dziękuję 👄 doskonale rozumiem Twoje frustracje, też tak mam i miewam, ale jak sobie sama tłumaczę nie ma co odbierać tego tak bardzo osobiście, bo co to zmieni??? przykro mi, że nasza paczka się kurczy:o ale tym bardziej doceniam i szanuję Tę garstkę, która wciąż trwa:) że jesteście i się Wam chce. owszem mogłybyśmy bywać częściej, że nie wspomnę o czasach, gdy gaduliłyśmy na żywca do późnej nocy.... ale nic na to nie poradzę, że tak nie jest:o dlatego nie dajmy się i bądźmy tu i teraz w tym gronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wieczór mam zaproszenie na urodziny mojej koleżanki z licealnych lat, siątki się zaczęły:P ale póki co nie wiem czy pójdę, coś mi się nie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko czekam wciąż na Twój gest, tyle czasu już minęło jak wpadłaś na chwilkę, nawet nie zdradziłaś gdzie wtedy łapałaś oddech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje słowa jak miód na moje serce Zulko ❤️ ❤️ ❤️ Pomagają w zwątpieniu. Nic mnie tak nie boli jak puste zdawkowe "na odwal się" wpisy, które odbieram jako lekceważenie. Brak reakcji na zadane pytania, czytanie bez zrozumienia itp Nieprzyjemne to jest. Trwamy Zulko ❤️ Policzyłam że zrobienie jednego wpisu to 4 minuty a wpis jednego zdania to 2 minuty. Na tyle nas stać. Tym bardziej że nie raz siedzimy w necie cały dzień.... Zawsze jest coś do powiedzenia, tym bardziej, że znamy się 10 lat ❤️ ❤️ ❤️ Specjalny buziak dla Ciebie Zulko 👄 Na jutro robię tartę z malinami: http://kobieta.onet.pl/pyszna-tarta-z-malinami/4vk5t6 a właściwie dwie bo jedną dla nas a drugą zabieram do Sw..ów zamiast kwiatów (rymnęło mi się;) ) Tak jak Orsejka wywołuję "do tablicy": Terixiu ❤️ Ploteczko ❤️ Daisy ❤️ BeTulko ❤️ Vanilko ❤️ Fruwająca ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko - idź na te urodziny ❤️ ❤️ ❤️ Pytanie mam: Twój ślimaczek jeszcze żyje? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla, to ja się ze strachem melduję :P Rzeczywiście dawniej siedziałyśmy po kilka na żywca, ale nie wiedziałam, że to już 10 lat :D Jeżeli chodzi o wpisy Tekla to ja staram się napisać krótko i zwięźle :) Fakt, że wpadam rzadko, ale po pracy daję chłopom obiad i do wieczora krzątam się po siedlisku, ciągle jest coś do ogarnięcia :D Pogoda ostatnio zwariowana, bo słońce na przemian z deszczem :( Mam do rozplantowania ziemię po wykopie jak doprowadzali rurociąg do oczyszczalni, co się zabiorę to pada Ziemia jest gliniasta, to tak mi oblepi buty, że ledwo podnoszę nogi :P Syn dalej mi ociepla dom, mówię M, że jak bym wzięła jakąś ekipę i zapłaciła to dawno bym miała skończone, ale nie chcę zwady z synem, bo się obrazi ;) Zulka mam rozumieć, że doktory dalej nie wiedzą co M jest :( W sierpniu syn z rodziną wracają po 5 latach z Anglii, więc wreszcie wnuki będę miała na miejscu :D Spokojnej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,pózno jak na mnie ale zajrzałam Nie miałam wcale czasu, dopiero poslzi swatowie,spotkanie udane. Od dzieci dostalismy prezent pobyt w spa (wazne rok takze pewnie sie kiedys wybierzemy) Teklo mam podobne odczucia jak Ty,tez mysle ze chwilka nikogo nie zbawi by cos napisac a idąc tym kierunkiem na pewno zniechęci większość z nas.Bo czasem myśle po co pisac jak i tak bywja puste dni. Na pewno sa dni,że nie ma czasu pobyc dłużej,ale u nas robi sie to normalne.Szkoda mi jednak tych spotkan,tych chwil spędoznych razem i mam jeszcze malutka nadzieje... Po prostu mi żal,ja bym chciała by to trwalo dłuzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam wino i poszłam i właśnie wróciłam i nie żałuję, fajnie spotkać się z dawno niewidzianymi koleżankami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo mój ślimaczek - Eduardo mu na imię - ma się świetnie, mieszka w domku, co dwa dni wyciągam go na posiłek - liść sałaty i zielony ogórek, pochrupie i grzecznie wraca do domku, gdzie zakopuje się w korze. fajnie go obserwować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam wszystkie Wasze wpisy z uwagą, ale nie mam dobrej pamięci i czasami muszę dopytać, dlatego proszę o wybaczenie, gdy proszę o powtórkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko, fajny dzień za Wami i jaki świetny prezent, nie zwekajcie zbyt długo i koniecznie skorzystajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo jadę do Ciebie na tę tartę:) musi być przepyszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca, ano nie wiedzą:o fajnie, że rodzinka będzie w końcu blisko:) powiedz czy do tego powrotu przyczynił się brexit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 plus jeden sponsorowany i kolejny powinien być już widoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście walnęłam się w liczeniu i musiałam poprawiac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kawusia a do kawusi sernik z brzoskwiniami i ciasto z porzeczkami.Zapraszam Zulko jak miło,ze jeszcze po mnie zajrzałaś,ja tez przyznam się ze czasem dopytuje sie o coś ,ale o pewnie się tak robi u mnie już z wiekiem Zulko ja tez kilka dni temu spotkałam się z dawna koleżanką,pogadałyśmy a teraz trzeba znowu czekać kilka lat,kolezanka mieszka w Australii. A w tym roku obchodziliśmy 30 lecie matury,było spotkanie i nie poszłam,załuje ale wtedy miałam spotkanie rodzinne.W ubiegłym roku było 100 Lecie szkoły i tez nic z tego po byłam polamancem.Takze spotykam sie z dawnymi kolezankami ale tak powiem przypadkiem.A szkoda. Fajnie Zulko,ze poszłas na urodzinki,i nieważne które one były. Zulko pojedziemy z malzykiem ,myśle ,ze jeszcze w lecie Musze tylko zorganizowac opieke nad Grzecznotką.Bo cięzko zostawic na 2 dni samą.A ona nawet od obcej osoby nic nie zje. Miłej niedzieli. Ja pewnie będę wieczorkiem ,jak chałupka opustoszeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko niedzielne :) wiem wiem noc jest jeszcze :) kawunie zostawiam (_)(_)(_)(_)(_)(_) Fruwająca ...zeszłego lata robilismy elewacje wiem że jesteś zmęczona tym ..trafiłam na firmę szkoda gadać :O .no ale przynajmniej wiesz że syn zrobi to dokładnie choć nieco dłużej może krucho z czasem . Zulko... C .kupiła rowniez drapak na kanapę ale ten mądrala omija i dalej szarpie w innym miejscu :O dobrze że poszłaś na te urodziny taki mały relaks dobrze robi mnie ostanio brakuj***ardzo wypadów z domu itd. Ploteczko.. koniecznie wykorzystaj taki fajny prezent ...Wszystkiego Dobrego 🌼🌼🌼 Teklo... ano nic nie poradzimy na to nikogo nie da się zmusić :O trzeba się trzymać ten garstki co jest i cieszyć się sobą :) choć serducho boli ❤️ Vanilka ..❤️ Beatulka..❤️ Daisy..❤️ Terix... gdzie się podziewasz ? ❤️ Jeszcze zapytam jak często pazurki przycinacie ? Naszemu B. bardzo leci sierść jak dla mnie za bardzo czy przesadzam :O miłego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×