Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię

Polecane posty

Pewnie "idzie" następna stronka Dobrej nocy życzę 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze ciasto w piekarniku - posiedze troche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane z kawunią przybywam :) (_)(_)(_)(_)(_)(_) i serdecznie zapraszam :) Zulka ..melduj co u ciebie jak F..i M byłas na odwiedzinach pisz co i jak ❤️ zobaczysz będzie dobrze ..... Teklo.. wspaniale odwiedziny u B ..podobnie ma moja mama dobrze że tato poda ugotuje codziennie przyjmuje preparat nutrison bo innej obcy nie ma :O Vanilko.. czasami tak jest że jak idzie to idzie ale jest i tak jak wali to na całe lini:O Fruwająca ..co u ciebie pokaż fotki swojego siedliska :) Beatulko.. fajnie to wyszło ja też bym chciała takie ale jeszcze mam chęc na rzesy ale czy to zrobie ? moją odwagą chyba nic nie będzie .. Terix.. dzieki za rady żylakowe biore cały czas od dawna detramax :) Daisy ... jak ogrod ? wszystko już porobione ? ja zaraz idę oprysk zrobić na mszyce juz zrobiłam teraz na grzyba :) Ploteczko ..jak zdrowko lepiej juz ? Bastylko.. ja straciłam już nadzieje na twoj powrot :O i jest mi z tego powodu bardzo przykro :O Wszystkim miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pozdrawiam. Orsejko dzięki za herbatkę. Wszystkim zdrowia życzę.Zulka jesteśmy z wami. Spotkanie w babskim kręgu udane super było. Chyba jak m przyleci będziemy jechać do dużej wsi. Trzymajcie się ciepło pozdrawiam i buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,jestem dopiero teraz,jakos dni mi szybko uciekaja,pewnie to przez zabiegi(jak człowiek wraca do domu to juz sie nic nie chce) Ale tylko do srody i mam przerwe 1,5 tygodnia i dalej.Jak pomysle to juz chyba powinnam miec karte stalego klienta na zabiegach. Orsejko nie wiem czy lepiej,na pewno nie mam juz ostrego bólujak to było,ale w momencie jest tak ze nie moge stanać wcale na nodze,sztywnieje biodro jakos.trzeba sie nauczyc zyć z tym i tyle. Jutro tez całe przedpołudnie bede w szpitalu,mam wizyte u endokrynologa,porównywałam wyniki usg i troszke sie wszystko powiększyło.Ale tam nie mysle nawet o tym.Mysle ze tylko odbęde wizyte.Mam taka nadzieję. Wieczorami z sasiadka chodzimy z kijkami,i tak codziennie.czy to pomaga nie wiem.Ale trzeba cos robić. Na ogrodzie straszna susza,deszczu nie ma,więc podlewanie wieczorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta wyzej to ja. Orsejko ja w ubiegłym roku cały czas brałam galvenox(na recepte) i venoruton forte.Musiałam przeciwzakrzepowo działac.Detramaxu nie brałam.Kiedys te leki tez wypisywał mi naczyniowiec na pajączki.A Ty masz juz zylaki czy tylko pajączki.Robiłas usg doplerowskie? Widział to naczyniowiec? Teklo kiedy masz wizyty lekarskie,tez jutro? Terix czy u Ciebie tez tak sucho ?Posadziłas pomidorki koktajlowe? U mnie rosnie ponad 80 sztuk.Mam tez kilka krzaczków paryki ostrej,w sobote młodzi przywiezli. Zulko kłopoty chodza parami,napisz jak sie czuje M? Pamiętaj jesli trzeba zawsze mozesz wziac opieke nad M,masz 14 dni w ciagu roku.Ale niestety opieka jest płatna 80 %. cały czas Zuleczko mysle o Was. Vanilko czy córka juz po egz? Na ca składa dokumenty,na jaki kierunek? Daisy cały czas cos robisz? jak mama wrócila juz ze szpitala? Miłego dnia,ja musze ogarnąc troszke chałupke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Orsejko kawusie chłeptam :) dzięki ❤️ Plotko dzisiaj założyli mi Holtera na przedramie: ciśnienie mierzone jest co 10 minut a w nocy będzie co 15 minut. Jutro rano oddaje i od razu z wydrukiem do metabolik. Mam też dla niej USG serca, dopplera naczyń głowy i badania laboratoryjne. Moge jej też dać opis rezonansu głowy. Nastawiam się na długi pobyt w poczekalni i skok ciśnienia Obie będziemy „kwitły” Plotko ;) Obawiam się że będe odesłana do naczyniowca i do kardiologa :O 🌻 Mój balkon musi poczekać. Jest gotowy do malowania - jutro umyje ścianki i fru na biało :P wałkiem w godzine załatwie sprawe. Jak wyschną scianki - skończe podłoge: odkurze porządnie odkurzaczem, zagruntuje, pociągne odrdzewiaczem elementy stalowe balustrady, zaszpachluje ubytki. Jak wyschnie, pomaluje żywicą podłoge i położe sztuczną trawę. Elementy wystroju(kratki na pnącza, metalowy regalik) namierzyłam w Ikei. Mam też szynę na balkonowy sufit na której będzie wisiał biały lub seledynowy woal. Mam mały stolik i dwa składane krzesełka. Nic więcej nie chce bo ma być miejsce dla moich Bączków :O Wszystkie pozdrawiam i wszystkie Was ściskam i cmokam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobote i niedziele mam plener nad jeziorem w mojej wsi, będzie też grillowanie ;) A w przyszły poniedziałek będziemy goszczeni w Teatrze Małym przez mojego starszego Wnuka, który będzie tańczył i śpiewał w okazji swojego Święta :D:D:D Coś pięknego! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś odebrałam m po czterodniowym truciu, w całkiem na szczęście niezłej formie, oby tak dalej. kolejny kilkudniowy kurs 9 czerwca. teraz dmuchanie, chuchanie, żeby wzmocnić organizm i poprawić wyniki. i z panną F lepiej, dziś dałam jej ostatni antybiotyk w zastrzyku. mam nadzieję, że jeszcze trochę z nami będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo trzymam kciukasy żeby skutecznie zadziałali w kwestii likwidacji przyczyny Twoich zawrotów ❤️ Ploteczko dobrze, że kijkujesz, a zabiegi faktycznie mogą zmęczyć, ale dasz radę, najważniejsze żeby pomogły i uwolniły Cię od bólu ❤️ Betulka brwi pierwsza klasa, jak się wygoją podeślij jeszcze jedną fotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orseyko jeśli zdecydujesz się na rzęsy, pamiętaj żeby nie przesadzić, teraz co druga laska chodzi z takimi gęstymi i długaśnymi rzęsami, że od razu widać, że sztuczne:P poza tym to skarbonka, trzeba je regularnie uzupełniać, by nie było widać dziur jak wypadną, ni i czasami zdarza się, że klej którym są przyklejane uczula (koleżanki córa tak miała i musiała zrezygnować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę odżałować Z. Wodeckiego:(:(:( 😭 lubiłam jak śpiewa, a moją ulubioną jego piosenką jest Zacznij od Bacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy powiedz jak mama, kiedy wraca do domu? A tak w ogóle daleko macie do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za Wasze dobre myśli❤️ teraz idę poprzytulać się do ślubnego;) trzymajcie się ciepło, buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,kawusia ,zapraszam Teklo więc obie bedziemy miały zajety czas -czekaniem w kolejce. Dobrze ,ze choc ja mam w jednym miejscu zabiegi i endo. Trzymam kciuki zeby cos się u ciebie wyjasnilo i zadziałali. Moze wezme dizsiaj jakąs ksiązke czas szybciej mi zleci. Zulko dobrze ze M czuje sie w miarę.Ma silny organizm,teraz wzamcniaj ile się da. Tak mysle jak ty samam dajesz zastrzyki F? My nasza musimy trzymac bo zagryzlaby. Orsejko wstałas na kawusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Ploteczko jestem nie spie juz od dawna musiałam wykapać brodatego potem go wyszarpać -uczesać i na 10 jade do fryzjera do duzej wsi :) Plotko ja mam od dawna zylaki na jednej nodze ..byłam na usg już pare razy ...zawsze propozycja operacyjna ale ja nie pisze się na taki luksus :O zulko... kup coś z serii nutrison w chorobie moja sasiadka cały czas to brała ..rozne zupy ..jogurty ..itp. (zona lekarza ) warto podac M a rzesy odpuszcze sobie :O skoro to taka skarbonka :O będę dalej kraskowaci tyle :) Vanillko.. c.nie zna jakiegoś lokum dla mlodego ale popyta .. Daisy ..WSZYSTKIEGO DOBREGO 🌼🌼 🌼 Beatulka ..halo :) Terix... co porabiałaś wczoraj bo nie widze cię :) Teklo.. miałam hol.... kurcze ae to upierdliwość no ale konieczne musimy wiedzieć jak spada i dlaczego .... fruwająca ..halo.. halo co u ciebie co zrobiłaś z paleniem M ? Milego dnia kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ za kawusie dziękuje Ploteczko ❤️ Ja dawałam Filusiowi zastrzyki sama - no trzeba było przytrzymać za "grzywę" żeby ze strachu krzywdy sobie nie zrobił. Jak trza to sie potrafi :O Jestem po spotkaniu z metabolikiem. Orsejko - bazowała na tym holterze :O Niedomykalność zastawki mam I stopnia, więc sprawa błacha i zawroty głowy na tle sercowym -nie są brane pod uwagę. Ciśnienie leczone, w miare stabilne - lekarka twierdzi że wielkości 150/90, 148/100 to nie jest tragedia. Mam się nie bać. Lipidogram mam super i inne wyniki krwi też. Zapadła decyzja żeby mi odstawić lek na cholesterol(roswerę). Więc to, że lek bierze się do końca życia jest MITEM. Ale decyduje lekarz. Doppler dobry... Pozostało sprawdzić czy zawroty głowy nie są od kręgosłupa szyjnego. Dostałam skierowanie do neurologa. Mam termin na 17 czerwca. A więc nie było czarodziejskiej różdżki która usunęłaby mi zawroty głowy już teraz :D:D:D Wszystko jeszcze przede mną ;) A wiesz co Orsejko? tego Holtera miałam na ręce - mierzył mi ciśnienia co 10 minut ale w nocy ani raz mnie nie obudził :D spałam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - wszystkiego najpiękniejszego na te 20 Urodzinki Ci życzę!!! ❤️ ❤️ ❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko ❤️ - ja też bardzo lubiłam Wodeckiego. Dla mnie był to szok. Szkoda chłopaka. Zauważyłyście że odchodzą najfajniejsi Ludzie? :O Trzymam kciuki za Was Zulko - dbajcie o siebie nawzajem (opiekując się M nie zapominaj o sobie) ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki👄👄 Jak zawsze jesteście WIELKIE i KOCHANE dziękuję ❤️ Mamę mam już w domu,miała być w szpitalu dwa -trzy dni była ponad tydzień.Jak było do przewidzenia z sercem zrobiła się grubsza sprawa no i same bajpasy nie wystarczą teraz kroi się dużo większa operacja na sercu. Przy wypisie zaznaczyli że sprawa jest pilna bo jest stan krytyczny ale jak przychodzi co do czego okazuje się że stan krytyczny dotyczy wielu pacjentów no i operacja nie wiadomo w kiedy?!. Lecą według jakiejś dziwnej listy,sporo pacjentów wylatuje bo nie doczeka do operacji,taka Polska realność służby zdrowia. W tamtym roku tata teraz mama no i czasami naprawdę jestem bardzo zagubiona i podłamana:(. No ale nie przyszłam by Was zasmucać. W sumie nie za bardzo mam o czym pisać bo ostatnio tylko szpital i prace polowe.Dużo się przy tym rusza fizycznie,myśli analizuje i roztrząsa no ale w sumie dzieje się niewiele.Nic o czym chciałoby się mówić czy pisać.Nic o czym warto byłoby mówić czy pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim ogródku za to wszystko rośnie jak szalone ale jest sucho jak pisze Ploteczka no i podlewanie poszło w ruch. A mszyca wpiernicza wszystko jak leci,wszystko bardzo jej smakuje;). Mam nadzieję że i ja coś zdołam spróbować:p Zuleczko Z chemią bywa że czasami jest nawet do zniesienia,niektórzy jakoś ją dobrze tolerują.No ale najważniejsze by efekt końcowy był satysfakcjonujący,czego Wam z całego serca życzę👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy kochana? nie obraź sie..tak tylko spytam: czy musisz tak tyrać w pracach polowych? nie mogłabyś zmniejszyć pola działania i ograniczyć uprawy choć troche żeby nie przeciążać organizmu? Ciągle przepracowana jesteś - martwi mnie to ❤️ Wiem że posiadanie ziemi do czegoś zobowiązuje ale może choć połowe z tego zostawić i nie sadzić tyle. No chyba że to jest źródło utrzymania - wtedy zamykam dziób i nie dyskutuje ❤️ ❤️ ❤️ Życzę zdrowia Mamie a Tobie cierpliwości, siły i wytrwałości. Ale dbaj o siebie bo jako Szefowa i Ostoja Rodzinnego Klanu musisz długo żyć ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w połowie tygodnia 🖐️ kawusie serwuję jeśli jeszcze nie ma bo może nowa stronka ma kawe? :D (__)? (__)? (__)? (__)? U mnie wczoraj było oberwanie chmury, dzisiaj pada. Szkoda bo miałam malować balkon. Czytam wczorajszy swój wpis i martwie się bo głupio brzmi. Daisy - mam nadzieje że nie odbierzesz tego źle :O Nie jestem przeciwna uprawom i to nawet dużym. Chodziło mi o to abyś Ty nie była narażona na bóle kręgosłupa, stawów itp paskudzctw Wolałabym żebyś pracowała w ogrodzie tyle ile Ci to sprawia przyjemnośc ❤️ ❤️ ❤️ Plotko jak tam po wizycie u endo? Terixu gdzie zniknęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Teklo dopiero teraz bo wrócilam z zabiegów,dzis ostatni rękowy.I o dziwo reka niby nie boli. Od nastepnego tygodnia kregosłup i tak w kólko to samo. Teklo ja zjadam same pomidorki. Po prostu chce mi sie ich jeść a odkryłam gdize sprzedaja na rynku dobre ,wiec tylko tam kupujemy. Truskawek jeszcze nie kupowałam,mam jeszcze pudełko zmarozone.Pewnie w piatek zrobie z truskawkami. Teklo wizyta jak sie spodziewałam gruntowna oczywiscie ze wszystkim co jest zwiazane,wszystkiego nie wymieniałam bo u mnie długa lista,ale interesowała go bardzo noga. dzisiaj wróciłam do domu ,miał byc montowany piec i jak zwykle z przeszkodami,napisze jak dowioza kolejny. Jeszcze musze posadzic kilka papryk ostrych i ze 3 pomidorki koktajlowe dla c na balkon. Dzisiaj na zabiegach jedna pani mówiła ze ma od kilku lat takie pomidorki na balkonie i zawsze duzo maja owoców,trzeba spróbowac.Moze i dla syna posadze ,ale pewnie prosiłyby o wode pomidorki.Chyba ze bede codziennie dzwonila i przypominała o podlaniu. Teklo a nigdy nie sadziłas na swoim balkonie pomidorków? Terix masz koktajlowe na działce w tym roku? U mnie ładna pogoda choc chłodniej i to znacznie. Jutro dla nas trudny dzień,tomografia M,samo badanie jak badanie ,gorsze pewnie potem oczekiwanie na wynik.Musze ogarnac jakis obiad,trzeba zabrac sie z arobotę. Teklo odnośnie robót ogrodowych ,wiem co masz na mysli,ale widze po sobie,miala byc wszedzie trawa a jest kawalunio ogrodu.Po prostu wyjdzie sie do ogródka i wszystko jest ,na pewno zdrowsze niz z rynku.Nie oplaca sie sianie chodzenie przy tym wszystkim ale przynajmniej moze odrobine zdrowsze sie zje. Tylko u mnie teraz ja na razie nie robie,wystarczyło ze troszke posiałam i biodro zaatakowało.A mam tylko odrobine ogrodu.Dlatego tez wiem ile pracy musi włozyc nasza daisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo fajnie ze masz wyniki dobre, u mnie troszeczke próby watrobowe sie zmniejszyly ale mam za wysoki cholesterol 226,niby nie jem nic tłustego ale sie nie usprawiedliwiam.Z czegos to wynika.Dalsze wyniki cholestrolowe w normie wszystkie.Moze za to w jakims stopniu odpowiada zapalenie watroby w moim przypadku Ide w koncu do kuchni Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×