Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię

Polecane posty

Terix czy to znaczy, że znów będą Ci robić gastro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy jeszcze chyba nigdy tak późno nie obsiewałaś ogrodu. a swoją drogą tegoroczni zimni ogrodnicy okazali się całkiem ciepli;) Zośka też ma być łaskawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia gratki dla zdolnej maturzystki, a na studia wybiera się tam gdzie młody? czy może tam gdzie uczyła się córa naszej Majki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko czym planujecie się osłonić od kojca? pewnie jakąś zieleniną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca a ja słyszałam, że czasami dok nie radzą rzucać radykalnie palenia, bo to zbyt duży szok dla organizmu, który oprócz walki z wrogiem musi dodatkowo wysilać się do opanowania nałogu. dziwne, ale kolega, którego mama tak ma opowiadał. oczywiście też bym się wściekła jakbym zobaczyła:o Ty jesteś dyplomatką, na pewno znajdziesz sposób na swojego m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie aura była łaskawa, ciepło a nie za gorąco i trochę chmurek. Spacer był udany:D Orsejowa ja oglądałam krzewy tawuły, pięknie kwitnie i pachnią. Są odmiany wczesne i późne. Dorasta do 1m, ale można przycinać. Zulka dostałam skierowanie na oddział w celu wykonania gastro i kolono, w znieczuleniu ogólnym. Jutro dowiem się czy mnie przyjmą, bo teraz przyjęcie zależy od humoru ordynatora:( Zulka mocno trzymam kciuki, żeby wszystko zadziałało jak trzeba. Takie czasy nastały, że jak chcesz być zdrowym to szukaj sobie lekarza:( Tekla byłaś na rowerku? Spokojnej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja 🖐️ Terixu byłam na jowejku :D Młodzi byli z dziećmi nad jeziorem w mojej wsi więc zprosiłam na obiad. Wypad na rowerach przełożylismy na po obiedzie. Na ścieżki rowerowe, spacerowe, przystań i MOSiR wyległo dzisiaj pół miasta - coś pięknego :D Czułam się dobrze i oby tak zostało. Bączki dzisiaj zamieszkały w swoim namiociku :D Ale zabawa! super :D nie mam zdjęcia ale będzie ;) Terixiu - nie mam ogrodu ale z przyjemnością oglądam „Maję w ogrodzie” na H&G Zazdroszcze troche tym ludziom którzy hodują kwiaty i krzewy. Trzymam kciuki za jutrzejsze starcie z ordynatorem ❤️ Zulko - spokojnie, masz prawo tak się czuć. Ale staraj się wyciszać emocje abyś sobie przy okazji nie zaszkodziła. Jest tyle tych paskudztw zabijających po długotrwałych stresach ❤️ Dobrze, że wzięliscie sprawe w swoje ręce. To już coś konkretnego. Będzie dobrze. Chemie przechodzą prawie wszyscy i potem stają na nogi. Nie bój sie ❤️ ❤️ ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla dzięki za chrupiące rogaliki👄 Dobrze że miałam co przegryźć jak wróciłam:D Wyszłam z domu około 10, wróciłam po 13:P Ale udało się pozałatwiać. Usg mam w piątek o 10, a szpital 26.09. Termin bardzo odległy, ale nie ma miejsc. Poprosiłam że jak coś się nieoczekiwanie żeby mnie powiadomili. Ale pewnie takich chętnych mają na pęczki. Może jeszcze jakoś przeżyję te 4 miesiące:( Tekla dzięki za trzymanie kciuków❤️ Żeby tak wszystko można było załatwić:P W październiku zamówiłam u kamieniarza nową płytę na nagrobek rodziców. Jeszcze dziad nie zrobił. Dzwoniłam w ubiegłym tygodniu, miał przyjechać w sobotę, nawet się nie odezwał. Brak słów na określenie takich ludzi Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór jutro rano maszeruję utoczyć nieco złej krwi ;-) bo w środę mam wizytę u endo, muszę zawieźć wyniki hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jutrzejszy dzień nieco na luzie, postaram się oś więcej poopowiadać :-). Dobrej nocy życzę i proszę nasze Anioły o opiekę nad nami ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bunt na pokładzie? Zapraszam na kawę(_) (_) (_) (_) (_) Wspólna kawa łagodzi obyczaje( nie powiem że muzyka, bo będę reperkusje:P) Betulka zrób fotkę brwi, będziemy podziwiać:D Tekla już chyba po wizycie, co nowego? Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix,jestem na kawusi,dziękuję Terix juz kiedys chyba pisałam ,odstawiłam controloc a zoładek wiadomo dawał oznaki,piję cały czas wode z mieta (kilka listkow mięty i kostki lodu),1 dziennie herbate mietowa i jest ok,moze spróbuj,u mnie to działa.Mam cały czas taką wode w dzbanku. Teraz na jakis czas wróciłam do controlocu bo nie mam wyjscia ale zeby osłonic zoładek od leków choc troszeczke. troszeczke malym kroczkiem wychodze na prosta,chyba zastrzyki ,leki pomagaja w koncu,ale przesypiam po kazdym zastrzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego juz jezdze na zabiegi,ale daje rade juz sama samochodem. Orsejko nie wiem o co chodzi u Ciebie,ale jak kiedys byłam u naczyniowca proponował mi jakies wstrzyknięcia do pajaczków,nie zgodziłam sie,kiedy takie cos jak pamietam miała Bastylka,ciekawe czy jej pomogło. Daisy i co powiedział Ci ortopeda? A moze zasugerował troszeczke odpoczynku? Toz Ty cały czas cos robisz i to cięzkiego. Zulko ja juz nie pisze ale trzymam kciuki zeby było wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze pomyslec o obiedzie,trzeba cos nagotowac ,bo jak wracam z zabiegów nic mi sie nie chce. Ale pogoda ładna,słoneczko swieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix choc nie dawaj kasy za pomnik,bo bedzie dłuzej wtedy trwało wszystko.Tacy niestety sa ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Utoczyłam z rana trochę krwi, załatwiłam sprawy służbowe, wypiłam kawusię z ekspresu i zrobiłam zakup butów przez internet ( 3 pary - sandały, klapki i espadryle, dzięki temu dali mi trampki za 1 zł :-p). Ciekawa jestem czy będą się nadawały do chodzenia i czy moja gruba stopa się zmieści ;-). I jeszcze potwierdziłam jutrzejszą wizytę u endo. Teraz idę wieszać pranie. fotkę brewek wyślę tylko zrzucę selfie na laptopek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my z siostrą jesteśmy bardzo zadowolone bo grobowiec Mamy już gotowy, dzisiaj podobno ma być zamontowana ławeczka. A pod koniec maja będzie remontowany rozsypujący się grobowiec dziadków i ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę wieszać bo słoneczko się przeciska przez chmury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesłałam Wam swoje brewki i mojego syna z narzeczoną w dniu zaręczyn :-). Mam nadzieję, że doszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu nie było buntu :D ❤️ Był wyjazd do dohtorów w Och... Załatwilam to co zamierzałam: -mam zrobione USG serca - niestety stwierdzoną niedomykalność zastawek :O -oddałam krew do zbadania na poziom cukru i inne potasy, wapnie i tym podobne -umówiłam Holtera na poniedziałek -zapisałam się do laryngologa na czerwiec A we wtorek jak dostane wydruk Holtera do ręki - mam "widzenie" z panią metabolik. Plotko - rozumiem że możesz troche posiedzieć z laptoczkiem - ciesze sie ❤️ Mam wynik rezonansu - wszystko wskazuje na całkowitą sklerozę mojego prawego ucha :O Zobaczymy co powie laryngolog. BeTulko! piękne brewki! po kilku tygodniach zrobią sie jeszcze fajniejsze. Super wyglądasz ❤️ A Synową masz piękną, młodzi fajni, widać radość i uczucia :D no i piękny pierścionek zaręczynowy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu może i dobrze, że masz termin na wrzesień ❤️ Już nie będzie upałów i duchoty w szpitalach i mały urlop może zrobicie sobie przed szpitalem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla cieszę się że cię widzę❤️ Po ostatnich dolegliwości trochę się niepokoiłam, nie widziałam cię wieczorem i rano:( Betulka nic nie dostałam:( Plotka na pewno zastrzyki i rehabilitacja robią swoje, uważaj na siebie❤️ Plotka nie dałam pieniędzy, nawet zadatku. Ja codziennie piję herbatkę mięta z koperkiem i rumiankiem. Tekla nie wiem czy termin dobry, bo na decyzję o leczeniu muszę jeszcze czekać 4 miesiące:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×