Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię

Polecane posty

Jestem zla na cały swiat,mialam pojechac do dzieci,polazic z corka po sklepach ,a teraz nic z tego bo mam prawie cały czas zabiegi do poczatku lipca,,nici z wyjazdu.Nawet nic zaplanowac nie mozna bo życie uklada sie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Ploteczko Miałam nadzieję że nowy rok nam wszystkim przyniesie ciut oddechu od zmartwień i chorób,tymczasem😭. Nawet nie wiem co mogłabym napisać na pocieszenie:(. Przytulam bardzo,bardzo mocno👄 i życzę zdrówka❤️ No a warzywnik wreszcie posiany i z tego tytułu boli mnie zad;):p.No ale nie tak jak Ciebie.A w poniedziałek idę do ortopedy;) A w niedzielę wieziemy mamę do szpitala i tak ciągle coś:( Fruwająca Na chłopską głupotę miary żadnej nie ma ja tam bym postraszyła rozwodem chyba.....Piszę chyba, bo łatwo tak radzić z boku.Wiadomo dobrymi radami piekło brukowane;) Orsejko No i u mnie nareszcie zrobiło się cieplej,działam na całego:D Zulka Bardzo mnie martwi Twoja nieobecność:(. Raczej nie wróży nic dobrego choć bardzo chciałabym się mylić:( Teeklo Po Twoich posiłkach powinnam zacząć gimnastykowanie bo zaczynam mieć oponkę w pasie,autentycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix Sobota na działce powinna być przeznaczona tylko i jedynie na wypoczynek,zatem podpowiadam grill i zimne napoje;) A teraz zmykam bo Buffy wyraźnie daje znak że ma potrzebę.Teraz coraz częściej trzeba z nią wychodzić ot starość nie radość,zaworki poszczają;).Buziole👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Wraca marnotrawna siostra ;-). Jakoś dni przed i po mojej 60-tce mnie zdołowały - ok, dzieci i mąż nie zawiedli, pamiętali. Dostałam nowy, prawdziwy ekspres do kawy - taki który mieli ziarenka kawy, spienia mleka i kawa jest wspaniała. Ale chyba jeszcze nie jestem w całkowitej formie psychicznej :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale staram się, walczę z czarną dziurą - robię co mogę. Właściwie najchętniej to spałabym... Natomiast dzisiaj sama sobie zrobiłam prezent urodzinowy. Zainspirowana przebojową Teklą dojrzewałam, dojrzewałam i podjęłam decyzję. Zrobiłam sobie brewki "permanentne" :-D. Dzięki Teklo za podpowiedź 👄 W środę jadę do Krakowa do endokrynologa i może jakoś złapię prostą i pion. Buziaki na dobranoc posyłam 👄 I proszę nasze Anioły aby czuwały nad nami ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) kawunia zapraszam (_)(_)(_)_)(_)(_) Ploteczko ...ciesze się że pomimo wszystkiego dałaś znać co się dzieje ..podejrzewałam że coś nie tak :O bardzo zmartwiłaś mnie ....ale mam nadzieje że wszystko będzie dobrze trzymam kciuki zaglądaj jak tylko zdrowie pozwoli 👄 Beatulko... oj mnie by się przydał taki tatuaż ale ja jestem tchórzem okropnym ..pokaż się proszę ..powiedz czy to boli :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ....wiem co robisz bo masz pole a wreszcie zrobiło się ciepło ..ja też z m rozpoczeliśmy manewry podworkowe bo musimy jakoś zasłonić sobie widok na kojec sasiedzki itp. nie zeby był jakiś zgrzyt z sasiadem ale dom z widokim a kojec to chyba nic miłego... szczegolnie jak jest w nim mały psiunio kundelek ktory na nasz widok piszczy i skomli :O miałam nadzieje że jak pierwszy pies odszedł za teczowy most skonczy się ten widok ale jak sie myliłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo.. bardzo fajny pomysł z trawą sztuczną ....:) Terix.. prosze o porade jakie zabiegi na zylaki nóg ? Vanilko.. ty pracusiu nasz :) Fruwająca i jak opierniczylaś M opiernicz też od nas ..powiedz że jak przyjedziemy do siedliska to popamięta nas :) zulko... martwimy się odezwij się ❤️ wszystkim miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam.Orsejko 🖐️ Pozdrawiam wszystkie.Ale miałam ubaw jak wyrzucałam rzeczy na śmietnik a sąsiad je zbierał,ale mówi ,że nie on.Wczoraj nawet zagrzmiało i błyskało sucha burza.Zulka pokaz się machnij łapką. Plotka tobie zdrówka. Teklo jak dolegliwości ustąpiły. Betulka jak się czujesz w brwiach,jak wnukowi matura. Terix działka dziś,czy plener z wnukiem. Fruwająca oj z m tak jak mówi Orsejka zrobimy.Ja za 3,5tygodnia będzie m,z roboty do roboty musi komin postawić.Milej soboty wszystkim życzę,trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Orsejowa dzięki za kawę👄 Plotka a to mnie zmartwiłaś😭 jak nie urok to ... Życzę dużo wytrwałości i jak najszybszej prawidłowej diagnozy❤️ Orsejowa na żylaki najlepszy Diohespan max ( M bierze na żylaki o***tu) . A na żylaki nóg leżenie z nogami uniesionymi wyżej niż głowa :D Poduszka zamiast pod głowę powinna wędrować pod nogi:D Wczoraj byłam u dohtora, prawdopodobnie mam zarzucanie żółci do żołądka i zapalenie żołądka. Dostałam skierowanie na badania do szpitala. W poniedziałek idę się zarejestrować, może przyjmą:P Vanilka wnuk nie przyjeżdża dzisiaj do mnie, bo w szkole ma fuchę, będzie prowadził konferansjerkę. Przygotowują program na dzień matki. A teraz ciągle mają próby. Idę zaraz na rynek po zakupy. Planowałam dzień na działce, ale M musiał iść do pracy, działka na popołudnia:( Fruwająca daj sobie na wstrzymanie, przyszła wreszcie wiosna i wszystko się zmienia, M też się zmieni, odrodzi się :D Wszystkim miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ za kawusie dziękuje Orsejko ❤️👄 Vanilko widziałam Twój wypiek w garze - szkoda że troche niedokładnie widać na zdjęciu bo torcik (?) był na pewno przepiękny i smakowity - napisz co to dokładnie było i jak robiłaś. Ale nawet ta fotka powoduje że ślinka cieknie - może masz przepis do wklejenia? Terixiu no kurna zawsze coś ❤️ - ale takie juz "przywileje" mamy. Myślałam, że leniuszkujesz z książką a Ty cierpisz ❤️ Mnie sie już nudzi łazić do lekarzy na prawde mam dosyć :O Życze Ci abyś nie musiała i żeby żołądkowa dolegliwość szybko została wyleczona. Vanilko ❤️- moje zawroty głowy trwają, budze sie ze strachem co mnie czeka i czy sie przewróce czy nie. Dzisiaj przeleżałam od 7.00 do 11.00 :O Pocieszam sie tylko tym, że niedługo. We wtorek robie USG serca i z wynikiem szturmuje lekarzy bo już mam tego dosyć. Nie zgłaszałam sie nigdzie wcześniej bo i tak zleciliby najpierw badania a już przecież zlecone mam. Vanilko - rozumiem, że przyjeżdża M i będziecie urlopowali we dwoje tylko? czy gdzieś wyjeżdżacie?czy w domku? BeTulko ❤️- fajnie! :D będziesz zadowolona. Przypomne Ci tylko, że są zawsze ładniejsze i modniejsze brewki "szerokie i gęste" nie daj sobie niczego wyskubać ;) ❤️ (ale na pewno to wiesz) Moje emerytki porobiły też kreski na powiekach - nie muszą sie malować. Ja nie moge bo mam powieki jak firanki (fuj:P) Trzymam kciuki za Twoją odnowę i wychodzenie z dołka. Jak okiełznasz tarczycę to powinno być lepiej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko - myślałam o Tobie ze spokojem, że już wszystko za Tobą a tu "masz"! Zdrowia Ci zyczę bo rad jak mówi Daisy nie jesteśmy w stanie udzielać po takich przejściach jak Twoje ❤️ U mnie Ploteczko męskie zajęcia to moja domena :O:O:O Jestem: hydraulikiem, mechanikiem, malarzem pokojowym. Jednak lubie to i nie narzekam bo moja małżowina za to robi rzeczy których nienawidze: jest księgowym, menadżerem, zaopatrzeniowcem, mechanikiem samochodowym i organizatorem. Nigdy nie musiałam załatwiać urzędowych spraw, rozliczać podatków, pilnować banku. I tak niech zostanie. Zabawa z urządzaniem balkonu to dla mnie radość wielka :D Pozdrawiam i życzę zdrowia Ploteczko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie👄👄 No i znowu mi się pogoda popsuła. Zrobiło się pochmurno i chyba coś nie tak z ciśnieniem bo łeb mnie pobolewa i chodzę jak pijana. No właśnie Betulka jak brewki,podobają się?!. Napisz o wrażeniach bo pewnie i mnie przyjdzie o tym pomyśleć bo te moje skrzyła nad oczami blakną i nawet nie widać żem hi,hi zdziwiona:p No nic milusiego i zdrowego dnia,muszę pomyśleć o kawie inaczej zasnę na stojąco😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brewki są :classic_cool: - oczywiście że szerokie, gęste i nie skubane ;-). Na razie jeszcze musi się wygoić skóra ale nic mi nie dolega, chyba że lekko dotknę.Prawda wyjdzie na jaw jak strupki odpadną i się skóra złuszczy :-). Potem tylko korekta. Rodzinie bardzo się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boleć nie boli, tylko początek niezbyt przyjemny bo zarys musi być robiony bez znieczulenia - później można spać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brewki to nic w porównaniu ze ściąganiem kamienia z zębów :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnuk na razie zadowolony, wie tylko, że angielski ustny ma na 90 parę %, został mu tylko ustny polski w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówka życzę wszystkim a nam na południowym wschodzie słoneczka. Do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kawa niedzielna przygotowana (_) (_) (_) (_) zapraszam. Kawa Astra łagodny smak, bezpieczna dla żołądka. Tyle napisali, a jak działa nie wiem, ale smakuje jak normalna kawa:P Wczoraj wróciłam z działki o 20, urobiona po pachy. Dosyć tego, działka kupiona była z myślą o wypoczynku, a teraz na okrągło zapierdziel:( Zapadła decyzja, powiększamy trawnik, zostawiamy tylko kawałek ziemi pod truskawki, ogórki i kwiatki. Dzisiaj na obiad będą klopsiki z mięsa indyczego w sosie koperkowym i zielona sałata z jogurtem. Zapraszam o 14:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pozdrawiam. Terix lubię pulpeciki z indyka,wiec przylecę. Miłej niedzieli życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na niedzielnej kawusi Terixiu 🖐️ ❤️ Vanilko 🖐️ ❤️ U mnie piękna pogoda, wsiądziemy na rowery ;) Terixiu - dobra decyzja, działeczka ma nieść radość z posiadania a nie urobek po pachy ❤️ Co prawda przyjemnie mieć swoje warzywka i owocki ale sił brak, trzeba dbać o zdrowie. Terixiu - trawniczek, leżaczek, parasol i „te” rzeczy ;) popieram :D BeTulko ciesze sie z brewek :D na początku „ciekną” i trzeba pokrywać warstwą maści ale potem i po korekcie będzie super ❤️ Usuwanie kamienia u mnie skutkowało broczeniem krwią jak u wampira :D nieprzyjemny zabieg ;) Napisz czy coś w ogrodzie u Ciebie nowego - widziałam w garze kotulkowe polowanko - super. Takie kociaki są szczęśliwe. ❤️ ❤️ ❤️ Pilnuj jak oka w głowie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za maturzystów trzymam kciuki dalej ❤️ U mnie wreszcie zakwitły kasztany więc matury będą ważne :P Miłej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulka_
pierwszy wpis pewnie będzie rudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie moją nieobecność, ale mam takie wahania nastroju, że sama siebie nie poznaję:o czasami lekka górka, a tak to głęboki dół:( mój brat cioteczny okazał się ciamajdą, więc sami ruszyliśmy (žałuję, że tak późno) na północ do wsi na S. tam, po konsultacji (sami nie wiedzą co to za g****o) w środę kazali stawić się na chemii, niestety:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko tak mi przykro, że cierpień Twoich nie ma końca:o aż wierzyć się nie chce, że tyle spada na jednego człowieka:o trzymaj się kochana, trzymam kciuki, żeby w końcu skutecznie Ci pomogli ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka zdradź technikę jaką masz zrobione brwi, piórkową może? masz rację, ściąganie kamienia nazębnego -nawet ze znieczuleniem - to nic przyjemnego, brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo, trzymam palce żeby zaradzili coś na te zawroty, no bo jak tu funkcjonować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×