Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię

Polecane posty

Witam kawusia i herbatka,zapraszam. Orsejko dużo zdrowia,spokoju,jak najmniej trosk i kłoptów, 🌻 🌻 🌻 Teklo poslij zdjecie. pewnie dzieciaki beda sie bawic i bedzie troszeczke spokoju. Teklo skoro zaczeło Ci szumiec ucho,pewnie ma to zwiazek. Zulko smaruj czymś jakims zelem kręgosłup,a dzwignełas coś? Mi tez od kilku dni dokucza zdrowa noga,jak dluzej postoje od razu sie zaczyna,troszke pomaga poleznie sie wannie,ale to doraznie.Jestem zapisana na środe do lekarza ,musze dotrwac.Ale co z tego jak nie mozna mi wcale leków. W sumie to jakies leki mam ,ale nie biore,na razie stosuje odpoczynek. Wczoraj zasialiśmy ogródek,malutko,reszta czeka na ogórki i pomidory. Tez Terix obawiam sie ze moze cos podmarznąc ,dlatego czekamy,ale wszystkie pomidory sa na balkonach. teraz trzeba by było zabrac sie za okna. Vanilko ,Betulko jak wczoraj poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko a co porabiasz ze brak Ciebie? Daisy pewnie u Ciebie tez mokro w ogrodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Plotuś ...bardzo przeprasza że tak pisze z doskoku ..zaglądam wszędzie z doskoku mam chyba zły tydzień ..choć i był wypad do lasu :) nie wiem co się dzieje ze mną ciągle gdzies biegam najwięcej do rodzicow ..nie chę pisać i zanudzać was kochane moimi problemami i postaram się bywać już normalnie :) Ploteczko ..dzieki za zyczenia 👄 Zulko.. bardzo dziekuję za wiadomość ❤️ mysle że to pomimo wszystkiego dobra wiadomość ...❤️ ...a ciebie pewnie dopadł nerwoból smaruj ketonalem ... 👄 Teklo.. byłas z tym u lekarza ? ja czekam na fotki wykonanej pracy dla wnuków :) Vanilko.. trzymam kciuki nadal :) Fruwająca ..bardzo dobrze jak masz ochote to już wszystko miłego pływania :) Terix...❤️ Daisy ...❤️ Ponownie nasze p....grają nam na nerwach i na sile zaczynają cudować z konstytucją pod siebie :O wiele bym dała by przyspieszyć czas końca tych rządów 😠 okropność .. nic nie robią tylko psują fuj ...a ZUS coraz wiekszy :O miłego dnia kochane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Plotka dzięki za kawę👄 Orsejowa wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, mniej trosk i samych pogodnych dni❤️🌻🌻🌻 Tekla, dlaczego nie idziesz na SOR w trakcie ataku, dlaczego lekceważysz objawy? Z takimi objawami przyjmą cię w pierwszej kolejności i zrobią wszystkie badania. Jak dopisze pogoda jutro wybieram się na działkę, jeszcze nie posiałam wszystkich kwiatków. Fruwająca zazdroszczę ci pływania w basenie. Ja też mogłabym chodzić ale barak mi zachęty, koleżanka moja "nie będzie pokazywała starej doopy na basenie, pomoczyć się może w wannie" :P Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko,nawet nie przepraszam bo już mnie znacie;) Przypłynęłam do Was na pontonie bo u mnie wszystko zalane:p Warzywnik ciągle nie posadzony,ba nawet rządki nie zrobione bo pogoda na przemiennie z leniem nie dają pracować:D Z leniem pożartowałam ciut bo na ogół i na niego(lenia) czasu nie ma. W sumie nawet żartować mi się nie chce bo przed mamą kolejna wizyta w szpitalu i przytłacza mnie to wszystko:( No ale by całkiem nie wpaść w czarną dziurę jakoś sobie radzić trzeba,zatem se radze jak umiem :p A że niewiele umiem hi,hi to se nie radzę:p Teeklo Ja mam wypisz wymaluj objawy o jakich piszesz.Neurolog powiedziała że to na 100% od błędnika i teraz ponoć jest nowa metoda leczenia tej przypadłości ćwiczeniami.Dała mi namiary na medyka który się tym zajmuje ale jedynie w prywatnym gabinecie,nie poszłam bo na razie mieszek pusty.Zatem nie powiem czy metoda skuteczna:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie leje bardzo obficie od dłuższego już czasu.Od wczoraj przynajmniej się cieplej zrobiło no ale co z tego jak ponoć ocieplenie krótkie.Cała majówka była mokra,zimna i wietrzna. Mówią że cały maj ma być poniżej średniej z kilkunastu ostatnich lat,łoj wymrozi nas.No i wszystko będzie drogie bo zielenina to tylko chyba pod dachem w szklarni urośnie. No i napsioczyłam na wszystko:p No i by nie przesadzić to już sobie pójdę,buziole i zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Orsejko! Wszystkiego najlepszego 👄🌻 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wnuk zadowolony po 2 dniach matury. W przyszłym tygodniu już poprzeczka będzie wyżej bo zdaje rozszerzoną matmę, rozszerzony angielski i informatykę. No i jeszcze ustny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam "urodzinowy" najazd dzieci ;-) - pewnie nie dam rady zaglądnąć. Szkoda tylko, że wiosna nas zawiodła i jest mokro i zimno... Spokojnej nocy życzę i proszę aby nasze Anioły czuwały nad nami ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Leje u mnie, niebo czarne i inskie :O Na wczorajszym wypadzie do Br.. była fajna pogoda i wszystko przebiegło pomyslnie. Na Morawach zakwitły bzy :) Zaraz ide do fryzjera a potem szybkie zakupy. Kurna dziewczyny, Terixiu - iść na SOR? nie wiem jak to działa - to chyba izba przyjęć a musiałabym w takich przypadkach wzywać pogotowie. Samo zgłoszenie na SOR Terixiu chyba byłoby po czasie, w chwili najważniejszej nie mogłabym samodzielnie iść :O musze leżeć z zamkniętymi oczami Orsejko 23 maja mam wizyte u metabolik z wynikami - zgłosze jej i opowiem dokładnie co sie dzieje. Odbieram też opis rezonansu i mam się z nim zameldować u swojej laryngolog - też jej zgłosze że mam takie zawroty głowy :O Inaczej się nie da - no chyba że pogotowie ale mysle (mam nadzieje) że do tego nie dojdzie :O Pomyslałam dzisiaj żeby spakować kosmetyczke i torbe na wypadek gdyby... Daisy gdyby było to od błędnika - troche byłabym spokojniejsza. Prywatnie do otiatry i niech decyduje co dalej. Najbardziej niepokoją objawy niezrozumiałe. Musze zmienić okulele bo mam stare i niedługo rozlecą mi się na nosie :P Zawsze coś... Małe śniadanko: http://thumbs.hotelsystems.pl/zameczek/_thumb/1200x900x80/banery/Nowe%20widoki/sniadanie-buf.jpg Powinnyśmy jeść w nasłonecznionym ogrodzie ale wiosna się zbuntowała. Myśle Orsejko że to protest przeciwko temu co wyczyniają rządzący ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny pozdrawiam u mnie też pogoda pod azorkiem:P Moja młoda też zaliczone polski i matma sprawdzała ma zdane. tak jak Betulki wnuk angielski podstawowy i rozszerzony,matma rozszerzona i ustne. Jedno kończy to młodemu kolokwia i sesja egzaminy. Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orejko wybacz i przyjmij spóźnione najlepsze życzenia uśmiechu, zdrowia i pomyślności🌻 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo wyobrażam sobie jak bardzo źle się czujesz z tymi zawrotami, raz mnie tak wodziło (na szczęście bez mdłości) i wiem jaki człowiek jest wtedy bezradny, bo nie umie sobie pomóc, nie łyknie tabletki, modli się tylko żeby jak najszybciej przeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To coś co mi wlazło w krzyż tak mi dało do wiwatu, że szok:o po raz pierwszy nie mogłam się ruszyć tak bolało. ale oczywiście byłam w pracy, pod koniec wylądowałam u lekarza. niestety nie było rodzinnego, trafiłam do jakiegoś dyżurującego, nie chciał mi dać zastrzyku, przypisał olfen duo na dzień, dorete na noc i polprazol do osłony. Dziś już mi lepiej, ale jeszcze nie do końca. czyżby to były korzonki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Byłam cały dzień na działce, nawet trochę się opaliłam. Pogoda była cudowna. Tekla jak jesteś sama to bierzesz taksówkę i kierowca wiezie cię na sor, zgłaszasz się do rejestracji z dowodem, i to wszystko.Sor jest przy każdym większym szpitalu. W ciągu 1-2 godzin masz wszystkie wyniki i badania. Nawet jak to błędnik, to nie wolno ci lekceważyć. Zulka współczuję dolegliwości, staraj się jak najwięcej leżeć. Spokojnej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix zazdraszczam;) ładnej pogody, u nas było w miarę ciepło, ale bez słońca wydaje mi się, że w trakcie zawrotowych dolegliwości Tekla nie byłaby w stanie dojść do auta:o a z tym leżeniem u mnie też za długo się nie da. mogę leżeć tylko na boku i w nocy wygląda to tak, że co 1,5 godziny z wielkim trudem zmieniam jeden na drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta wieczorem 🖐️ Terixiu - Zulka ma racje :O ❤️ zrobiłabym to gdybym mogła przejść pare kroków do taksówki i potem na izbe przyjęć. Jednak w takich sytuacjach moge tylko doczołgać sie do łóżka i zamknąć oczy 😭 Wczoraj kiedy byłam w Br..e zadzwoniła do mnie pielęgniarka z O….ca, że Dopler moich naczyń zewnętrznych musi być przełożony na 2 czerwca bo dohtora nie będzie :O Ubolewam bo miałam nadzieje, że i ten wynik zobaczy metabolik choć badanie zlecone zostało przez laryngologa. Kurna :O gdyby nie to byłabym całkiem zadowolona z życia :D troche jestem przez to mniej pewna siebie 🌻 Zulko - cierpliwie bierz leki ismaruj jak trzeba. Te dolegliwości mają to do siebie, że po jakimś czasie ustępują i jest spokój. Czasem nigdy nie wracają ale trzeba sie ruszać: rower, spacery, pływanie. A tu praca i problemy życiowe nie ułatwiają sprawy ❤️ ❤️ ❤️ Zulko współczuje bo to jest bardzo bolesne. Jakby coś to wołaj! - będziemy smarować ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 Terixiu ❤️ ciesze sie że kondycja wróciła, pogoda wróciła i cieszysz sie działką - a ja razem z Tobą :D ❤️ Ja dalej zalegam z balkonem i to tylko z powodu złej pogody - czas na zmiany! :P Wiosno! wróć! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - stwierdziłam, że moje Wnuki są przecudne! :D Młodszy wczoraj był chodzącym ideałem: nie marudził w podróży, śmiał się, bawił w parku czekając na siostrzyczkę, tuptał posłusznie przez miasto, jadł pięknie obiad w restauracji, zajmował się siostrzyczką na sąsiednim foteliku kiedy utknęłyśmy w kolejnym korku :D A mała marudziła tylko w korkach i tylko dlatego, że małe ciałko głodne ruchu i mamusinego cycusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy Dziewczynki - życzę dobrej niedzieli, słonecznej i leniwej ;) ❤️ Pamiętam o fotkach ale znowu siedze przy MAC-u ;) :P ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tyle mowy o dohtorach, to przypomniał mi się kawał. Minister zdrowia zalecił wszystkim dorosłym polakom zrobienie kolonoskopii- będą sprawdzać kto ma w doopie pis :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu :D:D:D:D hi hi hi :D:D:D sprzedam zaraz ten kawał dzięki :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja nocne 👄 dla każdej :) Dzieki za zyczenia 👄 zulko.. mogą to być korzonki :O Terix.. zazdroszczę słonka :) u mnie jak u zulki wieczorem pokazało się slonko zaraz lepiej wygląda swiat :) Maturzystom po buziaku :) by dalej do przodu zdolne dzieci mamy :) Terix.. swietny kawał :D no nić kochane spokojnej nocki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) kawunia podana (_))_)(_)(_)(_) U mnie nie pada :) nalezy poczekać na rozwój chmur bo one czają się niestety :O Wszystkim milutkiej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Orsejowa dzięki za kawę👄 Szybko spałaś tej nocy :D ja też zasnęłam około 2, a 6 już nie spałam:( Teraz się położę i może trochę dośpię:P W nocy u mnie lało, ale to bardzo dobrze, bo wczoraj posypałam nawozem kwiatki i krzewy. Dostałam od koleżanki ze Szwecji nasiona malwy czarnej ale nie wiem kiedy ją wysiać, może któraś podpowie. Zulka w takich bólach najlepiej leżeć na plecach w nogami ugiętymi w kolanach pod kątem 90 stopni. Ja kładę się na podłodze a nogi na fotelu, naprawdę pomaga. Jak śpisz na boku to między kolana włóż jaśki. Miłego dnia wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam niedzielnie 🖐️ chłeptam kawusie - dzięki Orsejko ❤️ Terixiu - ❤️ u mnie zachmurzenie duże Posłałam fotki - kiepskie światło było ale może nie jest tak źle ;) Śniadanko: http://3.bp.blogspot.com/-M3h89tbgmuw/T7TNeoSvQwI/AAAAAAAAFHI/fmSIDFRis7c/s1600/DSC_0019.JPG 🌻 http://www.portalpuszystych.pl/images/kanapka-z-lososiem.jpg Smacznego i miłego dnia życzę ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo ..dzieki za fotki super sama bym tam poleżała :D Terix.. no popatrz obie spałyśmy jak sowy :D Jestem zła na maksa rano wzielam się za oprysk mego ogrodu na mszyce itd. długo działający i co ledwo skończyłam i zaczelo padać 😠pewnie będę musiała jeszcze raz :O tak że u mnie pada też :O Ugotowałam już rosół z lanymi kluskami ostatnio taki mi smakuje :D proszę się częstować zostawiam wazę z rosołkiem na stole :) mięsko indyk udziec .,,,ziemniaki i sałatka zielona z jogurtem greckim :)(____________),,,(___________)......(______________) miłej niedzieli kochane ..mam nadzieje że przestanie padać bo bardzo chcę wybrać się na kiermasz zielonych ogrodow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×