Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię

Polecane posty

Jestem ija na kanapeczkach Tekli i kawuni :) dzieki .. U mnie żar z nieba się leje :O a do tego komary jak poczwary duże ogromne i nawet nie ma pory na nie rano wieczor i w południe cmokaja gdzie popadnie :O tak że ciepło ciepłem ale te komary i utrapienie ludziska siedzą w domkach :O Zulko.. a kup te preparaty dla M co pisałam tam jest wszystko co teraz potrzeba ❤️ Wszystkim miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Vanilka dzięki za kawę👄 Ja zaczynam już przygotowywać obiad, dzisiaj roladki drobiowe ze szpinakiem i sałata zielona z jogurtem. U mnie mała poprawa, nie wiem na jak długo, ale cieszę się każdym dniem bez dolegliwości. Wczoraj była piękna pogoda a dzisiaj zapowiada się już upał. Miłej niedzieli wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu u mnie też ostatnio bez dolegliwości ❤️ - ciesze się że masz troche ulgi ❤️ Vanilko dzięki za kawusie ❤️ Orsejko - super że zajrzałaś wczoraj ❤️ U mnie balkonu ciąg dalszy: pomalowałam wszystkie ściany i ścianki. Zagruntowałam podłogę. Dzisiaj przed południe poszpachlowałam zaprawą ubytki podłogi. Potem zjedliśmy z M obiad i wyfrunęliśmy na jowejki do lasu. Wróciliśmy o 18.00 i naszło mnie na budyń :P Ciepły budyń śmietankowy z konfiturą z czereśni (moją, zeszłoroczną) Jest jeszcze - kto ma chęć to zapraszam U U U U U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzielnie u mnie, pewnie jak u Was wszystkich dopisała piękna pogoda, gorąco, ale wiał przyjemny wiaterek więc było znośnie:) spędziliśmy dzień na ogrodzie w cieniu czereśni, która w tym roku nie wyda owoców, bo wszystkie zawiązki zmarzły:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo, dzięki za słowo o kolono. pamiętałam, że jesteś zwolenniczką świadomego uczestnictwa w tym badaniu. Terix miała w sedacji, a czy któraś miała zastrzyk ale nie taki usypisjący, tylko rozluźniający? Dajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko znam tę dietę, ale teraz na szczęście apetyt dopisuje:) tylko od słodkiego odrzuca, ale z tym można przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo popytaj proszę sw-wej, co robiła między kursami żeby poprawić wyniki krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy wybacz, że przegapiłam Twoje święto:o i przyjmij najgorętsze życzenia zdrowia, szczęścia, i wszelkiej pomyślności ❤️ 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popijam właśnie zieloną herbatę z kokosem, całkiem niezła kompozycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,pusto cos na forum zapraszam więc na kawusie Zuleczko nie przechodziłam przez to,ale czeto chodze do gastrologa,więc duzo osob mowilo,ze kolono z zastrzykiem chwilowo usypiającym jest dobra,spi sie przez chwile i nic nie czuje,ze gorsze jest samo przygotowanie niz badanie.Rozumiem ze chodzi o M? U mnie zapowiada sie słoneczny dzien.Juz przejrzalam zamrażarki z mysla co trzeba dokupić.Ale jestem jakas nijaka,nie mam na nic siły,nic mi sie nie chce,w domu piwnica okropna,cos działaja z wymiana pieca.Przyszedl kolejny piec.Ustawiaja itp.Mialo sie zacząc w nastepnym tygodniu ,ale fachowcy robia i u nas i gdzies blisko,więc musimy przezyc,dobrze ze to piwnica a nie dom.Znowu odczuwam biodro,nie wiem czym to sie skonczy.Juz ostatnio chciał mi podac ortopeda blokadę.Porozmawiam z gastrolog za tydzien jak to sie ma z watroba. Terix dobrze ze choc troszke jest u Ciebie lepiej,mi tez leki pogorszyły żoładek.Cały czas musze brac controloc. Orsejko a ten detramax lekarz ci zasugerował czy sama bierzesz? Teklo jak tak pomysle jak Ty dajesz rade z takimi robotami,przeciez to trzeba i na drabinke wejśc itd.Nie mam teraz cierpliwosci do takich robot,kiedys malowanie ścian to była pestka. Daisy czy cos z owoców jest na twoich drzewach? U nas wszystko wymarzło,czeresnie jak pisze Zulka umarzły. Wisnie tez usychaja ,mimo tego ze były pryskane,niedługo w ogrodzie zostana same iglaki pewnie. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko zielona herbatke pije ,ale z kokosem nie piłam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Pogoda u mnie super chociaż zaczęło wiać i ostrzegają przed burzami na Podkarpaciu. W sobotę miałam korektę brwi, znów muszę poczekać aż się wygoją i odpadną strupki :-p. Wczoraj miałam super dzień, M zabrał mnie i moją sis na obiad do "Karczmy" - ja miałam wolne od pichcenia a obiadek w pięknych okolicznościach przyrody był nader smaczny :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rwa mi odpuściła ale za to wysiadł mi prawy bark - kurcze, człowiek się sypie... Może uda mi się dzisiaj wyciągnąć mojego M do sklepów ogrodniczych - chcę kupić na cmentarz jakieś iglaki typu cyprysik, kosodrzewinka itp - miniatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, ja miałam kolo w uśpieniu, miałam wrażenie, że spałam i spałam a M mówił, że to krótko trwało - bez żadnych złych i przykrych sensacji. Bardziej dokuczyło mi przygotowanie - miałam wrażenie, że żołądek nie wytrzyma takiej ilości płynu :-o. U mnie w szpitalu i w Pro Familii (tam miałam robione) powiedzieli, że już raczej na "żywca" nie robi się kolo, czyli inaczej niż mówił dr Tekli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki posyłam wszystkim, trzymajcie się zdrowo :-)👄 Zapraszam na południową kaweczkę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Plotka dzięki za kawę, z przyjemnością wypiję:D Dopiero wróciłam, bo zaczyna się upał:P Wyszłam z domu o 8. Odebrałam recepty z przychodni, chwilę pogadałam z dohtórką, apteka, rynek i teraz mogę zaszyć się w domu:D Po południu biblioteka. Zulka ja miałam w znieczuleniu i tak jak u Betulki, to był taki półsen . Wiedziałam że coś mi robią ale nic nie czułam i trwało bardzo krótko. Tekla skończyłaś już balkon? Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) Ploteczko ..detramax biore od dawna bo ma najwięcej heparyny ..kiedyś polecił mi go naczyniowiec ....ja biore cały czas ale polprazol ja miłam gastro z zastrzykiem o było ok. oczywiście prywatnie :O Teklo.. biore magnez Slow-Mag B6.. Terix.. a co tak bardzo ci dolega ? ❤️ Beatulko... ładne twoje brewki widziałam dokladnie na F...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zulko.. szkoda czereśni ale u mego sasiada i na osiedlu coś obżera całe gałązki wiśni tak że tylko ludzie obcinają suche gałęzie :O Zulko przepraszam nie chce być natrętna ale własnie takie preparaty ludzie zamawiają podczas brania ch...Nutridrink Protein to poprawia skutecznie wyniki ....❤️ wszystkim milego dnia ..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ nie zajrzałam dzisiaj rano ale pare spraw do załatwienia miałam a o 15.00 z małżowiną jechaliśmy do starszego wnuka, który wraz ze swoim przedszkolem tańczył i śpiewał w Teatrze.. Był bociankiem :D:D:D Przedszkole w naszym Teatrze Małym dało przepiękne przedstawienie. Byłam pod wrażeniem. Ogrom pracy i podziw dla kadry. Dzieciaczki wniebowzięte :D Coś pięknego! :D Terixiu ❤️- balkon cały odmalowany. Jutro umyje *b*a*lustrade bo pochalapłam troche i pociągne odrdzewiaczem. Chociaż nie wiem czy to konieczne bo farba świetnie sie trzyma i nic nie rdzewieje. W środe syn przywiezie mi z OBI sztuczną trawę. A ja kupie żywice i pomaluje zaszpachlowaną podłogę. A jak położe trawe i wszystko będzie gotowe - zrobie na balkonie kinderbal :D Zaprosze troje moich wnucząt i będziemy siać trawe w kuwetach po Pimpusiu i dla pamięci Pimpusia ❤️ :D Zulko ❤️ - spytam oczywiście, w środe będe się widziała z S Myśle, że Orsejka ma racje. Warto przyjrzeć sie tym preparatom. Zulko - z tą kolonoskopią to chyba jest tak że lekarz decyduje czy może być znieczulenie czy nie. U mnie nie można, za każdym razem pielęgniarka podtrzymuje mi brzuch, kładzie sie na nim, uciska pod różnymi kątami jak lekarz manewruje światłowodem. I cały czas ze mną rozmawiają.. Przy moich zrostach wcale nie jest łatwo dotrzeć do końca a musi to zrobić :O Powiedz czy to Ty czy M wybiera się na to badanie? Moim zdaniem każdy człowiek po 50-ce powinien mieć takie badanie przynajmniej raz na 3 lata. Każdy niepokojący objaw należy zglosić bez żadnego wstydu i domagać się kontroli. Ostatnio widziałam reportaż o kobiecie która po wycięciu macicy ma problemy z jelitem grubym bo jelito wpada jej do pochwy i uniemożliwia wypróżnianie :O Problem wstydliwy, unikała kontaktu z męzem itp... Babke leczyli chirurgicznie musiała mieć załozoną specjalną siatkę w pochwie. Matko kochana - coś niesamowitego ile rzeczy jest powiązanych ze sobą. Zgroza :O Orsejko ❤️- moja małżowina przez pare lat brał właśnie SlowMag B6 - teraz niedawno w aptece polecili mu ten Magnez+B6 Hasco. Ploteczko ❤️ - to co robie na balkonie (mam duży balkon) to dla mnie prawdziwa przyjemność. Nie musze wchodzić na drabine. Maluje wałkiem na specjalnym "kiju". Efekt jest natychmiastowy: czyściutko, przyjemnie. A potem urządzanie.... mam pare pomysłów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Dziewczynki 🖐️ Odzyskuje apetyt na życie ❤️ Zaczyna mnie znowu wszystko cieszyć. 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ kawa herbata zaparzona - jak ktoś ma chęc to zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? U mnie piękne lato. Dzisiaj demontowałam siatke zabezpieczającą naszego Kota. Przykro mi było, zamyka się kolejny rozdział w moim życiu :O Jak odświeże balustrade założe nową siatkę - tym razem dla bezpieczeństwa wnuków. Miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, a mi się dzisiaj marzy wypoczynek na zielonej trawce z dobrą książką w ręku i mrożoną herbatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja :) Teklo ..dzieki wielkie za wypas sniadaniowo kawowy 👄 Teklo.. nie skusisz się już na nowego domownika:) ? U skwar i żar lejacy się z nieba ..byłam porejestrować rodzicow na usg ..tato do urologa na koniec czerwca :O pilne skierownie to jest kolejna dobra zmiana :O ale poczekamy nic okropnego się nie dzieje najwyżej pojedziemy prywatne a potem do przychodni ...usg też w miare na 17lipec :D no no ...:O Wszystkim miłego dnia 👄 ps..komary nadal żrą jak wściekłe ponoc mają robić już od jutra opryski ciekawe czy do nas dojadą :O mam ręce nogi jak po ospie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wcześnie rano(o 5.00) pojechałam na działkę. Wróciłam to musiałam dospać:P Dlatego między innymi będziemy likwidować powierzchnie do pielenia:P W dzień nie możliwości zrobienia czegokolwiek, za gorąco, a rano żarły mnie komary:( Orsejowa nie wiem co mi dolega, lekarze też nie wiedzą, dlatego czekam na badania. Tekla podziwiam twój zapał do różnych prac, mnie już nic się nie chce. Najchętniej leżałabym z książką . Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko ❤️- na razie nie skusze sie :O Musimy odczekać swoje. Przeszliśmy przez etapy szoku, smutku, złości, poczucia winy, tęsknoty, pustki.... Teraz zaczyna się wszystko goić, myślimy juz spokojnie i czekamy na ostatni etap: pogodzenie się i spokój ❤️ Ale żeby nie było: legowisko, akcesoria dla kota, zabawki, szczotki, miseczki, transporter, kocyki - wszystko to schowane pieczołowicie na wszelki wypadek. Różnie może w życiu być. Terixiu ❤️- dzisiaj jeszcze umyłam okna, porobiłam poprawki, odkurzyłam, jeszcze raz podłoge zagruntowałam a jutro po maluje i moge odtrąbić koniec :D Zulko :D wczorajsze Szkło Kontaktowe było bardzo ciekawe ;) Pan Krzysiu powiedział że Twoja wieś jest jego ulubionym miejscem i że lubi tam być i ma w tej wsi zaprzyjaźnione Wspaniałe Dziewczyny-Bibliotekareczki. hłe hłe hłe :D:D:D Byłam dumna jak paw :D:D:D ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ kawa i herbata podana (__)? (__)? (__)? (__)? po wieczornym deszczy wspaniałe odświeżenie. Wczoraj tak pachniało lasem jak kiedys. Od dawna tego nie czułam. Ide zaraz po farbe chlorokauczokową na podłoge i balustrade mojego "ogrodu" Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×