Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię

Polecane posty

🖐️ Wstajemy koleżanki, wstajemy:D Kawa na stoliku paruje i rozsiewa aromat:D Zaraz wychodzę do ortopedy. Odebrałam zdjęcie, coś mi tam wyszło w lewym kolanie, ale bardziej boli mnie prawe, a tam nic nie stwierdzili:( Może pomylili zdjęcia:P Pogoda się zepsuła, a to zapowiadają przeraża, przymrozki do -5 i opady śniegu Tekla jesteś fachowcem od tipi(tak się nazywa indiański namiot?) pięknie ci wyszedł:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że nikogo nie ma ale nie zawiodłam się ❤️ dziękuje Orsejko 👄 wczoraj nie widać było wpisu a ja uwielbiam rosół z lanymi kluskami - jak zostało troche w lodówce to pożrę chętnie ❤️ Terixiu 👄 dzięki za kawusie - pachnie cudnie U mnie pochmurno i zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu u śmiałam się z tej zamiany zdjęć :D choć to wcale nie śmieszy kiedy boli ;) ❤️ Do namiociku wlazłam od razy jak zmontowałam :P Zapraszam na śniadanko: kanapki z jajeczkiem http://2.bp.blogspot.com/-uXC4yOKwcBY/VRKJU4Q3j1I/AAAAAAAABYE/Z2BrB_48YFM/s1600/IS_DSC_0677.jpg z pastą warzywną - pieczoną papryką http://1.bp.blogspot.com/-xyx15Dfckp4/VmV2JFlbW8I/AAAAAAAABoY/H091Mk0_s-0/s1600/pasta-na-kanapki-z-pieczonej-papryki2.jpg i z twarożkiem i truskawkami https://1.bp.blogspot.com/-RSyn6fK-EUE/V0yQ-Lj7BKI/AAAAAAAAH3E/wXdCM0Fbv3M81DcDKxPsyOHX9ah2HvMYgCLcB/s1600/kantrus5.jpg Ściskam i życzę miłego dnia Terixiu szybkiego powrotu od dohtóra ;) ja lece do przychodni odebrać recepte i do apteki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ dziewczyny pozdrawiam pogoda ni zimno ni ciepło. Młody dziś wraca za niedługo będzie w dużej wsi. Teklo namiocik supcio.Dużo zdrowia mało stresu w tym tygodniu życzę wszystkim❤️ja dziś też będe robiła rosół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla dzięki za śniadanie👄 Wróciłam głodna i dopadłam do kanapek, nie wiem czy coś zostawię:D:D:D Tekla nie wiem czy się pomyli przy opisie, bo tego nie powiedział, ale po obejrzeniu płytki stwierdził że w obydwu kolanach są "zmineralizowane blizny w entezie rzepkowej ścięgien, ubytek mazi i chrząstki ". Blizny to pozostałości po nie leczonych rwach kulszowych, a chrząstka wyciera się z peselem:P Więc mu powiedziałam, że z tymi rwami leżałam w szpitalu po 2 tygodnie i chyba mnie leczyli. Popatrzył jak na obywatela gorszego sortu, wypisał leki i następna wizyta za 3 miesiące. Leczenie może potrwać kilka miesięcy. Zapytałam czy to ma sens skoro zaniedbania są od prawie 30 lat? Zobaczymy. Mam posłużyć za królika Chyba nie chcę być królikiem:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No i nie powiem nic zaskakującego ani odkrywczego,u mnie także pada i jest zimno. Mój ogród ciągle nie posiany bo nie można zrobić rządków bo za mokro. O tej porze moje warzywa już zawsze rosły,teraz nie mam bladego pojęcia w kiedy uda mi się posiać😭 Teeklo Śniadanie jak zawsze SMACZNE mniam👄 A namiot profeska,możesz się zająć produkcją;). Moja fantazja poszła w ruch i zaraz widzę takie arcydzieła ręcznie malowane,ach.Teeklo masz talent👄 Terix No co Ty?, nie chcesz być króliczkiem;). Króliczki są fajne:D,zwłaszcza te playboya;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie mam za bardzo o czym pisać bo u mnie ciągle pada i jest zimno.Same wiecie jak człowiek się czuje podczas takiej aury,masakra Wanilko Oczywiście trzymam kciuki za maturzystkę👄 No to chyba wszystko o czym warto byłoby pisać,pozdrawiam i buziaczki👄 Zulka ❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka wszystkiego dobrego w dniu bibliotekarza❤️ Dobrej nocy dziewczyny.Młoda mówiła za angielski łatwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny kawusia i herbatka UUUUUUUUUUUUU Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Vanilka dzięki za kawę👄 Trzymam kciuki za J.. wszystko zaliczy śpiewająco:D Zastanawiam się gdzie ten piękny maj, listki na drzewach zatrzymały się na wpół rozwinięte, kasztany zbuntowały się i nie kwitną, a bzom brakuje co najmniej miesiąc:( Wczoraj pojechaliśmy na cmentarz do mojego Stasia(taty) wiatr pi..dził gorzej niż w kieleckim, a był tak lodowaty, że ja zimą tak nie zmarzłam jak wczoraj:( Dzisiaj też nie lepiej:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja wpadam na kawusie Vanilki 🖐️ Nie było mnie rankiem bo pojechałam do O..a, odebrałam wyniki rezonansu. Moja laryngologo jest do 15-go na urlopie. W przyszły wtorek mam USG serca. Jak nie laryngolog to metabolik będą musiały dokonać diagnozy. Jakby się coś do tego czasu działo to mam prikaz zgłosić się na izbe przyjęć w O..u mają całodobowy dyżur laryngologiczny. Nabrawszy otuchy, poczułam sie lepiej Terixiu - w Br... w piątek kwitły bzy a kasztany lada moment przekwitną :O u nas wszystko opóźnione. Nawet pomyslałam, że może nie dojść w ogóle do kwitnienia niektórych roślin :O Vanilko - trzymam kciuki dalej ❤️ Terixiu moja Mama też była Stacha :O:O:O ale nie pojade na cmentarz, zadzwonie tylko do Siostry ❤️ Pozdrawiam 🖐️ miłego dnia ❤️ ps nie było śniadanie ale robie jajko w sosie koperkowym - zapraszam ;) http://2.bp.blogspot.com/-TG4GTffALxc/USFAnPmxr8I/AAAAAAAAAsM/-H-i1H8tQqI/s1600/jajko+w+sosie+koperkowym.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jajeczko w sosie koperkowym łyknę na kolację;) Przyszłam na momencik by się do kogoś przytulić bo u mnie mróz:(. Dobranoc👄 W kiedyś w końcu musi przyjść ciepło.Ach,ech.... Zuleczko👄 Buziaki dla wszystkich kochanych dziewczyn i króliczków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka👄 Aniołki wysłuchały Twoich próśb u mnie wprawdzie mróz ale dzień przywitał mnie pięknym słońcem. Betulka proszę bywaj częściej👄 Dziewczynki witam w nowym dniu👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🖐️ zapraszam na kawe i herbate U mnie też słońce i bardzo przyjemnie, rześko Zaczne chyba kombinować na balkonie Wszystkich pozdrawiam i miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam melduje się kawuni i sniadaniu :) Dzieki Teklo ..❤️ Wszystkim miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla dzięki za kawę👄 Teraz ja będę wam zazdrościć słoneczka, bo u mnie pochmurno i pada deszcz ze śniegiem:( W nocy był mróz -2. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ na kawusie zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? Wczoraj mój Windows zawiadomił mnie, że będzie piękna pogoda w mojej wsi :D No faktycznie. Jest. Bezchmurne niebo i na razie 6 stopni. W planie: zakupy i balkon Czas też przesadzić pelargonię (mam jedną :P ) Zostawiam kanapki http://i.wp.pl/a/f/kuchnia/58011757/-EDYSK_2-galerie_nowe-przek__ski-dopiwa_kanapka135097662.jpg 🌻 http://insilesia.pl/files/repository/38469.jpg I śmigam pod prysznic 🖐️ Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Cześć pozdrawiam i u mnie słoneczko świeci.Teklo dzięki za herbatkę i śniadanko. Młoda polski ustny 89,5%,został ustny angielski to w środę i koniec czekanie na wynik do czerwca .Betulka jak wnuk? Wszystkim miłego słonecznego dnia i zdrówka.Na przyszły tydzień będzie u mnie spotkanie naszego kółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam wszystkie :) Teklo ..dzieki za codzienna porcje kawowo sniadaniową ❤️ Vanilko.. bardzo się cisze zdolne dziecko :) Wszystkim miłego dnia slonecznego i cieplego u mnie swieci i jest cieplej .. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla dzięki za kawę i pyszne kanapki z łososiem👄:D Jak postępują prace balkonowe? Co brzdące powiedziały na namiot, jaka była ich reakcja? U mnie też jest trochę słoneczka, ale zimno. Na działkę chyba wybiorę się dopiero w sobotę. Vanilka gratulacje dla młodej. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem padnięta bo pogoda pozwoliła łaskawie no i miałam rycie w ziemi. Jak wiecie nie pierwszy raz robiłam takowe prace ale w tym roku mimo że z pomocą ( bywało że sama siałam) to tak jestem padnięta. Zero kondycji normalnie nawet oddychać nie mam siły:p. Nie wiem starość to,rok taki,czy choroba jaka?! Maturzystom gratuluję👄 Chorych przytulam👄 Zmartwionych pocieszam;) z uśmiechniętymi i ja się pośmieję. Teeklo tradycyjnie dzięki za jedzonko👄 Dziewczynki przytulam mocno❤️ Zulka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byłam w K-wie, wysiadłam z autobusu ledwo żywa tak mnie podróż zmaltretowała :P Jednak się zmobilizowałam, bo pogoda super, zaliczyłam emerytki i obskoczyłam jeszcze sadzenie w ogrodzie :D Terix ja mam problem z korzonkami - odziedziczyłam po mamie, przy następnym ataku zastosuję twoje rady 👄 Poza tym złapałam M, że pali papierosy, tylko on jeszcze o tym nie wie, że ja wiem Dzisiaj już nie chciało mi się awanturować, ale ta głupota mnie dobija. Śmierć zaglądała w oczy, a ten nie wyciągnął żadnych wniosków. Ręce opadają. Co ja mam zrobić, chyba najlepiej będzie jak się rozwiodę, bo drugi raz tego nie mam zamiaru przechodzić :( Dobrej i spokojnej nocy wszystkim, anioły zostawiam Betulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piątkowo 🖐️ popadało ale jest dość ciepło Fruwająca ❤️ no ręce opadają. Kurna co zrobić żeby M zrozumiał? Mam nadzieje, że intuicja podpowie Ci jak zadziałać ❤️ Terixiu❤️ - namiocik jeszcze u mnie. Plan był taki że jak będziemy wracali z Br.. to zapakuje im do auta. Ale z powodu korków byliśmy tak zmeczeni podróżą że odpuściliśmy. Wybiore się do nich na kawe niedługo i zawioze :P W taj chwili zajmuje sie balkonem: podłoga ma małe ubytki i starą łuszczącą się farbę-żywicę. Przygotowuję podłogę: szpachlą usuwam to co się da. Potem odkurze, zagruntuje i pozalepiam zaprawą klejową ubytki. Jak wyschnie pomaluje podłogę żywicą. Położe na nią sztuczną trawę - jest w OBI po 11,50 za metr kwadratowy W Ikei namierzyłam regał na szpeje i kratki na rośliny. Mam plan, myslę że dobry. Będzie przytulnie, będą tkaniny osłaniające mnie od żaru południowego,stolik z krzesełkami, miejsce dla wnuków i miejsce na sztaluge. Pomaluje też balustradke najpierw odrdzewiaczem a potem świeżą farbą no i ściany. Farby mam. Wygląda to jakby dużo ale spokojnie moge to zrobić rozkładając rozsądnie robote w czasie. Taka zabawa akurat dla kobiety: chłop chyba nie chciałby się bawić w skrobanie szpachelką ;) Jak zrobie to sie pochwale :P:D Śniadanie z pastą jajkową http://fat-or-not.pl/wp-content/uploads/2016/05/DSC00968-2.jpg 🌻 i mięskiem http://3.bp.blogspot.com/-J8pEjcwp5ks/UhZSzZOTruI/AAAAAAAAH1s/jlaVFytDMic/s1600/IMG_8747_edited-1.jpg Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie też cieplutko dziś będzie rewolucja w pokojach,a łazienkę kuchnie już zrobiłam jestem hepii. Widziałyście moje ostatnie cudo pracochłonne .A tan krajobraz tylko 7km ode mnie Miłego weekendu.Dużo słoneczka i zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko czym myć panele ,żeby świeciły czy ty je myjesz już robię rożne kombinacje ,ale jeszcze nie to.A czym wy dziewczyny myjecie,Sidolux to nie chcę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla dzięki za śniadanie i kawę👄 chyba dzisiaj z pastą jajeczną wybiorę :D Robotę rozplanowałaś jak dobry fachowiec:D czeka parę dni dłubaniny, ale to faktycznie praca dla kobiety, żaden chłop by się tego nie podjął:D Fruwająca zlituj się nad chłopem, po co ci rozwód przez tak błahą sprawę. To że ukrywa, znaczy wie że nie powinien i przez to pali mniej. Jeżeli chodzisz na basen to pływanie na plecach przy bólu kręgosłupa jest najbardziej wskazane. U mnie słonecznie ale jeszcze niezbyt ciepło +12 Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja :) teklo .dzieki jak codziennie 👄 Terix.. cholera teraz lekarze to okropność u mnie ciepłko biegam na krotko bo jest 23st.:) posyłam do ciebie cieplejsze powietrze :) Fruwająca ...no ręce opadają a opieprz ile wlezie no..no mnie nerwy wzieły :O Plotko ..gdzie jesteś ? Vanilko.. ja myje czym popadnie bo mam panele z połyskiem :) Daisy ..❤️ Beatulka..❤️ Zulko.. co z tobą ? ❤️ miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,Orsejko nie pisze na forum bo nie mam nic dobrego do pisania Od kilku dni leżę w łózku,mozna powiedziec ze przestałam chodzic,kazdy krok to ... Bylam u ortopedy stwierdzil chorobe biodra,między innymi z powodu nadwyrężenia(tak pomógł polamaniec) ale jest tez choroba od dawna.Noga z dupskiem boli niemiłosiernie.Takze lewy połamaniec boli swoja droga a prawa jeszcze dodaje Mam juz zrobine przeswietlenie bioder,czekam na usg bioder i dostałam tez skierowanie na tomografie połamańca bo cos sie zaczyna dziać(jest sztywna pobolewa),najprawdopodobniej trzeba bedzie oczyszczac z narosli zwyrodnien itp,oczywiscie operacyjnie.Ja sie nie zgodze,ale decyzja po tomografii.Kuleje strasznie.Noce nieprzespane,chyba wcale nie śpie. Cały czas biore zastrzyki,(jeszcze mam na cały następny tydzień)to kilka godzin po zastrzyku jest normalniej. Do tego tabletki.Próbowałam wczesniej leżec bez leków ,jakies żele nic z tego. Wchodze tylko cos poczytam bo ucze sie z telefonu,na razie dzieci.Ale pisac z telefonu -nie mam siły sie uczyc,moze kiedys.Siedziec przy laptopie nie moge wcale.A wszytko zaczeło sie jakis miesiac temu od pobolewnia niby kregosłupa a to promieniowało biodro. Takze wroce na forum jak juz bede mogła siedziec przy laptopie. Zulko napisz przeszedł Ci kręgosłup?Czy tez lezysz? Wszystkim życze ciepełka i duzo zdrowia A maturzystom samych dobrych wyników. Daisy,Terix ,Fruwajaca posiałyscie wszystko? Teklo u mnie w domu takie roboty to małzyk robi,tak było od początku.On musi sam zrobic wszystko dokladnie.Czesto po jakis robotnikach poprawiał,wiec teraz działa sam. Nauczył sie robic wszystkiego. Orsejko czy masz juz kwiaty koło domu? Takze na razie jeszcze pewnie nie bede pisala bo same wiecie. trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×