Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teacherka9

Staraczki styczeń 2018

Polecane posty

Gość gość joasia
zoma a może dołączą do nas wkrótce tu na forum dziewczyny zawsze jak więcej osób to raźniej, wiesz co to niewykluczone że owulacja bywa wcześniej ale skoro gin ci mówiła , ale wiesz co ja przed ciązą pierwszą byłam u takiego co mi powiedział ze po tabletkach anty płodność mi po roku wróci a za 2 miesiące byłam już w ciązy wiec wszystko możliwe ,jeżeli zbliżenia były od razu po miesiaczce to jest szansa na ciąze i mogło nie być pęcherzyków na usg wtedy jużale ja nie jestem specjalistą wiec nie wiem- zoma ale by była niespodzianka jak to ciąza by była co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
zoma wszystko możliwe a taki bol i tkliwośc może o ciązy świadczyć ale również takie objawy mogą wywoływać tabletki , zobaczysz jak się okres nie pojawi to będzie ciaza i super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
zoma ty jesteś z początku roku czy z końca tzn masz urodziny? ja z początku i zawsze chciałam urodzić na koniec roku nie wiem czemu tak mam po prostu lubie zimę i jesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z marca i zawsze tak planowałam ciążę żeby dzieci urodziły się w pierwszej połowie roku, nie chciałam żeby się urodziły w końcówce roku.Jak syn chodził do zerówki,to troje dzieci było z końca roku i wychowawczyni prosiła aby ci rodzice przemyśleli czy nie lepiej zostawić te dzieci na drugi rok w zerówce bo odbiegają umiejętnościami od pozostałych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
najważniejsze to zajść w ciąze a kiedy się urodzi to już drugorzedna sprawa aby maleństwo zdrowe tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to na znaczenie... Zerowe. Szczerze mówiąc to strasznie płytkie myślenie ze te dzieci z początku roku są lepiej rozwinięte... Bzdura kompletna ... Trzeba myśleć żeby były zdrowe a nie kiedy się urodzą. Jak dla mnie mógłby być 31 grudnia. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc 15.13 kiedy testujesz w tym miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.13 starasz się o pierwszą czy kolejną ciąze napisz coś o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość , jesteś z nicku"może przyszła mamusia"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
~Zoma. Jakiego nicku? Nie rozumiem. Nie muszę chyba zakładać konta żeby się wypowiedzieć. Ja starałam się o ciążę 7 lat i dlatego rażą mnie takie wpisy z celowaniem w miesiąc bo lepszy ten czy tamten i lamentowaniem że trafił się cykl bez owulacji i w ogóle że się nie udalo komuś od razu. Więcej pokory do natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś w mojej sytuacji a ja nie jestem w twojej sytuacji,ale każdy ma prawo powiedzieć co go martwi. Dobrze by było żebyś się jakoś podpisywała bo tak nie wiadomo czy to pisze ktoś nowy czy dalej ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość,teraz starasz się o kolejne dziecko ,skoro wchodzisz na ten wątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodze na różne wątki, przesledzilam ten z ciekawościa bo sama starałam się usilnie i znam temat od podszewki, również z racji zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
16.45 to może wypadałoby się podpisac oczywiście jeżeli dalej chcesz z nami pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.45 przemawia przez ciebie krytka ale cóż jak 7 lat to długo i można tak reagować bo to widać po twoich wypowiedziach ale my tu nie chcemy niczyjej krytyki a po prostu pogadać wiec dziękujemy ci za krytykę ale to nie te forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.45 jak chcesz tu z nami popisać to napisz nick cos o sobie ,swoją historię, plany czy dalej się starasz? jak nie to dziękujemy ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
zoma mi podoba się te forum nie zwracajmy uwagi na takie osoby jak 16.45 ,ja nie potrzebuje krytki, po prostu chce to coś planuje a jak nie wyjdzie to trudno ..,przynajmniej próbowałam spełnić swoje marzenie o kolejnym dziecku a jak jeszcze popisze z osobami które tez planują dziecko na 2018 to super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego się obrazacie. Napisałam wam prawdę jaka jest i zareczam wam że dopóki będziecie się nakręcać i przeżywać to po prostu będzie wam bardzo trudno spełnić swoje marzenia... I na dodatek ten temat z luteina... Branie jej bez przerwy to jakies nieporozumienie, tak jak i zażywanie jej w ogóle bez uprzedniego zbadania progesteronu trzy dni po tzw piku. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz nie zlecił mi badania progesteronu tylko przepisał luteinę razem ze estrofemem.Zacznę brać od 16 dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ogromny błąd! Skąd wiesz że owulacji nie będziesz mieć np. 17 dnia? I jak bez badań go można zapisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob sobie badanie poziomu po tzw. piku i daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam cykle bezowulacyjne, lekarz powiedział w 10 dniu cyklu że nie zanosi się na owulację. Cykle mi się skróciły z 30 dni do 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie ma znaczenia skrócenie cyklu! Faza lutealna może u Ciebie być np. dramatycznie krótka, bez badania piku lh można sobie zaszkodzić, jak i nie przyjmując lutki, jeśli trzeba, również się sobie nie pomoże. Chyba że ci nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odetaaa
hej. Ja mam dwojke maluchów i zamierzam gdziesw czerwcu aczęć starania o trzecie ;) Moge dołaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Odetta, może ten rok będzie dla staraczek szczęśliwy:) W jakim wieku masz dzieci? Ile masz lat ?Nie miałaś problemów z zajściem w ciążę ?Napisz coś o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
odeteaaa witamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc 18.04 nie jesteś lekarzem wiec się nie wypowiadaj-dziękujemy ci ale gin zapisał luteinę i dawkowanie wiec wie co robi-szkoda twojego cennego czasu na udzielanie się tutaj -to ty się nakrecasz nie my- ja nigdy nie brałam luteiny bez zbadania poziomu progesteronu we krwi szkod aże ci zajęło to 7 lat współczuje ci ale już przrestań bo żle się czyta twoje wypowiedzi- pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc 18.04 dziękujemy ci za dobre rady może na innym forum znajdziesz osoby myślące podobnie do ciebie widać ze jesteś w tym temacie obeznana ale każdy ma swój rozum i wie co robi -dziękujemy ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
odeta to tak jak ja w czerwcu ,fajnie że dołączyłaś do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę przyjmować luteinę bez badania progesteronu bo lekarz mi tego nie zlecił,powiedział że mam cykle bezowulacyjne a więc logiczne że w cykle bezowulacyjne spowodowane są brakiem progesteronu i dlatego przepisał mi luteinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×