Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teacherka9

Staraczki styczeń 2018

Polecane posty

Gość Magdagoscmagda
Ja sie tu najczesciej chyba udzielam :D kupilam juz testy z czuloscia 10 ale zrobilam to online co zmusi mnie do odczekania kilu dni zanim do mnie dojda :D takze podstepem zmuszam sie aby czekac :) znikam i odezwe sie jak juz bede pewna ze bedzie dzidzia lub jak co gorsze przyjdzie @ . Mam nadzieje ze to pierwsze :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, Fajnie jakby ci się udało:) ja niestety na to nie liczę bo lekarz stwierdził że mam cykl bezowulacyjny, od jutra zaczynam brać luteinę pod język może coś się ruszy i w przyszłym cyklu wystąpi owulacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz zaprzątam sobie głowę komunią syna która będzie już w najbliższą niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
zoma ja zaczynam brać luteinę tez w maju ale dopiero w połowie ,bo teraz@ mi się skończyła wiec to będzie pierwszy cykl mój z luteiną ,mam nadzieje ze od czerwca cykle będą już z owulacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 latka
Cześć dziewczyny ja przerywam starania może za kilka miesięcy się postaramy. Na pewno się nie udało w tym miesiącu bo stosunek był 2 albo 3 dni po @ więc jestem spokojna. Powodzenia dziewczyny trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 4 latka to nie starasz się nadal tylko dopiero za parę miesięcy? Ja miałam dziś ciężki dzień,syn 8 letni złamał w szkole obojczyk,kolega podstawił mu nogę i syn przewrócił się. Pojechałam na IP, przewieźli nas karetką do szpitala do Wrocławia,ma założony gips:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak odnośnie tematu-dzisiaj dowiedziałam się że sąsiadka jest w ciąży,ma 44 lata! Jej pierwszy mąż zmarł, mają 13 letniego syna i niedawno ponownie wyszła zamąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
zoma ąż miło się słucha takich wieści o twojej sąsiadce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 latka
zoma to musiałaś najeść się niezłego strachu. Tak odpuszczamy sobie na razie bo dowiedziałam się ze moje 2 siostry są w ciąży i trzecia sie stara wiec gdzie jeszcze ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,to fajnie by było jakby wszystkie siostry były w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 latka
no nie wiem czy tak fajnie, bo rodzina potem gada ze jak tak to nie miała żadna a teraz wszystkie naraz. Wiem nie powinno mnie interesować zdanie innych bo to moje życie i mąż też tak mówi żebym nie patrzyła na innych ale ja jakoś nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Witajcie dziewczyny. Wybaczcie ze tak rzadko się odzywam, ale mam mnóstwo pracy ostatnimi czasy. Odpowiadając na pytania, to nie mam jeszcze dzieci i staram się od Ok 4-5 cykli, z pomocą testów ovu i mierzeniem temperatury. Według moich obliczeń, wykresów i testów to teoretycznie trafiłam w okolice owu, ale wiadomo jak to jest natura lubi płatać figle i rządzi się swoimi prawami. Mam do was pytanie w jeden dzień wyszedł test ovu pozytywny dwie grube krechy, w następny druga kreska była odrobine bledsza, a w następny test pokazał tylko kreskę kontrolna. Jak myślicie na który dzień waszym zdaniem przypadła owulacja? Temperatura skoczyła dopiero na następny dzień po tym gdy test pokazał tylko jedna kreskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
testy owulacyjne tylko przepowiadają ze w przeciągu kilku lub kilkunastu godzin może wystąpić owulacja a kiedy to nastąpi to na 100% nikt nie wie zakłada się ze jak na teście są dwie mocne kreski w ciągu 48h powinna być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj na godzinę 14 idę na badanie kończyn dolnych metodą dopplerowską bo coś mnie boli prawa noga czuję w niej takie gorąco, w nocy nie mogę przez to spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
la musica ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Dziękuje za szybka odpowiedz, tak właśnie tez myślałam. Zoma trzymam kciuki żeby badanie wyszło Ok. Moja mama i siostra maja bardzo duże problemy z żylakami i boje się ze mnie tez to czeka prędzej czy później :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:05 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Cały czas przełącza mi na gość, muszę chyba się gdzieś tu zalogować, żeby być na stałe pod tym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę tą luteinę pod język i boli mnie podbrzusze, czy to jest prawidłowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogą być takie objawy po luteinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej to niemożliwe żeby cię bolało po dwóch tabletkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak miałam ,organizm czasami tak reaguje na luteinę, albo masz owulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdagoscmagda
witam :) ja dalej nic nie wiem :( 4 testy za mną pierwszy negatywny w dniu spodziewanej @ , drugi dzien pozniej z 2 kreskami tylko ze ta druga to cien cienia wiec uznalam ze 3 zrobie dzis rano i taqk bylo wynik negatywny kolejny godz temu znowu negatywny wszystkie o czulosci 25 mlu czekam na testy 10 i dalej bede sprawdzac bo co najwazniejsze @ dalej brak, mialam lekkie obawy ze sie pojawi bo pobolewal mnie brzuch w dniu spodziewanej @ ale nie ma , jest za to biala wydzielina nic dalej czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 latka
Zrób bete i będzie wszystko jasne, nie będziesz się zadręczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje jak jest druga blada kreska to jest ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magda gratulacje jak jest druga kreska blada to ciąza dobrze dziewczyny pisarz będziesz styczniówka 2018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Magda prawdopodobnie jesteś w ciąży wiec jakby co to gratuluje :) Testy clearblue sa bardzo czule i wykrywają już ciąże tydzień przed spodziewana miesiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie drogie te testy...w granicach 35-50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
ja kupie bobotest w aptece dwa testy cena około 10 zł dla mnie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
clearblue są drogie i dla mnie bezsensu tyle kasy wydawac , no chyba ze ktoś chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×