Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teacherka9

Staraczki styczeń 2018

Polecane posty

Gość La Musica
Tez jestem ciekawa co ci powie lekarz. Mam nadzieje ze u ciebie akurat podziała luteina. Ja za Ok 6 dni zrobię test owu i jak wyjdą dwie kreski będziemy próbować co dzień aż do skoku temperatury. Z nowym cyklem przyszły nowe nadzieje dlatego tez jestem pełna optymizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprosiłam męża ,jak będzie wracał z pracy żeby mi kupił wiesiołek w kapsułkach i jestem zdenerwowana bo kupił mi nie to co trzeba. Firma Oleofarm biomegalin 3-6-9, nigdzie nie pisze że to jest wyciąg z wiesiołka! Jutro będę musiała sama kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż. Ciężka sprawa jak mąż nie umie kupić OEPAROLU. Możesz go sobie sama kupić w rossmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.38 troll się pojawił znów na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.38 to troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawa jest z wami. Wszędzie weszycie trollowanie. Nie można odpisać hahah, śmieszne to jest :D dziewczyna tu żali sie że jej mąż nie kupił tego co trzeba... No to co napisać... Błagam was... Ja bym też była zła ale raczej mogę na niego liczyć. Bo wie, że bym się wściekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.08 to ty trollu znowu się nabijasz ale smieszne hahaa, ale tu nikt na ciebie nie zwraca uwagi i mało kogo obchodzi co ty myślisz babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabawa to jest z ciebie 17.08 rozumy pozjadałaś oj jaka ty zabawna a facet to się z tobą ma na pewno trollu buhaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.08 masz niby siostrę gin chwalisz się na forum na wszystkich topikach wchodzisz ze swymi durnymi radami, też ubaw z ciebie mamy ,dajesz rady ze niby siostrunia gin a ty taka mądra bo lepiej wiesz mądra z ciebie kaferianka jak żadna inna buhaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny widze, ze znowu z trolem walczycie. Ja dopiero wrocilam z pracy i zaraz sie szykuje na basen. Dalyscie mi motywacje. Trzeba sie zmobilizowac zeby ten dzieciak mial jakies szanse sie zagniezdzic w zdrowym ciele. W piatek zaczne diete i mam nadzieje, ze metamorfoza korzystnie wplynie na moja plodnosc. Do tego kuracja z wiesiolka i bedzie wszystko ok. Grunt to pozytywne myslenie. A czytalam tez ze wiesiolek oprocz dobrego dzialania na sluz rowniez wspomaga odchudzanie, wiec dla mnie w sam raz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Zoma nie denerwuj się kochana, biedny chlopina pewnie dostał oczoplasow od ilości tych wszystkich preparatów tyle ich teraz na rynku. Hej Rattle. Będziemy się tu wspierać i damy radę. Już sobie wybaczyłam ten skok w bok na pizzę :-D i od teraz zdrowe jedzonko. Dzisiaj jestem wcześniej w domu i mam ambitny plan trochę poćwiczyć. Jeszcze nie wiem jakiego typu będzie to trening. Kiedyś robiłam 3x w tyg siłowy i międzyczasie cardio ale czasy mojej sportowej świetności już minęły. Nie mam tyle czasu szczególnie kiedy w pracy napiety grafik i trzeba zostać po godzinach. W każdym razie plan na dzisiaj - ćwiczenia! A później jakaś zdrowa kolacja i Wiesiek do kolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko. Ja bardzo chcialabym mieć siostrę gin ale niestety nie mam. Z kimś mnie pomylilyscie po prostu. Wchodze na różne topiki owszem ale nie śledzę ich od początku... Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś napisała że jakby jej mąż kupił nie to co trzeba to by się wściekła i mąż wie o tym,no u mnie jest odwrotna sytuacja jak bym powiedziała mężowi że kupił to co nie trzeba to on by się wściekł żebym sama sobie poszła i kupiła,więc nawet mu nie powiedziałam że kupił nie to co mu napisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż teraz powiedział że był w trzech aptekach i nigdzie nie było tego co mu napisałam więc sama już nie wiem gdzie to można dostać.Ktoś tu napisał że w Rossmanie,to jutro zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zoma troszeczkę mi się nie chce wierzyć że w żadnej aptece nie mają tego popularnego suplementu. Myślę,ze tak tylko powiedział ;-) w rossmanie na pewno będzie, w wielu widziałam i to w korzystniejszej cenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.23 to troll i jej wypowiedz mówi sama za siebie- zoma nie słuchaj tego trolla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo rozumiem dlaczego uważasz że trolluje i ma "nie słuchać". Sama się wypowiadasz jako gość... Przepraszam ale nikogo nie urazilam wpisem ani nie napisałam kłamstw... :/ Ech. Wyczuwam lekka frustrację staraniami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gośc wczoraj 20.42 to że jesteś w ciąży to nie znaczy że twój ton ma być lekko ironiczny bo ci się udało ale to dopiero połowa sukcesu ... jak byś się starała miałabyś inny ton wypowiedzi , ale to ci przynosi ulgę ?ja też jestem w ciaży ale widze że ty podchodzisz do osob starających się z ironią a szkoda bo sama wiesz nawet w ciązy różnie może być i można ją stracić na każdym etapie wiec nigdy na 100% nie można być niczego pewnym i krytykować innych a to robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Ja dalej czekam na @,i zaczynam starania od nowa. Muszę przestać o tym tak obsesyjnie myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłam wiesiołek i zaczynam łykać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Hej kobitki. Ja dzisiaj mam wolne huurraaa. Właśnie pije kawkę z maseczka na twarzy w szlafroku. Wreszcie chwila relaksu. Wczoraj sumiennie pocwiczylam i mam małe zakwasy w rękach ale co tam. Przynajmniej czuje ze mam jeszcze mięśnie Hahahaha. Zoma to świetnie ze kupiłaś Wieśka. Dostałaś go w rossmanie czy w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Stella. Nie wiem czy nie da się o tym nie myśleć. W końcu wszystkie tu pragniemy dziecka, wiec ciężko jest nagle wyluzować. Przyznajcie się dziewczyny oglądacie już ukradkiem w necie jakieś ciążowo- dziecięce gadżety? Ja ostatnio przeglądałam sukienki pod katem zmieszczenia w nich brzuszka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesiołek kupiłam w aptece,ostatnie opakowanie ,nie było innego tylko ten firmy Apte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Ja oglądałam na początku starań,teraz ogladamr tylko pod kątem tego że w rodzinie mam jedną ciężarną,a i 3 koleżanki. Więc tylko w ramach prezentu dla kogoś :) Z miesiąca na miesiąc większa presja i mniejsze chęci na starania mam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z firmy APTEO jest też dobry bo ma nawet więcej wiesiołka, bodajże 500mg z tego co pamiętam a w oeparolu masz niecałe 400mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,500 mg. Przeczytałam ulotkę,należy brać tylko 2 kapsułki dziennie. Ja zamierzam brać 4. Chyba nic się nie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic się nie stanie. Dawka, tylko pamiętaj tylko do owulacji w takiej dużej ilości a potem stop, to z tego co wiem 1500 nawet do 3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Mój Wiesiek ma 800 mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore 2 x dziennie po 1300, bo taka dawke akurat mieli i mi to pasuje. Dzisiaj patrzylam i jak narazie sucho. Od kiedy dziewczyny zaczyna sie ten sluz pojawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
La Musica ale Ci zazdroszcze wolnego, ja jeszcze w pracy minimum dwie godziny a na dworze taka piekna pogoda..... Wczoraj bylam na tym basenie. Poplywalam, bylam w saunie i zalapalam sie na godzine zumby wodnej. Bylo suuuuuuuuper. Tak fajnie sie zelaksowalam. Jutro znowu ide. Dzisiaj musze leciec na zakupy, bo dostalam plan diety i bede gotowac i szykowac wszystko na jutro do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×