Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teacherka9

Staraczki styczeń 2018

Polecane posty

Gość Stellaaaaaa
Cykle mam średnio 32-34 dniowe więc do pn czekam. Dziś 32 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Zrobiłam jednak test,negatywny. Więc czekam na @ i zaczynam od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 latka
Stella moje testy tez wykazały wczoraj brak ciazy a okresu jeszcze nie ma. Do póki nie nadejdzie @ nie tracę nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny dołączam do grupy styczniowej. Mnie się udało test pozytywny zobaczymy co będzie dalej. Przesyłam wam wiruski ciążowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i zaszlas bo nie myslalas o tym. Zgadlam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzisiaj zauwazylam juz sluz. Taki przezroczysty jak woda. A jaki jest w dni plodne? Taki wlasne czy bardziej z kolorem, bialy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Niby tak,ale jakbym była w ciąży to test by już to pokazał. Nie ma co się nakręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Rattle jak wodnisty to jeszcze nie płodny. Plodny przypomina białko jaja kurzego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
La Musica Aa no to ok. Bo w sumie niby owulacja ma byc w czwartek... Ale ten sluz zaczyna sie robic bialy jeszcze przed owulacja czy dopiero od dnia owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Rattle on ma być przezroczysty i rozciągliwy, nie biały. U mnie jest przed owu ale ogólnie mówi się ze śluz pojawia się " w okolicach" owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Ja dalej czekam na @. Pół roku temu spóźnił się tydzień,testów zrobiłam mnóstwo,każdy negatywny. Więc teraz się nie przejmuje,zwłaszcza że brzuch na @ boli mnie już od tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj skończył mi się okres i pojutrze mam wizytę u lekarza ,będzie to 9 dzień cyklu, jeżeli mi powie że nie zanosi się na owulacje tak jak w poprzednim cyklu- to kokejny cykl będzie stracony:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej w okres mi sie spoznia 3 tygodnoe. Zrobilam test. Jestem w ciazy!!! Jutro ide na badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie ze kazzda pisze sama sobie. Zoma to wrecz mistrz egoizmu,hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za gość!!!! No raczej piszemy każda o sobie. Dzielimy sie swoimi odczuciami i doświadczeniami. Tym co akurat sie u nas dzieje jest dla nas ważne. To tez jest dużym wsparciem wiedza ze jest ktoś kto wysłucha i jest dla nas. Nie zawsze pisze sie oczekując odpowiedzi. Spadaj wredny gościu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Hej dziewczyny. Ignorujecie gościa. Jemu się nudzi i próbuje zwrócić na siebie uwagę. Mam nadzieje ze u was wszystko Ok. U mnie upały 30 stopni. Za dwa dni robię test owu i ruszę ze staraniami. Wczoraj miałam silny stres, dlatego sama nie wiem czy się uda. Nie wiem czy stres może wpłynąć negatywnie na owu. Zoma napisz po wizycie u lekarza co ci powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno dam znać po wizycie. Czytałyście może o ziołowych tabletkach Castagnus? Na innych forach piszą że pomaga zajść w ciążę, wielu dziewczynom pomógł i wydłuża fazę lutealną,reguluje cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Zoma,brałam kiedyś Castagnus,niby ziołowe tabletki ale jak masz regularne cykle to wolałabym nie ryzykować,mi rozregulował cykl i tyle z jego właściwości. Gin mi przepisał miovarian,ale skutkiem ubocznym są problemy z żołądkiem,a ja mam jelita drażliwe więc sobie darowałam. Piję za to zioła damiana,tezr działają na uregulowanie hormonów,ale mniej inwazyjnie. U nas też ypały,właśnie wróciłam z roweru, 35 km zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella,mnie skróciły się cykle,dlatego nie mam owulacji,mam za krótką fazę lutealną.Kupiłam właśnie Castagnus i wzięłam jedną tabletkę. Chciałabym żeby te tabletki wydłużyły mi cykl do 28-29 dni .Wtedy będzie nadzieja że wystąpi owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co u autorki wątku, Teacherki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 4 latka, jak tam ?zrobiłaś test czy dostałaś @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Zoma nie wiem czy biorąc tak dużo na raz nie będzie gorzej. Poczekałabym z castagnusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella,ja biorę wiesiołek,magnez+Wit.B 6, witaminę B12,Omega 3,6,9,kwas foliowy,no i teraz Castagnus.Brałam też Femibion,ale narazie odstawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, piję też olej lniany. Łyżkę dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Zoma i luteine chyba? Castagnus jest co prawda ziołowy,ale może działać nie tak jak trzeba. Poczekalabym,naprawdę. Mój gin mnie wyleczyl z brania wszystkiego co tylko może pomóc. Powiedział że można brać ale na zmianę. Parę miesięcy jedno,parę drugie. Tylko ten miovarian polecał,ale może za miesiąc odstawie zioła i go wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Castagnusu lepiej nie brać bez konsultacji lekarskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 latka
Stellaaaa 35 km świetny wynik ☺ Dostałam rano @ ale bardzo się z tego cieszyłam bo brzuch mnie strasznie bolał przez ta spozniajaca się miesiaczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Mama 4 latka,też jak na zbawienie czekam na okres,bo dosłownie wszystko mnie boli,a tu nic. Oby jutro się już pojawił. Jak dam radę się zwlec z łóżka,tyłek po tym rowerze mi chyba odpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Stella bravo! 35 km Wow. Ja byłam dzisiaj nad jeziorem. Mnie trochę kłuło w dole brzucha i zastanawiam się czy to owu się zbliża czy to ten wiesiołek tak działa a może i jedno i drugie. Zoma sporo tych supli bierzesz. Słyszałam ze zioła są bardzo skuteczne ale sama nie próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×