Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teacherka9

Staraczki styczeń 2018

Polecane posty

Gość gość
Nie szkoda wam kasy na testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Rattle1 idź na betę. Będziesz miała pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rattle1
Stellaaaaaa dziekuje wiem ze to byłaby najlepsza opcja niestety nie mam takiej możliwości. Ciekawiło mnie tylko czy istnieje choćby cień szansy. Wiem ze nikt mi nie wywróży i nie ma sensu gdybania ale Nie mam nikogo z kim mogłabym na ten temat porozmawiać a w takich sytuacjach jest to bardzo potrzebne. Nie wiem jak innym ale mnie bynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Rattle 1 a cykle masz regularne? Jak nie masz opcji iść na betę to powtórz test za parę dni. Innej opcji raczej nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rattle1
Stellaaaaaa tak cykle mam regularne. Bety nie mam jak zrobic bo nawet nie wiem gdzie sie udać bo mieszkam w UK. Tu nawet na zwykła wizytę u ginekologa czeka sie dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Więc nie pozostaje Ci nic innego jak czekać i test za parę dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Hej dziewczyny. Od pewnego czasu mam co dzień rano jak mierze podwyższona temperaturę do 36,9Dzisiaj znowu zmierzyłam i znów 36,9. Pomyślałam ze jeśli doszłoby do zapłodnienia to ta ciąża miała by Ok. 2 tygodnie, wiec test powinien pokazać już jakaś blada druga kreskę. Zrobiłam test ale wyszedł negatywny :( :( :( i znowu to samo :( teraz tylko czekać na @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mierzysz temperaturę i od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
W ustach, od kilku cykli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy temperature zawsze mierzysz przed wydaniem z łóżka, o dokładnie tej samej porze i w tym samym miejscu pod językiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rattle1
Będę testować jutro rano..... juz sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoma
Ja dziś zrobiłam test i negatywny, więc czekam na miesiączkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy masz miec termin? Chyba za wcześnie ten test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres powinnam dostać za 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
10:12 tak zawsze przed wstaniem z łóżka o tej samej porze pod językiem. Trzymam się tego żeby wykres był miarodajny. Zoma widzę ze u Ciebie podobnie :( i jak tu nie tracić nadziei :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rattle trzymam kciuki, może przynajmniej Tobie się uda, to przynajmniej rozbudzi u nas jakis promyczek nadziei. Napisz po testowaniu jak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rattle1
Dziekuje. Napisze napewno. W tym momencie nie pragnę niczego innego tak jak tego maleństwa. Staramy sie z mężem juz tyle lat i bezowocnie. Miesiąc temu mąż sie wyprowadził bo taka presja w naszym związku powstała. Próbujemy sobie jakoś to wszystko poukładać. Wierze ze to dziecko zmieniłoby nasze życie na lepsze....nasz ostatni Sex po raz pierwszy od kilku lat był spontaniczny i bez nastawienia na dziecko. Zobaczymy jutro dam znac. Jutro mina 3 tygodnie od stosunku wiec wynik powinien być w miarę wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
rattle1 to starania o pierwsze dziecko? ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rattle1
Tak pierwsze... :-( 37 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
rattle 1 to trzymam mocno za ciebie kciuki ,ja jestem w podobnym wieku co ty i już 2 rok się staram o maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
rattle1 mocno mocno trzymam kciuki ale z objawów o których napisałaś to wygląda na ciąze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooska2
Czesc dziewczyny jak mogę to dołączę, wczoraj test II kreski i dzisiaj beta byla i potwierdzila. Do lekarza dopiero we wtorek,troszkę mnie martwi wynik bety bo z synkiem był duzo,duzo wiekszy. Mam 23lata synka.9miesięcznego powiem wam ze ciaza byla zaskoczeniem ale mimo wszystko mam nadzieję ze lekarz potwierdzi ze mam w sobie nowe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rattle1
Dzięki serdeczne Joasia..... jutro mam nadzieje wszystko sie wyjaśni. A jak twoja sytuacja w tym cyklu wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
reattle1 ja miałam przerwę w staraniach pół roku a teraz od maja znowu zaczęłam łykac kwas foliowy i zaczynam od tego cyklu czyli pod koniec maja brać luteinę ,bo mam problemy z druga fazą , my od czerwca zaczynamy starania już jestem po owulacji ale byłam chora i brałam antybiotyk wiec w maju odpuściliśmy starania , rattle kiedy masz mieć@ czy jest już spóżniona u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rattle1
Moja Ostatnia miesiaczka byla 3-go kwietnia a że cykle regularne jutro dokładnie minie 3 tygodnie jak powinnam dostać okres Ale do tej pory ani widu ani slychu.... A sex miałam w tamtym Miesiącu tylko 28'go a później następny 2-go Maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rattle1
Nie wiem czy jak się zestresowalam męża wyprowadzają to mi się owulka przesunąć mogła a później jak mieliśmy sex na zgodę to akurat dni płodne wypadły. Nigdy nie obserwowałam swojego cyklu aż tak. Wszystkie badania były u mnie w normie. Problem leżał po męża stronie Ale właśnie pod koniec tamtego roku miał zabieg i lekarz powiedział po analizie spermy ze mamy szansę na naturalne zapłodnienie. Tylko mój mąż się zalamal chyba go to wszystko przerosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rattle 1 to prawdopodobnie ciaza a test robiłaś ? 3 tygodnie opóżnienia to już sporo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
rattle 1 a robiłaś test ciązowy już powinien cos pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
gooska gratuluje i strasznie ci zazdroszczę oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rattle1
Robiłam test w zeszły piątek tj. 2 tygodnie po stosunku i od spodziewanego terminu miesiączki. Ale czytałam że jeśli owulacja się opóźnia to trzeba przynajmniej z 3 tygodnie odczekać. Dac czas na zapłodnienie kilka dni Plus na zagniezdzenie itp. Z moich objawów przypuszczam że jeśli było zagniezdzenie to w zeszłym tygodniu bo miałam skoki temperatury tak jakby stan podgoraczkowy i duża wilgotność. Co chwilę sprawdzałam czy już okres przyszedł. A także Miałam kilka dni lekkie zawroty głowy. Sama ju nie wiem co. Myśleć. Jedno muszę się przyznać ze napewno nie wyszukiwarka sobie objawów bo miałam głowę zajęta czym innym więc do daty miesiączki nawet nie myślałam o ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×