Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Hg hasło tez dobre wpisalam ale nastepnym razem zrobie tak ze odrazu najpierw wejde na wspólna bo moze za szybko wchodze z mojej na ta druga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliin dziś KiciaKasia dziś Hehe dostalam ksiazke Dąbrowskiej za darmo > "a nawet dwie ... i trzecią on-line " Dziekuje Olinko :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiciaKasia dziś Poczytaj sobie Kasiu na spokojnie. Zobacz filmiki i możesz wtedy zaopatrzona w wiedzę startować w uzdrawiający pościk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś Trafione w punkt. > Z tym, że jeśli chce być traktowana jako nasza w sensie grupy to nie tylko z punktu podstawowej kultury osobistej ale dla wszystkich, których podobno lubi, warto pewne kwestie wyjaśnić by nie robiła sobie sama na oślep krzywdy i przy okazji innym dookoła. > Tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotne dzieki Olinko . Chvialabym zeby przyszedl ten dzien ze przestanie mi dokuczac. Myslalam ze slabe nawilzenie i pije od dawna wode mineralną i ten sok caly czas marchewkowy codziennie idąc do pracy sobie pije ale poprawy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiciaKasia dziś Olinko a pokrzywe regularnie pije od dawna wieczorem > I oki. Z tym, że post działa na innej zasadzie niż pokrzywa :) Na poście pokrzywa i wszelkie inne ziółka i przyprawy bez soli dozwolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia A ten "wylew" histaminy aż tak Ci dokucza? Swędzi, to się podrapać ;-) Zrobi się rysunek ...no, przecież zaraz zniknie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja wiem Olinko ,ze pokrzywa to nie to co post :) ja tylko tak napisalam ze pije pokrzywe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hg ale to nie jest tak jak myslisz, ze zaswedzi zrobi sie rysunek i zejdzie. Jak zaswedzi to ja drapie i na tym sie nie konczy Hg no dopiero sie akcja zaczyna i wtedy po calosci , wszyTko, nawet powieki usta i w buzi i gardlo puchnie i stopy i paluszki i rece i wszystko i to uczycie jakby obsiadly Cie komary a Ty bys nie wiedzial juz gdzie podrapac bo brakuje rąk. To tak wyglada . Gdybym nie brala lekow to bym wylądowała na pogotowiu na kroplowce. To nie takie proste ze ja sie podrapie i koniec, to byloby wtedy super :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiciaKasia wczoraj Piszesz: "Te nerwy i stres to przeze mnie. To ja wprowadzilam zamieszanie. Gdybym nie panikowala to bylby spokoj na temacie. (...) Przepraszam ludziki , to moja wina , nikt inny nie zawinił." > Nie ma zgody na obwinianie siebie kiedy samemu się nie zawiniło niczym :) Absolutnie Kiciu nie masz prawa w tym momencie się obwiniać i jeszcze przepraszać za coś co nie było Twoim udziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia No,, napisałem co wiedziałem. A wiedziałem tyle co wcześniej opisałaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinko zbyt mocno panikowalam bo na tym telefonie to nie robota, maly monitorek i zero jasnych informacji . Zamiast poczekac i sie zastanowić to ja po spaniu na goraco chcialam wszystko odrazu zalapac i to mnie przytloczylo i innym podalam zla energie, tak mi sie wydawało :) jestem niecierpliwa a jak cos mi sie nie udaje to zaraz panikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hg poniewaz dokladnie nie pisalam bo nie chcialam az tak rozczulac sie nad soba, jesli post nie pomoze to bedzie to znaczyć ze z psychiki pochodzi, psychoza jakas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Dokładnie jak Olli napisała ---> dziś Po drugiej stronie kabelka raczej były myśli typu ... no kurde, skup się facet, bo te twoje dydaktyczne umiejętności są jakieś kurczę marne :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka "Nie ma zgody na obwinianie siebie kiedy samemu się nie zawiniło niczym Absolutnie Kiciu nie masz prawa w tym momencie się obwiniać i jeszcze przepraszać za coś co nie było Twoim udziałem." Dziekuje Olinko za mile slowa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie!!! :-) :-D Druga godzina!!! :-D Spać, spać , spać :-) Dobranoc Kasiu :-) Dobranoc Ollinko :-) Wszystkim miłych snów pod poduszkę zamiast karaluchów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to H-g kolejny raz mnie tak zaskakuje... że szook ;) I dobrą robotą - dwie skrzynki mailowe plus zmiana haseł ;) Co nie było wcale takie proste ;) No i to wszystko dla dobra innych :) A co poniektórzy niestety, przykre ale nie potrafią tego docenić... że druga osoba dla grupy się coś daje z siebie. I kolejne tu zaskoczenie, przewidywanie skutków swoich działań. Co naprawdę jest rzadkie wśród ludzi ;) a już nie mówiąc wśród mężczyzn... ;) :D Wcześniej już mnie raz zaskoczył tym, że nie chciał Kicię wprowadzać w ścieżki wrzucania tutaj fotek co by sama sobie krzywdy tym przez roztargnienie nie zrobiła... ;) Przewidywał dla dobra drugiej osoby skutki właśnie swoich poczynań :) To samo i teraz... usuwając posty z hasłami aby nie wpadły w niepowołane ręce żeby ktoś drugi nie miał przez to kłopotów... tj. ja... i tu sam się naraził na kłopoty ;) I ta anielska cierpliwość do innych, która no nie wiem skąd mu się bierze :) :) I wczorajsza chęć pomocy Kici z dokumentami... od ręki :) I dzisiejsza akcja... :) No i nie mogę inaczej powiedzieć jak to, że tak dbając o innych masz ode mnie nie idealny i nie materialny prezent w mailu :) A właściwie to chyba od nas :) że dla innych jesteś taki jaki jesteś :) Możesz się nie zmieniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O... co za godzina? Naprawdę :D Będę odsypiać cały tydzień :) > Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Materialna" kobieta Olinko to Hg nie chodzilo chyba o materializm kobiety tylko materię kobiety jako osobe z ciala i kosci :) Tak odebralam post Hg :) chyba ze cos znowu pomylilam ;) Piekny post Olinko napisalas :) Witajcie ludziki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Materialna" kobieta Olinko to Hg nie chodzilo chyba o materializm kobiety tylko materię kobiety jako osobe z ciala i kosci :) Tak odebralam post Hg :) chyba ze cos znowu pomylilam ;) Piekny post Olinko napisalas :) Witajcie ludziki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli mialam racje : coraz dluzej czekam na nowa strone :) Przesune zeby bylo juz z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry :) Wczoraj znowu padłam wcześnie ze zmęczenia i nic nie zrobiłam z tego, co miałam zaplanowane na wieczór ale mówi się trudno. Ten maj jest dla mnie jakiś nie majowy. Od rana temperatury po 20+, a popołudnia i wieczory deszczowe. Ciśnienie tak jednego dnia skacze, że wieczorem już nie jestem w stanie utrzymać otwartych oczu :/ x Kasiu do wylogowania się z kafe wystarczy przekręcić telefon do pozycji poziomej. Wtedy przy lupie pojawia Ci się twój login i "Wyloguj". Po wylogowaniu aby ponownie się zalogować wystarczy przy pierwszej wiadomości wpisać login i hasło. Druga wiadomość idzie już z profilu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
I mi podpis nie wszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że mnie w nocy nie ma nie oznacza, że się na kogoś lub na coś obraziłam. A do usunięcia mojego postu chyba mam prawo? Było tam jedno zdjęcie bardzo charakterystyczne, a ja bardziej narażam własną prywatność niż wasza trójka razem wzięta, bo nie mieszkam w dużym mieście, tylko w miasteczku typowo turystycznym, gdzie liczba mieszkańców nie przekracza 5 tysięcy a z roku na rok znacznie się zmniejsza. Ja w moim mieście nie jestem anonimowa tak jak Wy w swoich o czym zapominacie. x Nie wiem czy będę wieczorem, bo nie mam tyle czasu dla siebie co wcześniej. A jeszcze na raz musiałam ogarnąć kilka spraw, tak żebym mogła obskoczyć kilka urzędów i poradnię we wtorek i wrócić na 13.00 z Zamościa do domu. x Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Dziękuję Ollinko za tak miły wpis :-) Rękodzieło wprost rozczulające :-) :-) :-) Dwie rzeczy we wczorajszym dniu sprawiły mi dużą przyjemność :-) O pierwszej już wspomniałem :-) Opowiem o drugiej. Wymiotło mnie z domu. Weekend bez telefonu, bo on po co? Rodzina, jak napisałem kiedyś, nie cierpi rozmów przez telefon, więc z tamtej strony najwyżej raz w miesiącu jakiś sygnał, najczęściej sms-em :-D Służbowo nikomu nie wypada zawracać głowy w wolne dni, niech sobie odpoczywają. W drugą stronę podobnie działa, więc telefon zbędnym obciążeniem. Wracam do domu, na wszelki wypadek sięgam po komórkę, a tam kilkanaście nieodebranych połączeń. Sprawdzam historię, zaczęło się od kolegi z sąsiedniego miasta. Cztery nie odebrane. Kolega znajomością służbową, trochę wspólnie wykonanych prac, jakieś wyjazdy, wiadomo, wtedy zacierają się różnice pomiędzy tymi kontaktami służbowymi i prywatnymi, gada się o wszystkim. Inne nieodebrane w tym telefonie, to już bliscy współpracownicy. Oddzwaniam do pierwszego, tego z sąsiedniego miasta. Po drugiej stronie słyszę ucieszony głos i koleś mówi, że się trochę wystraszył, bo przecież zawsze odbieram połączenia a tu głucha cisza. To zaalarmował moich kolegów, żeby sprawdzili co się dzieje. No i się zaczęło :-D Łańcuszek życzliwych i zaniepokojonych podjął działanie. Jeszcze kilka godzin milczenia a miałbym pod domem straż pożarną, karetkę pogotowia, policję i cały ten łańcuszek życzliwych :-) To bardzo miłe uczucie, kiedy dostrzegasz, że ci ludzie z twojego otoczenia, w końcu mający swoje rodziny, dzieci, żony nagle się spontanicznie organizują, bo a nóż coś się stało. Takie relacje są skarbem, tego nie da się przeliczyć na pieniądze, czy inne materialne bzdury. Do ludzi trzeba mieć "anielską cierpliwość" :-) to zawsze wraca wcześniej czy później do ciebie i wokół siebie masz już bardzo pozytywnie nastawiony świat. W tym świecie żyjesz i z niego czerpiesz siły :-) Sporo czasu mnie wczoraj kosztowało, żeby obdzwonić wszystkie "nieodebrane" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As28 "Było tam jedno zdjęcie bardzo charakterystyczne ..." x Na prywatnej poczcie, do której mają dostęp TYLKO cztery osoby Lepiej chyba nie mogłaś już tego ująć :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×