Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość może przyszła mamusia

mamusie na luty 2018

Polecane posty

Gość fressia
a ok, bo już się wystraszyłam, że dla kleszcza nie ma żadnych przeszkód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... tak w gwoli przypomnienia to grzyby sa ciezkostrawne, a to w nawiazaniu do ostatnich zgag- sprzed kilku stron , no i tez niekoniecznie przy zwolnionym metabolizmie. Ja tam wole czekolade :x albo zelki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, racja. Ale samo jedzenie grzybów - przyjemne i owszem, ale chodzi przede wszystkim o samo zbieranie - wie to każdy miłośnik grzybobrania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
My w domu w ogóle grzybów nie jadamy :D nie lubimy i tyle - nawet pieczarek :) Ale zbierać i rozdawać uwielbiamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My uwielbiamy grzyby :-) ale już nie mogę na nie patrzeć, mąż znosi a juz mam zasuszone, zamrozone, zamarynowane :) nie lubię ich obierać. Wczoraj miałam połówkowe , zdrowy chłopczyk 350g :) wszystko na swoim miejscu. A tętno mi tak skoczylo bo przede mną była para z córeczką może 4 latka, dziadek był nawet tak się cieszyli ze będzie drugie, 13tc ciągle o tym mówili, planowali wózek kupić a tu za chwilę wrzask z gabinetu, płacz, okazało się że dzidzia nie żyje :( :( cos strasznego :( aż mi się to śniło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Sabinka gratulacje! :) Ciekawe jak tam Mar Tuska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
Sabinka gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Nie dałam rady wczoraj się odezwać. Wróciliśmy do domu po 20.00, musiałam szybko ogarnąć małą, żeby dziś poszła normalnie do przedszkola i sama padłam nawet nie wiem, kiedy. Chyba z emocji :) Słuchajcie, maleństwo jest zdrowe, wszystkie pomiary w normie, tylko uparte, bo nie chciało ładnie się ułożyć do badania. Za trzecim podejściem wreszcie udało się zmierzyć, zbadać i podejrzeć :) Mamy chłopaka!Dorodny 320g facet :) Już go dopisuję do naszej tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick --- termin porodu --- płeć (k/m) --- imię Alaa--27.01.- k--? fressia--01.02.--k--? sabinka1990--08.02.--?--? olivinsand--08.02.--k--Kaja Majka001--08.02.--M--Staś kamea--23. 02.--K--Majeczka Lavina--26.02.--?--? Mar Tuśka--08.02.--M--Dominik KasiaB25--28.02.--M--? Mycha--28.02.--?--? Mimma--26.02.--M--? Martuska92--12.02.--K-- Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivinsand
Sabinka1990 - super, że wszystko w porządku. Jakie macie wybrane imię dla synka? Tej rodzinie przed Tobą na usg współczuję strasznie, nie jestem sobie w stanie wyobrazić co przeżywają. Ja pomimo tego, że 3 ciąża za każdym usg w każdej ciąży przeżywałam czy aby na pewno wszystko w porządku. My na grzyby chodzimy, średnio je lubimy jeść, ale zbierać uwielbiamy. Mar Tuśka, duży facecik. Serdeczne gratulacje! Kto jeszcze przed sobą ma połówkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
MarTuśka super! Gratulacje :) Ja jeszcze przed połówkowym, u mnie będzie to usg prenatalne drugiego trymestru ... Czekam na wyniki amnio, mają być w poniedziałek, a we wtorek mam wizytę, na której lekarz ma zdecydować, czy zrobi od razu to usg, czy poczekamy jeszcze tydzień aż maleństwo jeszcze podrośnie. Bo u mnie dopiero 18t4d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Kamea, poczekajcie bo najlepiej połówkowe robić po 20tyg :) Trzymam kciuki za wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
Alaa dzięki :) po amniopunkcji mówiłam, że chcę jak najszybciej znać wyniki, że będę ich tam molestować telefonicznie po dwóch tygodniach , a teraz nie mam odwagi zadzwonić, czekam telefon od nich ... Jestem tchórz i tyle ;) na szczęście malutka coraz bardziej bryka, przeciąga się, tak że jestem dobrej myśli - musi być dobrze, nie dopuszczam innej opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMycha
Ja mam polowkowe 12 października. Też zawsze boję się wizyty bo zawsze się zastanawiam czy wszystko jest w porządku. A na grzyby też ostatnio chodzimy. Śmieje sie z córki że jest mała grzybiara bo co wejdziemy do lasu to coś znajdzie;) a potem kroi. Na razie głównie suszymy i mrozimy. Ale trzeba uważać bo jest zatrzesienie kleszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivinsand
Witam się z pracy...Strasznie nie chce mi się rano wstawać, a teraz będzie już coraz ciemniej, nie lubie jesieni i zimy jeśli chodzi o ranne pobudki pociemku. kamea81 - jestem pewna, że wyniki będą dobre. Zobaczysz...Czekamy z Tobą z niecierpliwością. GośćMycha - moje dzieciaki od małego przyzwyczajone sa do chodzenia po lesie i szukania grzybów, właściwie to znajdują więcej niż ja z mężem...:-) Miłego dnia kobietki.Piękna pogoda dziś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimma
Hej dziewczyny ;) ja tez jeszcze przed połówkowym. Mam w połowie października. Super,ze u Was ok. Ja troche zmieniam mieszkanie i szykuje pokoik, wreszcie pojawił sie mini brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
Dzięki dziewczyny! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar Tuśka
Dziewczyny, dziękuję za gratulacje i ciepłe słowa! Czekamy na wieści od kolejnych z Was. Uzupełniajcie na bieżąco naszą tabelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Dziewczyny, jaki ja mam duży brzuch już! Chyba za duży.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda989
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Termin mam na 4 lutego, będzie dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fressia
Dziewczyny, jakie macie nastroje? Gratulacje Mar Tuśka i Sabinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka001
Magda898 hejoo, gdzies tam masz wykre dopisz sie. Ala ja tez, jakbym balona polknela:x Co do samopoczucia to masakra zrzedze jak stara baba, wczoraj nakrzyczalam na kobiete z banku, na biuro promocji netii, a to moze i slusznie :x Mlody masakra! On chyba nie sypia w ogole, caly czas sie tucze mi po nerkach i watrobie, nie mowiac ze jak w zoladek kopnie to mi sie zbiera na... Corka byla spokojniejsza, albo ja jakos intensywniej go czuje. Boli jak chodze , to tez z niemoznosci nic zrobienia mam wisielczy nastroj. I ciagle bym cos jadla :x poki co tylko 6 kg na plusie, no ale jak tak dalej pojdzie... Ja juz chce luty!! Najlepiej luty 2036 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMycha
Moja mała prowadziła rozkopki od ponad dwóch tygodni, aż tu spokoj od poniedzialku ani stukniecia. Dziś mnie to już trochę przestraszyło więc polecialam do lekarza. Okazało się że sie dziecko rozleniwilo, na pewno dziewczynka. Ale lekarz skierował mnie na badania prenatalne bo coś w serduszku jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMycha
nick --- termin porodu --- płeć (k/m) --- imię Alaa--27.01.- k--? fressia--01.02.--k--? sabinka1990--08.02.--?--? olivinsand--08.02.--k--Kaja Majka001--08.02.--M--Staś kamea--23. 02.--K--Majeczka Lavina--26.02.--?--? Mar Tuśka--08.02.--M--Dominik KasiaB25--28.02.--M--? Mycha--28.02.--K--? Mimma--26.02.--M--? Martuska92--12.02.--K-- Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
Magda witamy w lutowych ciężarówkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Mycha, daj znać jak już będziesz coś więcej wiedzieć. Będzie dobrze 🌻 A ja od paru dni mam takie kłucia w okolicy jajnika prawego i czasami takie w pochwie jakby.. Trochę mnie to niepokoi, ale miałam badanie tydzien temu przecież.. Szyjkę też badał. To pewnie rozciąganie wiązadeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
Alaa mam to samo... Zwłaszcza to w pochwie bardzo nieprzyjemne. W czwartek mam wizytę to podpytam co to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoma
Ja odczuwam taki nacisk na krocze,nieprzyjemne to jest.Wizyte mam we środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fressia
Jestem po połówkowym, wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×