Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ekis

PERFUMY NA ALLEGRO!!!!???

Polecane posty

Gość Zabieszczany
UWAGA!! NIE KUPOWAĆ W www.e-zapachy.pl !!!!!!!! OSzUSTWO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odnowionatwoja2
Proszę wszystkich poszkodowanych o maila na: oszukani@poczta.onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apeluję do wszystkich, którzy mają problemy z e-zapachy, piszcie na adres: oszukani@poczta.onet.eu, im nas więcej tym większe szanse na odzyskanie pieniędzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żywieczdrójtwójnapój
www.e-zapachy.pl OSZUSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!SINIARSKI OSZUST!!!!!!!ZŁODZIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meandrella
www.e-zapachy.pl to sklep krzak z Siniarskim na czele! Ludzie nie kupować!!!!!!!ODRADZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokqweqwewqewq
Nie wiem czy reklamowanie swojej perfumerii "akurat" w tym temacie jest dobrym posunięciem marketingowym:)Ale jeżeli sprzedajecie państwo oryginalne kosmetyki,a co najważniejsze wogóle je wysyłacie to życzę powodzenia w rozwoju firmy i w zdobywaniu nowych klientów...Pana sklepu miałem okazji poznać,ale szczerze mogę polecić sklep www.mojezapachy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek amant trzeci
polecam lekturę nt. www. e-zapachy.pl Piotr Siniarski z Warszawy zamieszkały przy ulicy piaskowej to złodziej i oszust!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmiiiiiiiiimmmmm
skrocony link do tego co powyzej http://tnij.org/cm0l polecam 1. komentarz do tego artykulu: "Witam chcialem oswiadczyc ze od kilku tygodni moja firma juz nie funkcionuje,wszelkie zamowienia zostaly odwołane....!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszekkkoakokok
ale strona działa i nieświadomi ludzie nadal wpłacają pieniądze temu łysemu wypierdkowi w okularach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmiiiiiiiiimmmmm
dlatego wlasnie pusty smiech mnie ogarnia, bo pieniazki to jak najbardziej na konto przyjmie. tylko ze juz tego co wyludzil to juz nie odda, swinia czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIniarski To oszust
Piotr Siniarski właściciel www.e-zapachy.pl zamieszkały w Warszawie to OSZUST!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszek61
Trzeba Siniarskiego scigac, dopasc, aresztowac, osadzic, skazac, gnebic komornikiem, bez skrupulow, tak jak on ich nie mial oszukujac swe ofiary! Miara tego, czy zyjemy w panstwie prawa bedzie skutecznosc policji, prokuratorow, sedziow i komornikow!! Czwarta Wladza tez moze sie kiedys tym zainteresuje tak jak RMF FM innym oszustem z branzy RTV!!! Moje zamowienie z sierpnia do dzis nierozliczone. Pieniedzy nie zwrocil perfum nie dostarczyl!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam perfumerie e-glamour. teraz tez zamowilam armaniego diamonds i mam 100 ml oryginal boskie + probka. a na allegro sa same podrobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eco
no widzicie i lada chwila wydadza list gonczy :) mam nadzieje ze sie nie obrazicie ale trzeba byc naprawde naiwnym zeby kupowac w takich niesprawdzonych perfumeriach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_j
ja również zostałam oszukana przez e-zapachy, mam nadzieję, że ktoś się dobierzy do tego oszusta, nie odpuszczę jednak i wyciągnę od niego swoją kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyżaktrzeci
Proszę wszystkich poszkodowanych o maila na: oszukani@poczta.onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vieriman
Czy może mi ktoś podpowiedzieć czy te perfumy są oryginalne? http://www.allegro.pl/item535395594_giorgio_armani_attitude_100ml_produkt.html Moje wątpliwości budzi to że nie spotkałem się nigdzie z Attitude o pojemności 100ml Druga sprawa to to że na opakowaniu na dole są 3 linijki textu drobnym druczkiem a na wszystkich pozostałych pojemnościach czyli 30-50-75 ml tylko dwie. Patrz przykład: http://img72.imageshack.us/img72/2274/53841893ee1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze ,ale dlacego tej strony nie zamknał,nie zlikwiduja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowekwaoekwqoekwqok
Ponieważ do prokuratury w rejonie Siniarskiego czyli Praga Południe wpłynął jeden pozew.Chociaż na tą chwilę tych pozwów może być już kilkanaście:) Prokurator nie może podejmować się czynności w oparciu o tylko jeden dowód/pozew.Niestety obecny system w prokuraturach jest bardzo wadliwy tzn. jeżeli ktoś złożył doniesienie na siniarskiego w poznaniu to na 90 % ten pozew nie dotrze do Warszawy czyli tam gdzie powinien być rozpatrywany Pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszek.61
Witamy wszystkich nowych zarejestrowanych za posrednictwen strony "oszukani@poczta.onet.eu". Oj bedzie sie dzialo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123213122222222222222222222222
Panie my tu o siniarskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peterpeter
Ja kupiłem na Allegro już chyba 3 perfumy od jednego sprzedawcy i są na 100 % oryginalne. Użytkownik nazywa się tylko-perfumy Najlepiej kupować u jednego sprawdzonego, w miarę taniego i ma się pewność. Skoro raz nie oszukał to pewnie już nie oszuka. Takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdwdawweweeeeeeeee
kryptoreklama.Do widzenia panu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985martunia
a ja mam oryginalne perfumki-podrob sie brzydze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×