Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ekis

PERFUMY NA ALLEGRO!!!!???

Polecane posty

Gość 1985martunia
a ja mam oryginalne perfumki-podrob sie brzydze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985martunia
a ja mam oryginalne perfumki-podrob sie brzydze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2321312312wqewaeawdwa
Siniarski też tak mówił:) Do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maertunia1985
a niby kim ty jestes ze mowisz mi "dowidzenia"??jestescie naiwni i tyle jak kupujecie przez neta-szkoda mi was!a pozniej placza ze podroba,albo ze nie dostali hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha11111
i co? sklep dalej dziala! swietnie, przekratasom to cudownie zyc w tym kraju, oszukuja ile wlezie, prokuratura i policja nic mu nie zrobi. a jakbym zaczal go straszyc i upubliczniac wizerunek, to by mi sie zaraz do tylka dobrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaufane perfumy
Witam Posiadam do sprzedania oryginalne perfumy kilkunastu marek. Perfum jest w 100% oryginalny, nieużywany i oryginalnie zafoliowany. Zależy mi przede wszytkim na zadowoleniu Klienta. Zapach jest identyczny jak w renomowanych perfumeriach a cena...sprawdź sam!!! Ceny około 110-135 zł. Jedyna różnica polega na możliowści spotkania wady dotyczącej flakonu i tylko flakonu. Może mieć ona postać słabo trzymającego się korka, drobnych rys na flakonie powstałych w procesie produkcji, drobnych wytrąceń na flakonie. Z tych względów producent klasyfikuje je jako towar "drugiej kategorii". Zapach jednak oryginalny, nie jest to żaden tester. Na terenie Krakowa możliwy odbiór osobisty (po ustaleniu). Zapytaj o interesujący Cię zapach - chętnie odpowiem na każde pytanie - proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny (608 661 086). Posiadam dostęp do około 300 perfum damskich i męskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomallocro
ostatnio kupilem perfumy u goscia o nicku ph_elir. na luzie wszystko jak w spehorze. Gosc dopiero zaczyna takze nie podejrzewam zeby sie chcial wladowac w jakies podroby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaufane perfumy
Ja zapraszam do siebie: nick spidercio Też zaczynam, ale gwarantuję jakość. Nie byłoby najmniejszego sensu oszukiwać bo kłąmstow ma krótkie nogi:-) Zainteresowanym moge wysłać na maila listę pozycji. Napiszcie: marcin.pajak.mp@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popop6565898
siniarski tez gwarantowal jakosc! swinia czarna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go.ci
Ja tez zostalam oszukana przez sklep e-zapachy.pl,strona nadal dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dracena30
Strona Siniarskiego ze sklepem nadal działa. Nawet w marcowym numerze Claudii napisali jaki to rewalacyjny i tani sklep z oryginalnymi perfumami. Dałam się nabrać- wpłaciłam 155zł, otrzymałam potwierdzenie przetwarzania zamówienia i dalej nic. Zero kontaktu. Czekam do 5 kwietnia i idę na policję. Ludzie ! Składajcie doniesienia, niech zamkną ten sklep, żeby inni nie dali się oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktootvo
Ja zapraszam do kupna:) Mam dużą oderte perfum. 20, 100, 200ml snajper90@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokijka
Perfumerie internetowe kradną dane osobowe-sama tego doświadczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaEwusia-lat44
a ja sprzedam niedrogo,wody które kupione są w anglii i niemczech,paco rabane xs black,armani code,diamonds,jadore black,coco chanel,one milion...jesli ktos jest zainteresowany,proszę o kontakt,przesle tez zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera4433211
o prosze, siniarski pojawil sie na gadu gadu podanym na swojej zalosnej stronie. i oto opis jaki sobie ustawil. \"oto ja durnie!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka143
Prosze o porade, zakupiłam perfumki na allegro za pobraniem, nie dosc ze sa pewnie podroby (ulepiona butelka, brudna, opakowanie podarte) w dodatku nie działa "psikanie", moj sprzedawca zginął !! nr nie odpowiada, na maile tez nie odpowiada. Co proponujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go2bubba
no to fajnie:( wlasnie dostalem pismo z prokuratury z informacja o zawieszeniu sledztwa, gdyz nie moga ustalic miejsca pobytu siniarskiego!! a juz sie cieszylem, ze cos w sprawie drgnelo - dupa blada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumy na allegro never
bedziesz miec nauczke ze nie kupuje sie perfum na allegro , idz do perfumerii superpharm tam mozesz kupic prawdziewe perfumy po bardzo atrakcyjnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemkol
http://www.rmf.fm/fakty/?id=149675 Piotr Siniarski Trochę z nim walczę, będzie już ponad 2 lata - kasę odzyskałem ale sprawa toczy się dalej bo Pan Piotr S. myślał że jest tak inteligientny że oszuka policję - niestety się nie udało - teraz twierdzi, że od 2007 roku cierpi na depresję - no to go prokurator skierował na badania do psychiatryka - oby go tam zostawili to nie oszuka już nikogo, dadzą mu tam klocki i będzie sobie handlował "z kolegami pacjentami". Polecam zgłaszać takich typów na policję - przynajmniej kasę można odzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halmat22
do nemkol Witam!! Ja złożyłam wczoraj zawiadomienie do Prokuratury i mam nadzieję, że coś ustalą w tym temacie. Jak Pan to zrobił, że odzyskał pieniądze. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemkol
Jak? Nasza-klasa tyle że już ten burak zniknął i nie ma konta. Ale śmiało wal. Jak chcesz to napisz do mnie na gg 5388344 to powiem ci kto prowadzi śledztwo będziesz miał możliwość dojścia do gościa szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemkol
dodam jeszcze że osoby chcące odzyskać kasę najlepiej niech kierują sprawę prosto do prokuratury Warszawa Wesoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, dzisiaj pierwszy raz czytam te artykuły...dobrze,ze nie widziałam ich wczesniej, bo korzystalam z tego sklepu,zaoszczedzilam sobie stresu:D ostatnio przez e-zapachy.pl kupiłam prezent dla chlopaka, mieli LaCoste na promocji,co mnie skusiło. Zreszta jak mowie - widzialam wczesniej podanych tu opinii,więc nie mialam zadnych obaw. W moim przypadku wszystko bylo na szczęście w porzadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam dwa rozance po 40 zlotych na allegro - nie pytajcie nawet, kto mnie o to poprosił...:D - i na razie od ponad tygodnia sie do mnie nie odzywaja,ale to dosc czeste zjawisko...wiesz co, no ja nie mialam problemow z e-zapachami, ale z doswiadczenia powiem - bardzo duzo kupuje przez internet - ze kiedys zdarzylo mi sie np. ze zamowilam przez allegro perfumy Lacosty i poprosilam faceta, by mi je wyslal jak najwczesniej, bo potrzebuje je na urodziny. Zaplacilam miesiac przed zakupem, potem facet sie nie odzywal, w koncu dostalam perfumy, ale....ponad miesiac po urodzinach, w dodatku w tak zniszczonym pudelku, ze glupio bylo mi je podarowac:/ Facet sie tlumaczyl, ze nie mial akurat na stanie i takie tam...no i po tym incydencie trafilam na e-zapachy, w moim przypadku wszystko bylo w porzadku. Miesiac czekania to jeszcze nie tak tragicznie duzo, moze zamowilas jakies perfumy, ktore trzeba sprowadzac zza granicy np i dlatego tyle czekasz? Na pewno sie to jakos rozwiaze, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam już wiele nipochlebnych opinii na temat e-zapachy.pl Za każdym razem, gdy je widzę, nie mogę się nadziwić. Kupuję u nich często perfumy i nigdy nie miałam żadnych problemów. Przesyłki były szybkie, solidnie zapakowane. Zdaję sobie sprawę, że każda firma może czasem nawalić, jednak póki co z e-zapachy.pl mam dobre doświadczenia i mam nadzieje, że takie dalej będą, bo kuszą mnie ich promocje, więc nie wiem jakbym to przeżyła gdyby coś naruszyło moje zaufanie. W moim odczuciu to dobra firma, która dba o klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halminka
do vanilla_sky A kiedy ostanio kupiłaś perfumy w e-zapachy, bo ja 11 maja 2009 i jak narazie to nic nie dostałam, jedynie co to złożyłam zawiadomienie do Prokuratury!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZEL_2008
wydaje mi się,że nie można nikogo potępić ani tak całkowicie pochwalić,różni ludzie sprzedają na allegro i różni kupują.trzy zasady dla kupujących w celu sprawdzenia sprzedającego. 1/zawsze spróbuj się skontaktować ze sprzedającym telefonicznie lub przez e-mail i zadaj jakiekolwiek pytanie ,zobaczysz czy odpowie.prawdziwy sprzedawca nie broni dostępu do siebie. 2/zbyt niska cena jest sygnałem,że perfumy mogą być tureckie (są nie do odróżnienia z wygladu i z zapachu tylko dużo krócej się utrzymują na skórze),cena może być zaniżona tylko w wypadku wyprzedaży po likwidacji sklepu. 3/sprawdzaj komentarze kupujących czy są pozytywne i czy od wielu osób.jeżeli komentarze wystawia tylko parę tych samych osób to może oznaczać,że konto jest parawanem dla naciągacza.spróbuj również dodzwonić się do paru kupujących i zadać pytanie na temat ich transakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halminka
Zachęcam wszystkich oszukanych przez sklep e-zapachy do składania zawiadomień do Policji lub Prokuratury. Ja 15 czerwca takie zawiadomienie złożyłam do Prokratury, 3 lipca złożyłam zeznania na Policji, a 9 lipca otrzymałam perfumy. Nie mogłam w to uwierzyć, ale to prawda. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×