Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Królowa łez

Powodzenie u mężczyzn to jednak nie jest kwestia urody

Polecane posty

Gość gość
wpadam co parę stron i prawdę mówić co kilka wpisu ktoś cię prowokuje, a ty na to skaczesz. Daj spokój, ludzie oceniają innych po tym co przeczytali i jak ocenili wpisy, nie ma znaczenia co myślą, na ciebie nie ma wpływu to co piszą więc po co się denerwować? Wiem, że łatwiej powiedzieć niż zrobić, ale ich nie obchodzi kim jesteś, więc ciebie nie powinno obchodzić co myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
23:22 ale kto się denerwuje :D Ja mam z tego rozrywkę, nerwy zostawiam na inne pola :D Bawi mnie, jak ludzie prowadzą tę rozmowę i zapędzam ich w kozi róg. Oczywiście zaraz zaprzeczą. Tylko nikt nie potrafi odpowiedzieć na niewygodne pytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta dopiero wynalazki rozwiajajacego sie powoli intelktu pozwolily na przerobienie seksu na rozrywke np antykoncepcja, prezerwatywa, kontrla wytrysku itd. To zajelo tysiclecia. Seks jako Rozrywka i przyjemosc funkcjonuje od niespelna 75lat (na szeroka przyjeta w popkulturze skale) x Co za brednie. Seksem cieszono się już w starożytności. Za dużo tutaj oziębłych kłód, łącznie z tą trzecią od randki czy jak jej tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rrt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ggh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hhv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, mężczyźni się cieszyli, kobiety w starożytności o seksie raczej nie pisały nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie denerwuję się, to była zwykła rada, możesz ją zastosowac lub nie. Po prostu wydaje mi się, że to trochę masochizm nakręcać ludzi do wyzwisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
Masochizm byłby raczej wtedy gdybym się bardzo denerwowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierzę na słowo, że tego nie robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
:D powiem ci że jak pierwszy raz pisalam dawno temu to sie denerwowalam bo byłam w szoku że ludzie potrafią być tak... Inni ode mnie. Chamscy, głupi, myślący stereotypami, nic do nich nie docierało. W realu takich nawet nie znalam. Ale teraz juz nic mnie nie dziwi, pozostala epizodyczna rozrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jeszcze weź pod uwagę, że część z tych ludzi to mogą być dzieciaki. Sama lubię czasem podpuscić trolla żeby sam siebie ośmieszył, ale parę razy okazywało się, że to były bardzo młode osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandkk
Wiem, że mogą mieć nawet 12 lat . Choć z drugiej strony wolą chyba inne rozrywki, tyle o ile znam 12-latków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy, kiedyś w komentarzach pod jakimś artykułem widziałam jak szalał troll. Wszystkich wyzywał, najgorsze wiązanki jakie tylko mogłabyś sobie wyobrazić. Parę razy napisał komentarz zalogowany przez fejsa i zerknęłam na profil tego nienawistego człowieka. Okazało się, że to było 13-14 letnie dziecko z bardzo niefajną sytuacją w domu i wyzywając ludzi na internecie po prostu wyżywał się przez to co musiał znosić na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielmieni
Autorko, prawdopodobnie jestes za idealna i panowie sie Ciebie boja. Wiekszosc panow ma ogromne kompleksy. Po co mu idealna dziewczyna skoro moze sie dowartosciowac przy zeziwatej brzydulce albo grubasce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za brednie. Seksem cieszono się już w starożytności. Za dużo tutaj oziębłych kłód, łącznie z tą trzecią od randki czy jak jej tam. x masz racje piszesz straszne brednie, cieszlo sie kilku wysoko postawionych i prominentnych 'celebrytow' i 'biznesmenow' tamtych czasow. Dla malego promila ludzi to byla uciecha. Reszta ludzie zyjacych w tamtych czasach byla mniej wiecej tak glupia jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa łez
Pielmieni bardzo dziękuję za ta uwagę.kiedyś już usłyszałam ze jestem idealna....I sztywna....I że coś co mi się wydaje zaletą np. Punktualność jest odbierane jako wadą ....może faktycznie wctymjedt problem i zraza to do mnie mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
Ten mądraliński od seksu, odpowiedz też na pytanie, jak ci się wydaje, dlaczego mężczyźni są z natury więksi i silniejsi od kobiet? Może dlatego, żeby móc "na siłę" sprawiać kobiecie przyjemność ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Królowo łez- jaki masz znak zodiaku? Panna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa łez
Jestem wagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×