Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja żona robi loda koledze z pracy

Polecane posty

Gość gość

Jesteśmy 3 lata po ślubie mamy po 28 lat. Jesteśmy dla siebie praktycznie pierwsi (moja raz obciągala ale bardziej ręka i bez spuszczenia się a ja miałem lodzika od nieznajomej na imprezie i tyle) dowiedziałem się wczoraj jak byliśmy nawaleni ze moja żona robi codziennie koledze z pracy loda od 2 tygodni a ja nie byłem zły bardziej neutralny (pewnie alko). Mówiła ze lubi najbardziej jak jej się spuszcza do buzi bądź na twarz a ja nagle się podnieciłem ze robi coś takiego komuś. Lubimy seks najcześciej uprawiamy oral później normalny seks i anal oraz fetysze różne jesteśmy otwarci na nowe doznania. Poeiwdziala z żartach ze by chciała 3m+1k jeden w buzie drugi w d**e a ja w cipke. Macie takie doświadczenia ? Warto ? Mam mętlik w głowie bo mnie podnieca to ze ona komuś to robi ale z drugiej strony zdradza jakby i jest to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez to podnieca szczegolnie anal jak by się spuscili mojej dziewuszce ale to mysli tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _alek33
Są kobiety, które po prostu lubią robić loda :). Nie chodzi o zdradę, czy innego faceta, ale właśnie o to. Sam byłem z taką. To miała faceta do obciągania, bo nie mogła wytrzymać erotomanka :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma inny charakter i upodobania niektórzy to lubią niektórzy kochają a inni nienawidzą wiec ty jesteś genetyczna niedoróbka ze nie masz minimalnej wiedzy i świadomości o świecie w którym żyjesz a wyzywać tylko potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomasDrillcock
3 w każda dziurkę na raz to mega odjazd dla Pani. najlepiej mieć 5-6 facetów Pani ma jednocześnie. tylko 3 alę jak oni skończą to wchodzą następni a pierwsza 3 się regeneruje o można tak dač Pani setki orgazmów w 4 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty k***a tępy p********y k***s jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autora jak chce sprobowac trojkata to sprobujcie bo i tak tyo zrobi z toba czy bez wiecej info na priv jak cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i lubi ale lepiej jak by na tym zarabiała niech bierze od kolegi za loda :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dawna namawiam męża a on uparty jest i nie chce spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2

My z moja dziewczyną mamy taki uklad że ona bzyka się z kim chce. Czasami w moim towarzystwie. Mega mnie to podnieca że ktoś rżnie moja dziewczynę. Zawsze opowiada ze szczegółami jak to robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe
10 minut temu, Gość gość 2 napisał:

My z moja dziewczyną mamy taki uklad że ona bzyka się z kim chce. Czasami w moim towarzystwie. Mega mnie to podnieca że ktoś rżnie moja dziewczynę. Zawsze opowiada ze szczegółami jak to robiła.

to twoja sstara a nie ddziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Ona  30
Dnia 4.06.2017 o 17:33, Gość gość napisał:

Mam mętlik w głowie 

Podsumowanie: Jaki slub? Rowerku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gosc Ona 30 napisał:

Podsumowanie: Jaki slub? Rowerku? 

Slub pewnie w snie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×