Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaburzenia rozwojowe u 3,5 letniego dziecka. Proszę, pomóżcie.

Polecane posty

Gość gość
dziś x A może ona naprawdę jest przemęczona tymi wszystkimi terapiami i to rodzi w niej frustrację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 sierpnia mamy termin u lekarza, który zajmuje się leczeniem biomedycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że leczenie biomedycznej to bardzo dobra myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ci szkodzi odrobaczyć dziecko Toksyny wydzielone przez pasożyty mogą bardzo opóźniać rozwój dziecka , dzieci z autyzmem mają zaburzona mikroflorę jelita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten lekarz też zajmuje się takimi sprawami jak usuwanie toksyn z organizmu, przywracanie równowagi flory bakteryjnej jelita, nietolerancjami pokarmowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko co tam u córeczki jak mijaja jej wakacje.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas bez większych zmian. Niestety... Nie chce mi się po prostu żyć:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Pisałam Wam jakiś czas temu o tym, że wybieramy się do lekarza, który zajmuje się biomedycyną. Wydaje mi się, że to był strzał w dziesiątkę. Wyniki badań krwi wykazały, że naszej córeczce brakuje wiele mikroelementów oraz witaminy D. Dodatkowo wyniki badań kału wykazały nieprawidłową florę bakteryjną jelit. Lekarz w ten poniedzialek przepisał nam dużo probiotyki z różnymi szczepami bakterii, witaminę D oraz taki syrop zawierający witaminy i mikroelementy pochodzenia naturalnego oraz dietę. Jeden z probiotyków, z polecenia lekarza, zaczęliśmy jej podawać jakiś miesiąc temu. Zauważyliśmy z mężem, że córka próbuje więcej mówić. Ostatnio jak pojechałam po nią do przedszkola ładnie powiedziała na mój widok mama:-) Od jutra zaczynamy podawać jej inne probiotyki i witaminy (dopiero dzisiaj je otrzymaliśmy, gdyż można je nabyć wyłącznie bezpośrednio od producenta). Nie mogę się doczekać efektów, choć nie chce też sobie robić zbyt wiele nadziei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wspaniała wiadomość. Gratuluję i ciesze się razem z Wami. Daj znać co i jak dalej. Trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby było coraz lepiej. A ile córeczka ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję sukcesów i powodzenia. Najgorzej jest walczyć z chorobą, na którą nie ma diagnozy, a niestety wiele jest takich rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Wam Kochani! Mimo wszystko staram się nie cieszyć zbyt wcześnie, bo tak naprawdę nie wiadomo jak to się wszystko dalej potoczy. Mam nadzieję, że w końcu ruszymy do przodu. Nadal uczeszczamy na logoterapię, ergoterapię i fizjoterapię. W domu też robimy z nią różne ćwiczenia. Od teraz zaczęliśmy suplementację według zaleceń lekarza. Muszę Wam powiedzieć, że nasza córka bardzo dobrze umie kombinować;-) Np. ostatnio chciała coś z pomieszczenia, które jest zamknięte na klucz. Nie chcieliśmy jej otworzyć, więc przyniosła mi przedmiot, który zwykle tam przechowujemy, żebym poszła i otworzyła kluczem drzwi:-) Innym razem przyniosła sobie taki stołek/schodki żeby dostać się do klucza od tego pomieszczenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza córka niedługo skończy już 5 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiemy jak to jest walczyć o dziecko nie mając żadnego punktu zaczepienia:-( Można powiedzieć, że od lat biegamy z nią po różnych lekarzach, byliśmy nawet stacjonarne w szpitalu na badaniach, a nikt niczego nie znalazł. Dopiero teraz znaleziono jakąś nieprawidłowość. Wiecie co mnie jednak dziwi? Jest to fakt, że żaden lekarz do tej pory nawet nie zauważył, że młodej brakuje mikroelementów lub, że ma coś z jelitami. Byliśmy już nawet wcześniej u gastroenterologia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*gastroenterologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy mogłabyś mi podać namiar na tego lekarza co leczy biomedycznie? Mam syna z podobnymi problemami. Z jakiego województwa jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My byliśmy u tego lekarza w Niemczech. Wiem jednak, że w Polsce też są tacy lekarze. Poszukaj czegoś na temat medycyny holistycznej. Z tego co się orientuję w Lublinie jest taki ośrodek (kiedyś gdzieś czytałam na ten temat). Nie umiem wypowiedzieć się na ich temat, ale może znajdziesz coś w sieci. Wiem, że oni leczą biomedycznie autystyczne dzieci. Tu jest link: https://www.vegamedica.pl/autyzm/leczenie-biomedyczne A mogę zapytać jakie dokładnie masz problemy z synkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że w innych miastach też można znaleźć podobnych specjalistów. Trzeba trochę przeszukać internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocno trzymam kciuki za coreczke autorki. Mam nadzieje ze pewnego dnia po prostu ruszy.... moja corka ma 4,5 roku. Do 3 roku zycia tez bylo nieciekawie, slaba mowa, slabe rozumienie, az po prostu ruszyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo Ci dziękuję! Przyznam, że mam nadzieję, że ten nasz koszmar wreszcie się skończy... Czujemy się już bardzo wykończeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz jak tam córeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie sie wydaje ze ta diagnoza jest przedwczesna. Każde dziecko rozwija się w swoim wlasnym rytmie. Mój syn też nie mówił do 3 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co jest teraz z Twoim synem? Patrząc po datach, to córka autorki ma około 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×