Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka

TERMIN W GRUDNIU

Polecane posty

U nas tez z jedzeniem-karmieniem bywa roznie... Ja, wlasnie troszke jak Pszczola kiedys, mysle sobie, ze nie dam sobie wejsc na glowe ;););););) Ale z drugiej strony wiem, o jak dobrze to juz wiem, ze nic na sile z dzieckiem nie da sie zrobic, no nic zupelnie! I dlatego musze isc na pewne kompromisy. :p Jasiek podczas obiadu dosc czesto je sam, oczywiscie glownie wtedy kiedy to cos co on wyjatkowo lubi, np. mieso :) Podczas kolacji natomiast na ogol karmie go ja i na dodatek czytamy ksiazeczke :) niestety tych kilka dyzurnych ksiazeczek odczulo juz skutki tego rytualu... no coz... taka ich rola dzisiaj :p Kuk, szczesliwej podrozy !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myshko :) cukru wg uznania ;) Matko jakie katusze dzis przechodziłam w nocy mam tylko nadzieję,ze to nie moj wyrostek😭 ,jak nie urok to... :( Kuk :) szerokiego nieba w drodze do Polski :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dynia, Ty sie nie wyglupiaj! \"Wedlug uznania!\" ;) Przez Ciebie bede musiala szukac proporcji w innych przepisach :) Wiesz, nie chcialabym nasypac za duzo ;) bo sie ciasto nie sklei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myshka 3-4 łyzeczki cukru na szklanke maki i 4 lyzecki maku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myshko podaje Ci jeszcze jeden ultra latwy przepis na ciasteczka :) Ciasteczka makowe Składniki: mąka - 1 szklanka jajka – 3 szt. olej - 1/2 szklanki cukier - 2-4 łyżki sól - 1/4 łyżeczki mak - 4 łyżki Przygotowanie: Blachę posmarować masłem. Jajka utrzeć, (aż będą białe), dodawać stopniowo olej, cukier, mąkę, sól, wyrobić jednolite ciasto. Wymieszać z makiem. Ciasto kłaść na blachę łyżeczką w odstępach 8-10 cm. Wstawić do piekarnika nagrzanego do 170°C, piec na złoty kolor około 15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dynia, dzieki! Kochana jestes! Ale nie zartuj! Tam naprawde nie ma cukru w tym pierwszym przepisie ? Zglupialam, slowo, zaczelam kombinowac, ze to moze dlatego ze podaje sie z konfitura? Mozesz mnie posadzic o brak logicznego myslenia (jestem przyzwyczajona), ale nie mozesz mi odmowic pelnego przepiu ! :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p mecze Cie strasznie, wybacz, Ty po ciezkiej nocy a ja glupie pytania zadaje z tego wszystkiego chyba mam glupawke ale zaraz poloze jej kres, bo Jasiek sie wlasnie obudzil :) milego popoludnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups :p nie zauwazylam ups! glupawka, mowilam juz wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje,ze wyjda takie pyszne jak w ksiazce :) Do tego 1 przepisu dodawalam cukier bo marmolade dalam kwasna ,tego drugiego nie robilam jeszcze ale pochodzi ztradycyjnej kuchni zydowskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jednak jestem wciaz;) Nie dziekuje za zyczenia szerokiej drogi, bo przesadna jestem w podrozy... ;););) Dynia - faktycznie cos sie na Ciebie uwzielo ostatnio. Ale z wyrostkiem to nie zarty! Moze lepiej wezwij pogotowie? Myshko! Moja wyobraznia pracuje i juz widze jak odmierzasz cukier waga jubilerska :):):). Ze mna tak samo! Jak slysze - \"do smaku\" - glupieje ze szczetem! Zazdroszcze z calego serca ludziom, ktorzy gotuja \"z glowy\" i nie przejmuja sie proporcjami! To zdaje sie typowe znamie geniuszu kulinarnego. Ma je polowa mojej rodziny. Ja naleze do tej drugiej polowy :p:)... Na szczescie ma je tez moj Maz! :) Sluchajcie! tutejsza pogoda naprawde przyprawia o glupawke. Od tygodnia co drugi dzien mamy ulewne deszcze a co drugi piekne slonce. Do tego - rano zimno tak, ze sweter, zimowa kyrtka, welniany szalik, etc., a potem ...az wstyd wyjsc tak ubranym na lunch - ukrop leje sie z nieba! A ja jutro lece do domu i juz nie moge usiedziec na krzesle z radosci!!!!!! :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam swoj poprzedni wpis i doszlam do wniosku, ze \"No i jednak jestem wciaz:)\" wyglada troche jak \"No i jednak jestem w ciazy\" zliterowka\" :):):):) Dementuje na wypadek, gdyby ktos tak odczytal moj wpis ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Kuk, ja tak przeczytalam:D ale ja mam jakaś jazdę na tym punkcie, wszedzie widzę ciąże, brzuchy, wiec to sie nie liczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczola! :) Ja tak mialam bedac w ciazy! Teraz wszedzie widze male dzieci w wieku Frania:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo dla mnie ciąża to niezwykły czas...otarcie sie o wielką tajemnice. Mówiłam męzowi, kiedy Tobi był jeszcze w brzuszku, czy on w ogóle ogarnia rozumem fakt, ze nic tam nie było, a jest teraz nasze dziecko. Nie ogarniał, i ja tez do dzis nie jestem w stanie tego pojąć-dlatego kazda ciężarna (brzydkie słowo) jest dla mnie przez te 9 m-cy kims wyjątkowym, kims troche nie z tego swiata, bo znów współuczestniczy w tej niesamowitej tajemnicy.... Przepraszam za te uniesienia, ale ja tak jakos reaguje dziwnie chyba troszke:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buramysa
Dziewczyny czytalyscie? Pozdrawiam Was baaardzo cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylas szybsza ode mnie, ale tam jest pusto (?) Mam nadziej, ze to nie o jakiejs kolejnej tragedii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buramysa
to wejdz przez adres u Ingi. Bywasz u niej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buramysa
Nie wiem, dlaczego ten adres wklejony na Wasze strony nie dziala... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buramysa
Juz wiem. Gdy otwieram do z Waszych stron po koncowce html pojawia mi sie w adresie jeszcze jakies rozszerzenie. Gdy skasuje sie cala koncowke tak, aby adres konczyl sie na html i wcisnie enter to otwiera sie artykul. Jescze raz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiek wylaczyl mi komputer... generalnie, to dla mnie nie najlepsza pora na siedzenie przed ekranem... jesli jestesmy sami, tak jak dzisiaj, jasiek robi najwieksze glupstwa, zeby mnie od niego odciagnac... sprobuje tam zajrzec, zaraz lub potem :) zaintrygowalas mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzalam my juz to znamy dzieki dynii musze zmykac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buramysa - tekst o kidnapingu? Dynia wkleila go wyzej. Wlasnie go komentowalysmy... :( Dla mnie wyjatkowa okropnosc. Pszczolko - co do ciazy - zgadzam sie w zupelnosci! Ja tez nie ogarnialam. Stad ten glupawy usmiech - nie ogarniam, a jednak to prawda i w dodatku najnaturalniejsza pod sloncem! :):):):):) Zreszta prawie codziennie lapie sie na tym, ze patrze na Frania (zwlaszcza spiacego) i glupieje z zachwytu. Najpierw dlugo go nie bylo, potem nagle byl, ale nie bylo go widac, a teraz jest tu, z nami, blisko, a mnie wciaz trudno uwierzyc w ten cud! A uczucie milosci do niego rosnie sobie i rosnie i dawno juz jest go tyle, ze powinno wykipiec, a ono nic! Miesci sie we mnie i rosnie dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buramysa
A to przepraszam za zamieszanie:-) Jak sie czlowiek spieszy to sie diabel cieszy. Chcialam przed wyjsciem z pracy jeszcze Wam podeslac artykul nie uzupelniwszy zaleglosci w lekturze topiku. Korzystajac z okazji sle Wam, Waszym Coraz Wiekszym Malenstwom oraz Waszym Rodzinom cieple swiateczne zyczenia. Buziaki ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane! Ja również chcialam złożyć wszystkim najcieplejsze życzenia wspaniałych Świąt Wielkiej Nocy! Samych pyszności na stole, wspaniałych zapachów dochodzących z piekarnika i radosnego nastroju! Mokrego Śmingusa nie życzę bo nie każdy czerpie głęboką przyjemność z posiadania morego odziena lepiącego się do ciała ;) P.S. Jak ja żałuję, ze nie posiadam aparatu!!!! Dziewczyny, przed chwilą mama moja dała Nastusi swpją kosmetyczkę, żeby dziecko czymś zająć na chwilę. Wróciła po paru minutach do kuchni, gdzie Nastusia się bawiła tą kosmetyczką i.... usiadła z wrażenia. Nastusia dobrała się do kosmetyków i wypaćkała buzię fluidem!!!! No dama mi rośnie! ha ha ha Ściskamy cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, jeszcze się chciałam EWIDENTNIE pochwalić. Nastusia ustawia wierzę z 6 klocków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A teraz , prosze bardzo - wszystkie podsłuchujące nas sępy mogą się na mnie rzucać i rozszarpywać na sztuki. Ile dusza zapragnie. A Nastka i tak ustawia wierzę i tak i pękam z dumy! Powiem więcej - tak mnie nadęło z dumy, że ledwo przez drzwi przechodzę. ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shalla, przede wszystkim to uprzedzę sępy (wybacz, ale bez odrobiny złośliwosci), ze pewnie stawia wieżę:) A ja i tak Ci wierzę;) Tobi póki co to nawet nie daje mi ustawić wieży z 3 klocków bo juz przy drugim burzy, co mnie na maxa rozsmiesza:D Teściowa dzis przyjeżdża, średnio lubię te wizyty, ale przynajmniej nie zostaję sama na przedświątecznym placu boju. Wszystkim opuszczającym stopniowo cafe na czas świąt życzymy RADOSNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shalla - brawa dla Anastazji !! Amelię też czasem natchnie na stawianie wież - choć sporadycznie :) Pochwalić się możemy samodzielną wieżą z 4 klocków :) Jakbym ine miała czasu jeszcze tu zajrzeć: Życzę Wam wszystkim ciepłych, rodzinnych świąt, maluszkom bogatych zajączków i wzystkim mokrego poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×