Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka

TERMIN W GRUDNIU

Polecane posty

:) Impersona-tak naprawde to ja tak tylko z czystego egoizmu....... no wiesz wigilijana kolacja..........uszka, pierogi z kapusta i grzybami........hm, same pyszności na które juz sie nie moge doczekac. A jak sama wiesz nie kazda dzidzia toleruje te pysznośći;) Pozdrawiam P.S dzisiaj tesciowa wraca do domciu. To moja pierwsza miła wiadomość dnia dzisiejszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi..pati..wiem wiem...ja sama tez tylko modle sie zeby urodzic po swietach, chociaz rodzic z pelnym brzuchem tez nie fajnie:D Moja tesciowa za to jutro przyjezdza do nas:), a ja nawet nie moge solidnie posprzatac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Impersona- wyczytałam, że jesteś w 33 tygodniu. Ciekawe na kiedy masz dokładnie termin? Zresztą zauwazyłam, że jestes juz z nami kawałek czasu. Nie chciałabyś dołączyc do naszej tabelki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati:D mam termin na 16 stycznia, ale lekarze twierdza ze urodze jeszcze w grudniu, mam nadzieje ze jak najdluzej wytrzymamy z malym:) A gdzie jest ta tabelka? Bardzo chetnie sie wpisze, zwlaszcza ze mam zamiar tu zostac:) Swietny klimat tu panuje i naprawde rozwiewacie tyyle watpliwosci. Pozatym to naprawde wspaniale modz podzielic sie doswiadczeniami z innymi ,,ciężarówkami\". Odrazu mi razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati:D mam termin na 16 stycznia, ale lekarze twierdza ze urodze jeszcze w grudniu, mam nadzieje ze jak najdluzej wytrzymamy z malym:) A gdzie jest ta tabelka? Bardzo chetnie sie wpisze, zwlaszcza ze mam zamiar tu zostac:) Swietny klimat tu panuje i naprawde rozwiewacie tyyle watpliwosci. Pozatym to naprawde wspaniale modz podzielic sie doswiadczeniami z innymi ,,ciężarówkami\". Odrazu mi razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-( Dzisiejsza wizyta w banku mnie totalnie zdołowała. Trzeba zacisnąć pasa a tu Święta idą. Może poszukać dodatkowego dochodu. Naprawdę niewiem. Chyba znowu dopada mnie podły humor i huśtawka nastrojów. Jestem jak chodząca bomba zegarowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE MAMUSIE!!! 🌼 MoniTka, przepraszam ze tak pozno.......Wielkie Gratulacje!!!!!🌼 Dolaczylas juz do grudniowych mam!!! Jak juz wydobrzejesz to daj znac co u Ciebie i kruszynki. U mnie chumorek narazie dopisuje, pogoda taka sobie, w kratke. Dzis akurat obudzilo mnie sliczne sloneczko.Na wieczor jednak zapowiadaja w Toruniu opady sniegu. Chyba jednak wolalbym zeby sniezek poczekal az urodze. Ciezko mi sie juz poruszac i balabym sie ze wywine przyslowiowego orla:-) Acha i swieta sie zblizaja coraz wiekszymi krokami.....:-) Pisalam Wam wczesniej o mojej nieznosnej tesciowej;-) No wlasnie, i pewnie bedzie trzeba spedzic razem z nia te swieta:-) Mam nadzieje, ze nie dojdzie miedzy nami do kolizji;-) hehehe Nie pisalam Wam wczesniej, ale ja tesh jestem grudniowym dzieckiem:-) Moja mama tesh miala ze mna termin na wigilie, tak samo jak ja z Leosiem:-) Tyle ze urodzila mnie dokladnie 20 grudnia, a w wigilie wyszla ze mna na rekach ze szpitala.Wiec bylam jej pierwszym prezentem gwiazdkowym:-) Historie lubia sie powatarzac...kto wie...moze Leos urodzi sie tego samego dnia co mausia:-) Byloby super. Moze ktoras z Was tesh jest grudniowym dzidziusiem???????:-) Pozdrawiam Was goraco i zycze udanego popoludnia.🌼 Pa. pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE MAMUSIE!!! 🌼 MoniTka, przepraszam ze tak pozno.......Wielkie Gratulacje!!!!!🌼 Dolaczylas juz do grudniowych mam!!! Jak juz wydobrzejesz to daj znac co u Ciebie i kruszynki. U mnie chumorek narazie dopisuje, pogoda taka sobie, w kratke. Dzis akurat obudzilo mnie sliczne sloneczko.Na wieczor jednak zapowiadaja w Toruniu opady sniegu. Chyba jednak wolalbym zeby sniezek poczekal az urodze. Ciezko mi sie juz poruszac i balabym sie ze wywine przyslowiowego orla:-) Acha i swieta sie zblizaja coraz wiekszymi krokami.....:-) Pisalam Wam wczesniej o mojej nieznosnej tesciowej;-) No wlasnie, i pewnie bedzie trzeba spedzic razem z nia te swieta:-) Mam nadzieje, ze nie dojdzie miedzy nami do kolizji;-) hehehe Nie pisalam Wam wczesniej, ale ja tesh jestem grudniowym dzieckiem:-) Moja mama tesh miala ze mna termin na wigilie, tak samo jak ja z Leosiem:-) Tyle ze urodzila mnie dokladnie 20 grudnia, a w wigilie wyszla ze mna na rekach ze szpitala.Wiec bylam jej pierwszym prezentem gwiazdkowym:-) Historie lubia sie powatarzac...kto wie...moze Leos urodzi sie tego samego dnia co mausia:-) Byloby super. Moze ktoras z Was tesh jest grudniowym dzidziusiem???????:-) Pozdrawiam Was goraco i zycze udanego popoludnia.🌼 Pa. pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Impersona, oto tabelka :) Zaczelam cie troche wpisywac... potrzebuje reszty danych :) Shalla...........Olsztyn........🌻10.11, godz.11.10...Anastazja...3300g...54cm. Nikii............lubuskie.......🌻21.11, godz.15.55....Nadia........2950g...49cm. MoniTka............?...........🌻23.11, godz.4.40.....Zuzanna.....3120g...56cm. Micka...........Niemcy.........1.12......cora......8.............? Elfik............zach-pom.......6.12........?......13.....Amelia Gabriela - Bartosz Mikolaj Vengel.........Gdynia..........14.12......syn.....12....Tomasz Kuk.............Turyn...........15.12......syn.....11.....Francesco Mysh............Francja........18.12......syn.....14.....Ian Salma...........Torun..........24.12......syn......14....Leon Lonka...........Blachownia....26.12......syn......8....Maksymilian Wiktor (Nadia) Logosm.........Gdynia.........28.12......syn......7....Stas Impersona.....Wroclaw.......16.01.......?.........?.............? Schmetterling..Austria........17.01.....cora.....17............? Pati.............Warszawa.....17.01.....cora.....23.....Joanna Weronika Katrin...........zach-pom......23.01.......?......18.....Karolina Natasza - Jakub Kacper Aga.............Warszawa......29.01......syn....8,6............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Impersona, oto tabelka :) Zaczelam cie troche wpisywac... potrzebuje reszty danych :) Shalla...........Olsztyn........🌻10.11, godz.11.10...Anastazja...3300g...54cm. Nikii............lubuskie.......🌻21.11, godz.15.55....Nadia........2950g...49cm. MoniTka............?...........🌻23.11, godz.4.40.....Zuzanna.....3120g...56cm. Micka...........Niemcy.........1.12......cora......8.............? Elfik............zach-pom.......6.12........?......13.....Amelia Gabriela - Bartosz Mikolaj Vengel.........Gdynia..........14.12......syn.....12....Tomasz Kuk.............Turyn...........15.12......syn.....11.....Francesco Mysh............Francja........18.12......syn.....14.....Ian Salma...........Torun..........24.12......syn......14....Leon Lonka...........Blachownia....26.12......syn......8....Maksymilian Wiktor (Nadia) Logosm.........Gdynia.........28.12......syn......7....Stas Impersona.....Wroclaw.......16.01.......?.........?.............? Schmetterling..Austria........17.01.....cora.....17............? Pati.............Warszawa.....17.01.....cora.....23.....Joanna Weronika Katrin...........zach-pom......23.01.......?......18.....Karolina Natasza - Jakub Kacper Aga.............Warszawa......29.01......syn....8,6............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salma...to ty jestes tak samo jak moj maz:D Jego mama tez urodzila go 20 grudnia i wyszla w Wigilie:) Tylko ze termin miala na styczen, a urodzila szybciej bo sie nastala w kolejce za miesem na swieta:) I obawiam sie ze jak to powiedzialas historia lubi sie powtarzac:D Moj styczniowy termin tez sie moze skonczyc w urodzinki tatusia;P Chociaz to fajny prezent podwojny- urodzinkowo- choinkowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salma...to ty jestes tak samo jak moj maz:D Jego mama tez urodzila go 20 grudnia i wyszla w Wigilie:) Tylko ze termin miala na styczen, a urodzila szybciej bo sie nastala w kolejce za miesem na swieta:) I obawiam sie ze jak to powiedzialas historia lubi sie powtarzac:D Moj styczniowy termin tez sie moze skonczyc w urodzinki tatusia;P Chociaz to fajny prezent podwojny- urodzinkowo- choinkowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salma...to ty jestes tak samo jak moj maz:D Jego mama tez urodzila go 20 grudnia i wyszla w Wigilie:) Tylko ze termin miala na styczen, a urodzila szybciej bo sie nastala w kolejce za miesem na swieta:) I obawiam sie ze jak to powiedzialas historia lubi sie powtarzac:D Moj styczniowy termin tez sie moze skonczyc w urodzinki tatusia;P Chociaz to fajny prezent podwojny- urodzinkowo- choinkowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shalla...........Olsztyn........🌻10.11, godz.11.10...Anastazja...3300g...54cm. Nikii............lubuskie.......🌻21.11, godz.15.55....Nadia........2950g...49cm. MoniTka............?...........🌻23.11, godz.4.40.....Zuzanna.....3120g...56cm. Micka...........Niemcy.........1.12......cora......8.............? Elfik............zach-pom.......6.12........?......13.....Amelia Gabriela - Bartosz Mikolaj Vengel.........Gdynia..........14.12......syn.....12....Tomasz Kuk.............Turyn...........15.12......syn.....11.....Francesco Mysh............Francja........18.12......syn.....14.....Ian Salma...........Torun..........24.12......syn......14....Leon Lonka...........Blachownia....26.12......syn......8....Maksymilian Wiktor (Nadia) Logosm.........Gdynia.........28.12......syn......7....Stas Pati.............Warszawa.....12.01.....cora.....23.....Joanna Weronika Impersona......Wroclaw.......16.01.......?........?.............? Schmetterling..Austria........17.01.....cora.....17............? Katrin...........zach-pom......23.01.......?......18.....Karolina Natasza - Jakub Kacper Aga.............Warszawa......29.01......syn....8,6............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witamy w tabelce ;) Shalla...........Olsztyn........🌻10.11, godz.11.10...Anastazja...3300g...54cm. Nikii............lubuskie.......🌻21.11, godz.15.55....Nadia........2950g...49cm. MoniTka............?...........🌻23.11, godz.4.40.....Zuzanna.....3120g...56cm. Micka...........Niemcy.........1.12......cora......8.............? Elfik............zach-pom.......6.12........?......13.....Amelia Gabriela - Bartosz Mikolaj Vengel.........Gdynia..........14.12......syn.....12....Tomasz Kuk.............Turyn...........15.12......syn.....11.....Francesco Mysh............Francja........18.12......syn.....14.....Ian Salma...........Torun..........24.12......syn.....14.....Leon Lonka...........Blachownia....26.12......syn......8.....Maksymilian Wiktor (Nadia) Logosm.........Gdynia.........28.12......syn......7.....Stas Pati.............Warszawa.....12.01.....cora.....23.....Joanna Weronika Impersona......Wroclaw.......16.01......syn.....12.....Kuba Schmetterling..Austria........17.01.....cora.....17............? Katrin...........zach-pom......23.01.......?......18.....Karolina Natasza - Jakub Kacper Aga.............Warszawa......29.01......syn....8,6............? Jak mam wpisac imie? Kuba czy moze Jakub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witamy w tabelce ;) Shalla...........Olsztyn........🌻10.11, godz.11.10...Anastazja...3300g...54cm. Nikii............lubuskie.......🌻21.11, godz.15.55....Nadia........2950g...49cm. MoniTka............?...........🌻23.11, godz.4.40.....Zuzanna.....3120g...56cm. Micka...........Niemcy.........1.12......cora......8.............? Elfik............zach-pom.......6.12........?......13.....Amelia Gabriela - Bartosz Mikolaj Vengel.........Gdynia..........14.12......syn.....12....Tomasz Kuk.............Turyn...........15.12......syn.....11.....Francesco Mysh............Francja........18.12......syn.....14.....Ian Salma...........Torun..........24.12......syn.....14.....Leon Lonka...........Blachownia....26.12......syn......8.....Maksymilian Wiktor (Nadia) Logosm.........Gdynia.........28.12......syn......7.....Stas Pati.............Warszawa.....12.01.....cora.....23.....Joanna Weronika Impersona......Wroclaw.......16.01......syn.....12.....Kuba Schmetterling..Austria........17.01.....cora.....17............? Katrin...........zach-pom......23.01.......?......18.....Karolina Natasza - Jakub Kacper Aga.............Warszawa......29.01......syn....8,6............? Jak mam wpisac imie? Kuba czy moze Jakub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba , Kuba, chociaz Jakub tez moze byc...tylko to tak oficjalnie:D Co myslicie o imieniu dla dziecka Leszek??? Tylko prosze szczerze, bo chce to pokazac mezowi, ktory dluuugo sieupieral zeby nazwac tak naszego synka (jak dla mnie zupelnie nie dzieciece imie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba , Kuba, chociaz Jakub tez moze byc...tylko to tak oficjalnie:D Co myslicie o imieniu dla dziecka Leszek??? Tylko prosze szczerze, bo chce to pokazac mezowi, ktory dluuugo sieupieral zeby nazwac tak naszego synka (jak dla mnie zupelnie nie dzieciece imie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Mamuski 🌼 Impersona...heheheh ale zbieg okolicznosci.Jesli ja Leośka przenosze i urodzi sie w styczniu ( w co watpie), to urodzie sie w miesiacy tym samym co jego tatus:-)Masz racje dziewczynki lubia sie rodzic szybciej, a chlopcy pozniej.Moj maz mial sie urodzic 28 grudnia,a urodzil sie 9- tego stycznia. No to rodza sie nam strzelce:-) Ja zalapalam sie na strzelca.20 -sty to ostani dzien, pozniej juz koziorozec. W ogole w mojej rodzinie duzo osob jest z grudnia.Ja, moja kuzynka i dwuch kuzynow.Ta kuzynka o ktorej wspomnialam tesh urodzila coreczke w grudniu:-) Tyle ze 3 latka temu:-) Uciekam zrobic podwieczorek:-) Buziaczki Pa, pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Pingwinki i Kangurki :) Ja od wczoraj jestem na etapie poszukiwania odpowiedniego plynu do prania dla mojego Groszka i powiem wam, ze te moje poszukiwania jak na razie nie przyniosly zadnych pozytywnych rezultatow. Otoz w okolicznych supermarketach cos takiego jak plyn do prania dla niemowlat NIE ISTNIEJE. Rzucialm sie zatem na poczukiwanie plynu \"savon de Marseille\" - NIE MA. Tzn. nie ma w czystej postaci. :) KUK, ratuj !!!! Czy ty znalazlas taki wlasnie plyn ? ? ? (znaczy w czystej postaci) Bo ja, jak juz zreszta pisalam, znalazlam tylko np. Persil albo Wizir z dodatkiem mydla marsylskiego, ale nie samo mydlo. Samo mydlo w czystej postaci istnieje tylko w kostkach :p czyli do pralki raczej go nie wrzuce !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebylo mnie tylko trzy dni a tu tyle sie wydarzylo... Przedewszystkim Serdeczne gratulacje dla swiezo upieczonych mamusiek i ich pociech! 🌼🌼🌼 We wtorek bylam na wizycie u gina i okazalo sie ze moja szyjka sie troche skurczyla(31 tydzien).Wystraszylam sie ze nasza malenka sie spieszy do nas i bez slowa sprzeciwu w srode wyladowalam w szpitalu! Okazalo sie ze mam jakas bakterie(nieszkodliwa dla malej) i to ona spowodowala skurczenie szyki! Odbylam kuracje kroplowkowa i wszystko wrocilo do normy! Wyobrazcie sobie ze wbrew wszystkiemu wogole nie balam sie ze cos moze sie stac mojemu dzieciatku!Bylam spokojna i pewna ze wszytko skonczy sie dobrze i mala poczeka na swoj czas.. i..mialam racje!:-):-):-) Mam pytanko: jak wasze malenstwa znosza jazde samochodem? Moja malutka to uwielbia no ale..ja kocham jezdzic a tata jest zawodowym kierowca! Wczesniej balismy sie jak to bedzie ale skoro teraz sprawia jej to frajde a w badz razie nie przeszkadsza to pewnie tak zostanie! Wiem ze to moze wydawac sie glupie albo smieszne ale duzo podrozujemy i jest to dla nas wazne i tak sobie pytam... ..z ciekawosci?! Ok!Lece bo juz plote trzy po trzy... Pozdrowionka dla wszystkich!pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shalla
No, ja też jestem grudniowa - z 26 grudnia ;) Mysko, jeśli chodzi o proszek do prania, to mogę Ci polecić mój patent - kupuję mydełko dla dzieci i ścieram na tarce - robię z niego takie płatki mydlane i w tym piorę, bo zakupione przeze mnie specjalistyczne proszki do prania ubranek niemowlęcych sa o kant d... Brudne wkładałam i brudne wyjmowałam - mimo prania w 60 stopniach... Nikii - rany, to się biedulko wycierpiałaś z tym parciem ;( Jesteś naprawdę dzielna, że to wytrzymałaś ! Ja po tych trzech minutach miałam już serdecznie dość. Za to pamiętam, że się ze mnie śmieli, jak urodziłam małą. A było tak. Położna zabrała się ze swojego stanowiska i chciała obejrzeć już dzidziusia ( bo leżała u mnie na brzuchu -dzidzia, nie położna...), a ja na to : ZARAZ !!! JESZCZE ŁOŻYSKO ! A sala w śmiech - patrzcie, jak się oczytała ! Na to położna - no i patrzcie, że ona nie żartuje ! Już idzie łożysko! Bo faktycznie jest tak, ze jest przepisowo pół godziny na odejście łożyska, a ja moje urodziłam natychmiast po Nastusi :) Teraz milutkie rzeczy. Po pierwsze rozpieszciłam tą moja okruszynkę straszliwie i pewnie lada dzień zbiore z tego żniwo....Otóż po karmieniu, kiedy ją podnoszę do odbicia, to zazwyczaj potem się kładę i malutka już tak zostaje na mojej piersi i ...przysypia. Potem sie odrobinkę zsuwa, tak że leży w sumie na moim brzuchu, a główkę układa między piersiami. W takiej pozycji ( na żabę ) zasypia jak aniołek i dopóki ja się nie rusze - ona też. :) Kiepsko to rokuje na moje JAKIEKOLWIEK czynności domowe ;) Ale co poradzę, że ja też to uwielbiam i moment jak zasypia wtulona we mnie jest najcudowniejszy na świecie !!!! Łóżeczko mi się kompletnie nie przydaje. Mała je w nocy bardzo często, a jak nie je to domaga się zmiany pieluchy, albo potrzymania w górze do odbicia i tak mija noc za nocą. Gdybym do każdej tej akcji podrywała się z łóżka i pędziła do jej łóżeczka, wyciągała ją i czyniła swoją powinność to prawdopodobnie do dziś byłabym 16 dobę bez snu.... Tak więc mała śpi ze mną w łóżku. Obawiałam się na początku, czy jej nie zrobię krzywdy śpiąc. Otóż NIE !!!! Dziewczyny, już w szpitalu mała była non stop ze mną - w łóżku i uwierzcie mi - nie ma takiej opcji, żeby zasnąć na tyle twardo, zeby skrzywdzić swoją kruszynkę. Mam wrażenie, że budzi mnie nawet trzepot jej rzęs. Zawsze w nocy sie potwornie wierciłam - a teraz śpię dosłownie na baczność i nie odczuwam z tego powodu ŻADNEGO ( ???? ) dyskomfortu. NIe mam pojęcia jak to się dzieje ! Po prostu nie potrafię zasnąć, jeśli nie słyszę jej oddechu, budzę się kiedy tylko zmienia rytm tego oddechu i natychmiast zasypiam, jak się upewnię, że wszystko jest ok. Dzięki temu systemowi jestem w miarę ( ...) wyspana, bo nauczyłam się zasypiać w każdej możliwej sekundzie. Czyli dokładnie kiedy zobaczę, że ona zasnęła i ma miarowy oddech - to ja odpływam :) Śmieję się, że śpię jak wilczyca :) Fotelik samochodowy - świetna sprawa to ten, który robi też za kołyskę. Naprawdę się sprawdza. A teraz już biegnę do maleństwa :) Uściski dla was i kwiatuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shalla
A i jeszcze o świętach. Błagam, niech mnie ktoś pocieszy, że jednak COŚ z tego stołu będę mogła zjeść. Bo na razie to położne mi wybiły z głowy: pierogi z kapustą kapustę z grochem smażoną rybę śledzie w occie śledzie w oleju ( bo celulka ) kapustę z grzybami uszka czekoladowe ciasteczka kompot z gruszek . . . opłatek mogę skonsumować..... Pochlastam się sucha bułką, jak wszyscy będą wcinać a ja się będę gapić i ociekać śliną. A najgorszy będzie widok obżerającej się bratowej. Nie przetrwam tego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem po wieczornej wizycie u doktora ... i cóż .... maluszkowi przestało byc tak spieszno .... wiedziałam, ze tak bedzie wrrrr a ja sie juz nastawiłam, ze lada chwila ... owszem - szyjka jest juz jak do porodu, skurcze są - ale zapis KTG mówi swoje - ze dzidzia jeszcze w brzuszku posiedzi ...... wg lekarza mogę nosić brzucholek jeszcze nawet 10 dni ! baaa powiedział, że jakbym jednak do 11.12 ponosiła (na wtedy mam nastepną wizytę) to wtedy \"juz na końcówkę położymy mnie do szpitala\" przecież ja 15.12 mam mieć OBRONĘ !!!!!!!!!! myslałam, ze bedę juz wtedy jakieś 2 tyg po porodzie !!! :( termin oczywiście jak był na 6.12 tak jest ...ale przez te moje cykle od początku wiedziałam, ze jest tylko umowny .... ehhhh najważniejsze oczywiście, że z maluszkiem wszystko ok .... ale końcówka jest taka mecząca .. zwłaszca dla osoby tak niecierpliwej jak ja .. która na dodatek juz 2 tyg temu usłyszała \"moze pani urodzić w każdej chwili\" :0 nigdy wiecej nie uwierzę w żadne \"zagrozenie porodem przedwczesnym\" hehe aha - i wiecie co usłyszłam od lekarza - ze czuję tylko ok. 2 - 3 % ruchów maluszka !!! to kiedy ono śpi ????????? chociaż może przez te ktg jakoś słabiej je czułam ..... Katrinko - trzymam kciuki, zeby wszystko było dobrze 🌻 jurtro przede mną pół dnia na uczelni ... nie wiem jak dam radę -dziś mój brzuch i kręgosłup zbuntowały sie już po 2 godzinach .... lonka ... uszka do góry .... chociaż samej mi nie za wesoło przesyłam uśmiech specjalnie dla Ciebie :) u mnie też nie jest za ciekawie ostatnio z finansami ... ale jakos damy radę -wyjścia nie ma ... impresona .... tak zupełnie szczerze to mi sie imie Leszek w ogóle nie podoba .... i jeszcze te skojarzenia z Wałęsą hihiih :) ale każdy lubi co innego :)Kubuś za to jest przesłodkie :) a Jakub dla dorosłego bardzo ładne :) shalla - aż sie wzruszyłam wyobrażajac sobie Twoją kruszynkę tak wtulona w Ciebie :) ..... przesłodko to musi wyglądać !!! ale czy w dzień też nie kładziesz małej do łóżeczka ???? a w nocy śpisz z mężem ??? bo rozumiem, ze Ty jej nie przygnieciesz w zaden sposób ale on ??? ja spie od brzegu -w iec małe musiałoby spać miedzy nami .... to na pewno nie zdałoby egzaminu .. piotrek czasem mnei przygniata - co tu mówić taka kruszynę :) co do fotelika - na pierwszy rok maluszka właśnie taki \"kołuyskowy\" chcemy kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzykaa
Shalla Ty jesteś fenomenalna, rewelacyjnie sie czyta to co piszesz ! 🌻 Pozdrowki dla przyszlych i aktualnych mamuś! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×