Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka

TERMIN W GRUDNIU

Polecane posty

CZEŚĆ Już po badanich i śniadanku ale przed kawką. Muszę się pochwalić, ze udało mi się znacznie ograniczyć picie kawki. Jutro i w środę mąż ma wolne no i oczywiście ostatnia wizyta w gabinecie u gina. Teraz będziemy spotykać się tylko w szpitalu. Dzidzuch niechce się wstawić(w kanał rodny)- to znaczy próbuje, bo to akurat czuję, ale jakoś mu nie wychodzi. Gniecie mnie ta mała kluseczka w żołądek. Prawie spakowałam torbę do szpitala. Wyszły co prawda dwie takie sportowe, ale w tej jednej są rzeczy na czas porodu więc zaraz po przebraniu się w izbie przyjęć wraca ona do samochodu. Natomiast ta druga wypchana jest do granic możliwości. Muszę jeszcze kupić pieluchy dla mnie i spiryt dla dziecka oraz paczkę waty. Kuk ja bym nie wytrzymała z tym wózkiem. Musiałabym rozpakować. Natomiast co do plam to akurat ekspertem nie jestem. Ja używam takiego mydełka do odplamiania ale nie wiem jak się nazywa ani nic ponieważ zakupione było w niemczech. Może sok z cytryny. Elffik już pewnie ma swoją dzidzię. Ciekawe jaka jest płeć. Może pierwszy chłop na naszym forum. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shalla...........Olsztyn........🌻10.11, godz.11.10...Anastazja...3300g...54cm. Nikii............lubuskie.......🌻21.11, godz.15.55....Nadia........2950g...49cm. MoniTka............?...........🌻23.11, godz.4.40.....Zuzanna.....3120g...56cm. Elfik............zach-pom.......6.12........?......13.....Amelia Gabriela - Bartosz Mikolaj - AKTUALNIE W SZPITALU Micka...........Niemcy.........1.12......cora......8.............? Vengel..........Gdynia.........14.12......syn.....12....Tomasz Kuk.............Turyn...........15.12......syn.....11.....Francesco Mysh............Francja........18.12......syn.....14.....Ian Salma...........Torun..........24.12......syn.....14.....Leon Lonka...........Blachownia....26.12......syn......8.....Maksymilian Wiktor (Nadia) Logosm.........Gdynia.........28.12......syn......7.....Stas Pati.............Warszawa.....12.01.....cora.....23.....Joanna Weronika Impersona......Wroclaw.......16.01......syn.....12.....Kuba Schmetterling..Austria........17.01.....cora.....17............? Katrin...........zach-pom......23.01.......?......18.....Karolina Natasza - Jakub Kacper Aga.............Warszawa......29.01......syn....8,6............? Ale bym juz chciala wymalowac kwiatka Elffikowi !!! I Mice, bo ja jestem przekonana ze Micka tez juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie 🌼 Kuk - cieszę się,że się odezwałaś bo już się martwiłam Twoim milczeniem :) Ja dziś mam trudny dzień od wczoraj czymś się zatrułam :( a dziś idę na ostatnią wizytę do starego gin :( Ciekawa jestem co ona na to wszystko.Dobrze,że nie jadę tam sama tylko z koleżanką bo zawsze to raźniej.Do wszystkich zaleceń nowego lekarza stosuję się bardzo przykładnie i mam nadzieję,że niedługo już będą efekty.Jak na razie nie przybieram na wadze i to już jest kroczek do przodu :) bo do tego czasu przybyło mi 20 kg. :( Zaczęłam też już zakupy dla maleństwa no i niechcący przy ostatnim USG lekarka powiedziała mi,że urodzę chłopczyka.Mężowi nie powiedziałam bo chociaż dla niego to zostanie niespodzianką.Wiem jednak,że będzie przeszczęśliwy bo będzie miał z kim chodzić na ryby(już gromadzi sprzęt ) :) To na tyle odezwę się po wizycie wieczorkiem :) Papatki. 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moje Drogie!!!:D Jak tam dzisiejszy dzień? U mnie wszystko ok. Jestem troszke podeksytowana poniewaz jade dzisiaj szukac jakiegos wyrka dla pasibrzuchów znaczy dla siebie i męza:) Niestety stare powoli sie sypie, ale wcale mu sie nie dziwie - dzwiga co noc prawie 200kg!!!!!! Bo nie wiem czy wam pisałam, ale mój mężczyzna przytył razem ze mną prawie 20kg. Całe szczęście dla niego- był wcześniej strasznym szczupakiem i wygląda teraz nawet ok. Boję sie tylko jednego. Dzisiaj jest poniedziałek a jak mówi przesąd w poniedziałki sie żadnych spraw nie załatwia. Trudno, jestem niecierpliwa. Najgorsze, że jestesmy ograniczeni[ :) ] finansowo i przestrzennie, dlatego wybór nie będzie prosty. Tym bardziej, ze nie jesteśmy pewni co chcemy: kanapa, sofa czy naroznik. narożnik w sumie naklepszy bo ma 2 duze pojemniki na pościel ale za to ciężko trafic mały gabarytowo. No cóż, zobaczymy. Pewnie i tak dzis nic nie załatwimy.......tfu.......wypluwam te słowa;) Jestem strasznieee ciekawa co urodzi(ła) Micka. Dalej obstawiam dziewuszkę:) A wy? :) Shalla ja Cie bardzo prosze nie pisz tak więcej!!!!! Usmiałam sie strasznie chociaz wiem ze Tobie pewnie nie jest do smiechu a i mi nie bedzie napewno! Nic nie poradze, że wyjatkowo podoba mi sie twoja \"twórczość\". Na Twoim miejscu opatentowałabym wszystkie swoje posty bo jak je kiedys wydasz to mozesz niezle zarobic:D Nawet przeczytałam te ostatnie męzowi i wiecie co on na to? Spytał, czy nie jest za pózno usunąć!!!Wariat:))) ;D No nic kończe Pozdrawiam was wszystkie gorąco 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOCHANE MAMY!!! 🌼 Lonka,3 mam za Ciebie kciuki!!! Moje samopoczucie na dzien dzisiejszy jest calkiem dobre.Wczoraj odwiedzila mnie moja przyjaciolka z facetem, powspominalysmy stare dobre czasy.......:-) No teraz przede mna juz tylko nowe i coraz lepsze:-) Sluchajcie kupilismy suuuuuuuuuuuuuuper sliczny wozeczek w stylu retro.To istne cudo!!!! :-) Przesle Wam jego zdiecie.Jak do tej pory zadna z Was nie otrzymala ode mnie zadnego, wiec teraz to nadrobie:-) Zycze Wam wszystkim uadanego dzionka i pogody ducha, bo pogoda na zewnarz (przynakniej u mnie), jest fatalna i moze popsuc nastroj. Caluski, Pa pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vengel, Kuk, Pati. Shalla...... Nie wyslalam Wam zdiatka bo nie znam odresiku:-( Ale pozdrawiam Was goraco{kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vengel, Kuk, Pati. Shalla...... Nie wyslalam Wam zdiatka bo nie znam odresiku:-( Ale pozdrawiam Was goraco{kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salma wyrażę się w ten sposób: CZADERSKI TEN TWÓJ WÓZEK !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Pati:-) No to wyslalam rowniez i Tobie fotke wozeczka:-) jeszcze raz pozdrawiam. Pozniej do Was zajrze, teraz uciekam do sklepiku i wracam do mojego pokoju zwierzen - do kuchni:-) Pa, pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fisa740903
Czesc Dziewczyny, Bardzo sie ciesze, ze znalazlam ten temat - zaluje, ze tak pozno. Rowniez bede grudniowa mama. Moj kalendarzowy termin to 21 grudnia. Chociaz... moze sie zdarzyc wczesniej. W zeszłym tygodniu badanie wykazalo, ze moja szyjka rozwarta jest juz na opuszek palca. Dostalam "szlaban" na zeszly tydzien (37) i tabletki rozkurczowe. W tym tygodniu moge juz rodzic – bedzie to bezpieczny okres. Ciesze sie z tego powodu, bo nie moge sie juz doczekac spotkania z Malenstwem. Plci dziecka nie znam: w sierpniu lekarz obstawial dziewczynke, w pazdzierniku stwierdzil, ze chyba raczej chlopiec. Za duzo jednak w jego glosie bylo tego chyba, wiec dwa imiona sa przygotowane: Tosia (od Antonina) lub Stas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja. Zabrałam się w końcu za czytanie forum od początku. Ciekawa jestem, czy Shalla pamięta jak pisała, że nakarmiła Natusię duszonymi grzybami (oczywiście jeszcze wtedy nie wiedziała w 100%, że Natusia to Natusia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fisa740903
Czesc Dziewczyny, Bardzo sie ciesze, ze znalazlam ten temat - zaluje, ze tak pozno. Rowniez bede grudniowa mama. Moj kalendarzowy termin to 21 grudnia. Chociaz... moze sie zdarzyc wczesniej. W zeszłym tygodniu badanie wykazalo, ze moja szyjka rozwarta jest juz na opuszek palca. Dostalam "szlaban" na zeszly tydzien (37) i tabletki rozkurczowe. W tym tygodniu moge juz rodzic – bedzie to bezpieczny okres. Ciesze sie z tego powodu, bo nie moge sie juz doczekac spotkania z Malenstwem. Plci dziecka nie znam: w sierpniu lekarz obstawial dziewczynke, w pazdzierniku stwierdzil, ze chyba raczej chlopiec. Za duzo jednak w jego glosie bylo tego chyba, wiec dwa imiona sa przygotowane: Tosia (od Antonina) lub Stas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja. Zabrałam się w końcu za czytanie forum od początku. Ciekawa jestem, czy Shalla pamięta jak pisała, że nakarmiła Natusię duszonymi grzybami (oczywiście jeszcze wtedy nie wiedziała w 100%, że Natusia to Natusia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fisa740903
Czesc Dziewczyny, Bardzo sie ciesze, ze znalazlam ten temat - zaluje, ze tak pozno. Rowniez bede grudniowa mama. Moj kalendarzowy termin to 21 grudnia. Chociaz... moze sie zdarzyc wczesniej. W zeszłym tygodniu badanie wykazalo, ze moja szyjka rozwarta jest juz na opuszek palca. Dostalam "szlaban" na zeszly tydzien (37) i tabletki rozkurczowe. W tym tygodniu moge juz rodzic – bedzie to bezpieczny okres. Ciesze sie z tego powodu, bo nie moge sie juz doczekac spotkania z Malenstwem. Plci dziecka nie znam: w sierpniu lekarz obstawial dziewczynke, w pazdzierniku stwierdzil, ze chyba raczej chlopiec. Za duzo jednak w jego glosie bylo tego chyba, wiec dwa imiona sa przygotowane: Tosia (od Antonina) lub Stas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuk
Witajcie Kangurzyce! Odespalam troche w drugiej polowie nocy i wstalam z lozka o 12.00... Obliczylam, ze udalo mi sie przespac prawie 6 godzin, wiec chyba powinnam byc wyspana ;) Dziewczyny! Dzieki za porady w sprawie kaftanika! 🌼 Bede probowac wszystkiego po kolei. Naprawde bardzo chcialabym ten kaftanik uratowac... Katrin :) Gratuluje synka! Fajnie! Franekbedzie mial kolejnego kolege z forum! Powodzenia w ostatnim starciu ze "stara" Pania ginekolog. Zajrzyj koniecznie do maila - przeslalam adresy. Lonka, z wozkiem wytrzymalam tylko dlatego, ze bardzo chce wreszcie spakowac torbe, a jakas tajemnicza sila kaze mi robic wszystko tylko nie to! Nie mam pojecia co to za licho. Co zabiore sie do pakowania, zaraz okazuje sie, ze cos jeszcze musze uprac, uprasowac albo dokupic. Zupelnie, jakbym nie chciala isc do szpitala rodzic, a przeciez bardzo juz chce! Ba! marze po prostu, zeby ciaza juz sie skonczyla, Franio byl z nami caly i zdrowy i kopal mnie od zewnatrz a nie od wewnatrz. Spac i tak nie spie ;) Na swoje usprawiedliwienie dodam jeszcze, ze dobrze wiem jak ten wozek wyglada, bo obejrzalam go sobie w sklepie na wszystkie strony... Smiejemy sie z mezem, ze rzpoznajemy modele wozkow na ulicy z odleglosci 30 metrow - jak mali chlopcy modele samochodow! Oczywiscie, jak juz rozpakuje - zrobie zdjecie i przesle! Salma - nie musze chyba mowic, ze zaplacze sie, jesli nie dostane fotki! wyzej podalam mailik. Wyczyszcze dzis troche skrzynke, tak by fotografia zmiescila sie w mojej poczcie. Pati, my od dwoch dni spimy na nowym lozku! Pierwsza noc byla fantastyczna - spalismy prawie dziesiec godzin! Druga wprawdzie taka sobie, ale mam nadzieje, ze to nie wina lozka... Nowy materac jest szerszy od poprzedniego o 40 cm (stary mial tylko 120 i bylo na nim naprade niemilosiernie ciasno zwazywszy, ze moj maz ma bary jak tur). Jest bardzo wygodny (materac, nie maz), troszke twardawy - co uwielbiam i tylko - konstrukcja lozka sprawia, ze najmniejszy ruch ktoregos z nas wprawia calosc w miarowe kolysanie... rzecz w tym, ze choc materac jest nowy, lozko kupilismy baaaardzo stare. Ma okolo trzystu lat i teoretycznie po odnowieniu jego konstrukcja powinna byc stabilna, a nie jest! Chwilami mam wrazenie, ze spie w hamaku kolysanym przez fale. Do tego obok chrapie strasznie bosman... Czy znacie jakies remedium na chrapanie? Fisa! Witaj na Forum! 🌼 Wybralas piekne imiona! Myshko! Wczoraj mielismy z Kukiem seniorem kolejna debate nad imieniem! Z jakiegos tajemniczego powodu, moj maz zrozumial nagle, ze imie Jan, przy ktorym obstawalam na poczatku tak usilnie, to bardzo piekne imie. Tak wiec nasz Franio zostanie pewnie Franciszkiem Janem, przy czym pisowania Franciszka bedzie wloska, a Jana - polska- przez J. :):):) Calusy dla wszystkich! 🖐️ Kuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shalla
Czołem, oh, poczekajcie no jeszcze troszkę, a nie będzie Wam tak wesoło po 18 nie przespanych dobach :) Juz się nie mogę doczekać Waszych relacji ;) Ale podła jestem, co ? Dziś pewnie za nic nie zdołam się tu wyrwac na dłużej, żeby Wam coś opisać, a jest co... Ogólnie rzecz będzie dotyczyć perfidii i przewrotności w wykonianiu 2-tygodniowego noworodka. - co dotychczas uważałam za jawny absurd. Przecież trudno podejrzewać, zę takie maleństwo może knuć, spiskować i terroryzować. O takie podejrzenia omal niedawno nie zaciukałam męża i teściowej tępym widelcem. ...a jednak... Ale o tym w następnym odcinku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shalla...........Olsztyn........🌻10.11, godz.11.10...Anastazja...3300g...54cm. Nikii............lubuskie.......🌻21.11, godz.15.55....Nadia........2950g...49cm. MoniTka............?...........🌻23.11, godz.4.40.....Zuzanna.....3120g...56cm. Elfik............zach-pom.......6.12........?......13.....Amelia Gabriela - Bartosz Mikolaj - AKTUALNIE W SZPITALU Micka...........Niemcy.........1.12......cora......8.............? Vengel..........Gdynia.........14.12......syn.....12.....Tomasz Kuk.............Turyn...........15.12......syn.....11.....Francesco Jan Mysh............Francja........18.12......syn.....14.....Jan Salma...........Torun..........24.12......syn.....14.....Leon Lonka...........Blachownia....26.12......syn......8.....Maksymilian Wiktor (Nadia) Logosm.........Gdynia.........28.12......syn......7.....Stas Pati.............Warszawa.....12.01.....cora.....23.....Joanna Weronika Impersona......Wroclaw.......16.01......syn.....12.....Kuba Schmetterling..Austria........17.01.....cora.....17............? Katrin...........zach-pom......23.01......syn.....20.....Jakub Kacper Aga.............Warszawa......29.01......syn....8,6............? :) Katrin & :) Kuk, wprowadzilam poprawki :) A my caly czas nie wiemy, ktora pisownia zostanie, polska przez J czy nie-polska przez I, do tabelki wpisalam, zeby wpisac, a ostateczna wersja pojawi sie juz z kwiatkiem ;) :) Fisa, czy chcesz dolaczyc do tabelki? Jezeli tak, to ktore wersje imion mam wpisac? Pelne czy zdrobnienia? No i brakowaloby jeszcze innych danych... :) Salma, wozek jest wysmienity :) Kolka po prostu sa przecudne !!!! :) Shalla, co ty? taki aniolek? knuc, spiskowac i terroryzowac? nie mozliwe !!! ;) :p ;) :p Ja caly czas trwam w mocnym postanowieniu, ze terroryzowac sie nie dam :p ciekawe ile wytrzymam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane wszystkie; na poczatek taka mala refleksja: bardzo, ale to bardzo duzo mozemy sie od siebie uczyc, chyba nigdzie nie ma tylu informacji ile mozna odnalezc tu, jakby tak wydac to co tu jest spisane to powstalby fenomenalny podrecznik dla rodziców :):):) ELFFIKU TRZYMAMY KCIUKI, ciekawosc mnie nadgryza kogo Elffik urodzil Dziewczyneczke, czy Chlopczyka, wracaj do nasz i opowiadaj. Dziewczynki ja mam jeszcze jedno pytanko w temacie czkawki, moj Okruszek je dosc czesto miewa czasami trzy razy dziennie, jak to u Was wyglada???? A i jeszce jedno widze, ze nowe lozka to syndrom rodzicielstwa;), my tez kupilismy nowe jkies dwa miesiace temu Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane wszystkie; na poczatek taka mala refleksja: bardzo, ale to bardzo duzo mozemy sie od siebie uczyc, chyba nigdzie nie ma tylu informacji ile mozna odnalezc tu, jakby tak wydac to co tu jest spisane to powstalby fenomenalny podrecznik dla rodziców :):):) ELFFIKU TRZYMAMY KCIUKI, ciekawosc mnie nadgryza kogo Elffik urodzil Dziewczyneczke, czy Chlopczyka, wracaj do nasz i opowiadaj. Dziewczynki ja mam jeszcze jedno pytanko w temacie czkawki, moj Okruszek je dosc czesto miewa czasami trzy razy dziennie, jak to u Was wyglada???? A i jeszce jedno widze, ze nowe lozka to syndrom rodzicielstwa;), my tez kupilismy nowe jkies dwa miesiace temu Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wiesz co moje też jest dosyć żarłoczne i też miewa często czkawkę. Czasami jest ona leciutka ale czasem to brzuch podskakuje jak głupi. Masz chba rację z tymi łóżkami. My z mężem też kupiliśmy łóżko na początku września i zamiast gnieść się na wersalce 120 cm szukamy się w sosnowym łóżeczku 160. Chociaż mnie się marzyło dwu metrowe (na szerokość). Materac co prawda kupiliśmy zwykły piankowy- mam wizję odpływających wód płodowych w łóżku, ale za góra rok chcemy wymienić na inny. Duże łóżko to faja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dynia
Dziewoje pozdrawiam na wstepie!moj termin przypada na 17 tak do konca nie udalo sie zidentyfikować płci prawdopodobnie pannica bedzieJAGODKA.Czuje sie jakbym chodzila w ciazy 20 miesiecy chociaz z dolegliwosci typowych dokucza tylko ta wredna pani ZGAGA podstępny potwór co w nocy nawet atakuje,ze srodkow nieaptecznych pomagaja migdaly ale jeszcze lepsze sa banany,przynajmniej skuteczne dla mnie.osobiscie piore dzidzi ubranka w plynie mydlanym Bebi ,dobrze dopiera pachnie milusinsko i calkiem niazadrogi ok.10 pln za litr.na dzis koncze ,bo jak na poczatek to chyba wiecej niewiem co naskrobac,jutro mam ktg to sie odezwe buziaki przesylam przeslodkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie 🌼 Już jestem po wizycie i mam smutne wiadomości 😭 a mianowicie nie będzie mnie tu z wami przez jakiś czas bo muszę poleżeć troszkę w szpitalu :( Odezwę się więc po powrocie. Prawdopodobnie mam uszkodzoną nerkę przez to nieleczone zatrucie no i maleństwo jest malutkie jak na 33 tydzień waży ok 2kg :( 3majcie się cieplutko i do następnego razu po moim powrocie do Was,mam nadzieję,że za kilka dni :) 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie 🌼 Już jestem po wizycie i mam smutne wiadomości 😭 a mianowicie nie będzie mnie tu z wami przez jakiś czas bo muszę poleżeć troszkę w szpitalu :( Odezwę się więc po powrocie. Prawdopodobnie mam uszkodzoną nerkę przez to nieleczone zatrucie no i maleństwo jest malutkie jak na 33 tydzień waży ok 2kg :( 3majcie się cieplutko i do następnego razu po moim powrocie do Was,mam nadzieję,że za kilka dni :) 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się Katrin. Mam nadzieję, że wszystko się jakoś ułoży i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorowa pora!!! 🌼 Zagladam tutaj od 19:30 i normalnie nic sie tutaj nie dzieje;-) Co wyscie sie na jakas imprezke umowily czy co:-) Siedze tak sobie sama (maz na nocke), w tv jak zwykle nic ciekawego nie ma, oprocz \"hitow\" w polsacie:-), i sie nudze. Spac wcale mi sie nie chce, ale pewnie trzeba bedzie sie zmusic:-) Myslalam ze cos sie tu dzieje, a tu pustki!!! Czyzby wszystkim chcialo sie juz spac tylko nie mi?!;-) Wyslalam niektorym z Was foto, z pewnego etapu w moim zyciu:-) Wlasciwie to zaczynalam wtedy zycie:-) Reszcie wysle pozniej bo cos mi sie dzieje niedobrego z poczta:-( Shalla mam do Ciebie pytanka. 1.czy ten laktator ktorym sciagasz pokarm, masz elektryczny czy reczny? 2. Czy jak sciagasz pokarm, czy odczuwasz przy tym jakis straszny bol, czy tesh da sie to wytrzymac? 3. Czy faktycznie to prawda ze, po porodzie kiedy nosisz te wielkie podpaski, nie mozna nosic majteczek? Tak slyszalam, ze u nas w szpitalu, po porodzie zaleca sie chodzenie czy lezenie bez nich. Jak przypomna mi sie inne pytanka to nie omieszkam ich zadac. Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko!!! 🌼 pa pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrin, trzymamy kciuki, nie martw sie wszystko bedzie dobrze!!! Bedziemy tu na Ciebie czekac!!! Bukiecik 🌼- ow dla Ciebie i maluszka!!! Wracajcie do nas szybciutko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrin- moc uścisków dla Ciebie i Maleństwa!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymaj sie cieplutko i staraj sie myślec pozytywnie. Wierzę bardzo mocno ze bedzie dobrze:) Wracaj do nas szybciutko cała i zdrowa. Bedziemy tu na Ciebie cierpliwie czekać. Juz Ci to juz kiedyś pisałam- jestem z Tobą ciałem i duszą. całe szczęście, że trafiłaś na innego lekarza.......nawet nie chce mysleć co by było gdyby nie zbadał Cie ktoś inny. Jeszcze raz: trzymam baaaaaaaardzo mocno kciuki:) Znalazłam przecudny narożnik........ale niestety nie zmieści się do naszego pokoiku. Obeszłam sie tylko smakiem. Zostaje nam tylko sofka ale one z reguły maja malutkie pojemniki na pościel..:( Jutro częśc dalsza poszukiwań. Miłych snów. Niech wam się aniołki przyśnią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×