Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka

TERMIN W GRUDNIU

Polecane posty

Noooo, nie wyszło. :)) Ale wyobrazcie sobie że to duuuże serce z kwiatuszków dla Elffika i malutkiej:) Czekam ze zniecierpliwieniem na szczegóły a teraz sobie odpoczywajcie..o ile to mozliwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiku powiększyłaś grono dziewczynek w tabelce. Całkiem dorodna dziołszka się urodziła. 🌻 Niech wszystko goi się sprawnie i szybko a dzidziuś będzie spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shalla- mam pytanko: a raczej dwa: 1. jakich uzywasz pieluszek? 2. i jakich uzywasz kosmetyków do pielegnacji Nastusi? A co do moich poszukiwań wyrka to zwyciężyła jednak miłość od pierwszego spojrzenia. Ten narożnik o którym pisałam jest przecudowny i zrobie wszystko żeby go wcisnąć. Tylko bede musiała przestawic przyszłe łóżeczko Asiuni prostopadle do ściany. Tak więc dostep do niego będzie nie ciekawy ale za to jakie łózko bede miała...........tak, tak wiem ze moje myslenie jest niedorzeczne ale na milosc nic nie poradze;)))) Pozdrawiam was cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michasia
Serdeczne gratulacje dla ELFIKA!!!! żYCZĘ DUŻO ZDRÓWKA DLA MAMUSI I CÓRECZKI AMELKI:-) :-) Ja też czekam na szczegóły porodu z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczaatku gratuluje swiezo upieczonej maamci i Amelce!!!jak mozna mnie jeszcze wpisac do tabelki to poprosze:dynia,woi.dolnosslaskie/17.12.04,corka Jagodalubsynek Mateusz.Z gory dzieki.Pytacie o wyprawke do szpitala to podziele sie info z moich stron .Do naszej lecznicy polozna zalecila zabrac,dla mamy:-2 koszule nocne odpinane z przodu plus jedna gorsza na czas porodu -szlafrok i kapce iklapy kompielowe -2 paki pieluch bella takie dla dzidz ale dla mam -papier toal. i reczniki papier. -srodki kosm. i reczniki naprawde sztywna lista -woda niegaz.mozna pic w trakcie porodu DLA MALCZIKA -oliwka koniecznie bambino(nie uczula ponoc) -alantan zasypka i masc -chusteczki nawilzone -pampersy ok,20 szt. -nie potrzeba u nas brac ubranek tylko czapeczki i skarpetki I to tyle z listy jak cos sobie przypomne skrobne.Aha przypomnialam sobie o potrzebnej i zbawiennej rzeczy jest to maść MALTAN na pękające brodawki,podczas pierwszych kontakyow z karmienie dodatkowo maść jest słodka bo na glicerynie i dzidzi chętniej chwyta Pozdrawiam póki co goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze cos z tych formalnych; -dowod osobliwy:) -badanie orginał potwierdzajacy gr.krwi nie wystarczy ta wpisana na karcie -no wlasnie karta ciazy -zaswiadczenie o zatrudnieniu i skladkacz ZUS BUZIAKI:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dynia, wpisuje cie do tabelki :) Napisz jeszcze ile przytylas ;) Shalla...........Olsztyn........🌻10.11, godz.11.10...Anastazja...3300g...54cm. Nikii............lubuskie.......🌻21.11, godz.15.55....Nadia........2950g...49cm. MoniTka............?...........🌻23.11, godz.4.40.....Zuzanna.....3120g...56cm. Elfik............zach-pom.....🌻28.11, godz.17.45....Amelia.......3620g...56cm. Micka...........Niemcy.........1.12......cora......8.............? Vengel..........Gdynia.........14.12......syn.....12.....Tomasz Kuk.............Turyn...........15.12......syn.....11.....Francesco Jan Dynia...........dolnoslaskie...17.12.......?........?.......Jagoda - Mateusz Mysh............Francja........18.12......syn.....14.....Jan Fisa.............Gdynia.........21.12.......?.......17.....Tosia - Stas Michasia.......slaskie.........22.12......cora....13.....Alicja Salma...........Torun..........24.12......syn.....14.....Leon Lonka...........Blachownia....26.12......syn......9.....Maksymilian Wiktor (Nadia) Logosm.........Gdynia.........28.12......syn......7.....Stas Pati.............Warszawa.....12.01.....cora.....23.....Joanna Weronika Impersona......Wroclaw.......16.01......syn.....12.....Kuba Schmetterling..Austria........17.01.....cora.....17............? Katrin...........zach-pom......23.01......syn.....20.....Jakub Kacper Aga.............Warszawa......29.01......syn....8,6............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja ,przytylam 10 kilosów!!!Przypomnialam sobie jeszcze o: -wkladki laktacyjne -stanik odpinany -i majtki jednorazowe model super sexi ale tam w naszym szpitalu mozna je nosic jeno w nocy bo normalnie zalecaja witrzenie rocza. Myshko dzieki za aktualizację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Salma, fajny ten twoj porod ze snu ;) Mnie sie kilka razy snilo moje dziecko, juz urodzone, z twarza mojej siostry (moja siostra jest duzo mlodsza ode mnie) i zawsze juz biegajace. :) Impersona, wiesz, z rozmiarami ubranek jest skomplikowana sprawa. Zajrzyj do tabelki i zobacz jaka jest roznica pomiedzy rodzacymi sie dziecmi: coreczka Nikii miala 49cm a coreczka Elffika 56 !!! Wlasnie sie zastanawiam czy Amelka Elffika wchodzi w pierwszy rozmiar... (Co nam powiesz ELFFIKU, wchodzi ???) Jezeli twoj Kubus okaze sie malutki, to zawsze mozesz wyslac meza w ostatniej chwili zeby dokupil cos jeszcze w tym pierwszym rozmiarze... zeby mu sie nozki nie plataly w zaduzych spiochach... U nas w szpitalu zostaje sie 5 dni i szpital nie daje ubranek, poproszono nas wiec o zabranie wszystkiego w liczbie 6: 6 body, 6 pizamek i 6 takich cieplejszych kaftaniko-sweterkow na wierzch. Czyli po jednym kompleciku na kazdy dzien. Jezeli i ty musisz zabrac ubranka do szpitala to tez radze ci miec po jednym kompleciku na kazdy dzien, czyli moze ze 3. Ja sama wlasnie dlatego mam dokladnie 6 komplecikow w pierwszym rozmiarze. Ja mam body zapinane na takie malenkie zatrzaski... nie widzialam tutaj innych... ani na rzepy ani na sznureczki..., ale sznureczki wydaja mi troche meczace przy zawiazywaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dynia, juz sie robi :) Ciesze sie strasznie, ze coraz nas wiecej z terminem bliskim do mojego ;) jakos w kupie odwazniej :) Shalla...........Olsztyn........🌻10.11, godz.11.10...Anastazja...3300g...54cm. Nikii............lubuskie.......🌻21.11, godz.15.55....Nadia........2950g...49cm. MoniTka............?...........🌻23.11, godz.4.40.....Zuzanna.....3120g...56cm. Elfik............zach-pom.....🌻28.11, godz.17.45....Amelia.......3620g...56cm. Micka...........Niemcy.........1.12......cora......8.............? Vengel..........Gdynia.........14.12......syn.....12.....Tomasz Kuk.............Turyn...........15.12......syn.....11.....Francesco Jan Dynia...........dolnoslaskie...17.12.......?.......10.....Jagoda - Mateusz Mysh............Francja........18.12......syn.....14.....Jan Fisa.............Gdynia.........21.12.......?.......17.....Tosia - Stas Michasia.......slaskie.........22.12......cora....13.....Alicja Salma...........Torun..........24.12......syn.....14.....Leon Lonka...........Blachownia....26.12......syn......9.....Maksymilian Wiktor (Nadia) Logosm.........Gdynia.........28.12......syn......7.....Stas Pati.............Warszawa.....12.01.....cora.....23.....Joanna Weronika Impersona......Wroclaw.......16.01......syn.....12.....Kuba Schmetterling..Austria........17.01.....cora.....17............? Katrin...........zach-pom......23.01......syn.....20.....Jakub Kacper Aga.............Warszawa......29.01......syn....8,6............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salma- hehe co do snow to ja dzis mialam idiotyczny...naprawde- snilo mi sie ze urodzilam...KOTA!!! to juz naprawde paranoja... i wiecie dziewczyny snilo mi sie ze tego kota wozilam w wozku ubranego w spioszki i kaftanik i czapeczke i on sie tak do mnie tulil, ale USMIECHAL SIE tylko do mojej siostry:P Elfiku- GRATULACJE SERDECZNE!!!! i oczywiscie buziaki dla Amelki- jak ja Ci zazdroszcze, tez chcialabym miec to juz za soba! Mysh- moj lekarz mowi, zreszta na usg za kazdym razem tak wychodzi, ze maly ma nogi tak dlugie, ze sa rozwiniete o ok 3 tyg od reszty ciala, wiec podejrzewam, ze w te najmniejsze spioszki sie nie zmiesci... Ja tez mam body na napy, ale jak tak wkladam dlon pod spod to wydaje mi sie ze beda uwierac malego. Tak samo dziwie sie jak ogladalam w sklepie koszulki z roznymi naszywkami, ktore od wewnetrznej strony bardzo drapaly...ja nie wiem czy ci producenci nie maja wyobrazni, czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salma- hehe co do snow to ja dzis mialam idiotyczny...naprawde- snilo mi sie ze urodzilam...KOTA!!! to juz naprawde paranoja... i wiecie dziewczyny snilo mi sie ze tego kota wozilam w wozku ubranego w spioszki i kaftanik i czapeczke i on sie tak do mnie tulil, ale USMIECHAL SIE tylko do mojej siostry:P Elfiku- GRATULACJE SERDECZNE!!!! i oczywiscie buziaki dla Amelki- jak ja Ci zazdroszcze, tez chcialabym miec to juz za soba! Mysh- moj lekarz mowi, zreszta na usg za kazdym razem tak wychodzi, ze maly ma nogi tak dlugie, ze sa rozwiniete o ok 3 tyg od reszty ciala, wiec podejrzewam, ze w te najmniejsze spioszki sie nie zmiesci... Ja tez mam body na napy, ale jak tak wkladam dlon pod spod to wydaje mi sie ze beda uwierac malego. Tak samo dziwie sie jak ogladalam w sklepie koszulki z roznymi naszywkami, ktore od wewnetrznej strony bardzo drapaly...ja nie wiem czy ci producenci nie maja wyobrazni, czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vengel, Kuk, Dynia, Mysh wszystko wskazuje na to, że i ja do Was dołączę (terminowo). Chyba, że tak jak do tej pory bywało Wasze dzieci też się pospieszą z przyjściem na świat. Generalnie lekarz wspominał, że jak w przyszły wtorek na wizycie coś zauważy to w środę porodówka (on umawia się na poród kiedy ma dyżur). Moja mama natomiast ciągle marzy, żeby dzidziuś był z Nowego Roku. Dzisiaj robię na obiadek kluski tarte, bo mam na nie straszną ochotę a później przy rygorach żywieniowych może nie być mi dane zasmakować się w rozkoszach podniebienia. Dzidzio wypycha swój tyłeczek tak, że można mu już dawać pierwsze klapsy :-) PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiku Kochanie, WIELKIE GRATULACJE DLA CIEBIE NOWOUPIECZONEGO TATUSIA I AMELKI. bardzo sie ciesze, ze szczesliwie wszystko sie skonczylo i ze Malutka jest juz z Wami. :):):):) Zaczynam Wam zazdroscic, a jak zerkam na moje ostatnie miejsce na liscie to..... no coz nie jest lekko. Ostatnio nie mozemy sypiac, znalezienie wygodnej pozycji w pierwszej polgodzine w lozku graniczy z cudem. Ach gdzie te czasy, ze wystarczylo glowe do poduszki przylozyc ;) No ale podobno matka natura wymyslila cos takiego, jak sen nianki i jest to syndrom ostatnich tygodni ciazy - tak nas przygotowuje do nocnych hmmmmm.... jakto ladnie nazwac ...czuwan nad Okruszkiem. jestem juz teraz na stalym zwolnieniu, wiec mam duzo czasu i zdecydowanie czesciej bede mogla tu zagladac. Wczoraj skonczylismy z Arkiem, moim mezem szkole rodzenia i o ironio najbardziej mnie chyba przerazily te ostatnie zajecia - Polog. Jak polozna zaczela opowiadac, jak to trzeba wietrzyc krocze, w jakie pielucho-podpaski sie zaopatrzec, jak to przez pierwsze 6 tygodni prowadzi jest itd to...... chyba najbardziej mnie to zaczelo niepokoic. A teraz pozytywne refleksje, wspominalam Wam kiedys o zajeciach w fundacji \"Rodzic po ludzku\" i wlasnie postanowilam chodzic na takie zajecia, wczoraj byl wyklad poswiecony potrzeba matki po porodzie, bardzo ciekawy, ale oszczególach moze kiedy indziej. Natomiast dorwalam tam bardzo dobra ulotke pt. \"Mamy Prawa Mamy\" siade wieczorkiem i ja wklepie na fotum, bo wiele ciekawych spraw porusza i pokazuje je w swietle naszego prawa. Pozdrawiam cieplutko Pati a moze tak wymienilybysmy sie na poczatek numerami gg, a potem na jakas kawke bezkofeinowa wyskoczyly? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde!!!!!!!!!!!!!!!!! Zeżarło mój wpis!!!!!!! Jak mi wsciekłośc przejdzie to napiszę..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC MAMUSKI BRZUCHATKI, KANGURZYCE:-) 🌼 ELLFIKU.............WIELKIE GRATULACJE DLA CIEBIE!!!❤️ Ciesze sie z Toba bardzo :D Impersona.............heheheheheheheheh:D Ale mnie rozbawilas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Mowie o tym snie.hehhh Kurcze, a ja juz myslalam ze tylko ja mam takie glupawe sny!!! Uffff jak to dobrze wiedziec ze nie jestem sama:-) Dzis strasznie ciezko mi sie oddycha, mam wrazenie ze Leos nie schodzi ku dolowi tylko podchodzi mi do gardla;-) Dobra uciekam do sobie polezec, pozdrawiam Was goraco!🌼 Do milego.pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shalla
Elffiku !!!!!!! Jupiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cudownie że już jesteś !!!!! GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak dobrze, że jednak na porodówce, a nie w samochodzie....:) Milion uścisków i czekamy na relacje ! A teraz lecę po kolei, choć pewnie do końca nie dolecę, bo mała już sie obudziła i strzela miny z gatunku :"no nie wyobrażaj sobie, że dam co posiedzieć w spokoju..." Impersona - ze słuchu wiem, że baldachim nad łózeczkiem się nie sprawdza. Kurz się tylko na tym zbiera, utrudnia dostęp do dziecka itd. Wszystkie moje koleżanki dzieciate mi odradziły i każda proponowała że odda swój - bo oczywiście każda kupiła - podobno trudno temu nie uledz, na wystawie wygląda przesłodko :) Co masz na myśli pytając o odczucie masowania szyjki wcześniej ? To znaczy przed porodem ? Czy czułam kiedyś coś podobnego? CAŁE SZCZĘŚCIE NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BO jest to potworność nie do opisania i mam nadzieję, że już nigdy w życiu tego nie będę przerabiać. Uh.... Mam średnio po 6 kompletów na każdy rozmiar i nie powiem, żeby uważała że to nadmiar. Bywa, że i zbraknie i trzeba biegiem prać ręcznie :) Wszystko zależy od "manier" maluszka :) A kaftaniki mam różne - i na troczki i na napy - takie malusie zatrzaski. Nic dzidziusia nie uwiera, bo są ładnie zamaskowane w ubranku, a troczki są zbyt krótkie, żeby dziecko mogło sobie nimi zrobic krzywdę. Nie ma mowy o uduszeniu, czy zaplątaniu w nie. Salma - bardzo mi przykro z powodu Twojego męża. Musisz być bardzo silną, dzielną i wspaniałą osobą. Cieszę się, że Cię poznałam. Fisa - taaaa, mnie też gadali o wietrzeniu krocza i suszarce....jedno tylko powiem komentując....dla mnie to było NIEWYKONALNE. Dlaczego? Bo po pierwsze jak się po porodzie leży na sali z kimś ( sale są rzadko kiedy jednoosobowe ) to z nienacka należy się spodziewać wizyt całych tabunów, rodzinnych wycieczek itd. NIe wiem, jak położne sobie wyobrażają, że do kobiety z sąsiedniego łóżka przychodzi mąż, ojciec, teść i dwóch braci w odwiedziny, a ja co ??? Leżę i sobie wietrzę, tak ? No, dla mnie to chore.... Ostatecznie jest noc, kiedy można to robić :) A co do suszarki. No , ja akurat byłam tak wycieńczona porodem, że do kibelka wozili mnie wózkiem, bo mdlałam przy samym podniesieniu się łóżka. Nie było więc takiej opcji, żebym sobie w łazience radośnie pluskała się pod prysznicem i spędzała słodkie minuty na robieniu sobie afro suszarką na dole..:) No, ale może którejś z Was się uda :) Pati - co do pieluszek, to ja używam wyłącznie Pampersów New Born. Są bardzo dobre. POwiedziałabym, aż za dobre, bo trzeba sprawdzać, czy coś w nich jest ;) Wchłaniają tak doskonale, że dziecko w ogóle nie sygnalizuje potrzeby zmiany pieluchy :) A jeśli chodzi o kosmetyki, to przerobiłam różne warianty i wróciłam " do żródeł", czyli niezastąpione okazały się: 1. LINOMAG 2. ZWYKŁĄ MĄKA ZIEMNIACZANA - jako puder - nie żadne renomowane zasypki 3. SUDOKREM na same pośladki, żeby zapobiec ewentualnym odparzeniom. I KONIEC kosmetyków. Acha, na krostki, potówki itd - BEPHANTEN. I tyle :) Miałam coś jeszcze opisać, pamiętam o tym, ale teraz maleństwo chce jeść, więc...chyba jutro coś skrobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC MAMUSKI BRZUCHATKI, KANGURZYCE:-) 🌼 ELLFIKU.............WIELKIE GRATULACJE DLA CIEBIE!!!❤️ Ciesze sie z Toba bardzo :D Impersona.............heheheheheheheheh:D Ale mnie rozbawilas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Mowie o tym snie.hehhh Kurcze, a ja juz myslalam ze tylko ja mam takie glupawe sny!!! Uffff jak to dobrze wiedziec ze nie jestem sama:-) Dzis strasznie ciezko mi sie oddycha, mam wrazenie ze Leos nie schodzi ku dolowi tylko podchodzi mi do gardla;-) Dobra uciekam do sobie polezec, pozdrawiam Was goraco!🌼 Do milego.pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!! Elffiku!! :) Bardzo, BARDZO się cieszę razem z Wami!! Gratulacje!! Cudnie, że wszystko potoczyło się dobrze! :) Kolejna córcia hehe...bijemy facetów na łeb ;) Ściskam mocno i śle moc buziaków!! I bukiecik 🌻 🌻 🌻 A ja dziś po wizycie u gina...Rana po nacięciu nie goi się najlepiej - dokucza okrutnie :( - nie mogę do tej pory ani siedzieć ani chodzić - choć z chodzeniem jest dużo lepiej.... Wszystko to jednak blednie, kiedy spojrzę na Nadyjkę :) ... Nadal łzy mi w oku kręcą ze wzruszenia...to prawdziwy cud :) - nawet jeśli czasem posługuje się terrorem :P W związku z powyższym, uciekam... Pozdrawiam Was wszystkie!! Jeszcze raz elffiku gratulacje i serdeczne - specjalne - pozdrowienia dla Ciebie! :) aha, Moja Miłość zeskanowała pare zdjęć...Postaram się je wysłać jak najszybciej... Oj,jeszcze jedno!! Salma! -> dzięki za fotke!! Prześliczny ten wózeczek! Taki bajkowy :) Super, bardzo mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinitys daughter
czy któraś z pań mogła by mi opisać róznicę pomiędzy bólem piersi który występuje w zespole napięcia przedmiesiączowego a ich bóle który jest oznakiem ciąży. Będę wdzięczna za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinitys daughter
czy któraś z pań mogła by mi opisać róznicę pomiędzy bólem piersi który występuje w zespole napięcia przedmiesiączowego a ich bóle który jest oznakiem ciąży. Będę wdzięczna za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) Noo, złość sobie poszła a teraz spróbuję odtworzyć swój wpis. MAM, MAM!!!! go już w pokoiku!!!Chodzi oczywiście o mój przesliczny narożniczek!!!!jejku jak sie cieszę, aż mnie duma rozpiera że takie cudeńko wypatrzyłam. No, ale jak juz pisałam to była miłośc od pierwszego wejrzenia ;) Co prawda jest troche duży, tzn może nie przytłacza swoimi gabarytami, ale wyraznie dominuje w naszych czterech scianach. I dobrze! :D Jak trochę ochłone to może uda mi sie pstryknąć jakies zdjątko....ale musi to byc dobre zdjęcie, takie które odda całą urode wyreczka:) Popróbuję, ale uprzedzam że dobrym fotografem to ja nie jestem:) nooo..to zostaje mi jeszcze go spłacic a to do przyjemnych nie należy:( :)Aguś - tylko sie nie smiej.... nr. mojego GG jest mi nieznany tzn. nie wiem gdzie go mam szukać bo takimi sprawami zajmuje sie moja połóweczka, ale jak wróci z pracy to ci skrobne. A co do spotkanka na kawusię to bardzo chetnie ale musisz wiedzieć, że mnie bardzo cięzko gdziekolwiek wyciągnąć. Zwłaszcza teraz, gdy waże tonę, mam mase kompleksów a na strój \" WYJŚCIOWY\" ( jak juz gdzies pisałam) składaja się: dresy, trapery męża i kurtka tescia. Tak więc nawet nie wiem czy mnie do jakiegos lokalu wpuszcza ;) Ale nie mówię nie na 100%. Nigdy nie wiadomo co mi do głowy strzeli:D A tak nawiasem mówiąc to z jakiej jestes dzielnicy? Ja zamieszkuje piekny i zielony (latem) mokotów. :)Shalla- w 100% zgadzam sie z Toba co do baldachimu! Mi go tez odradzały znajome mamusie. A i co do pieluch i kosmetyków to też mnie utwierdziłas . Ja do spisu kosmetyków dodam jeszcze tylko jakies mydełko (czy płyn do kąpieli?) i oliwke Bambino. Aha i ucałuj ode mnie oczywiście malutką. :)Nikii, Elffiku, MoniTka -wy oczywiście też!!! ściskam was i wasze maleństwa!:) :)Micka...........tak długo milczysz:( Ciekawe co u Ciebie :)Dynia witaj w naszym gronie:) Tak nas szybko przybywa, że spadam coraz niżej naszej tabelki i mam przez to wrażenie, że mój poród oddala sie w czasie!!!! A ja już najchętniej bym urodziła gdybym tylko miała pewność że Asiunia ma juz wszystko dobrze rozwiniete. pozdrawiam Was wszystkie jak zwykle bardzo gorąco a sama ide sie uwalic na .............;) chyba nie musze kończyć:D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ślicznie dziękujemy wszystkim za gratulacje :) postarams sie conieco popisac - ale nie wiem ile mi sie uda .... moze najpierw odpowiedź na pytanie odnosnie ciuszków - Amelke mieści sie w 56 - ale tak w sumie na styk ..... dziś nawet ubierajac jeden komplecik miałam wątpiwości czy śpiszki nie są za małe ...także w sumie lepiej wiecje większych kupic i potem ewentualnie dokupić :) z góry rpzepraszam za literówki - ale usiadłam - a to wyczyn nielada - i bedę sie starała pisać jak najszybciej :P ze szpitala wyszłyśmy wczoraj - po pełnych 2 dobach - wypis dostałam juz kilka godzin wcześniej ale dziecko musi mieć pobieraną krew z pietki do jakichśtam badań jak skończy 2 doby ani minuty wcześniej :) wyników tych badań nie otrzymuje się jeśli jest wszytsko ok - jeśli zaś są nieprawidłowe do domu przychodzi telegram z adresem pod który trzeba sie zgłosic i pytanie do shalli i niki - co zrobić z bolącymi sutkami (stosuje maść ale niewiele pomaga) i jak Wy robicie kupę ????? dla mnie to poprostu koszmar - nie mogę sie wypróżnić - ciśnie mnie na maxa a na ubikacji co najwyzej sobie popłaczę ... w szpitalu dostałam czopki - teraz sobie tez kupiłam, ale nie takie same i w sumei nic nie pomagają .... najgorsze jest to, ze ja przez te parcia nie mogę również zrobić siku ... dla mnie dochodzenie do siebie jest przez to poprostu koszmarem .... już ciągnięcie szwów i bóle nie są takie złe ... ale ogólnie - nie spodziewałam sie czegoś takiego ... więcej nie napiszę - nie bedę nikogo straszyć - zreszta każda kobieta przechodzi to inaczej - moja koleżanka z sali juz w pierwszej dobie sama się załatwiała ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ciag dalszy - o porodzie jak juz pisałam najpierw zostałam przyjeta na salę przedporodową i dopiero tuż przed 12.00 przenieśli mnie na porodówkę, gdzie po zobaczeniu koloru moich wód płodowych od razu padła decyzja o rodzeniu Poród miałam "wspomagany" - skurcze były za słabe, stan dzicka przez wody niepewny więc musieli mi dać przyspieszacza Ciagle byłam pod ktg lewatywa tez byla - i bardzo dobrze qrde - moje szczescie sie domaga mamy - musze konczyc Dodam tylko, ze rodzilam z mezem i teraz nie mamm zadnych watpliwosci, ze tam mi pomogl =- choc wczensiej zastanawialam sie "Jak mi niby ma pomoc" - calkiem serio sie zastaawiam jak bez niego bym dala rade ps. mam juz duużo fotek na kompie - z 1 dnia jej życia i z dziś - jak bedę miała więcej siły i czasu to coś powysyłam tym, don których mam adresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Elffiku, biedaczynko :) Mam nadzieje, ze jak najszybciej dojdziesz do siebie 🌻🌻🌻 Juz nie moge sie doczekac zdjec Amelki !!! :) Pati, na zdjecia twojego naroznika tez czekam. Mam taka mala sugestie: moze kaz sie sfotografowac siedzac badz lezac na nim ;) Wtedy zobaczymy i ciebie ! :) Nikii, do ciebie tez bedzie o zdjeciach, bo i ty je obiecalas. Wyslij je jak najszybciej !!!! :) Shalla i :) Nikki i :) Elffik, czy wy smarujecie pupe Malej dopiero jak sie cos dzieje, czy jeszcze zanim cokolwiek sie zaczerwieni, zeby zapobiec, nawet jezeli pupa jest zupelnie zdrowa ? ? ? :) LONKA, kto wie? Moze nas jeszcze wszystkie wyprzedzisz! Ja juz zaczynam liczyc dni... Ciekawe ktorej z nas (mowa o dziewczynach z terminem okolo srodka grudnia) pierwszej odejdzie czop. Ja juz go wypatruje :p Jakos nie moge sobie wyobrazic, ze za 3 tygodnie nie bedzie brzucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I będzie można się schylać. Tylko z siedzeniem będzie żle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSHKO!!! Ja tylko na sekunde z cudowna nowina!!! Musisz uzupelnic tabelke... MICKA urodzila coreczke 28.11 o godz 9.17 rano! Waga 3.450,52cm! Jak tylko wroci do domku to sie odezwie! Pozdrowionka od szczesliwych rodzicow!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super że z Micką wszystko ok. Znowu dziołcha. Normalnie Seksmisja się tu robi. GRATULACJE DLA KOLEJNEJ MAMUSI !!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiku, czy Ty masz może na imię Elwira ? ? Proszę, odpowiedz, jak znajdziesz moment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×