Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałam odejść, a jestem w ciąży.

Polecane posty

Gość gość
Dlatego napisałam, że może spotkać się u mnie. Chciałam odejść, bo nie wiedziałam o tym co go tak zmieniło. Nie wiem co postanowił,nie wiem jak będzie. Kolezanka poleciła mi nospe, brat mi kupił. To jedyne tableki które biorę chociaż jestem przeziębiona. Chce żeby chociaż trochę odczuł sytuację i poczuł, że zawinił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha ale wyscie glupie. Zmyslona historyjka nastolatki a wy debilce wierzycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech przestanie zachowywac sie jak dzieciak tylko jak osoba dorosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a REKLAMY LECA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ból jest okropny. Nie byłam na zawołanie przed lotem zawsze byliśmy razem,po powrocie dostawalam takiego sms. Teraz jestem w ciąży, mam bóle i nie mam ochotę na seks. Czy to dziwne. Jeśli liczył, że zaprosze go dzisiaj to chyba zwariował. Co na nauki kochania na nowo ja tego nie czuje, to powiedział mi on, mój brat za to twierdzi, że od kiedy jesteśmy razem to jest szcześliwszy i ma życie poza pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Ty lepiej zadzwoń do niego i jedź do szpitala. Nigdy nix nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co on ma robić? Ledwo wrócił a już wylatuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał czas żeby przyjść do mamy swojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym jechała do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka wczoraj przywozi Ci tabsy, dzisiaj brat lata by Ci przywiezc nastepne tabletki, a Ty cierpietnica nic nie mozesz przy sobie zrobic. Skoro tak zle sie czujesz to jedz na IP, a nie siedzisz ciagle na kafe i odpisujesz na bieżąco. Reszta rodziny nie wie o ciazy jeszcze? Nawet rodzice? Ciekawe, w ktorym odcinku sie dowiedza. Ciag dalszy nastapi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie muszę dzwonić do niego, moj brat jest dzisiaj na miejscu, jutro też będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze o skasowanie tego dennego tematu ktory jest prowokacja. To zasmiecanie forum!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22'26, że tak w ciągu jednej doby ? juz nie wiem czy ha ha ,czy hi hi. Groteską zaczyna zajezdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bol jest okropny" Ale dam rade kafeterianki, jeszcze z Wami popisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie wiedzą. Brat przywiózł mi nospe na wszelki wypadek, bo aż tak mnie nie bolało. Mogłam iść sama, ale w nocy płakałam, nie wyglądam za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze o skasowanie tego dennego tematu ktory jest prowokacja. To zasmiecanie forum!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"do mamy swojego dziecka".Kuż*wa,ciebie dzis pogięło ! ile durnych postów ty dzis juz napisałas . Zarodek ma 6 tygodni ponoc,nic nie widac,nie slychac a to mama jego dziecka.No nie wiedzialam,że od pierwszego dnia ciaży(ktora nawet nie wiadomo czy sie donosi) jest sie mamą jego dziecka. Co jeden wpis to bardziej debilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro az tak Cie nie bolalo to na wszelki wypadek moglas isc sama po nospe :-D Ale prowo 10/10 , przez chwile i ja uwierzylam w ten serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze o skasowanie tego dennego tematu ktory jest prowokacja. To zasmiecanie forum!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22'26, przeciez pisalas ze odkad go znasz to taki zamkniety byl a teraz piszesz,ze zrozumialas co go tak zmienilo. Kutde,to sie zaczyna rozlazic,ta twoja opowiesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuR*de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to pisze ktos, meggi, ktora jest modem i bajkopisarzem i odpowiada w redakcji kafe za klikanie w reklamy ale sama nigdy nie byla w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat niezgodny z klasyfikacja - powinien byc w zyciu ucUciowym. Natychmiastowo prosze o skasowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałam go (bardziej) już po wypadku. Wcześniej gdzies tam wpadalismy na siebie kiedy odwiedziałam brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko s********j stad i nie zasmiecaj forum. Won!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nocy plakalam, zle wygladalam to kolezanke w nocy zerwalam by kupila mi tabsy. Nie! Zaraz, zaraz przeciez glowa Cie juz wczesniej strasznie bolala zanim pojechalas do swojego pilota, pisalas ze nie dasz rady prowadzic auta to jak pojechalas do niego z bolem glowy to nie moglas sama kupic sobie tabletek? Wez skoncz juz p******ic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha 14 stron rad co autorka powinna zrobic, a czego nie a ta z Was sobie jaja robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki przywiozła mi koleżanka zanim pojechałam do niego. Przyjechała po pewne dokumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zglos sie do polsatu, jak zobacza Twoj talent do pisania bajek od razu Cie wezma z nowym programem typu "nieprawdopodobne, a jednak". Masz moja ogladalnosc :-D A firma sama sie prowadzi caly czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×