Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałam odejść, a jestem w ciąży.

Polecane posty

Gość Host
odnośnie pierwszego wpisu autorki: wam wszystko nie pasuje,choćby był aniołem,pilot to nie byle kto,ciężko pracował na to stanowisko. A tej nie pasuje że ma problem z okazaniem uczuć.No do czorta,to może nie jego wina,bo się źle czuje?Ale poza tym chyba jest ok i podoła obowiązkom? Dobrze że jesteś w ciąży,lepszego nie znajdziesz,chyba że chcesz bylekogo kto zabłysnie a potem wiadomo I ciesz się że będzie dziecko,nie każdy ma takie możliwości w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tłumaczysz? Zresztą głupio tak on pilot ona tłumaczka. Zresztą rodzice pewnie dumni nie są z córki, z syna pewnie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,będac tłumaczem jest sie zarejestrowanym na działalności.I pracuje sie w domu na zlecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojedź do niego przeproś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie ma swoją firmę to sie ostro zapierdziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedewszystkim oddzielmy życie zawodowe od życia prywatnego. Niw rozumiem powiązania jest pilotem i już ma prawo nie kochać autorki, zostawić dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz cię obsmiano na twoich tematach,to teraz na ciążę Host wchodzisz ? Ty akurat w temacie realnym co do kobiet masz zerowe pojecie wiec zamilcz.Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tu większości żal d*pę ściska, taka prawda. co ma piernik do wiatraka czym się zajmuje autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10"29, żeby ostro zapierdzielać,jak piszesz,trzeba miec mnostwo zleceń i tłumacza przysięgłego i konkurencyjne ceny. Jak ich nie ma,to leży w lóżku i patrzy w sufit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10'22,ty robisz uwagi a sama nieuwaznie czytasz,bo autorka wczoraj pisała kiedy ma lot i o której kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testy zawsze można oszukać. A czym taki pilot różni się od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można oszukać na praktycznym spotkaniu twarza w twarz z psychologiem? Masz wiedzę jak u koziej du*py trąbka (pardon).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna ukryc przyjmowanie leków,ale nie prawdziwe oblicze,zwłaszcza w materii osobowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierzcie mi, ze mozna oszukac zwlaszcza jak psycholodzy to kretyni :-D moj ojczym byl badany przez bieglych psychologow. No coz, oni stwierdzili ze to bardzo wrazliwy, empatyczny, spokojny czlowiek taaaa a w domu tyran i psychopata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze do zawodu swojego byl empatyczny itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko może zrób mu niespodziane, pojedź do niego, zrób romantyczną kolację ubierz się w jego ulubioną bieliznę. Zrób mu niespodzianke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob nam niespodzianke i s********j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ma nie zrobić mu niespodzianki? To jej partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak jak mam męża policjanta i widzę jakiś ma kolegów pierdnolniętych i się zastanawiam jak oni się do tej policji dostali jak tam i testy psychologiczne i spotkanie w cztery oczy z psychologiem i długa rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewazne kto kim jest. Wazne,ze ona chciała odejść,ale jest w ciaży.Wynika na logikę,ze jak sie jest w ciąży to nie można odejść. Poza tym ona go kocha i w sekundę po ukrywaniu latami przez niego zrozumiała przyczynę. I tu jest największe jego oszustwo,ze zataja swoja przeszlość,która rzutuje na ten związek i zawraca głowe wolnej dziewczynie będac zasklepionym w środku a ona jakby infantylnie to przyjmuje. Ma ktos rację :jedz , znow go zaskocz,że bedziesz u niego w domu czekac choc wczoraj wodzilas go za nos 'absolutnie cos tam,coś tam' po smsie i przepros go,że nie wiedzialaś o jego przeżyciach,ale teraz bedac w ciaży gdzie trzeba spokoju i bezpieczenstwa będziesz go usilnie wspierać swoim kosztem. A on jak to w bajce rozpłacze się,wyjmie pierścionek i ...żyli dlugo i szczęśliwie ha ha. No dobra,koniec tej mdłej opowiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.59 to co autorka powinna odejść? No proszę Cię dziecko maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co ten facet przeszedł? Piekło, autorka wspomniała o myślach samobójczych. Dziwicie się, że teraz ma problemy ze sobą. Do tego ma ciężki, męczący zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam sobie taki wybral. Tez mam w domu pilota, nawet dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od telewizora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego czas na wprowadzenie prawa szariatu i facet jak pracuje i ma dziecko to automatycznie wychodzi za kobietę i nie ma gadania. Te powody,wyssane z palca,bzdury ,testy,cośtam,naprawdę żenada,kto dał kobietom tyle praw,żeby się tak rządziły? Głupie prawo i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raczej, a co myslalas? Tez sa bardzo zmeczone jak nie moge sie zdecydowac czy ogladam trudne sprawy czy dlaczego ja i tak skacze i skacze, ale dzisiaj daje im odpoczac. Ukryta prawda na kafe bardziej mnie ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i tak uważam, że powinna zrobic romantyczną kolację, świeczki, seksi bielizna. Skoro chciał się oświadczyć to znaczy że ją kocha. Bo chyba jej brat go nie zmusił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:10 a Ty nie pracujesz że masz czas oglądać cały dzień Tv że one takie zmęczone są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawód jak zawód od dawania pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice beda dumni córeczka nie pracuje jeszcze wnuka zrobiła, dobrze ze syn im sie udał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×