Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałam odejść, a jestem w ciąży.

Polecane posty

Gość gość
Może jedź odebrać to z lotniska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój bo dziewczyna jeszcze będzie zdenerowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz miała maleństwo to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się dobrze czujesz może faktycznie odbierzesz go z lotniska? a zazdrośnic nie czytaj, bo mnie samą mdli od ich bełkotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11'02 i 04, ooo,znow jestes intrygantko albo infantylna kobieto. Dziecka jeszcze nie mają,tak na marginesie. Wczoraj też ja nazywałaś matką jego dziecka : jego dziecko nie zyje a to jest w fazie początkowej,ale go fizycznie nie ma. Ty to dopiero podkrecasz na 'Ukryta prawdę' !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:14 a Ty nie pracujesz, ze masz czas siedziec caly dzien na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję, ale wchodzę od czasu do czasu zobaczyc jak sytuacja autorki się rozwija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:23, a ty sie na pewno dobrze czujesz ?! facet sienie odzywa.ledwo przez sms a ta ma pedzic po misia na lotnisko a wczesniej przygotować uroczysty posiłek u niego w domku,wysprzatać,nagotować,ubrać się sexi i mrugac rzęsami,by wreszcie ten pierscionek jej wcisnął na palec. Że tez takie jak ty bywają ....ujmuja normalnym kobietom poczucie wartości i szacunku do siebie samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ma się rozwijać ? reklamy sie nabijają i o to chodzi na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to dziecko pojawi się za niedługo. Będzie tatą czy tego chce czy nie. ,,Jego dziecko nie zyje" i dlaczego powinien pokochać swoje dziecko. Które będzie małym człowiekiem. Po za tym też uważam że powinna pojechać do niego sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spytał sie jak ,,Oni" sie czują! Czyli pamięta o niej i o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:23 o kolacji i sexi bieliźnie to nie ja pisałam. chodziło mi o to że jak pojedzie po niego i zrobi mu niespodziankę to zobaczy jego reakcję czy się ucieszy na jej widok, czy przytuli i przeprosi. taka spontaniczna reakcja wiele mówi o człowieku przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj sie jej oswiadczy dlatego chcial ja gdzies porwac. Odcinek skonczy sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to nie normalne mógł zachować te oświadczyny dla siebie, nie uważacie ? A tekst,,zrób z tym co chcesz" az mnie ciary przeszły. Autorko moze on mówił o dziecku ? I sms wieczorem... Nie rozumie, ze kobieta w ciąży potrzebuje spokoju, a co jakby spała ? Chciał ją gdzieś porwać jak to brzmi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie jak ty z 11:33,miejcie wy szacunek najpierw do siebie samych i lepiej nie piszcie takich glupot. Jechac,zeby zobaczyc reakcję.No hicior godziny dwunastej na kafe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie mówię o reakcji a o pogodzeniu się, są parą, kochają się. Co w tym dziwnego ze zrobi mu niespodzianke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam SMS'a od niego z pytaniem jak się czuje. Czy możemy dzisiaj się spotkać, czy możemy pójść na obiad i spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz lezec w wyrku i szlochac,to 'zepnij dupkę' i spotkaj sie,wyjdz na ten obiad i spacer. To powazna sytuacja,by sobi nia pogrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja ta o 11:33 :) gdyby teraz chciał się oświadczyć to ja bym oświadczyn nie przyjęła. co do szacunku do samej siebie, to nie jestem z tych obrażających się księżniczek które nie zrobią pierwszego kroku bo im korona z głowy spadnie. Pojechałabym, sprawdziła reakcja jeśli byłby oschły lub nie wykazywał żadnych uczuć odeszłabym. i to właśnie nazywam szacunkiem do siebie, danie facetowi szansy a jak z niej nie skorzysta to odejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12'06,czy sie kochaja nie wiadomo,przeciez ona pisze,że cghce odejsć,bo nie czuje od niego ..i tu rada zajrzec do pierwszego wpisu. Najpierw czytac,potem snuc teorie. Mam nadzieję,że temat podbijasz specjalnie,dla draki,bo niemożliwe by takie bzdety wypisywac na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tia,nagle z oschlego zmieni się w czarusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka wyraźnie pisała, że go kocha. Po za tym ona uczuni go ojcem. Pod jej sercem bije jego serce. Dziecko stworzone z niej i jego. Sama sobie dziecka nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy chce z nim wyjść, ja bym chciał porozmawiać. Nie zamierzam jechać do niego, nie będę jeździć na lotnisko - ma swoje auto i do domu dotrze. Dzisiaj w końcu jestem jako tako spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to napisz mu żeby przejechał do Ciebie i wtedy pogadacie. pogadać i tak musicie, nie możesz go unikać przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajesz mi największy cud jaki może dać kobieta mężczyźnie. Wydasz na świat jego pierwsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:28 przeczytałaś w ogóle cały wątek, facet był już przecież ojcem, więc ojcem zostanie drugi raz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze nie jest dziecko. I wiele może się wydarzyć. Facet nie chciał dziecka a Wy chcecie żeby skakał z radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na spacerze nie mozna porozmawiac? Przy obiedzie tez nie? Przestan sie juz zachowywac jak rozkapryszona ksiezniczka, bo to zalosne. W koncu kopnie Cie w d**e jak bedziesz teraz w nieskonczonosc fochy strzelac i wcale mnie to nie zdziwi. Ja bym poszla, jezdzenie po niego na lotnisko czy czekanie u niego w domu jest akurat glupie, ale jak chce sie spotkac i zabrac Cie na obiad, spacer a pewnie przy okazji wszystko przedyskutowac to w czym problem? Dorosnij dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie porozmawiać musimy, a on juz drugi raz propnuje mi wyjście. Tak jakby uciekł od spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×