Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pieprzony rząd, pieprzona kaczka, niech ich trafi jasny szlag!

Polecane posty

Gość gość
ta anonimowość w necie zabija ludzkość wszystko schodzi na psy rzygać już na was nawet nie warto macie tak zryte łby od kafeterii i innych takich Jeszcze jakaś się powiesi zaraz bo na kafe napisali że PIS Ma władzę buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie czuje i nie narzekam zeby bylo gorzej. Guzik mnie obchodzi co mowia zagraniczne media, co mnie obchodzi co mowi UE. Ludzie co was to obchodzi? Zauwazylem ze niektorych bardziej boli to jak o Polsce sie mowi w Brukseli niz to co dotyczy ich wlasnego zycia. Ja zyje dobrze, lepiej niz wczesniej. Teraz jest rynek pracownika i rzeczywiscie czuje to. Pare lat temu pamietam, ze pracowalem non stop na czarno. Wiele razy pracodawcy mnie oszukiwali. Pracowalem za psie pieniadze. O prace bylo ciezko. Na 10 wyslanycH CV jak jeden pracodawca odpowiedzial to bylo dobrze. Jak jest teraz? Na 10 wyslanych CV mam spokojnie 5 odpowiedzi. Moge przebierac. Nawet na rozmowach jest inaczej. Pracodawcy szanuja moja wolnosc i autonomie. Pracodawcy sie boja juz oszukiwac wiec od razu proponuja umowy. Jest minimalna stawka 10zl. Czego nie bylo wczesniej. To jest naprawde bardzo duzo! Naprawde ja teraz czuje sie jak obywatel ktorego panstwo wspiera, a nie jak anonimowy robol tak jak za rzadow PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani, która wyzywa autorke bodajże z 19:07 Nie jestem autorką, ale dobrze pamiętam rzady PO. Podwyżki cen i inne takie sytuacje. Ale to nie PO pogrąża teraz masz kraj. I to co oni nawyrabiali to był pryszcz w porownaniu z tym co się dzieje. Prawda jest taka, ze gdyby PIS nie obiecał 500+ to nadal rzadziloby PO. Byłam przerażona na wieść, ze PIS wygrał wybory. I słuszne były moje obawy. Zestawienia wyborców PIS były podane wyraznie: ludzie starzy, ludzie bez wykształcenia - po szkole podstawowej, z małych miejscowości itd itp. generalnie ludzie, którzy o polityce nie mają bladego pojęcia, nie interesują się nia. Biedota umysłowa i "katolicy" gdzie jeden drugiemu noż w plecy wbije z przyjemnoscia, ale co niedziela idzie do kościoła. To co pokazal wczoraj Kaczynski to już dno dna. A nienawiść na jego parszywej gębie była przerażająca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy więcej nie zagłosuje na PiS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:51 Skąd się biorą tacy ludzie, nie dziwne że PiS wygrał jak w Polsce tacy wyborcy, dobrze że stąd wyjechaliśmy, tutaj przynajmniej wszyscy pracują a nie żądają zasiłków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Kaczor to powinien nadal brać leki uspokajające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jak są u władzy to dzieją się jakieś cyrki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiesz że Autor /autorka tego wpisu nie pracuje i żyje z zasiłku ???? co ty jakieś mendium jesteś ahahhaha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.23 oprócz muslimów zapomniałaś dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi się wszystkiego czytać, powiem tyle że zastanówcie się jaka byłaby sytuacja Polski gdyby to PO rządziło. Dziękuję nie mam pytań. Będę znów głosować na PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:36 To istniej tylko PO albo PIS? Nie ma innych partii, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:36 No chyba nie na Nowosmieszna.Inne partie,niestety,sa tak slabe,ze albo jak zwykle nie wejda do sejmu albo dostana malo glosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Się okaże, na PIS nie zagłosuje nigdy w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KUKIZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Korwina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Niby gdzie? :D w UK ludzie bez pracy z zasiłków normalnie żyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Bazylei, no pewnie , jak za granicą to musi być UK, hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zachodzie wszędzie tak jest cepie z Bazylei :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:03 Byłeś w Bazylei, że wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybory powinna wygrać zjednoczona lewica w koalicji z Nowoczesną. Partia Razem ma bardzo socjalny program. Jeszcze bardziej niż PiS, tak by nas opodatkowali, że bezrobotnym by sie żyło lepiej niż pracującym, ale generalnie różnice na pewno byłyby mniejsze. Natomiast Petru nie dopuściłby do zadłużania państwa i pogłębiania deficytu budżetowego. I oni by szanowali trójpodział władzy i nie wyprowadziliby Polski z Unii. Przy Kaczyńskim Polski w Unii za rok już nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie , czas na lewicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W du/pie byłeś i gó/wno widziałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się , pieprzony rząd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:25 naucz się ortografii pisiorze jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie płacą pisiorowi od posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to tylko na PO glosóje, bo PiS wybierają tylko niedołuczone, gleby po podstawuwce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie buziaki demokracją wycieracie... Tymczasem większość na ostatnich wyborach zagłosowała na PiS. Odzywają się głosy, że to wcale nie większość, bo jakby policzyć tych, którzy nie poszli do wyborów, to PiS nie wygrałby. To czemu ci wszyscy nieobecni przy urnach nie zagłosowali? Mogli iść i oddać nieważny głos. A tak - dramat. Na demonstracjach ludzi pełno. Demonstracje g*** dają. A kiedy trzeba decydować o rządach w Polsce - przy urnach pustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie buziaki demokracją wycieracie... Tymczasem większość na ostatnich wyborach zagłosowała na PiS. Odzywają się głosy, że to wcale nie większość, bo jakby policzyć tych, którzy nie poszli do wyborów, to PiS nie wygrałby. To czemu ci wszyscy nieobecni przy urnach nie zagłosowali? Mogli iść i oddać nieważny głos. A tak - dramat. Na demonstracjach ludzi pełno. Demonstracje g*** dają. A kiedy trzeba decydować o rządach w Polsce - przy urnach pustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwie sie ze chca ukrocic polakom przyjazd do UK. Jak mrowkow ich tam ! A to sama biedota z polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIS obiecywał też, ze nie będą zamykać kopalń. I co? Kilka miesięcy później po jednej z kopalń nie ma śladu...odnoszę się do Pani, która pisała o PO i cukrze. Czym różni się PIS od PO? Niczym praktycznie. Tylko tym, ze PIS jest jeszcze gorszy. Jeśli polityka prorodzinna zakłada likwidację tysięcy miejsc pracy (kopalnia, szkoly) to ja nie mam pytań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×