Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pieprzony rząd, pieprzona kaczka, niech ich trafi jasny szlag!

Polecane posty

Gość gość
Dokładnie, patologia to tylko odsetek, ja osobiście nie znam nikogo takiego. Znam za to mnóstwo rodzin które dzięki temu programowi lepiej żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:16 Nie będę dyskutować z osobą zamroczona 5 stowkami. Ja pracuje od 17 roku życia. Mam masę rodziny i znajomych, którzy pouciekali z tego kraju lata temu (jeszcze przed rządem PO). I mam masę znajomych, którzy w tej chwili stąd uciekają, planują wyjazd. Sama jestem wśród tych osób, które rozważają wyjazd za granicę na stałe. Póki co szlifujemy z mężem jezyki bo trochę się pozapominalo ze szkoły. 4 letni syn chodzi poki co na angielski. I coraz częściej gadamy o tym, ze jak tak dalej pójdzie to wyjedziemy. Dla 5 stow nie bede sie tu zarzynac zeby utrzymywac bezrobotna Karyne z Sebkiem pracujacym raz nie pracujacym na czarno i ich piatke dzieci. Podczas gdy nas Państwo okrada i jeszcze nic z tego nie mamy nawet porządnej opieki zdrowotnej i żeby się nie przekręcić czekając w kolejce ladujemy kasę do kieszeni lekarzom w prywatnych gabinetach :o już o cenach leków dla dzieci nie wspomnę :o i wielu innych rzeczach. Choćby o tym, ze jak dziecko skończy rok to będę finansować prywatny żłobek bo do państwowego się nie dostanę. Bo w moim mieście sa dwa w których łącznie jest 180 miejsc. Żenada. Z przedszkolem będzie ten sam problem. I tak w kółko. tu nawet jak kobieta chce pracować to ma często związane ręce. Mnie stać na prywatny żłobek czy przedszkole wiec nie boje sie zajsc w ciaze bo "co to bedzie jak dziecka nie przyjma", ale ile jest takich rodzin z jednym dzieckiem czy dwójka, których nie stać? Ani na zlobek prywatny ani na siedzenie na du/pie? MASA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz im to budżet reperuje, za to podwyżki cen wszystkiego zrujnuja im budżet bardziej niż zrujnowany mieli przed 500+. To tylko kwestia czasu. Jeszcze wejdzie ustawa za życiem. To dopiero będzie gruba kasa. Biedne umyslowo baby będą rodzić te biedne chore dzieci dla kasy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Zamknijcie mordy, tak jak prezes powiedział, zdradzieckie mordy - mówiła na krótkim posiedzeniu komisji posłanka Krystyna Pawłowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też pobieram 500+na drugie dziecko,normalnie z mężem pracujemy. A te 500+mamy odłożone na koncie co do złotówki dla dzieci a nie wydane na papierosy i alkohol.nie każdy jest patologia.znam wiele rodzin co pobierają 500+normalnych i uczciwych. Aha glosowalam na PiS. Nie popieram miesiecznic smoleńskich ale mam je gdzieś nie chodzę na nie. Ale cieszę się ze mieszkam w kraju bezpiecznym i cieszę.się ze Polska jest krajem gdzie można normalnie żyć.oczywiście pensje są niskie ale co chcieć po tylu latach komuny a później pokomunistycznych rządów . Ale idzie ku lepszemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kto nie popiera tych popaprancow jest prosiakiem oderwanym od koryta, jasne. Wyobraźcie sobie że są ludzie obrotni, zaradni, bystrzy którzy nie potrzebują ani koryta ani pleców, ani tym bardziej jałmużny od tego pożal się boże rządu. W główie wam się nie mieści co? To że wam nie wychodzi i wy nigdy niczego mieć nie będziecie nie znaczy, że inni co mają się nakradli. Teraz w tym kraju przyklaskuje się nagonce na ludzi zaradnych którzy do czegoś doszli. Tragedia normalnie, ale niedługo wam to wyjdzie bokiem bo tacy ludzie, ciągnący ten kraj się na niego wypną w końcu. Zostaną właśnie sami kretacze, złodzieje, tępaki, lenie i patologia. A wtedy już tylko krok do kolejnych rozbiorów. Kaczyński wam wciska do ryja jałmużnę jak klient prostytutce k****a a wy z radością kleczycie i lykacie, tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojejku zaradni boziu boziu. Też jesteśmy z mężem za radni, mamy studia,dobre prace oboje, dwoje dzieci i 500+:)głosowalismy na PiS. W mojej rodzinie też większość za PiS a to ludzie wykształceni, z pracą a nie biedaki z mopsu jak próbujecie wmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:08 Niby na jakich zaradnych jest ta nagonka?Wymien z laski swojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A choćby taka że jak ktoś nie popiera karakana to jest wyzywanym od świni co została oderwana od koryta, złodziei, zdrajców i innych kretaczy. To wystarczy, nie trzeba nic wiedzieć o tej osobie. I dzieje się to nagminnie. A gawiedź temu przyklaskuje i się cieszy, kwi kwi kwi. Kwi kwi to będziecie wy niedługo i to bardzo głośno. A studia o niczym nie świadczą, każdy debil może sobie dyplom kupić. Prawda jest taka że nikt w miarę ogarnięty, o zdrowych zmysłach nie popiera tego co się teraz dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:23 To zabawne co piszesz bo z tego co widac na tych wszelkich demonstracjach opozycji to wlasnie najwiecej wyja i kwicza zlodzieje,szuje czy oderwani niedawno od koryta (alimenciarz Kijowski,bankster Petru ze swoja swita przyglupich lasek,PO,byli SB-cy czy UB-cy i ich rodzinki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:23 Masz całkowitą rację!!! Uczciwy człowiek pracuje, nie pobiera socjalu a tylko by mu zabierali. 500 plus =1000 minus. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:36 A co powiesz o tych co rowniez uczciwie pracuja,ale pobieraja chociazby te 500+?Dlaczego wrzucacie wszystkich do jednego wora?Bo tak wam wygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:27 A wielu nie znoszących Pisu w ogóle na nie nie chodzi np ja. Naiwni myślicie że tylko tam chodzący są przeciw Pisowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj kuzyn soecjalnie popelnia przestepstwa bo jest bezdomny a w wiezieniu ma cieplo, czysto, i jest co jesc i gdzie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:38 To że dadzą ci 500 a finalnie tracisz 1000....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie jaki jest jeszcze jeden powód tego, że PIS robi taką nagonkę na przedsiębiorczych ludzi? Bo prezesa całe życie utrzymują ludzie ze swoich podatków. Facet który całe życie mieszkał z matką, nie zna języków, nie miał konta w banku. Stary facet, który deklaruje że nie ma majątku tylko spłaca pożyczki rządzi tym krajem. To jak ma dobrze rządzić skoro nawet własnym budżetem nie potrafi? Petru chociaż jest dobrym ekonomistą i sam doszedł do swojej kasy i nie musi byc utrzymywany z pieniędzy podatników. A prezio bez koryta sejmowego nie miałby za co żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha a te dwa kierunki, które skończyłaś to niech zgadnę - politologia i socjologia? :D Wykształcony i zaradny człowiek nie musi sobie reperować budżetu jałmużną od rządu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe skąd wy wiecie że najwięcej na demonstracjach jest złodziei? Macie spojrzenie rentgenowskie czy co? Mowa tu oczywiście o zwykłych ludziach a nie partyjnych dygnitarzach. I jeszcze przy tym macie czelność żądać żeby nie wrzucano was do jednego wora, hipokryci do kwadratu. Właśnie o tym pisałam i ktoś podał mi idealny przykład na tacy. Ale plujcie dalej, niedługo nie będzie miał kto ciągnąć tego bajzlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:46 Petru jest takim dobrym ekonomista jak Bronek Bul magistrem historii.Przeciez Petrus nie potrafil nawet swojej Nowosmiesznej partyjki rozliczyc przelewem,o innych sprawach,w ktorych bredzil nie wspominajac.Majac kase to papierek z uczelni mozna zalatwic sobie od reki,na jakim swiecie ty zyjesz?W Matrixie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Póki co to PIS z naszych dochodów ciągnie kase na wasze pińcet plus. Jak spieprzymy z tego kraju to ciekawe co zrobią. Bo śmierdzące lenie, których poparcie mają podatków nie płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat znam ludzi, którzy z nim pracowali i facet ma łeb do ekonomii. I zobacz ile mu dobre inwestycje przyniosły kasy. A co ma prezes? Kota i kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:52 A w tej twojej bajce byly tez smoki?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezes ma jeszcze wizję: Instytut literatury, Estetyki, odbudujemy zamki kazimierzowskie Ehhh, będzie jak za dawnych czasów... Władza skupiona w jednym ręku wodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oświadczenia majątkowe są jawne. Porównaj swój stan konta i jego. W jego bajce jest kupa zarobionej w banku kasy. A w Twojej 500 zł od rządu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co sprowadzać? Może po to by po katolicku umiłować się nad potrzebującym uciekającym przed wojną innym chrześcijaninem (są tacy w Syrii, ale dla was każdy ciemny to muslim)? Jako wielcy katolicy wycierający sobie mordę religią na każdym kroku powinniście to wiedzieć bez tłumaczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś z ciekawości analizowałam wykształcenie obecnych posłów (na sejm.gov.pl) Skład PIS 80 % - historycy, filozofowie, Gosiewska z wykształceniem średnim..., lalkarz Suski, trochę prawników Nowoczesna- głównie ekonomiści i przedsiębiorcy Ciekawy rozkład :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:54 A gdzie ja napisalam,ze pobieram jakies 500+,pustaku?No tak,dopowiedziec sobie albo przypiac komus latke jest bardzo latwo.Dalej snij w tej swojej bajeczce o wspanialym ksieciu Petru,wielkim ekonomiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak twoim zdaniem Petru nie zna się na ekonomii a ma ponad milion zł to jak się zna prezes który ma tylko pożyczki? To jest cała filozofia PISu i ich wyznawców - żyć za pożyczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:57 I znowu przypinasz mi latke,tym razem pisiora.Szkoda dyskusji z toba.Zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie śnie o Petru, ale dorobił się legalnie majątku i dla mnie jest bardziej przekonujący niż stary kawaler mieszkający całe życie z matką bez konta w banku i z pożyczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×