Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pieprzony rząd, pieprzona kaczka, niech ich trafi jasny szlag!

Polecane posty

Gość gość
14:18 Pewnie uknuł spisek ze Szwajcaria :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, Petru wziął kredyt we frankach, bo myślał, że Polska wejdzie do strefy euro. Kiedy przekonał się, że tak się nie stanie, to go przewalutował. Jeżeli ktoś się orientuje w ekonomii, umie reagować na sytuację rynkową, to może sobie na to pozwolić. Zgadzam się natomiast, że w polityce Petru sobie nie radzi. Przy starych wyjadaczach, od 30 lat przy korycie, którzy nie zajmują się niczym innym, nie ma szans. Przyznaje, że głosowałam na Nowoczesną, bo wydawało mi się, że w polityce potrzebni są nowi ludzie, zamiast wiecznie ci sami, jedynie pod nowymi szyldami. Nie wiem czy cala Nowoczesna to pomyłka czy jedynie potrzebny jest inny lider.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Petrus to.skompromitowany pajac, ktoś w ogóle jeszcze mu ufa?:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla świata już jesteśmy Białorusią, idziemy w kierunku Turcji. Tego co się teraz dzieje nie naprawimy przez lata, ale najważniejsze, że naród za pińcet plus pojechał nad Bałtyk i nawet nie bardzo wie co się wydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastrzeżenia co do konstytucyjności przyjętych ustaw wyraziły organy przedstawicielskie władzy sądowniczej, m.in. Krajowa Rada Sądownictwa, Sąd Najwyższy, Naczelny Sąd Administracyjny, Zebrania Przedstawicieli Zgromadzeń Ogólnych Sędziów Okręgów oraz Zebrania Sędziów Sądów Apelacyjnych, jak również instytucje międzynarodowe - Europejska Sieć Rad Sądownictwa, Komisarz Praw Człowieka Rady Europy oraz Biuro Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka OBWE, Zastrzeżenia wyraziło Biuro Legislacyjne Kancelarii Sejmu. Także RPO zgłaszał poważne uwagi. Same ubeki pewnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak prowokowali, tak prowokowali, az dopieli swego... W koncu Kaczynski nie wytrzymal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubie Ryska Petru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 11:16 Ja co prawda nie pobieram 500+,ale wsrod moich znajomych sa pary z dziecmi,ktore pobieraja 500+,ale normalnie pracuja (oboje) i przyznaja,ze to 500+ troszke budzet im podreperowalo.To sa normalni,uczciwie zarabiajcy ludzie.Ale najlepiej to wrzucic wszystkich do jednego wora z patologia pijaca byle tylko przypierdzielic sie do Pis. xxx Nie znam żadnej bezrobotnej pary pobierającej 500+. Wszyscy moi dzieciaci znajomi pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.23 Zgadzam się, że Petru brak doświadczenia politycznego, momentami jest naiwny jak dziecko i daje się rozgrywać. Bardzo jednak cenię, że ta partia wprowadziła do sejmu wiele wartościowych posłanek. np. Panią Kamilę. Dla mnie najważniejsze jest odsunięcie Pis od władzy i w nosie mam romans Petru. On przynajmniej bzyka, bo Kaczyńskiemu wali na dekiel od braku seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on nie jest homo? Nigdy nic nie słyszałam żeby z kimś go wiazano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś na imieniny Wałęsy Lech przyszedł z żoną, a Jarosław z mężem. Ja nie mam nic do gejów, ale jak komuś wali na łeb od ukrywania się to już nie jest fajne. Cały kraj na tym cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Partia Przeszłość i Smoleńsk cofa Polskę do PRL-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he ale dyskusja. Bijcie dalej grochem o ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:14 To wiele wyjaśnia.... Biedron się nie ukrywa, a jaki to pozytywny gość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jarosław nie ma męża, a mężem stanu też nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Kaczora już tylko kaftan albo taczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty masz grzybicę pochwy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzony to jest autor tego głupiego tematu! Gdzie byłeś ośle jak rosły ceny za kadencji PO?! Gdzie byłeś mordo jak zamknięto ostatnią cukrownię i podrożał niemiecki cukier?! Gdzie byłeś niemoto jak PO kazało iść Kaczce i Polakom do Biedronki zamiast do polskich sklepów, kiedy ceny żywności poszły w górę?! Gdzie byłeś tłuku jak PO zlikwidowało praktycznie wszystkie gałęzie przemysłu, po to żeby importować wszystko z zachodu?! Pytam gdzie!? Nieudaczniku jeb|any!!! Wtedy tematu nie było co? Tylko teraz się nagle burzysz bo głupie masło podrożało? A podwyżka cukru i wzrost cen żywności przed paroma laty zupełnie ci koło du|py latały, co? Wal się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś brawo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:09 Napij się melisy bo zaraz wybuchniesz jak kaczor, hahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.09 A teraz po ile jest niemiecki cukier? Potaniał za rządów człowieka słońce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało stawiali pieniacze,i co teraz????,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masło potanialo widziałem dziś za 4,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby słońce Peru nie nadstawiało tak du|py Merkel, to byś miał gów|nojadzie polski cukier, a nie niemiecki - to po pierwsze, a po drugie kosztowałby normalne pieniądze, tyle co polska mąka czy kasza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS nie ma wpływu na koszty importowanych towarów, bo to importer je dyktuje. Gdyby PO nie rozj|ebało przemysłu byłaby cukrownie (i nie tylko) i nie byłoby tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eksporter je dyktuje, a nie importer*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wartościowe posłanki hahaha no nie mogę, myszka agresora i szlezwik holsztajn hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsza Sobecka albo Pawłowicz.....Obrzydłe stare baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że lepsze. Przynajmniej zależy im na Polsce i nie chcą jej oddać islamistom i żydom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:02 Bredzisz, zmień leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×