Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak to możliwe, że miałam okres i jestem w ciąży?!

Polecane posty

Gość gość
Czyli 5t3dc już coś będzie widać. Pęcherzyk powinien być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz powiedzieć bylemu . Koleś musi lożyc na dziecko, bo dumą go nie wykarmisz. No chyba, ze to nie jego, tylko jakiegoś przypadkowego i twój skok w bok był powodem waszego rozstania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 5t4d widziałam 2 mm zarodeczek. Daj znać jutro co lekarz powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka wiem, że to jego dziecko, bo tylko z nim spalam. Nie chce mu mowic bo to skomplikowane. Nie dowie sie na pewno, taka jest moja decyzja. Ciaza raczej jest pewna, chociaz brzuch mnie dzis mniej bolal. To mozliwe, ze jednego dnia boli bardziej, a drugiego mniej? Wymiotowalam dwa razy i zakrecilo mi sie raz w glowie. Czuje sie okropnie, ale dziwi mnie wciaz dlaczego nie odrzuca mnie odpapierosow, a jestem osoba palaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie każdą odrzuca. Zrozum ze to nie jest wyznacznikiem bycia lub nie bycia w ciąży. Masz 31 lat a sprawiasz wrażenie niedorozwiniętej nastolatki. Dwa testy nie mogą się mylić. Test pozytywny, mdli cie, wymiotujesz, ale ty łudzisz sie, że to nie ciaza bo nie odrzuca cie od fajek. Czy ty siebie słyszysz? Nie chcesz to nie mów mu o dzieciaku i klep biedę, ale za to miej dumę. Niech zgadne...tatuś dziecka jest żonaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka przecież napisałam, że ciąża jest pewna. Wiem, że jestem w ciazy, pisalam dzisiaj po zrobieniu testu. Jednak to pewnosc na 98%, lekarz musi potwierdzic. Tatus zonaty nie jest i malo tego nigdy nie byl. Czuje sie fatalnie, ciagle mam dziwny posmak w ustach, chce mi sie pic. Kurde mam tyle dolegliwosci, ze az mi sie myslec nie chce, ale np. piersi mnie nie bola. Wiem, ze to o niczym nie swiadczy, jestem dorosla i zdaje sobie sprawe z wielu rzeczy, po prostu sie łudzilam, bo ciaza mi nie jest na reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak jak pisałam - uposledzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka sama jesteś upośledzona:O to, że ktoś nie chce być w ciąży nie świadczy, że ignoruje objawy i podchodzi do tego niepoważnie. Ja po dzisiejszym teście zdaje sobie ze wszystkiego sprawę, z tego co mnie czeka również. Nie wiesz jak to jest, więc nie obrażaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widzę to chcesz zaklinac rzeczywistość. Masz pewne objawy ciąży, a mimo wszystko doszukujesz się tych, które występują u innych, a których u ciebie brak i łudzisz się ze to nie ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka a co w tym dziwnego, że się łudzę? Skoro nie chcę ciąży to się łudze,ale coraz mniej. Jak pisałam wiem, że w ciąży jestem na 98%. Lekarz to jedynie formalność i konieczność w moim stanie. Stało się, czasu nie cofnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta po trzydziestce
Stało się. Czasu nie cofniesz ..ale kto wie czy kiedyś nie będziesz się z tego cieszyć. Młodsza tez nie będziesz. Nie wymawiaj się robota na zlecenie i wysokimi rachunkami bo większość z nas zna ten temat od podszewki . Masz gdzie mieszkać jestes pelnoletnia i robotę jakąś masz więc jestes na własnym utrzymaniu. Nie wszystkie mają tyle szczęścia. Bez względu na to czy w konsekwencji powiesz o tym ojcu dziecka czy nie życzę Ci przemyślanej decyzji . A objawy ciąży miałam takie same jak Ty ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka całą noc i cały dzień dziś myslałam czy usunąć. I jednak nie zrobię tego. Nie wiem dlaczego, ale nie mogę. Może tak miało być, może to właśnie znak (głupie trochę to), że powinnam zmienić swoje życie. Co miałam przejść to przeszłam i teraz czas na zmiany. Nie chcę dziecka i to wiem, ale nie mogę się go pozbyć. Po prostu czuję, że nie mogę. Dotarło do mnie to że jestem w ciąży i płaczę, ale tak chyba musiało być. Ciężko mi się z tym pogodzić jednak muszę być odpowiedzialna chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki. Napisz jak było u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, byłaś już u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra decyzja. Życzę Ci spokojnej ciąży i wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w tej samej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, będzie dobrze, czasami życie pisze takie scenariusze... sama to przerabialam, ciąża nieplanowana, miesiaczki były, więc się nie spodziewałam...dowiedzialam się w 5 miesiącu. Do tego byłam na pigułkach :-) Caly sukces życiowy to umieć się pogodzić z sytuacją zastana, odnaleźć się. Ja byłam mężatką, wprawdzie dopiero po ślubie ale jednak, więc miałam łatwiej, ale Wam też się podkłada, zobaczycie. Dbajcie o siebie i o dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zaszłam w ciąże. Przez pierwsze tygodnie nie mogłam w to uwierzyć, a kiedy uwierzyłam i zaczęłam się na dobre głaskać po brzuchu to wtedy zaczęłam krwawić i w ciągu 3 dni ciążę straciłam w szpitalu. Był to dla mnie szok kiedy lekarz powiedział że serce zarodka nie bije. To było jakby mi ktoś cios w brzuch zadał i w serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie podobnie. Gumka pękła. Byłam pewna że już mialam owulacje (sluz) kilka dni wcześniej. Później zero objawów. Ale coś okres się spoznial. W 5tym tygodniu się polapalam, że coś nie tak. Świeży związek, rozstanie, powrót i od razu wpadka. Facet w sumie chciał, ale dał do zrozumienia, że jak coś dziecka nie zostawi, ale za mną nie będzie. Do wizyty u gina nie wierzyłam, ze jestem w ciąży. Może pozamaciczna, może torbiel, rak. Ciąża. Mieszkam w kraju, gdzie można usunąć legalnie, ale trzeba mieć 2wizyty u położnych i dostać zgodę. 30lat, w sumie praca jest, facet mógłby płacić alimenty i czasami zająć się dzieckiem, ale nie chciałam zostać samotna matka. Usunelam. Nie wierzę, ale poszło łatwo. Nie chcesz, to nie. Nikt mnie nie zatrzymał. Facet też wiedział. Nie żałuję. DROGA AUTORKO, jeżeli podjelas decyzje, ze urodzisz, pogadaj z facetem. To też jego dziecko, może chce, a jak nie, niech płaci. Sorry. Ty i tak ponosisz największe konsekwencje. Dlaczego 100%? Niech coś weźmie na swoj***arki. W końcu mógł gumkę założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okres nie ma nic wspólnego z ciążą! Już 12 latki mają okres i jakoś nie widać żeby zachodziły w ciąże! Oczywiste. To dwie niezależne rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekawa co u autorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie miałam miesiaczke8 lipiec a teraz dostałam 9 tego ale miał być 5 tego dostalam okres ale dziwnie wygląda bo krew leci jasna czerwona bez skrzepów a zawsze jakoś były no a dziś wygląda że to końcówka okresu leci bardzo mało w 2 dzień zawsze miałam bardzo mocny dzień kiedy mi leciała krew nigdy to się nie zmieniało a oprócz tego dzień przed okresem robiłam test i była mocna kreska a druga bardzo blada ledwie dostrzegalne czy to może być ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam uczucie jak by ktoś mnie ciągną w Dul a teraz mam okres i czuje jak coś mnie kluje zawsze mam 5 dni okres 2 czyszczenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hyhy

Idź do ginekologa to ci powie. Tu na forum nikt cię nie zbada. 

A tak co do testu to nawet jeśli to blada kreska to oznacza ciążę. Widocznie masz jeszcze mało hormonu, ale już go test wyczuł. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko zastanawia mnie ten okres wygląda że się kaczy bardzo mało go miałam w ogóle w tym miesiącu i się zastanawiam czy to może być jednak ciąża proszę doradców coś bo zgupieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×