Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

To ci dopiero śpioch :-D Szukam informatyka...nada mi komputery podmienić. Ten z którym teraz współpracuję,zaraz mi padnie :-( Po prostu masakra... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde... czy zapamiętam, tego nie jestem pewna... wiecie, gdybym urodziła się w obecnych czasach, to na bank miałabym orzeczenie o dysortografii... jestem o tym przekonana... a na maturze z j. polskiego miałam piątkę i sama do dziś nie wiem, jakim cudem udało mi się to osiągnąć...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferkaa
Ej tam Adziu.... Ja to dopiero potrafię :-D :-D akurat w tym wyrazie nie dopatrujmy się niczego bo jest napisany przekornie ;-) Dzielę się z Wami słońcem....i wiadomością, że znalazłam informatyka!!! Będzie jutro. To pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wstawajcie....Pif Kaw:) ostatnia we wrześniowym weekendzie. x Imus stałam sie podobna do Juniorka. O 20 tej najlepiej mi w łóżku i ranne wstawanie też opóźniłam. Wcale tak nie lubię.Czuje się dobrze jeżeli wstanę zdecydowanie rano. Niechciejstwo jest jednak silniejsze. x Cyferko znalazłaś ...majsterka ,,,więc kompa podleczy. x Aduś i tak ma być!!!!! przedszkole domowe musi dawać zadowolenie wszystkim. x Jeszcze jedna ...info wczoraj ...B... usunęła dwa zęby. Następne dwa 10 go października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka na pif-kaw;-) Globusiku całkiem szczerbata B pójdzie na operację :-) No ale jak mus.... Piękne słońce,bezchmurne niebo. Czekam na informatyka :-( Miał byś o 8,a ja miałam zdążyć na 50 lecie szkoły. No i po moich planach. Komputer wydał mi się ważniejszy,ponieważ jeszcze nie zakończyłam miesiąca,antywirus mi się skończył, a informatyk może tylko dzisiaj. Imuś co za minka? Nie możesz się dostać ??? Aduś podejrzewam,że dzisiejszy dzień spędzasz z rodzinką... miłego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIF-KAW......!! :) :) Ekspres przyjemnie szumi... kawusia bosko pachnie... sloneczną niedzielkę mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało mi się... niedzielkę piękną mamy... słoneczną... wnusia bawi się Jupiterem... to wóz bojowy z bajki o Strażaku Samie... dziadek ustawia programy w tv... bo wczoraj mieliśmy awarię i na tym największym odbiorniku kanały się pomieszały... a my lubimy je mieć na wszystkich telewizorach dokładnie w takiej samej kolejności... robota mrówcza, bo programów jest coś koło dwustu... podziwiam dziadkową cierpliwość... ja bym nie dała rady...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyferkaa
Dzień dobry,witajcie w październiku. Zapraszam na czarną ;-) Zimnowato...Globusiku u Ciebie deszcz? Mam nowy komp.podłączony,muszę dzisiaj ogarnąć , tym bardziej,że ze starego został przeniesiony tylko program firmowy. Pozdrawiam Was Wszystkie.Narka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie x Cyferko mrówcza robota przed Tobą ale wiadomo dasz radę. Za kawusie dziękuję. Tak u mnie zimno .O 7mej rano było tylko dwa stopnie. x Aduś ja też tak lubię ustawione telewizory. U mnie też niedziela była piękna. Dzisiaj również widzę tylko słońce. Ponieważ mam kontrolę u okulisty wiec niebawem wyjdę i przekonam się czy jest zimno. x Imuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Witajcie :) U mnie bardzo słonecznie Cyferko To multum pracy przed Tobą Globusiku Dobrych wieści u okulisty ;) Kler zaliczony wczoraj Zakupy ubraniowe dla Juniora też Film? Była z nami młodzież na nim Powiedzieli,że to najgorszy film jaki widzieli :P J też rozczarowany A ile lud******inie! Nie nyło gdzie parkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PIF KAW!! strzelmy sobie poranną kawę. x Muszę siebie zdyscyplinować .Wstaje co raz później. W zasadzie nigdzie się nie spieszę ale bardzo nie lubię wstawać późno.Bez powodu zaczynam panikować,że niby gdzieś nie zdążę:) x Imus U okulisty wieści były dobre.Taka kontrolna wizyta. Wczorajszy dzień miałaś udany. Kurtka kupiona i Juniorek zadowolony. Film zaliczony. Wyczytałam w necie ,że w weekend film obejrzało milion ludzi. Frekwencja dopisała :) x Cyferko Czy komp opanowany??? x Adus jesli znajdziesz chwilkę wpadnij na kawusię. x Dobrego dnia. x Imuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Witaj Globusiku,z tym spaniem mam identycznie,szczególnie w niedzielę :-( Ciągłe poczucie winy,że coś powinnam :-( Pytasz o komputer...ogarnięty :-) oczywiście,że sama nie zrobiłam :-D Czekałam na... K...przyjechał z pracy i zrobił co trzeba. Ładny poranek dzisiaj,bezwietrzny jak na razie.Byłam już u mamy.. i na zakupach. Imuś film masz zaliczony :-D Globusik mówi,że milion ludzi obejrzało film....takiej frekwencji się spodziewałam :-) rozgłos swoje robi.... Adziu wpadaj na kawkę i oby Cię szlaban znowu nie spotkał ;-) Ostatnio ciągle dźwigasz;-) Ależ dobra dzisiaj ta pif-kaw... delektuję się smakiem.Ostatnio kolega nam przywozi z Niemiec Jacobs Kronung zieloną....zupełnie inaczej smakuje. Dobrego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wszystkim. x wiatr zapędził mnie do domu.Do tego dostałam SMS -ALERT. Jeśli nie ma wyraźnej potrzeby lepiej siedzieć w domu. Tak też zrobię. x Imuś Czuję,że u Ciebie też wieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Tak Globusiku Wieje Też dostałam tego sms :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Bez kawy dzień niemrawy. Przygotowałam więc czarną i popijam. Nawet mi smakuje. Dla Was też wystarczy. x Ponieważ ciemno nie widzę drzew i nie wiem czy wieje. Szumu wiatru nie słyszę może prognoza się nie sprawdzi. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku na pif- kaw Ciekawa bardzo byłam jak minęła u Was nocka? To ostrzeżenie jeszcze aktualne? Imuś masz łączność??? Ada u Ciebie jak sytuacja? U mnie wieje,ale da się wytrzymać.W niedzielę będziemy cieszyć się piękną pogodą. Spokojnego dobrego dnia.Rolety w górze,zaczynam dzień ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babki x potwierdzam wieje ale nie tak mocno jak się spodziewałam. Dam radę , wyłażę z domu ,siebie pójdę tam gdzie zaprowadzą mnie oczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Jak kawka czeka, to ja zawsze w gotowości i z ogrmną ochotą... Kobitki Drogie, nie dostaliśmy tego alertowego sms-a... u nas widoczne zagrożenia nie było... pogoda jednak radykalnie się zmeniła... ciemno, ponuro, wilgotnio... widać, że w nocy lekko padało... wiatr bardzo mocny... jak okno otworzłam, to poczułam się jakbym była nad morzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Nie ma dla mnie kawy? Wszystko wysiorbałyście? Nocka względnie spokojna ale jeszcze wieje Adziu To jest jakiś pożytek z tego wiatru :D Morze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) Jesteście i żyjecie... Imuś jak to nie ma kawy? Zawsze jest ! Aduś u mnie podobnie.... wietrznie i mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×