Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Kamerdynera widziałaś...!! i uczucia mieszane...?? a mnie, sądząc z zapowiedzi, bardzo zainteresował ten film... Kaszubi to ciągle jeszcze bardzo mało znani ludzie... koniecznie chcę zobaczyć film... a Adam Woronowicz, to ostatnio mój ulubiony aktor...❤️ Kler... koniecznie chcemy się wybrać... ciekawe tylko, czy nie będzie zakazu projekcji... w Ostrołęce już zabroniono... prezydentem tego miasta jest były katecheta...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, spadam pod prysznic... za godzinę do dzieci jedziemy... i mimo tej masakrycznej pogody, dobrego poniedziałku Wam życzę...🌼👄🌼 paaa...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie przy kawie;-) Dzięki:-) Lało wiało i w czasie teraźniejszym to samo. Globusiku dzisiaj rano uśmiałam się jak w prognozie pogody pan powiedział,że ....wyjątkowo nie pada tylko w Szczecinie... :-D Ten wyjątek akurat mnie nie zdziwił :-D Ja Globusiku też sprawiłam sobie leniwą niedzielę...leżaki przed serialem,maraton....w między czasie wydałam obiad;-) Ada pogodę mamy podobną...cóż..musimy się przestawić :-( Dobrze,że jesteście już zdrowsi i spadek wago imponujący :-D Po chorobie wracasz do diety?Widzę,że nie pojechałaś do wnusi dzisiaj... Mój studencik wyjeżdża dzisiaj na uczelnię :-( W czwartek jeszcze na 3 dniową wycieczkę do Amsterdamu... Będzie mi go brakowało :-( Imuś,a co u Ciebie i na Kaszubach?? Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś zawsze zapowiedzi są fajne;-) Film ma dobre recenzje. Reklama robi swoje;-) Aduś muszę brata zapytać mieszka właśnie w wymienionym przez Ciebie mieście.Nie mogę uwierzyć!!! Straszne czasy nastały...gdzie ta demokracja :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zapraszam na spotkanie oczywiście przy kawie. x Kawę proponuję gorącą.Za oknem tylko 4 stopnie.Jak nic zima pcha się na całego.Bociany odleciały wcześniej.One wiedziały co robią. x Imuś bardzo bym chciała żeby mnie zapadało:) Niestety nic z tych rzeczy.Mimo deszczowych chmur deszczyk jest bardzo krótki i ubogi.Chciała bym obejrzeć Kamerdynera. Może namówię jeszcze kogoś i pójdę do kina. x Cyferko no tak rok akademicki za pasem.Juniorek też zbiera swoje manatki i wyjedzie. Zawsze za nim tęsknię.Tym razem jest zastępstwo w postaci starszego Juniora i Seniora:) No tak mam wyjątkowy wyjątek:D brak deszczu:) miałam jeszcze jeden wyjątek bo przeżyłam burze piaskową. Za oknem było siwo.Nie wiedziałam co to jest.W lokalnych wiadomościach wyjaśnili co to było. x Aduś a to heca:) zakaz wyświetlania filmu:) przecież ludzie sobie poradzą i obejrzą go na ..tajnych kompletach:) ale dość na ten temat bo uznaja mnie za SPAM:) Najważniejsze,że czujesz się dobrze. Wiele Cię to kosztowało ale pokonałaś przeszkody. x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) Przytulam się do ciebie i do gorącej kawy;-) Mój starszy S wczoraj narzekał,że na Syberii mieszkamy :-D Napalił w pieczce;-) A to Ci niespodzianka Globusiku,masz wszystkich chłopaków przy sobie ....super!!! Na Kamerdynera też pójdę,ale nie ma jeszcze w naszym repertuarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Witajcie !! Jest gorąca kawa... są miłe koleżanki... ach, czego chcieć więcej...?? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusku, zimnica przerażająca... a uczucie chłodu potęguje silny, północny wiatr... gdy godzinę temu obudziłam się było marne 4*C... teraz moje okno słońcem oświetlone, więc trochę temperatura wzrosła i widzę 5,6 *C... a wczoraj, jadąc do dzieci, wyciągnęłam ciepłą jesienną kurtkę... jak to dobrze, że jakiś czas temu poprałam wszystkie jesienne okrycia... teraz, po zarazie, jestem ciągle osłabiona i nie miałabym siły na taką robotę... mąż włączył w aucie ogrzewanie i wcale za gorąco mi nie było... ooo, właśnie dostałam od córci info, że u nich już grzeją...!!! a u nas jeszcze nie... czekamy, może też wcześniej włączą... przydałoby się... bo jutro przywozimy wnusię do nas... któryś tydzień z nami pobędzie... tuż po chorobie i tak do przedszkola nie mogłaby iść... czyli robimy sobie ciąg dalszy wakacji u dziadków...:D wszyscy się cieszą...:D mała będzie z nami prawdopodobnie do połowy października... a może i dłużej... zobaczymy... Globusku, masz swoich dwóch panów... fajnie, że nie każdego z osobna... taka podwójna radość chyba niezbyt często się zdarza... burza piaskowa... słyszałam, słyszałam... czyli mieliście jak Staś i Nel... doprawdy, co z tą pogodą się wyprawia...!! x Cyferko, "Jest port wielki jak świat, co się zwie Amsterdam, Marynarze od lat pieśni swe nucą tam..." śliczna piosenka... polskie słowa Mistrz Młynarski napisał... a mnie najbardziej urzeka wykonanie Katarzyny Groniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w moim województwie wczoraj był przedziwny napad... na stację benzynową wszedł facet... oddał strzały z długiej broni... na szczęście tylko w powietrze... po czym zabrał dwie puszki napoju energetyzującego i wyszedł... o matuchno, nie chciałabym być na miejscu ludzi obecnych wtedy na tej stacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poddaję się! Imuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ada,Imuś... Ada śmieję się z napadu na stacji benzynowej;-) mnie może być do śmiechu,ale pracownikom:-( Bardzo dobry pomysł z przedłużeniem wakacji :-D Jest już decyzja co do usunięcia migdałków wnusi? Ma już 5 lat?Mój miał zabieg w wieku 7 lat. Imuś domyślam się,że z telefonu piszesz... Nie poddawaj się!!! Nigdy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do roboty k*****y o wy szmaty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Imciu, ja też teraz z komórki... zobaczymy czy mi się uda...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, wnusia w czerwcu skończyła cztery... wizyta u laryngologa, z powodu tej ostrej jelitówki, przełożona... tak więc decyzji o wycięciu jeszcze nie ma... a jak Twój synek przez ten zabieg przeszedł..?? i czy faktycznie, po usunięciu przestał chorować...?? bo ja mam doświadczenie z dwoma bocznymi migdałkami... pewnie już Wam o tym wielokrotnie tu pisałam... chore migdały powodowały niekończące się anginy... po usunięciu, kilkanaście lat temu, wszystko się skończyło... właściwie zapomniałam co to angina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popołudniowa kawka na stół wjechała... (_)> (_)> (_)> Lub herbatka... (_)> (_)> (_)> Co kto lubi...☆☆☆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Adziu Mój syn miał usuwany trzeci migdał a te dwa boczne nacinane Po tym zabiegu przestał chorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
We śnie poczułam aromat kawy. Dobrze bo zmobilizowałam się i wstałam z łóżka. Kawa gotowa zapraszam. x Aduś mój starszy wnuk miał wycinane migdałki. Od tej pory przestał chorować. Przed zabiegiem miał ciągle anginę. To była udręka dla niego i dla nas. Myślę,że wybraliście dobry kierunek,że wnusia będzie u Ciebie. Tak będzie ...zdrowiej.... Ja też wyciągnęłam ciepłą kurtkę.Dzisiaj jest 6 st, wieje też wiatr.Czekam na włączenie ogrzewania. W porządnych spółdzielniach już włączają. x Cyferko Studencik wakacje kończy fajnym akcentem. Wypad do Amsterdamu. Naładuje akumulatory, łatwiej mu będzie pokonać końcówkę nauki. Ja już tęsknię za Juniorkiem choć jeszcze jest w domu. x Imuś Z telefonu nawet nie próbuję pisać w kafe.. od pewnego dłuższego czasu dzieje się w niej coś dziwnego. Ostatnio logowanie może doprowadzić do nerwicy. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Witajcie !! Globusiczku, Twoja kawka przydała się bardzo... jest pioruńsko zimno... 1.9*C... tyle pokazuje mój zaokienny termometr... mieszkamy na II piętrze, więc przy gruncie z pewnością był dziś przymrozek... wczoraj w tv przed nim ostrzegali... i zaraz po usłyszeniu tego komunikatu sprzątnęłam z balkonu moje sukulenty... dobrze zrobiłam... te kwiaty, lata temu, przywiózł mi z południowych Włoch syn... dbam o nie, bo to taka miła pamiątka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusku, dzięki... Twój wnuk też... czyli potwierdza się, że chore trzeba wycinać... też jestem tego zdania... ciekawa byłam co Wy o tym sądzicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×