Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Drogi Mikołaju W tym roku nie byłam grzeczna. Nie musisz mi więc nic dawać. A nawet możesz coś zabrać! Na przykład zmarszczki, debet w banku i jakieś dziesięć kilo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko Mikołaj mnie fatalnie zaskoczył pomimo tego,że byłam grzeczna. Dostarczył mi kłopoty z internetem Do bani z takim Mikołajem.Kawę musiałam pić sama:( x Dziewczyny pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki Mikołajkowe !! Cyferko, dzieny za kawkę. :) x A ja dziś i jutro mam wolne... no, to jeszcze jestem piżamowo/szlafrokowa...:P dobrze mi tak... baaardzo dobrze... zaraz jednak muszę się ubrać i z suńką na spacer iść... a na dworze okrutnie brzydko... szaro-bury mokry dzień... pada, wieje... wieje pada... do utęsknionej PANI WIOSENKI jeszcze tak daleko... wyślę, bo z komórki piszę i jeszcze mi wszystko przepadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ho ho ho To ja Mikołajowa przychodzę z kawą. Wstawajcie i przybywajcie. x Czwartek u mnie dzień zakupowy. W lodówce nędza. W żołądku też:) wezmę więc pamięć w rękę i marsz do sklepu. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Cześć dziewczyny. Pory roku zbzikowały :-( Leje od wczoraj. Aduś jak na placu boju?? Wyrabiasz się ? Globusiku udanych zakupów,nie zwlekaj z wyjściem, korki w sklepach już są :-( Co na Kaszubach słychać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś to chyba dobrze ? :-D Nikt Ci pod nogami nie będzie się plątał;-) i z wyjazdu worek miedzi przywiezie;-) same korzyści :-D Coś na święta już szykujesz? Ja wczoraj zrobiłam sobie wieczór przerwy,ot taki Mikołajkowy gest dobroci :-D Na dzisiaj mam znowu plany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś Wszyscy przedsiębiorcy, którzy sprzedają swoje produkty lub usługi klientom indywidualnym (kosumentom) muszą posiadać kasę fiskalną od 1 stycznia 2018r., bez żadnych wyjątków. Takie życie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Nie za wcześnie? Zapraszam na kawę ;-) Nie mogę dzisiaj ble,ble bo spieszę się. Pozdrawiam Was i dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka niezalogowa
Witam Panie a szczegulnie Globusika 👄 Wieki mnie nie było na tym temacie i dużo się u mnie w życiu zmieniło. Dziękuję za kawusię 🌼 Miłego dzionka Wam zyczę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka niezalogowa
Tak dla przypomnienia to byłam w pierwszej części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Cyferko, dzięki za kawę... przyda się, oj przyda... x Imuś, co z mamą.......?! x A ja jeszcze maleńką chwilkę przy kompie posiedzę i zaraz z chaty wywiać muszę... najpierw na spacer z suńką, a później do pociągu, bo jestem dziś od południa dzieciom potrzebna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imuś, no tak... tak obecnie wygląda pomoc w naszej Służbie Zdrowia... czekanie, czekanie, czekanie... nic, tylko płakać... mam nadzieję, że mamci nowe leki pomagają... a ja bardzo szczęśliwa jestem, że już od lat nie muszę pracować w tej instytucji... Teraz pociągiem mknę do wnusi i macham do Was z uśmiechem miłym. Paaa...!! :) -Ada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie znowu problem z logowaniem:( Póki co zapraszam na kawę . x Jolka Ja Ciebie też witam. Miło po latach się spotkać. Upłynęło dużo lat i u mnie też bardzo wiele się zmieniło. Takie życie. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie. x Dziewczyny czy się chce czy nie u każdej z nas czas jednakowo goni. Zakupy syzyfy itd. x Imus w służbie zdrowia miało być lepiej, tak przynajmniej mówi ......nowy uzdrowiciel... kto w to wierzy jest naiwny. Imuś organizm Mamy przyzwyczaił się do leków.Tak było ze mną. Zalecone nowe na pewno zadziałają. x Ada mkniesz kolejką bo wnusia czeka:) jak jej zdrówko? x Cyferko Czy już zaczynasz podliczać koniec roku? mam wrażenie,że czeka Cię sporo pracy. Powiadasz,że u Ciebie leje.U mnie też w każdym dniu coś się dzieje. x Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferkaa
Dzień dobry Globusiku. Dzięki za kawę. Masz rację,życie jednakowo nam ucieka ;-) pędzi wręcz... Lubię sobotę....mam wielkie plany do dnia dzisiejszego. Najważniejszym zadaniem na dzisiaj jest dobić pralkę i w końcu kupić nową :-D Pierwsze pranie zaliczone....dała radę :-( Lecę.Pa. Jolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka niezalogowa
Witajcie Babki:) Serdecznie pozdrawiam Was:) Globusiku kiedyś ci napiszę trochę więcej co się działo ale nie dzisiaj ponieważ za niedługo wybieram się do pracy Miłej i spokojnej soboty Wam zyczę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Babeczki...!! Melduję się na wspólnej, porannej kawencji. Jolu, my się nie znamy... podaj grabulę... Ada jestem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusku, Wnusia jeszcze, do dziś, na antybiotyku i sterydach wziewnych... ale już od środy nie ma osłuchowych zmian w oskrzelach, a i katar też ustąpił... o przedszkolu na razie mowy nie ma... córka ma kontakt ze wspaniałym, doświadczonym pediatrycznym pulmonologiem/alergologiem i zobaczymy jak to wszystko dalej się potoczy... niech to moje ukochane słoneczko już nie choruje, bo serce mi z żalu pęknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś ❤️ Będzie dobrze,wnusia pokona te choróbska. Bardzo Cię rozumiem,chociaż nie mam jeszcze wnuczki to ze studencikiem moim miałam takie same problemy :-( A serducho masz Wielkie i nie może pęc :-D niech bije jak dzwon!!! X Imuś kosz na pranie podstawiony pod Twoją chatę ;-) M naprawił,co prawda podchody robił ze trzy razy,że działa b/z Z tym, że Emek za każdym razem ostrzega mnie ,że to na krótko...bo się kończy....:-D Jolka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie stukam , nie pukam .Po cichutku przygotowuję kawę. Po przebudzeniu będzie jak znalazł. x Wczoraj zakończyłam porządkowanie po lecie i przygotowanie chaty na zimę.Wczoraj widziałam kilka płatków śniegu. x Jolu będzie bardzo miło jeśli napiszesz @. ja też mam dużo do opowiedzenia. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie. x Cyferko kupisz wypasioną pralkę i będziesz bardzo uradowana. Pranie będzie jeszcze ,,,,bielsze:) jak po Wizirze:) x Imuś Cyferka zabierze pranie a ja odkurzę Twoje hektary:) będzie po sprawie:) x Aduś ciesze się,że mała czuje się lepiej.Nawet jeśli nie dane jej będzie chodzić do przedszkola to ma wspaniałą babcię która zastąpi wszystko. Twoje serducho bardzo pojemne❤️ x Życzę Wam miłej i spokojnej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie !! Dzięki Globusku za kawkę. :) Ach... tak lubię... niedzielka, kawuśka, tv, szlafrok, ciepłe kapcie... chwilo trwaj... -Ada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada oj tak!! ja też tak lubię,Pełny relaks. x Niestety zaczynamy poniedziałek i nowy zabiegany tydzień. na Początek stawiam kawę. x Trzymajmy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×