Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Gość globus
Witaj Lunka za kawę bardzo dziękuję.Dawno jej nie robiłaś więc smakuje jeszcze lepiej. Z okazji urodzin składam Ci najlepsze życzenia. Żyj w zdrowiu i bez trosk. Tym razem na święta do Polski nie przyjeżdżacie? x Cyferko i Adazinka Na tyle żarełka co przygotowujecie pewnie trzeba będzie wzmocnić stoły:D:D bo mogą się zawalić. Ja jestem mięsożerna .Jeśli nie zjem kawał kabaniny cały czas jestem głodna. Flaki uwielbiam,tatara też a gęsiny nie jadłam i nie wiem czy przypadłaby mi do gustu. x Imus kury też na święta chciały mieć coś ciekawego.Zakopały papieroska żeby się nim bawić:) Jak ze stołem u Ciebie, solidny????? x Z większością roboty się uporałam. Dzisiaj idę po kawałek jakiegoś placka. No to tyle u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Spotkała mnie zapora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ślisko i szlaban:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzisiaj przyjeżdża Juniorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Solidna blokada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dalej stoję pod bramą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Jest mi niezmiernie milo zrobic wam kawe. Dziekuje za zyczenia oby sie spelnily. Nie jedziemy do Polski na swieta. Koleje losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec z okazji Świąt Bożego Narodzenia życze każdej z osobna tego co najlepsze. Zdrowia ,pomyślności ,spełnienia marzeń. Niech wam sie dobrze wiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka Tobie też życzę spokojnych świąt i wszystkiego i radosnych swiąt. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przepraszam Lunka pokręciłam życzenia. Nie zmienia to faktu,że są serdeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Lunko, dzięki za kawusię... ja właśnie blondi najlepiej lubię... i koniecznie bez cukru... słodycz z mleka płynie... x Imuś, hahahah... kury popalić sobie chciały... och, te kury aparatki... no, to pewno tak jest, że te wiejskie jedzą sobie nie wiadomo co, a te hodowlane, paszę... i bądź tu mądry człowiecze, która opcja lepsza i zdrowsza... x Globusku, Juniorek dziś do domciu wraca... cieszycie się, prawda...❤️ x Cyferko, hop, hop... jesteś już...?! :) A ja muszę Wam coś powiedzieć... dostaliśmy od synowej i syna wspaniały prezent... ogromny telewizor... już jest ustawiony w dużym pokoju... a ten mniejszy zawisł na ścianie w pokoju męża... teraz chop mój się morduje :P z zaprogramowaniem wszystkich 111 kanałów... chcemy, żeby na obu telewizorach były w tej samej kolejności... a ja już nie muszę kasiory na nowy odbiornik zbierać... następny cel więc sobie postanowiłam... od stycznia kasiora w skarpetę na meble idzie... nie będzie to tak szybko, bo moja emeryturka skromniutka... jednak jak się mocno zawezmę, to po pewnym czasie coś tam sobie odłożę i w dużym pokoju zrobię meblową zmianę...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Jestem,jestem. Cyferka u fryzjera była ;-) Kolor,cięcie...zadowolona. Witajcie na Lunkowej,przedświątecznej kawie. Dzięki za kawę i życzenia. Leje na przemian deszcz,śnieg... Ada takie prezenty to ja lubię :-D Na bogato!!! Globusiku mam solidny stół,udźwignie;-) Imuś czaruję Ci bark,niech świątecznie,po ludzku odpuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta. Idą święta,Boże Drogi! Już mnie bolą ręce,nogi. Już mnie boli głowa,d..a. Na mych barkach jest chałupa :-( A w mych dłoniach ciasta,barszcz i do uszek przecież farsz. Pranie,sranie i sprzątanie. Sympatyczne kolęd granie. O zakupach nie wspominam, Zrobią ze mnie Beduina. Tu wyprasuj ich koszule, Przy tym szeptaj cicho,czule. Zabij karpia,zrób pierogi. Nie mam siły Boże Drogi!! Lecz zaciskam ja pośladki, Taka rola żony,matki. Już nie wspomnę wybacz,proszę. Że przeliczam wszystkie grosze. Taka rola świąt tradycja w żyłach: Kupuj,rób i bądź przemiła. Potem podaj,pomyj,przynieś Jak przyniosłaś,to też wynieś Wal ku światu swoją siłę, Żeby wszystkim było miło. Niech Cię duch świąteczny trzyma.. Taki klimat-Twoja wina :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dziewczyny ! Serdeczne życzenia na Dzień Bożegonarodzenia. Niech w Waszych sercach radość zagości, życzę Wam mnóstwo miłości, zero cierpienia , niech się wszystko w dobro zmienia. A przy stole dużo gości miłej rozmowy, uwagi , żadnej złości.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie we wigilię wigilii. x Imuś kawa wyśmienita. Mnie obudził kurcz nogi.Ale to jest świństwo.Cały czas łykam magnez i nie wiele pomaga. Juniorek przybył.Chwilkę pogadałam telefonicznie. x Cyferko wiersz sama stu procentowa prawda.Uśmiałam się. Zaliczyłaś fryzjera jesteś w całości :)przygotowana na święta. x Adazinka Ooooo Matko z Mikołaja musiało być kawał chłopa. Przytargał wielgachny telewizor. Wnosił go drzwiami czy przez komin:D:D??? x U mnie pogoda jesienna. Zgodna z prognozą.Jadę na cmentarz. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam moje Drogie topikowe koleżanki Nasrojowych,białych i pachnących choinką Świąt Bożego Narodzenia Zdrowia,bo ono najważniejsze.... X W nędznej szopie narodzony,Królów,król, Wszechświata Pan. W zimnym żłobku położony,na zbawienie ludziom dan. Chór Aniołów "Bogu chwała",śpiewa wśród złocistych zórz. Drży z radością ziemia cała,pokój na nią spływa już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo szczęścia, zdrowia i powodzenia, to tradycyjne, najszczersze życzenia. Wesołych Świąt i roku szczęśliwego. Niech obficie da, co ma najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Tym gościem jestem ja. x Dziewczyny wszystkiego dobrego❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki Kochane....!! ☆wspaniałych, radosnych, niezapomnianych Świąt ☆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Jestesmy w domu. Jutro rano okolo 4tej rano jedziemy do mojej Ani. Okolice Turku. Tam chcemy odpoczac i przywitac Nowy Rok. Kochane moje w nadchodzacym Nowym Roku 2018 życzę wam wszystkiego co najlepsze. Walizki spakowane. Taki spontan. Mam nadzieje że mi to dobrze zrobi. Brakowało mi was. ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka. A jednak zahaczasz o Polskę:) co spontaniczne to udane. Tobie też życzę dobrego Nowego Roku. Niech zamieni troski na radość. Szczęśliwego Nowego Roku!!!!!! x Dziewczyny informuję Was,że święta już się skończyły:) Piję klubową kawę. Czy macie ochotę???? również:) x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferkaa
Globusiku witaj:-) Jestem i chcę !!!\ Już po,jak dobrze :-D Przed świętami najbardziej oczekiwałam tego "po" Nie,no w sumie miło było :-D Szczególnie Mikołaj :p Wczoraj dopiero zaczęłam jeść... Iście wiosenna pogoda dzisiaj, w końcu przestało wiać. X Dzięki Luna za życzenia,Tobie również wszystkiego naj i do siego Roku. X Ada,muś wpadajcie na poświąteczną Globusikową kafffe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Cześć Ja się domyśliłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Domyślna :-) Spałaś trochę? Ja wstałam o 5 z rana ;-) taka zadowolona,że już noc się skończyła :-D Dzień dłuższy o 2 min. Ada Wstawaj na kawę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Melduję się na wspólnej kawusi... hmmm... jak to się mówi...?? aaa... wiem: święta, święta i już po...!! :D :D Cyferko, mam podobne odczucia... dobrze, że już po...:P:P dziewczyny (córka, synowa i męża chrześnica) dzielnie mi pomagały... a mimo to ręce mam do łokci urobione... w domu naszym ostatni goście wczoraj po południu odjechali... nastała taka dziwna cisza... jak padłam w łóżko przed północą, to się dopiero całkiem niedawno obudziłam...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka prawie wypita... dzień sobie z wolna planuję... pogoda przepiękna... niebo bezchmurne, słońce wspaniałe, zupełnie bezwietrznie... najpierw zabiorę suńkę i do lasu na dłuuugi spacer obie pójdziemy... potem obiad... ale bez większego zachodu... po prostu odgrzeję pierogi i czerwony barszczyk... później odkurzacz i pralkę mocno zatrudnię... a dalej laba... i tak aż do wieczora...:D A Wy, Babeczki, co porabiacie...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×