Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Gość Imuś
Witajcie :) Globusiku Zaszyłam się bo na komputerze nie mogę wejść na kafe z telefonu nie lubię pisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś hejka. Ja wchodzę z innego tematu na ulubione... i wtedy dostaję się do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłaś głośniej to może bym nie zaspała :-( Cześć Imuś ,dzięki za kawę... Wstałam o 7 :-( deszcz lał całą noc,przysłuchiwałam się :-D zamiast spać. Teraz słoneczko i bezchmurnie ;-) Fajnie... Adzia gdzie??też zaspała czy ma szlaban na kompa?? Globusiku,Ime pyszną kawę parzy,wpadaj;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winny musi być!!! Wtedy człowiekowi lżej na duszy :-D Czemu tak wcześnie wstałaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Dziewczyny. x Imuś dzięki za kawę.Piję szybko. Lecę do lekarza. x Cyferko wczoraj było ciepło. Dzisiaj za to ziąb. Zakładam kurtkę. x Ada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku mam nadzieję,że tylko po recepty Ime po co nam Marcel:p :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Z popołudniową konwencją przydreptałam: (_)> (_)> (_)> (_)> Dziś od czwartej z minutami, aż do samej szóstej Kafe nie chciało mnie wpuścić. Nie dałam rady ani z kompa, ani z komórki. Już tak parę razy bywało i wtedy wi-fi w pociągu sprawę ratowało. No ale dzisiaj nie jechałam naszą kolejką, mąż ma wolne i razem do wnusi automobilem gnaliśmy. U dzieci nie sprawdzałam czy już się da wejść, bo wykorzystaliśmy przepiękną pogodę i pojechaliśmy z wnuśką za miasto. Ależ cudnie było...!!! Szmaragdowa woda, zdrowa zieleń, boskie słońce, lazurowe niebo i my...!!! Po spacerze dziadek zaprosił nas do restauracji na obiad.:P Mała poprosiła o pomidorówkę z jej ulubionymi świderkami, mąż zamówił drobiową wątróbkę, a ja kotlet de volaille, do tych mięs mieliśmy ziemniaczki z pieczarkami i koperkiem oraz marchewkę z groszkiem. Zanim przygotowali nasze dania, to wnusia spałaszowała swoją zupkę (miała taką małą, dziecięcą porcję) i poszła na parkiet tańczyć.:D Chyba w tych tanach stpaliła sporo kalorii, bo jak pani kelnerka wniosła nasze porcje, to wnusieńka przysiadła się do mojgo żarełka i jeszcze całkiem sporo wtrząchnęła.:P Córka zje sobie dziś coś w pracy (ich urząd ma fajny catering) więc dziś nic nie musimy w kuchni działać. BRAWO NASZ DZIADEK....!! MIAŁEŚ GENIALNY POMYSŁ Z TĄ KNAJPKĄ....!! ( bardzo rzadko chłopa chwalę. dziś jednak zasłużył dobre na dobre słowo.:P ) Do domu dzieci wróciliśmy ok. godz. trzynastej. Teraz wnusia smacznie śpi, my relaxujemy się na kanapie, a za oknem pogoda radykalnie się zmieniła - wieje i leje. Dobrze, że my mieliśmy przez cały czas pięknie, ciepło i słonecznie. Paa...!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! A u nas powtórka z rozrywki... tzn. mąż ma jeszcze dzisiaj wolne i jedziemy razem... ponieważ na czwartek zapowiadają w naszej okolicy ulewne deszcze, to raczej nie wybierzemy się z wnuśką w teren... obmyśliliśmy inną atrakcję... prawie rok temu oddali do użytku supernowoczesny dworzec kolejowy Łódź Fabryczna... często tuż obok przejeżdżamy, ale w środku nigdy nie byliśmy... więc pojedziemy pozwiedzać wnętrze...:D i obiadu dzisiaj też nie gotuję, dziadek znowu zaprasza...:P Ale kawusię zrobię... na zdrowie, kobitki... i miłego dnia...!! 🌼 (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Aduś,dzięki za kawkę... Jak miło,że tak fajnie spędzasz czas ;-) Zabieram się z Wami :-D U mnie jeszcze słonecznie.... Globusiku co u Ciebie? X Wczoraj nasz majster zgubił się w lesie :-D Śmieję się, bo pechowiec taki jak na 13-stego powinien szczególnie uważać na siebie. Pazerność gubi ludzi :-( Ja jaką cholerę komu 100 słoików grzybów ?? Ludzie prześcigają się w zbiorach i przetworach :-D Imuś co tam na Kaszubach? Mocno wieje?? Dobrego dnia wszystkim.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Spóźniona kawa jeszcze bardziej smakuje. Rano odwiedziłam sklep mięsny. Dziewczyny ...ale ceny !!! z kosmosu! x Ada zaliczasz fajne dni. Mówisz o deszczu. Wczoraj do mnie dotarła burza i rzeczywiście lało. Dzisiaj na rozpoczęcie dnia słońce. Dużo przyjemności życzę. x Cyferko U lekarza stara bieda. Recepty wzięłam w garść , a reszta bez zmian. W cuda nie wierzę więc nie ozdrowieje:) Wyobraź sobie,że u mnie podobno nie ma grzybów. Tak przynajmniej mówi Senior grzybiarz. Mnie to wszystko jedno. W lesie zgubiłabym się szybciej niż Wasz majsterek:):) Jutro mam mały remoncik. Senior wytapetuje kawałek ściany. Już dzisiaj widzę ten bałagan. x Imuś Co u Ciebie.Wiem,że za kawą nie przepadasz ale wpadaj na ble ble. Opisz jak wygląda kotełek:) x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku;-) Z tego co wiem to Kotełek krzywdzi psa:-D Globusiku wystrajasz ściany, zawsze to jakieś zmiany...Dobrze,że jeszcze jest Seniorek. Dobrego dnia Globusiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś :-( Nie zwalaj proszę na kitke;-) Dobrze ,że kleszcz krwi nie wypił.... ale mendy gdzie indziej się umiejscawiają :p :-D My dzisiaj też nieprzyjemną sprawę mieliśmy. Opiekunka nie mogła dostać się rano do teścia...drzwi zamknięte,stukała i nic... Poszła na górę po klucz do ciotki.. Otworzyła mieszkanie....a dziadek leżał w kuchni:-( od 3 z rana :-( Cały poobijany :-( On nie powinien już zostawać sam ... Trzeba coś postanowić .. ;p-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Późno się jakoś zrobiło, więc tylko kawka i gnam się szykować do wyjazdu: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Późno się jakoś zrobiło, więc tylko kawka i gnam się szykować do wyjazdu: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... nie dało się wysłać... napisałam raz jeszcze... no i jest dubel... Dobrego piątku, Babeczki......!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja też spóźniona na kawie. x Adauś dziękuję i dobrego dnia życzę. x Cyferko u mnie wczoraj wiało okrutnie. Dzisiaj słońce i chłód. Jeszcze bardziej mi zimno bo siedzę w bałaganie. x Imuś strasznie dużo kleszczy w tym roku. Dobrze że szybko został unieszkodliwiony. Nie zdążył wyrządzić Ci krzywdy. U Ciebie prawdziwy zwierzyniec. Masz różne atrakcje. Mimo wszystko fajnie jest żyć ze zwierzętami. Kto kocha zwierzęta ma dobre serce , a kotełek dobrze trafił. Nie będzie chodził głodny. x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobrej soboty życzę. x Jak wyjdziecie z pod kołderki przychodźcie ma kawę. Siedzę w bałaganie z kubkiem kawy w reku.Dzisiaj będzie finisz roboty , jutro sprzątanie:( Też mi się zachciało remontu!!!!! ale trza to przeżyć. x Za oknem słońce i 6 st, zimno. O ogrzewaniu nic nie słychać:( x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Spod kołderki wyskoczyłam o 4,30 :-D i bardzo się cieszyłam,że to już koniec nocki.. Byłam już z zakupami u mamki... słoneczko świeci ale rześkie powietrze...temp. taka jak u Ciebie Globusiku. Już widzę Globusiku zmiany na Twojej ścianie;-) Bardzo ładnie :-) Planowałam na dzisiaj przygotowanie tarasiku na zimę,ale chyba nie dam rady ,mam trudności z poruszaniem się... Coś mnie w plecy wlazło i nie chce wyleźć :-D Dobrego dnia Wszystkim .Dużo słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Ada ja zapraszam na poniedziałkową jesienną kawę.Nie widzę Cię. W kolejce też nie. Masz wolny poniedziałek? x Imus powiedziałaś ,że lubisz poranną kawę. Dzisiaj jest specjalna jesienna na poprawę samopoczucia. Przybywaj więc. x Cyferko Zadbałam o rolety. Już są w górze. Jeśli lumbago nie wylazło z pleców to nie powinnaś się schylać. Wypij kawę na rozruch. x U mnie mgła i ziąb. Dopiero jutro będzie odczyt zużytego co za ubiegły sezon, a kiedy włączą ogrzewanie????? informacji brak. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiczku ❤️ Dziękuję za kawę i rolety ;-) Moje lumbago ma się dobrze :-D Wczoraj było lepiej,a dzisiaj😭 Zaraz się rozruszam i będzie ok. Aura wszędzie taka sama,chodniki liśćmi pokryte, od wczoraj leje :-( Aduś też nie widzę Ciebie ? Imuś wpadaj na parapet ;-)kawę znaczy się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Globusku, dzięki za kawencję. :) A ja przed chwilką oczy otworzyłam... taaak, dziś jestem w domu... u córki informatycy coś tam w komputerach gmerać mają i w związku z tym cały departament ma wolny dzień... ja niby też wolny czas... ale tylko niby, no bo: -porobić przelewy -iść z psem na spacer -odmrozić lodówkę -przerobić jakieś 8 kg (!!) podarowanej fasolki szparagowej -umyć choć kilka okien -odebrać nowy dowód -zrobić zakupy (zielarnia, Rossmann, apteka, sklepy z butami) Kurczę... już wiem, że wszystkiego nie podołam... myślę, że z okien chyba zrezygnuję... dzień za krótki... a spać muszę iść jakoś wcześniej, bo jutro przecież jadę do Łodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ada,Imuś... Ada, z mycia okien jak najbardziej zrezygnuj ;-) To u Ciebie nie pada?? Dużo tych planów,ale dzień wolny,trzeba korzystać. Powodzenia ;-) X Imuś jesteś ozdobą parapetu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, no właśnie NIE PADA...:D a wczoraj jak lunęło po południu, to nieprzerwanie lało (naprawdę - lało strasznie) do rana... teraz chmury się rozstąpiły, słoneczko przyświeca i silny wiatr wieje... chyba właśnie mocny wiatr okna osuszył i widzę na nich piach... wiecie, takie zacieki z piaskiem... wygląda to strasznie... szczególnie na oknach z moskitierami... masakra... ale nie podołam wszystkiemu...😭 chyba przyjdzie mi zaciągnąć rolety i udawać, że nie ma problemu...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusku, nie jesteś sama... u mnie też nie grzeją jeszcze... a ziąb taki, że coś strasznego... u córki już w połowie tamtego tygodnia ogrzewanie włączyli... od razu zrobiło się milutko... mam więc nadzieję, że i u nas niebawem sezon grzewczy rozpoczną... idę wszystkie kaloryfery na full rozkręcić, żeby się czasem nie zapowietrzyły... idę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×