Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Witajcie !! Imuś, nareszcie masz prąd, nooo widzisz, dostałaś najpiękniejszy prezent urodzinowy. A ode mnie buziaki, serduszka i kwiatki: 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 U nas wczoraj nadeszła upragniona zmiana w pogodzie. Słonko i miłe ciepełko. Oby tak było przez następne tygodnie. Kawcia już na panie czeka. Jak wstaniecie, to zapraszam Was: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Adauś dziękuję za kawusię. Piję i raduję się bo nasza Imuś ma prąd. x Imus oj ale ulga!!! nareszcie zaczniesz żyć normalnie. Umęczyłaś się solidnie. Gdzie tak pędzisz z rana???? x Cyferko Cyferko ...kafeeee...otwarta :) Podnoś rolety i chwytaj za kubek. x U mnie niby słońce. Na jak długo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem :-) Witajcie. Ada "kawka o poranku"smakuje jak zwykle ;-) To prawda Globusiku,że Imuś nam się wymęczyła:-( Ja też :-D żartuję i współczuję wszystkim poszkodowanym:-( U mnie też poprawa pogody.... Dobrego dnia Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ja kawę serwuję :-) Zapraszam. Słoneczny,jesienny poranek... Byłam w piekarence gorące,pachnące chałki :-D do kawy.... Dobrego dnia koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Sobotka... wolny dzień... wolny od wyjazdu do Łodzi, ale nie wolny od domowej roboty... a tego, przez cały tydzień, nazbiera mi się zawsze tak dużo, że sama nie wiem od czego się najpierw zabrać... jeszcze do tego jestem dziś sama, bo męża pilna praca z domu rankiem wyrwała... tak więc zakupy, wizyta z psem u doktora na obcinanie pazurów, gotowanie i sprzątanie dziś tylko na mojej głowie... wieczorem na bank będę padnięta... ale cóż, takie jest życie... Cyferko, dzięki za kawencję... potrzebna mi ona baaardzo......!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś witaj:-) No ...nie wszyscy mają wolny weekend:-( Ale przynajmniej masz robotę inną od codziennej ;-)za tym też się tęskni :-) Dobrego dnia Ci życzę i nie przemęczaj się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Wstałam dziś o 3:40... czyli 15 minut wcześniej niż zwykle... i tak postaram się robić codziennie... ten dodatkowy czas chcę poświęcać naszej suni... po zejściu z łąkowego biegania będziemy jeszcze kwadrans spacerowały sobie po miejskich chodnikach... a wszystko to z powodu zbyt szybkiego wzrostu suńkowych paznokci... ostatnio na obcięciu byłyśmy w maju, czyli trzy miesiące temu, a pazury urosły jej jak, nie przymierzając, krogulcowi... doktorzy nasi podpowiedzieli, że jedynym sposobem jest częsty marsz po chodnikach... podobno działa to jak najlepszy pilnik... dawniej paznokcie aż tak szybko nie odrastały, bo nasza sunia często po trotuarach chadzała, jednak ostatnimi czasy (z powodu moich ciągłych wyjazdów do wnusi) takich spacerów raczej nie uskuteczniamy... teraz psisko wychodzi dwa razy dziennie na łąkowo/leśne biegania... a tam podłoże miękkie, paznokci nie ściera... obiecałam więc sobie, że wstaję te 15 minut wcześniej i po szaleństwach na łące przechodzimy na cywilizowaną część osiedla i spacerujemy cały kwadrans... Swoją drogą, jakie to niesprawiedliwe... suńka ma zbyt mocne paznokiety, a ja mam takie miękkie i słabiutkie... buuu...:P:P Kawa? Tak, przyda się! Na Was, Miłe Pnie, też już czeka: (_)> (_)> (_)> (_)> Paaa...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada za kawę dziękuję. Miłego tygodnia wszystkim życzę. x Mam ten sam problem z pazurkami kota. On z domu nie wychodzi więc o naturalnym ścieraniu nie ma mowy. Załatwiam to rożnymi sposobami. Raz w lecznicy drugi raz sama usiłuję obciąć. Jesteś bardzo dzielna .Przed wyjazdem jeszcze wychodzisz z pieskiem. Dobrego dnia. x Imus ,Cyferko Jak codziennie czeka na Was kawa. do mnie wróciły dobra doczesne:) mam tv i internet. Bez !!!! było fatalnie. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :-) Jestem na kawie,dzięki. Ciężko się wdrożyć do pracy po wolnym dniu :-( Tym bardziej,że pogoda nie sprzyja :-( Globusiku,cieszę się,że wszystko działa... Adziu poświęcasz się bardzo dla rodziny;-) Imuś jak tam wyjazd? Udało się ? U mnie wczoraj cały dzień lało :-( Dobrego dnia Wszystkim.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć kochaniutkie u mnie od rana problem majty z****** kibel z****** i podłoga jakoś sobie radzę majty wylizałam z kału z podłogi guano zjadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko niby działa ale jest coś nie tak:( wszystko spowolnione. Chyba potrzebny lekarz :) x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,ale KF ma problemy techniczne ;-) może dlatego... chyba,że ogólnie wolno....wołaj Juniora;-) Mój Studencik dzisiaj wyjeżdża do Hiszpanii... wczoraj wrócił z Mazur,dwie nocki tam był. Pierwszy raz pod namiotem.... bez prądu i wygódki :-D Niektórzy biwakowicze są tam od maja ??? Noce takie zimne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś cześć :-) Szkoda,że się nie udało,a miałam nadzieję,że pojedziecie.... Co z tym drzewem? Mieszkańcy mogą brać??szybciej by się las uprzątnęło... obopólna korzyść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! To ja, Wasz wczesno-poranny budziciel...:) x Globusku, jak to fajnie, że media znowu do Ciebie wróciły... tak, bez tych dobrodziejstw źle nam się żyje... x Cyferko, u Ciebie całą niedzielę lało... buuu... jak dzień wolny, to się pogoda Wam popsuła... x Imuś, w Twoich stronach, też ulewa i jeszcze do tego burza nie dała pospać... pewnie po tych poprzednich koszmarach pogodowych z niepokojem w niebo patrzycie... x Kawkę zrobię... mocną i gorącą: (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada jest mi potrzebne wczesno poranne budzenie. Wstaję niechętnie. W zasadzie mobilizuje mnie kawa. Dzięki Ci. x Cyferko no masz rację kf ma problemy.Trwa to od bardzo dawna. Nic nie rozumiem ,że nie ma żadnej reakcji na poprawę. Fajny wypad przed Studencikiem.Życzę przyjemności. x Imus Znowu była burza???? u mnie spokojnie tyle ,że chłodno.Wczorajsze prognozy to zbliżająca się jesień. Dużo pracy przed Wami. Oczyścić las to nie łatwa sprawa. x Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Budziciela :-D i Ciebie Globusiku :-) Wróciłam z chodingu ;-) Rześki poranek,szybko się wybudziłam... Zasiadam do kawy i zadumy;-) koniec miesiąca :-( Dobrego i spokojnego dnia. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Witajcie !! Nie wiem co to jest, ale w domu Kafe nie chciała mnie za nic wpuścić. Za to w pociągu nasz klubik drzwi otworzył bez większych problemów. x Imuś, moje serdeczne gratulacje....!!! I dziś kawę z szampanem pijmy: (_)> Y Y Y (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Ciekawe,czy mnie wpuszczą?? Piję kawkę,dzięki Aduś . Na szampana to jeszcze za wcześnie... ale dziadkom i babciom gratuluję ;-) Dobrego dnia Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja tak szybko pije kawę. Mam wypad nad morze. x Imuś Gratulacje, Czekamy na pępkowe. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Kaaawa... poranna kaaawa ekspresem do nas przyjechała: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Adziu :-) Co u Ciebie słychać ? Od września masz wolne? wnusia idzie do przedszkola o ile pamiętam? Dzisiaj upalny dzień się zapowiada,ostatnie tchnienie lata ? Globusiku,Ty zakotwiczyłaś na dłużej nad morzem?? Opowiadaj;-) Imuś jak minęła nocka? burza biedy nie narobiła?? Marysiu coś czuję,że dzisiaj wpadniesz na kawkę ;-) Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Zasiadam do kawy.Ostatnia kawa w tym roku w sierpniu. Smaczna bo jeszcze letnia. Za drzwiami stoi jesień. x Udało mi się wczoraj chwycić słońce i to nad morzem. W tym roku na pewno ostatni raz. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcel_
Mogę się do Was przyłaczyć?Jestem facetem w średnim wieku? Czasem nudzę się wieczorami i chętnie bym popisał na waszym temacie.Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia i pogodnego końca lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! No i mamy wrzesień... wczoraj była prawdziwie tropikalna pogoda, a dziś mają przechodzić silne opady... oby nie z niszczycielskimi burzami... x Cyferko, dobrze pamiętasz... wnusia od dziś idzie do przedszkola... ciekawe jak jej tam będzie i żeby tylko nie chorowała... córka zaprowadza małą, a ja w południe odbieram... no i dzisiaj pospałam sobie jak prawdziwa pani... radio-budzik nastawiłam nie na 3:40 a na 6:00...:D x Globusku, i ja Ci zazdroszczę tego morza... bo tak mi się jakoś układa, że już kilka lat nie widziałam naszego Bałtyku... x Imuś, to kiedy bocian przyleci...? maj może...? :) x Marcel, jeśli Twoje pisanie to nie jakaś ściema (inaczej mówiąc złośliwy podszyw) to oczywiście zapraszamy do naszego klubu... x A teraz pora kawowa nastała... dla chętnych... mocna i gorąca... z mlekiem... cukrem... lub bez tych dodatków... (_)> ( _)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurde tematy jak na wizażu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×