Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

No, kaloryfery rozkręciłam... teraz tylko już pozostaje mi czekać na odr*****itości ze strony naszej spółdzielni... Pierwsze pranie rozwiesiłam... drugie wstawiałam... Zabieram się więc na płatności, a nie lubię tego robić... oj, bardzo nie lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Quasimoto
Dacie mi poroochać dobrowolnie za darmo . To bede was lubił . A jak tu lubić kobiety jesli nie dawają pipy do przeglądu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa... nie ma co przeciągać i odwlekać... nielubiane płatności same się nie dokonają... biorę się za nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćQuasimoto
Gadzina ty p**do .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff... zrobiłam... wszystko opłacone... Imuś, ło matuchno... kleszcz Cię ugryzł... nie opił się krwi, ale i tak obserwuj... gdyby jednak na skórze (i wcale nie musi to być w miejscu ugryzienia ) pojawiły się czerwone "obręcze", to wiesz - lekarz natychmiastowo... mnie, kilka miesięcy temu, też drań dziabnął... do tej pory ciągle się oglądam... ponoć, jeśli był zarażony, to borelioza może uaktywnić się po bardzo długim czasie... No, zamykam kompa i idę realizować dalsze punkty z dzisiejszego planu dnia... Paaa...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Dzień się bud******olorze słońca W otwartych oczach ludzi W ulicach aż do końca Jak swój pomiędzy swymi Hej, dzień budzi się na Ziemi, heeej..!! Dzień się budzi, heeej..!! Tak to w 1970 roku wyśpiewywała Jolanta Borusiewicz. A dziś, po pierwsze, słońce jeszcze nie w stało. No, a po drugie, to zimnica straszna, bo tylko 7,2*C. Ech, jesień idzie, nie ma na to rady...!!😭 Kawa, kawcia, kawusieńka na Was, Drogie Kobitki czeka: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna, znowu......!! a le ja uparta jestem może tak da radę: B U D Z I w kolorze słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada aleś ty ożywiona o 4 rano :-D Ja też chcę .....podziel się :-Dco tam łykasz?? :-D Miło widzieć kogoś kto tryska szczęściem od świtu. U mnie słońce....będzie jak wyjdzie... X Dla zainteresowanych smakiem kawy stawiam kawę;-) Co tam,niech będzie druga.... Dobrego i słonecznego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Koleżanki no rzeczywiście tryskacie energią, Wypije kawę i mam nadzieję,że do Was dołączę. x Jestem w pełnym rynsztunku na "inżyniera " od odczytywania zużytego ciepła. x Ada jak widzisz u mnie jeszcze trwają przygotowania do włączenia ciepełka. Żeby się nie wkurzać zamknę ten temat x Imus a na moim parapecie widzę kwiat . Nawet wiem jak się nazywa:) x Cyferko przegoniłaś lumbago? x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
myślenie mam spowolnione:) miało być,że czekam na "inżyniera";D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku :-) Moje lumbago? a dziękuję, zagnieździło się na dobre :-D Jest lepiej;-) My wczoraj odpaliliśmy centralne. Może "inżyniery"i Tobie dzisiaj podłączą? Trzymam kciuki. Wczoraj widziałam drzewa,na których nie było ani jednego listka.. i to nie uschnięte drzewo...Jesień,ta z brzydszej strony:-( X Imuś wstałaś ? Wpadaj na kf. chłopaki na dachu,czy przy drodze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Dziś wnusia do przedszkola idzie. Trzymajcie kciuki, aby tym razem szybko nie zaraziła się. Bardzo Was o to proszę..!! Mała do przedszkola, więc ja jadę do nich dopiero południowym pociągiem. Miałam w planie spanko gdzieś tak do godziny dziesiątej. Ale, oczywiście, oczy otworzyły mi się duuużo wcześniej. :P:P No, to kawka na stół: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. x Ada dzięki za kawę. Bez niej dzień stracony. Oczywiście już zaciskam kciuki. Z przedszkola przeganiam katary , kaszle i wszystkie wirusy. Musi być dobrze. x Imuś dziękuję Ci bardzo za ciepełko, trzymam rurkę i grzeję chatę. Wyobraź sobie,że zabrakło mi chleba:) za chwilę muszę iść do sklepiku. Chłodno i głodno:( x Cyferko Inżyniery zrobiły co swoje i poszły:) o ciepełku ciiiiiiiisza!!! Trudno:(:( tak musi być. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Witajcie !! Znowu przez komputer wejść się do nad nie da... wrrr... Komórkę musiałam odpalić... a bardzo nie lubię na niej pisać... kawkę zrobię i jeszcze będę na lapku próbowała... (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze wspaniała wiadomość: od wczoraj u nas kaloryfery gorące......!!! :D Nareszcie można zreumatyzowane kości w ciepełku wygrzać. Ach, jak mało człowiekowi do szczęścia trzeba......!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Wczoraj ani z kompa,ani z komórki nie mogłam się do Was dostać. Mam nadzieję,że kf.jest w remoncie i niedługo się skończy. Nadrabiam z wczorajszą kawą ;-) Leje :-( Ada trzymam kciuki za przedszkolaczka :-) Globusiku w dalszym ciągu cisza w grzejnikach ?? Imuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime znalazłam na www.alarm-osobisty.com Dziewczyny szukałam jakiegoś powiadamiacza :-) w chwilach zagrożenia ,dla seniorów... Imuś podpowiedziała mi o pewnym urządzeniu. Teść coraz częściej zalicza upadki :-( Muszę jeszcze wczytać się i może zamówię. Okazuje się,że takich ofert jest mnóstwo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam jestem na kawie z opóźnieniem.Oczywiście walczyłam z kafeterią:( x Imus rureczka z ciepełkiem pomogła od dzisiaj mam mieć ciepło. Czekam zniecierpliwiona. x Cyferko Trudny problem do rozwiązania z teściem. Nie wiem czy sa jakieś alarmy które powiadamiają że dzieje się coś złego. U mnie pogoda znośna. Czekam na ciepelko. x Ada za przedszkolaneczkę dalej trzymam kciuki:) x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Są takie alarmy ..powiadomienia, trzeba nacisnąć jeden przycisk i łączy się z wybraną osobą. X Czekamy cierpliwie na ciepło z grzejników ;-) Może już grzeją? Niesamowita ulewa u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Za oknami padu, padu, pad... i chyba tak całą noc było, co się obudziłam, to słyszałam jak krople stukały w parapet... kurczę, ależ ta jesień szybko w tym roku przyszła... lato marne, jesienisko mokre, wietrzne, ciekawe jaka zima będzie... dziś wyciągam ciepłą kurtkę z kapturem, bo wracając wczoraj od dzieci chyba trochę zmarzłam...:( Piątek mamy, a więc na obiad zrobię rybkę... usmażę ją w cieście, a podam z ryżem i surówką z kiszonej kapusty, marchewki, szczypiorku... dzieci lubią, ja też... Jest trochę po szóstej... mogłabym jeszcze spać... jednak widocznie głowę mam przyzwyczajona do wstawania przed czwartą i już od godziny nie śpię... Kawusię podam: (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, oj to z teściem faktycznie kłopot macie... a ja nie pomogę Ci, bo nie znam żadnego powiadamiacza... nigdy czegoś takiego nie stosowaliśmy... u nas tak się złożyło, że jak mama zmarła, to bratanek był świeżo po ślubie i do ojca się wprowadzili... mieszkanie wygodne, duże (cztery pokoje z kuchnią, łazienką i wc) więc chyba dobrze im się żyło... po śmierci taty sprzedali je i wybudowali sobie mały domek... x Globusku, ooo... mówisz, że mieliście wczoraj znośną pogodę... i niech taka jeszcze długo będzie... x Imuś, taaa... pisanie z telefonu to ostateczna ostateczność... literki małe, skaczą w oczach niczym pchełki...:P x Kobitki, czy znacie tzw. chińskie allegro...? my z córką często z tej formy sprzedaży korzystamy... jest wygodna, bo zakupiony produkt listonosz do domu przynosi... no i, co bardzo dla mnie istotne, wszystko jest spor tańsze niż w normalnych sklepach... ostatnio taką torbę sobie wybrałam: https://pl.aliexpress.com/item/2016-New-Vintage-Fashion-Women-Handbag-Pu-Leather-Retro-Lady-Shoulder-Bag-Versatile-Women-Tote/32740495633.html? ciekawe czy link się otworzy...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po maleńkiej korekcie się otworzył... torbę widać... i ja takie właśnie rzeczy lubię... proste w formie... prawie surowe... bez żadnych ozdóbeczek...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Adziu:-) Torba bardzo ładna;-) Nie korzystałam nigdy z aliexpress,ale przeglądam... W mieście mamy ogromny sklep z chińszczyzną .. X deszczu ciąg dalszy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×