Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość gość
W sumie masz racje, byłam w pracy to te skurcze przeszly. Teraz sie dobrze czuje zobaczymy co bedzie za kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zołza a Ty jak długie masz cykle ? W którym dniu test zrobiłas a w ktorym poroniłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cykle 26-28 dni Test zrobiłam w 26 dc i drugi w 29dc (oba pozytywne ale nawet na drugim nie było micnej krechy tylko taka jasna) a poronilam w 32dc Jak robiłam drugi test i druga kreska nie była mocna to już coś czułam że jest nie tak, bo po trzech dniach powinna być dużo mocniejsza przy prawidłowym wzroście bhcg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok ja jutro rano zrobie kolejny test i zobaczymy czy bedzie ciemniejsza kreska. Tylko ze teraz mam inny test wiec kreski tez sie beda rozniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam żadnego testu w domu. Bronię się rękami i nogami przed kupnem, żeby za wcześnie nie zrobić bo się po prostu boję rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogłam wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I obym nie załowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź dobrej myśli Mnie dziś w pochwie kuło jakby igłą mnie nakluwali...i podbrzusze mnie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę, ale fajnie widać reaktywacje tego tematu :) Tak to już bywa, ze nie potrafimy się powstrzymać przed wykonaniem testu (jakieś kilkadziesiat stron wcześniej ja przeżywałam tu ten dylemat).:) Moje wszystkie testy wychodziły bardzo niewyraźnie, a beta była wysoka. Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, ze badanie beta jest bez sensu. To najlepsze rozwiązanie, żeby rozwiać wątpliwości (ja sama żałowałam, ze je zrobiłam tak późno i testowałam, denerwując się). Co innego ciąża biochemiczna echhhhh bardzo współczuje zołza. A całej reszcie życzę powodzenia i trzymam kciuki za Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejmy nadzieje Zołza ze to nasz miesiąc :) Jutro rano dam znac jaka kreska na teście była :) i dopiero powiem swojemu o ciąży, bo do tej pory nic mu nie wspominałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lifeisgood miło że nas odwiedzasz.Jak przebiega Twoja ciąża,wszystko ok? Przypomnij proszę swoje pierwsze objawy, zanim zrobiłaś test? Gościu czekam na dobre wieści!! U mnie wszyscy śpią a ja ruszam za chwilę do pracy Miłej niedzieli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też niedługo do pracy :) No kreska blada nadal ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jeszcze za wcześnie, a kiedy planowo powinnaś mieć @ Miłej pracy w takim razie, ja już zaczynam za 8h koniec i do dzieci,a później do babć bo ich święto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załamana jestem teoche :( Powtorzyc jutro znowu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planowo we wtorek powinna być, ja z pracy wychodze po 20 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie poczekaj Nie stresuj się tak... Zrób dopiero we wtorek, w dniu planowanej@ Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to tak zrobie, lece do pracy pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed dniem spodziewanej miesiączki miałam bóle dokładnie jak przed okresem, pisałam o tym chyba na 2 stronie :p dodatkowo chciało mi się pic cały czas, ale nie było żadnych dodatkowych typowych objawów na samym początku :) Ja spodziewałam się, ze mogę być w ciąży i jest szansa - robiłam monitoring cyklu u lekarza (ze względu na wysoka prolaktyne), na którym okazało się, ze jednak przechodze owulacje :) Kiedy okazało się, ze pecherzyk Graafa pękł, lekarz przepisał mi luteinę i brałam ja 10 dni (na zwiększenie szansy zaczepienia się jajeczka i w ogóle ciąży), potem odstawiłam i do 5 dni miał przyjść @(inaczej najprawdopodobniej ciąża). Nie mogłam wytrzymać do końca tych 5 dni i robiłam testy, chyba nawet jak minął ten czas - każdy test był podobny i kreska naprawdę prawie niewidoczna, tylko cienie tragedia. Poszłam na betę i okazało soe, ze wszystko gra! I jestem w ciąży na 100%.:) Dziewczynom, którym mocno zależy polecam monitoring cyklu (zreszta nie tylko ja z tego wątku), ja wiedząc o wysokiej prolaktynie już na samym początku starań chciałam wiedzieć, czy w ogóle przechodze owulacje. Za pierwszym razem się udało :) za tydzień zaczynam 7 miesiąc i jestem przeszczęśliwa :) Co prawda ja czuje się różnie, ale dziecko zdrowe i to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lifeisgood wiem że pisałaś już o tym, nawet chyba zdjęcia testu wstawilas(albo coś mi się pomerdalo) Mnie piersi zaczynają boleć, tak szczypia drą, nie umiem tego nazwać. I to podbrzusze pobolewa... Wczoraj miałam kłucie w pochwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja dokładnie bóle jak na okres mam... takie skurcze.a dzisiaj caly dzien mnie trzymają. Mam nadzieje ze wszystko bd dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez byłam osłabiona, spac bym tylko chciała Bardzo mnie korci zrobić tą bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to sie chyba nigdy nie wyśpie :( Piersi przestały mnie boleć i zrobiły się takie jakby tam wody nalał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu kreseczka jest widać ją dokładnie, może nie jest bordowa sle jest. Z beta może jeszcze poczekaj Jutro termin@, powtorzysz test i zobaczysz czy jest różnica. Moje piersi bolą ale nie są nabrzmiale. Dziś 23dc...Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mierzyłam, bo u mnie owulacja jest bardzo widoczna i nie widziałam takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ogólnie się czujesz? ligeisgood też bardzo długo miała taką blada kreskę na teście a teraz to już 7 miesiąc u niej. Musisz być dobrej myśli. Trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to dobrze sie czuje ;) panikuje troszke przez ten brzuch, ale czytałam wcześniejsze wypowiedzi i ponoc na poczatku tak boli jak na przed @. Miejmy nadzieje ze maly Wojtuś albo Marysia zdrowo rośnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×