Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość Mery877
Tak mówicie o tych testach owulacyjnych... Może i ja spróbuję w tym najbliższym cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Ja też sobie zamówiłam ale coś długo paczuszka idzie więc też będą na następny cykl, może i atmosfera w domu będzie lepsza,też nigdy wcześniej nie używałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Agusia napisz co sie dzieje. Kurcze my naprawde sie martwimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
magdzis, zamawiałaś na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Agusia odezwij sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Merry tak na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Dziewczyny martwie sie u Agusie :( kurcze mam nadzieje ze sie do nas odezwie lifeisgood, TakaSobie jak u was wygladał śuz na samym poczatku ciąży?w okolicy terminu @? U mnie dziwnie mokro i śluz taki jak płodny. dziwne. temp 37.4 wiec pozostaje czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiac93
Hej dziewczyny z tymi testami owulacyjnymi też jeszcze nigdy nie próbowałam ale chyba zacznę :) U mnie dziś 13 dc tylko że ja mam bardzo długi cykl tak że dni płodne zaczną się za parę dni więc zbieramy siły na kolejne starania ;P A co jeśli chodzi o witaminy dla mężczyzn to ja mojemu kupiłam "Orthomol fertil plus" jest tam chyba z 30 saszetek w których są po kilka tabletek z różnymi witaminami które trzeba brać codziennie ale cena niestety straszna bo aż 45 euro :( w tym miesiącu już nie kupiłam a czytałam żeby był efekt trzeba brać co najmniej 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Asiac93, no cena powalająca. Ja swojemu kupiłam Salfazin, koszt około 20zł za 90 tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Agusiabedzie.., domyślamy się, że chyba jest coś nie tak. Co nas wszystkie bardzo niepokoi. Mam nadzieję, że dasz znać czego się dowiedziałaś u lekarza. Trzymaj się mocno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
My też mamy właśnie salfazin a ja brałam inofem ale teraz przy chorych zatokach przestałam go brać bo biorę dużo innych lekarstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę tez mnie martwi teraz Agusia :(( ktoś pytał o sluz- zabijcie mine, ale nie pamietam :((( wydaje mi sie, ze bylo sucho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Moje maleństwo jest dużo mniejsze niż powinno. Serduszko bije ale słabo bardzo słabo rośnie. A to wszystko przez torbiel która jest cztery razy większa od dziecka. Po prostu rośnie torbiel i zabiera miejsce fasolce. A dziś w nocy miałam tak potworny ból brzucha ze dosłownie wyrwało mnie ze snu. Nie mogłam się ruszyć. Dziś cały dzień też bóle brzucha czasem na prawdę nieznośne. Trzymajcie kciuki za mojego groszka żeby znalazł siłę i zwyciężył walkę z torbielem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Agusia bardzo ci współczuję ale znam przypadki że torbiele pękają właśnie w ciąży i wszystko jest ok,nie wiem jak jest u ciebie,czy ta torbiel była wcześniej czy nie,mam nadzieję że będzie dobrze.lekarz zalecił jakiej lekarstwa itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Torbiel nie może pęknąć bo to grozi poronieniem. Jest niebezpieczne dla dziecka i dla mnie. Jedyny ratunek to cud w postaci tego że samo się wchłonie. Narazie trzeba kontrolować czy torbiel rośnie... Tak bardzo boję się o moje szczęście. Oby tym razem nam się udało. Już mam dość tych poronien... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Agusia mialam identycznie w ciazy z torbielem rósł pod wpływem hormonów ciazowych,miał juz 10cm lekarz zdecydowal sie go usunac mial operacje w 8 tygodni ciazy usuneli torbiel z jajowodem i jajnikiem. Ciąża rozwijala sie prawidłowo urodzilam zdrowego syna w 42 tygodniu wazacego ponad 4 kg :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Mam nadzieję ze u ciebie tez to sie dobrze skonczy :-) :-) trzymam mocno kciuki :-)przeprzas za błędy ale pisze z 8 miesięczną cora na kolanach ktora urodzilam pięć lat po synku :-)bez żadnych komplikacji :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia przykro mi z powodu tak niepokojacych wiesci! Ale goscpuma zobacz, co napisala!!! Na pewno u Ciebie skonczy sie podobnie, tzn. rozwiazanie bedzie szczesliwe!!! Kurcze a wiadomo kiedy ten torbiel zaczal rosnac? Bylas przed zajsciem na USG u lekarza??? Tu jest też opisana sytuacja torbieli w ciazy: http://forum.gazeta.pl/forum/w,585,114522527,114522527,Ciaza_a_duza_torbiel_na_jajniku_dlugie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Czesc kobietki. Kurcze Agusia napewno wszystko bedzie dobrze. Musi byc i tego sie trzymaj :-* Przytulam Cie mocno. Ja juz po wizycie. Gin zalozyla karte ciazy. Jest ladny okragly pecherzyk ciazowy. Wedlug mojej gin na samym dole pecherzyka prawie przy samej jego sciance umiejscowila sie dzidzia . Nawet mi ja pokazywala bo wiadomo ze to sa doslownke milimetry na tym etapie, wiec szczerze powiedziwaszy ja osobiscie nic bym tam nie zauwazyla no ale skoro gin twierdzi ze jest to jest ;-) Na ten moment wszystko jest w porządku. Dostalam l4. Mam się nie przemeczac i nie dzwigac. Kolejna wizyta za 2 tyg bo powinno juz byc serduszko. Co ciekawe powiem Wam ze w karte ciazy gin wpisala mi 3 przebyte ciaze, dwa porpdy i jedno poronienie. Wiec ta ciaze biochemiczna tam uwzglednila. Ale tak mysle ze to moze i lepiej bo zawsze to moze w razie czego beda sie bardziej do mnie przykladac nie daj Bog w szpitalu albo gdzies. Ogolnie rzecz biorac na ten moment jest ok i oby juz tak do końca:-) Trzymam kciuki za Was wszystkie starajace sie a w szczegolnosci za ciebie agusia :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia jestem pewna że wszystko potoczy się dobrze i Twoj mały bąbel bedzie silniejszy od tego torbiela. Trzymam mocno kciuki za Twoje maleństwo, być może jest takie małe bo do zaplodnienia doszło później niz sie spodziewałas i dlatego serduszko jest jeszcze słabo wodoczne dla usg? Musisz uwierzyć że bedzie dobrze i śpij spokojnie, wszystko sie ułoży a nerwy wcale nie są dobre dla dziecka ani przyszłej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takasobie ciesze sie ze zobaczylas swoje maleństwo :) ma nadzieje ze choć trochę Cie to uspokoiło i teraz beda tylko same.pozytywne myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo Agusia ja tez jestem pewna, ze będzie Ok!!!!! Taki pech.... wiesz co nie będę Ci radziła, żebyś się nie denerwowała, bo stres towarzyszy nawet ciąży bez takich niemiłych niespodzianek... ale spróbuj się nastawić dobrze, jsk ta dziewczyna z tamtego forum. Musisz być teraz dzielna wojowniczka, za Wasza dwójkę!!!!!!!!:))))) TakaSobie to świetnie, ze widać już pecherzyk, chyba teraz już wierzysz, ze jesteś w ciąży???:D Oby wszystko dalej Ci się układało jak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agusiabedziejejnaimie moja kolezanka tez miała taką sytuację,ale mimi torbiela ciąże donosiła i ma dziś zdrową córcię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane czy to jest realne? Jestem w 10dc, a cylke mam 32dniowe. Czy to możliwe ze moę byc w ciąży przed owu a tyle co po @ Test ciążowy pozytywny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie miałaś @ prawdziwego wcale ?????? Zrób jeszcze koleinę testy i najwyżej udaj się do lekarza. Ja znam osobiście kilka takich przypadków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Gościu widocznie zaszlas w tamtym cyklu, Agusia może faktycznie u tych znajomych było że się wchłonął a nie peknał,coś pokrecilam pewnie,trzymam kciuki za was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Agusia, wierzę że będzie wszystko dobrze. Trzymaj się mocno i mam nadzieję że wszystko będzie okej. Bardzo bardzo Ci kibicuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Agusia bardzo mi przykro ze u Ciebie takie zmartwienie. Wierze jednak ze wszystko bedzie dobrze i wasza Kruszynka bedzie silna i bedzie zdrowo rosnąc. trzymam mocno kciuki i sciskam gorąco. trzymaj sie kochana i prosze nie poddawaj sie. Musi byc dobrze. Taka Sobie super ze udał sie zobaczyc małą kruszynke. mam nadzieje ze teraz jestes spokojnijesza no i ze m tez juz uwierzyl i bedziecie razem sie wspierac i cieszyc waszym szczesciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×