Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość Mery877
Magdzis. Wczoraj zrobiłam test owulacji z rosmana i była druga kreska ale blada. Dzisiaj rano 17dc zrobiłam test z apteki i była tylko kreska konktrolna a drugiej brak. To już sama nie wiem... A jeszcze do tego wszystkiego jestem chora :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarola
Agata a co u Ciebie? Byłaś u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Hej dziewczyny :) Byłam :) bardzo wcześnie, serducha jeszcze nie widziałam :( za szybko. W karcie ciąży wpisany 5tydz. L4 na 4 tyg, potem do kontroli:) A co tam U Was? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko ok, brzuszek rosnie, z dnia na dzien coraz wiekszy. Mam juz 4 miesiac,nie wiem kiedy to przelecialo... Grunt,ze wszystko ok:) dzis mam kolejna wizyte, zobaczymy jak to bedzie:) Powoli zaczynam myslec o wszystkich rzeczach zwiazanych z dzieckiem. Wyszukuje promocji, przegladam rzeczy na olx:) Mam nadzieje,ze neidlugo kolejna osoba z naszej rodzinki forumowej pochwali sie dwiema kreskami :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna18071999
Czy jest szansa na ciążę, jak sądzicie? Otóż 1 i 7 października odbyłam stosunek bez zabezpieczenia. Brałam wtedy progesteron. 8 października wystąpiło skąpe plamienie następnie z 13 na 15 też, to pierwsze trwało z 3h i bardziej był to śluz delikatnie podbarwiony na brązowo i potem ani śladu, drugie było troszkę silniejsze ale tylko dzień bo 14 i 15 zmieniło sie bardziej w zabarwiony blado-ròżowy śluz. Stosunek odbył sie także 22 października i 29. Dziś jestem w 4 dniu spodziewanej @ i nic tylko taki lekki śluz z domieszką bladej krwi ( śluzu jest dość dużo, nigdy tyle nie miałam, dodam że od kilku dni jest go sporo tylko dotychczas był biały) mierzylam także temp i w tym cyklu utrzymuje sie ponad 16 dni ok 37,4 a nawet skoczyło do 37,6. Czy jest możliwość ze jestem w ciąży? Robiłam test dwa dni przed spodziewanym @ i był negatywny. Od kilku dni zdarzyło mi się mieć mdłościvan wczoraj wymioty, ale nie chcę się nakrecac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Magdzis jak Twoje testy? :) U mnie ciągle druga kreska blada a już 18dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Moje nadal negatywne rano niby pojawił sir cień drugiej ,ale dwie godziny temu robiłam i tylko jedna kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Rano jak robiłam to wyszła druga kreska ale blada czyli negatywny. Popołudniu zrobiłam innej firmy test i wyszedł pozytywny. Tak czy siak działamy z partnerem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga900
Witajcie dziewczyny. Mosabia i inne, nie klocic się z facetami! Ja w tym miesiacu tez mialam sprzeczke zachecalam codziennie w dni płodne, a on raz odmowil, był zmęczony, mial stres. Prawie sie poplakalam, bo mega mi zalezy, ale koniec końców zrozumialam, ze bylam egoistka, zapatrzona w swoje pragnienia i instynkt. Kocham mojego K i jest dla mnie ważny. Dziecka chcemy oboje, ale nie kosztem małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle, te tanie testy owu z Alledrogo chyba oszukują. Nie sa tak czule jak te z rossmana. Ciekawe, czy te darmowe testy coazowe, ktore ki do nich dorzucili tez taki szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Ja mam testy z rosmana ( wygladaja całkiem dobrze jeżeli chodzi o jakosc) i z apteki marki horienmedical (takie jak z allegro-wizualnie). Z rosmana wczoraj był pozytywny i dzisiaj też pozytywny. A te z apteki cały czas negatywne a podobno czułość taka sama. Także chyba nie będę inwestować w testy owulacyjne z allegro bo szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Jak tam dziewczyny wasze dzialania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam dzisiaj test ciązowy, po południu, od razu pokazał 2 grub kreski. jutro szukam gina i umawiam wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćPaulasięstara
Interesantka , szkoda że nie odpisujesz na @ . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Paula s chciałaś dołączyć do nas na FB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaulasiestara
Magdzis. Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Aga900 gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
Paula link poszedł na meila dziś dopiero weszłam na kafe Szukaj nas szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Dziewczynki co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Co tam Dziewczyny słychać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, co u reszty dziewczyn też spoza facebooka?:) Wcześniejszych stałych bywalczyń??? :))) U mnie wszystko dobrze; jestem ciekawa jak tam u Was...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Lifeisgood, owu była także nie pozostaje nic innego jak czekać :) termin @ mam na 13 listopada :) a jak u Ciebie? Rośniesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam drogie Panie! Możecie mówić, że to spam, bo tak to często bywa, kiedy ktoś mówi o realnej zmianie życia. Ale chcę Was przekonać, że można. Listopad kojarzy się często ze zmianą opon, a ja chciałabym, żeby chętne i chętni pozbyli się opon, które ciążą od lat. I to na naszym ciele! Także, drogie Mamy, może Wy, albo Wasi mężowie, chcielibyście coś zmienić, a nie wiecie od której strony zacząć. Polecam więc sprawdzonego trenera i dietetyka. www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Mery, to teraz tylko czekac...:d Oby sie udalo! Ale to juz tylko tydzien...:D Ja rosne i rosne... Brzuch tak nagle mi wypchnelo i juz raczej nie da sie ukryc mojego odmiennego stanu:) Czuje sie dobrze,powoli mysle nad kompletowaniem wszystkeigo,choc jeszcze nic nie kupilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×