Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

A ja nadal czekam na@ Już bym mogła dostać, wtedy rozpoczął by się kolejny cykl starań. Martuszkin a tobie już się skończyła@, będziesz używała testów owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi nie powiedział. A na wypisie naposane ze niby ustało a dzisiaj jest gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może idź do swojego gina, dziwne to troche... Niektórzy lekarze to myślą że czytamy im w myślach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja to mowilam mojemu ginowi juz 2tygodnie temu ze owulacja byla dopiero ok 30.12 to mnie w ogole nie sluchal :) i znow wychodzi na moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a ja pierwszy raz sie zaczynam starać , bylam już u lekarza i wiem co i jak, zleciła mi badania i sprawdzenie czy miałam rózyczke ( miałyscie cos takiego? ) Poza tym radziła brać kwas foliowy i kwasy Omega3 - w aptece zaproponowali mi preparat Pregna 250 DHA - brsła któras z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ry878czka
JA tylko kwas foliowy , a po co te omega? mi nic lekarz nie mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omega3 skopiuje Co z ulotki " Kwas tłuszczowy omega-3 DHA ma wpływ na rozwój mózgu płodu oraz niemowląt karmionych piersią. Jest on podstawowym składnikiem komórek mózgu dziecka, który odpowiada za jego prawidłowy rozwój. Jedynym źródłem DHA dla dziecka jest jego mama, która podczas ciąży przekazuje mu je przez łożysko, a w okresie karmienia piersią z mlekiem. Stąd większe zapotrzebowanie na ten składnik wśród kobiet w ciąży i mam karmiących piersią. Odpowiednia suplementacja DHA jest szczególnie istotna w przypadku diety ubogiej w ryby, gdyż organizm sam nie potrafi wytworzyć dostatecznej ilości tej substancji. " a ja ryb nie jadam w ogóle i nie sądze żebym sie zmusiła :( skopiowałam stąd http://pregna.com.pl/pregna-250-dha to co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzis mam termin okrsu wedug kalendarzyka i od dwoh dni cisza.... cisza przed burza takze sie nie nastawiam..czekam cierpliwie i wlasnie tez szukam suplementow dla siebie i dla Meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co mozna brać na ból gardła ? Normalnie straciłam głos nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Mi dali prenalen tabletki na gardlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gardło płucz solą, pomoże. A te Pregna DHA całkiem rozsądnie to brzmi. Szkoda że lekarze nie zawsze o tym mówią, kupuje jutro, Napewno nie zaszkodzi, dziecku podaje a o sobie i malej fasolce nie pomyślałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu płukanie gardła wodą z solą bardzo pomaga, również polecam. 34 dc i cicho szaaaa Wczoraj zauważyłam mleczny śluz, może wreszcie@przyjdzie Miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No płukam oby przeszło bo masakra. Wszystkie mięśnie mnie bolą i z lozka nie wychodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia bien a co tam u Ciebie? Asiu a jak Twoje plamienia? Martuszkin rozpoczelas już starania w nowym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie plamienia nadal występują, no ale musze przeczekac te 2 tygodnie do kolejnej wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolza987 dobrze sie czuje, jestem bardzo zajeta: chodze do pracy a oprocz tego bardzo zdrowo sie odzywiam-pije mnóstwo wyciskanych sokow z warzyw i owocow. Do dziewczyn które byly juz w ciąży,od 2dni moj sluz jest o konsystencji budyniu, zolty, sprawdzilam nie pachnie brzudko,nic mnie tam nie boli ani niw swedzi, czy to jest okej? Zaczęło byc go jeszcze wiecej plami mi bielizne, zero krwi, tylko ten kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie znowu nic, ani okresu ani ciąży....oszalec można Jak myślicie kiedy powinnam powtórzyć test jeśli beta w środę byla ujemna, i jeśli nie dostanę@????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Zołza bylas 2 lutego u gina?co powiedzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolza to zalezy kiedy byla.owulacja,może się jakos bardzo przesunela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam pewna że owulacja była 13dc ale widocznie się pomyliłam. Teraz to już całkiem zgłupiałam i nie wiem o co biega. Zaczęłam ćwiczyć od kilku dni, z mężem regularne przytulanki i ciągle dupa. Teraz troche mnie w pachwinach ciągnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaAsia
Ja po biochemicznych miałam normalnie pozniej @, choć moglo sie coś porypac u Ciebie. Ja dzisiaj deczko lepiej sie czuje ale nadal gardło strasznie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Mnie od dwoch dni glowa boli apap nie pomaga nic nie idzie robic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć na ból głowy dobry jest amol, posmarować skronie :) poczytaj. Ja na szczęscie nie musiałam brać apapu, jak mnie brała gorączka to chłodniejszy prysznic i przechodziło. Dzisiaj nawet mi w miare plamienia przeszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja testowalam w 38dc i dopiero wtedy test ciazowy cos pokazal. Dwa dni wczesniej nic jeszcze nie bylo widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×