Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość gośćKKk
Dziewczyny robiłam test popołudniu, w pracy... poszłam do apteki i po prosiłam o "jakiś lepszy" bo tez się na tym nie znam. Jestem ok dwa tygodnie po spodziewanej @. Z tym ze moje cykle ostatnio trwały tak co 43 dni :/ Test nic nie wykazał a na bete hcg nie mam nawet kiedy pójść bo wiecznie od rana do wieczora w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk kurczę tyle godzin w pracy? I tak dzień dnia? To jakiś obłęd.Czym się zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Czesc :) Zolza widzisz mowilam ze bedzie dobrze , piekne soczyste krechy :) super. Joanna to ty juz konczysz 1 trymestr.. :) Ja mam wizyte 29.03. Jeszcze 2 dlugasne tygodnie :( :) Kkk to moze warto gin odwiedzic moze cos jest nie tak. Ja zadnych objawow jak zwykle , poza chcica na kawe, denerwuje mnie to bardzo, czasem az plakac mi sie chce bo chce kawy a wiem ze nie moge. zawsze pilam 2 z rana jedna po drugiej a teraz tez 2 ale nie mocne z odstepem paru godzin z tym ze chetnie wypila bym jeszcze 3 i 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Elena a ty test robilas ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaoli niezła z Ciebie kawoszka :) Ja bez kawy mogę żyć. Rzadko piłam przed ciazya teraz nie piję. Gość Kkkk Kaoli ma rację, trzeba zbadać te długie cykle, bo troszkę są za długie. Joasia pierwsza wykluje bobasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Zołza, ale śliczne dwie kreseczki. :) Mnie od wczoraj pobolewa brzuch, delilatniej niż na okres, sama nie wiem od czego. Zresztą @ dopiero pod koniec marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKKk
Po prostu pracuje w branży, gdzie idzie się do pracy od poniedziałku do piątku od rana do wieczora i moc coś załatwić graniczy z cudem. :/ Kiedyś mi lekarz pomagała wyregulować cykl duphastonem i luteina, ale to niewiele dało. Chodziłam do kilku lekarzy, ale widzę ze muszę chyba jakiś urlop wziąć by to ogarnąć raz a porządnie. Szkoda, już się nakręciłam ze może coś się udało Eh. A Wam dziewczyny gratuluje, widzę testy z dwoma kreseczkami i aż mnie ściska z zazdrości, ale takiej pozytywnej dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Bez kawy chodze po scianach, z natury mam bardzo niskie cisnienie , wiec musze sobie je podniesc a jak jest jeszcze taka pogoda jak teraz czyli szaro i do du** to nie da rady bez kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobotest najlepszy jakikolwiek zrobilam :) Piękne krechy Zolza :) Ja mam wizyte 27 i nie moge się doczekać,mam nadzieje ze wszystko jest ok !! A co do kawy to ja przed ciaza wypijalam nawet 10, uwielbiam jej smak ! A teraz nawet łyka nie biore bo glowa zaraz boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
10 kaw to juz wyczynowo hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKKk
Ale ogólnie widzę, że każdej z Was test wyszedł pozytywny i ciąża była. Nie ma tu kobietki której testy wychodziły negatywne a dopiero pokazało we krwi? Łudzę się jeszcze, ze ja jestem takim przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Zolza - gratulacje ☺☺☺ Ja nie poszlam wczoraj po test. Bo tak mnie cos złamało w kregoslupie że ledwo siedzę. Chodzę jak staruszka. Boli bardzo. Poszlam nawet szybko z rana do lekarza rodzinnego. Ale usłyszałam, że to wada postawy plus moja nadwaga, za duzy biust i będzie bolalo. Boję się że to coś od jajnika. Okresu brak. A do ginekologa dopiero jak coś to termin w środę. Jakbym jeszcze dostała l4 to bym dzis coś załatwiła. A do 20.00 jestem w pracy. Ledwo żyje. Wyczytalam gdzieś nawet, że to może być ciąża pozamaciczna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkk zalatw to bhcg online. Napewno wysylaja zestaw do pobrania i odsylasz . lepsze tak niz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Nie slyszalam jeszcze zeby ktos sobie w domu sam krew pobieral i wysylal....to trzeba w labo zrobic No ale moze sie nie znam :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Elena wez sie nie wyglupiaj, nie czytaj , zrob test !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Kaoli - zrobilam i jest negatywny. Juz więcej ich nie robie. Teraz dostalam jeszcze na ten silny ból tabletki obniżające płodność. Więc moja historia w tym temacie właśnie sie kończy. Może później... latem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza 987
Elena mam nadzieję że wszystko będzie dobrze u Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna5
Pomóżcie. Zawsze mam miesiączkę regularnie teraz jestem 2 tygodnie na diecie ale nie jakiejś super tylko zwykła z zwykłymi potrawami.. normalne kalorie . Tylko tyle że odstawiłam słodycze i alkohol. Miałam dostać okres 9 marca dostałam 12 marca ale po 2 dniach był już koniec. Następnego dnia dostałam krwawienia /plamienia ale zakończyło się po 3 godzinach. Dzisiaj to samo od rana planie i znowu się już kończy... Czy to przez dietę ? Czy może jefbak ciąża ? Objawów jako tako nie mam . Tylko piersi bolały przed okresem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna5
Wiem , wiem :p pytam czy to możliwe zeby się tak pozmieniało przez dietę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kiedyś ginekolog powiedziała ze jesli współżyjesz to wszystko jest mozliwe :) Moze być od diety bo radykalnie zmienilaś swoje żywienie a moze byc tez ciaza wiec lec do apteki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na twarz, powrót do domu z pracy bardzo trudny, zima u mnie jak za dawnych czasów. Jutro kolejny dzień pracy i to 10h, A dziś stopy mnie strasznie bolą. Ciężki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKKk
Dzisiaj kupiłam kolejny test, spróbuje rano zobaczyć czy będzie różnica, od tego co robiłam popołudniu w środę. Łudzę się ze wydarzy się cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Dziewczyny ja znikam z forum , moje szczescie i nadzieja sie dzisiaj skonczyly :( zaczelam krwawic i czuje dosc bolesne skurcze wiec kolejny raz nic z tego nie wyszlo :( ja juz sie poddaje nie mam sily wiecej probowac, widocznie moj organizm ma juz dosc. Zycze wam powodzenia i trzymam kciuki a tym zafasolkowanym :) zycze spokojnej ciazy i szczesliwego macierzynstwa. Buziaki kochane milo mi bylo z wami tu popisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKKk
kaoli84 widziałam Twoje zdjęcia, często kobiety na poczatku ciazy krwawią. Może warto uda się szybciutko do lekarza, nawet na SOR? Wiem, ze może niektórym wydać się to dziwne, ale znam dziewczynę która tez tylko na podstawie testów płytkowych wiedziała ze jest w ciazy, po czym kilka dni później zaczęła krwawić jak na @... pojechała na Sor ze względu ze był to weekend i tam lekarz tylko potwierdził ciąże jak również dał lek na przetrzymanie. Ja staram się o dzidziusia od 7 lat... nie jestem mama, nie mam maluszka a mimo to się nie poddaje. Co by nie było pamiętaj ze w koncu przyjdzie dzień gdzie będziesz skakać ze szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaoli bardzo mi przykro :( Też się tego bardzo boję że znowu zacznę krwawic. Wykorzystaj tą wizytę, którą już umowilas i sprawdź co tam się dzieje. Gość Kkkk co u Ciebie? Zrobiłaś dziś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Koali tule mocno wiem jak sie czujesz! U mnie mija miesiac od zabiegu I dzis przyszla w koncu @ mozna wrocic do normalnosci! Trzymam kciuki za Was dziewczeta.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Dzis wstalam o 6 i jak do tej pory mialam doslownie kropke krwi na papierze a wczoraj bylo tej krwi troche z tym ze jasno rozowa ze sluzem, chciala bym miec nadzieje ze to tylko jakies tam plamienie taj jak w ostatniej ciazy, zacyelam krwawic w 5 tc ale okazalo sie na szczescie ze to tylko kawalek endometrium sie zluszczylo ktore widocznie nie bylo potrzebne tez mialam skurcze podbrzusza ale nie tak mocne jak teraz . We wtorek zrobie sobie test i w piatek zobacze czy hcg spada czy nie a jak narazie bede uwazac na siebie. Dam znac. A tu tak wczesnej ciazy nie ratuja w poprzedniej lekarz mi powiedziala ze jak jest silna i ma byc to bedzie a jak nie to nic na sile bo moze zarodek zle sie rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×