Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość gość
zolza 987, ile masz lat? jesli nie chcesz nie musisz opowiadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wy jeszcze nie w ciąży? Widocznie nie ta uroda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauli jesteś twarda, ja bym już pewnie dziś zatestowala. Dobrze że nie robisz testu tak wcześnie. Gość ja mam 32 lata, czas leci nieubłaganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@Gość od fryza: bardzo Ci dziękuję za to co napisałaś. ja właśnie miałam to samo. Liczyłam a pierwszy cykl potem że w drugim to mur beton w końcu tak często się kochamy.. a tu klops.. tym bardziej że to ma być moja druga ciąża już.. Ale jak to Zołza napisała latka lecą :) mam 30 lat. i daje sobie więcej luzu. masz racje mam czas. przestałam się nastawiać że na pewno w tym cyklu to już będą dwie kreski. A może będę dopiero w 7 cyklu a jak bym się tak nakręcała dalej to może i wcale, bo byłabym psychicznie wrakiem człowieka. Chłop biedny stresowałby się mi tylko niepotrzebnie :) Suplementujemy się z mężem podobnie jak Ty tzn. witaminy, selen, cynk, kwas foliowy, magnez, potas, witaminy z grupy B, wit D i C... od czasu do czasu żeńszeń. Trochę tego jest :) @Zołza za Ciebie trzymam kciukasy :) I za Was dziewczyny :) Asiula już będzie tylko lepiej odpoczywaj. No i Tobie @Gosc od fryza: Gratulacje :)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po wizycie, karte ciaży mi założył. Serduszko bije, dostałam pierwsze zdjęcie i w poniedzialek mam sie zgłosic do niego na NFZ da mi skierowanie na badanie jakie sa to przeciwciała bo prywatnie bardzo duzo to kosztuje. Według om jest 9w3d a według USG 8w5-6d :) Kolejna wizyta za miesiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu super!!!fajny lekarz, skoro chce badania na NFZ wypisać. Martuszkin luzik, kiedyś może nam się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam mi nawet zaproponował zebym na następna wizyte przyszła " z winowajcą" czyli ojcem dziecka :P bo juz będzie przez brzuch robione USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli2706
u mnie 28 dc...zadnych objawow lecz mam lekkie gastryczne problemy dzis ...a pozatym od godz non stop do toalety....sama jestem ciekawa co to dalej bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulaa124
Witam dziewczyny. Już w domku jestem. Ja i dziecko czujemy się dobrze. Serduszko bije i jest wszystko ok. Tych brudzen dostałam ponieważ krwiak się oczyscil. Do lekarza mam za 2 tygodnie ale pójdę za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudziuchna
Hej . Staramy sie o dzidzie 10miesiecy i nic. To moj 27 dc(28 dniowe cykle) test negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarnula Joasia bardzo sie ciesze :) tak trzymac A Mnie juz tak piersi nie kluja ..brzuszek sie uspokoil . tylko cos zakluje . i plecy pod koniec dnia daja mi w kosc:/ Pozatym Wypryszczylo Mnie z wszystkie czasy na klatce. czole . policzku( rzadko mam krosty na twarzy!) Pauli kiedy @? Martuszkin mnie tez postawilo do pionu fakt ze marnowalam miesiąc za miesiącem odmawiajac sovie tego czy tamtego ... Ja trzymam kciuki by dzidzia przyszla prędzej niz sie tego spodziewasz:) Rozmawialam ze znajoma. Urodzila 4 miesiace temu drugie..i pytam sie jej.. Ile sie starala ..a ona mowi... Ze nie chciała sie specjalnie starać bo na sile by w koncu nie bylo..po prostu sie nie zabezpieczali i w 5cyklu zauwazyla ze okres nie przyszedl..zrobiła tylko 1 test .. Ciazowy w tym calym czasie he Pozatym nie bez powodu kaza do roku czasu sie nie martwic! A mlodszym kobitkom i do 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam ze okres jej przychodzil jak chcial.. Z plamieniami i bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula wreszcie się odezwałaś!!!super że wszystko ok:) Gosia bien jeszcze ty daj znać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenie sie ostatnio he U mnie Dzis pruszy snieg!!!!! Zimno jak diabli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wygląda mój test owulacyjny w dniu dzisiejszym czyli 23dc Zerknijcie proszę bo jestem rozbawiona tym Bo tak już wyglądał wcześniej...nie mogę tego obczaic o co z tym chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudziuchna ile masz lat? Jakieś badania już robiliśmy aby sprawdzić co może być przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie boli brzuch jak na @, ciągnie w dole, do tego czasami jak kichnę to bardzo mnie boli jajnik. Tak rwie/szarpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zolza, kreska testowa musi byc tak ciemna albo ciemniejsza niz pasek kontrolny, inaczej test jest negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jakaś infekcja mnie rozbiera. Zimno mnie trzęsie i gardło piecze... Ogólnie ten cykl man pryszczaty...dawno tylu syfków nie miałam hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zolza test negatywny. Rob dalej. Ciekawa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktos ma cykle nieregularne to na nic ten kalkulator dni plodnych;) Trzeba podjack swoje cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się, kalkulator może wspomóc przy regulnych cyklach. U mnie dziś 24dc brzuch boli, takie ciągnięcia w pachwinam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koralnika jeśli wszystko jest ok to co do suplementacji np. Falvit . dla mnie ma wszystko co potrzeba .. Zawiera jod wiec jeśli masz niedoczynność to cos bez jodu no ale tyle wystarczy Poczytajcie sobie Pepsi Eliot. Tam jest wszystko co warto kupowac a czego unikac! U mnie dziś Pruszy i jest bialo!! Bylam 3 h w pracy i teraz wolne ! Paraliz hehe takze blogie lenistwo Zrobie sobie pazurki Zołza ja juz dobrze sie czuje. Minal mi dzien okresu Trzymam kciuki za te bolesci!!! Nie wiesz ile po owu jestes? A sluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle czasem sie czuje jakby żaby mi w brzuchu zamieszkały lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×