Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Wstawiam rano i południe Po lewej rano :) rożnica diametralna Śluz dziś mam mleczny trochę kleisty Ogólnie to nie zauważam nigdy tego płodnego śluzu. Dziś mnie strasznie łamie przeziębienie...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obydwa testy negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza 987
24 dc cyklu to raczej było by dziwne żeby był pozytywny :) chociaż różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza 987
Tak Zawsze przy antybiotyku biorę żeby nie mieć problemów z pochwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wszystkim co dopochwowe ma się upławy, to ten lek wycieka. Jeśli bardzo się niepokoisz to skonsultuj się z lekarzem, ale myślę że wszystko jest ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nasza gosiabien zaginęła...hmmm mam nadzieję że u niej wszystko ok Czarnula a co u Ciebie? Martuszkin Ty już chyba rozpoczęłaś starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli2706
u mnie 30 dc i cisza zadnych bóli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StokrotawBrokat
Jeśli chodzi o trafienie w ,,dzień" to mi np. bardzo pomógł komputer cyklu. Stosowałam cyclotest podczas starań o trzecie dziecko no i mega się sprawdził. Robimy pomiary (do pomiaru temperatury ma specjalny czujnijk) wprowadzamy dane no i sam na wszystko mierzy, plodne i nieplodne, taki jakby uniwersalny profil cyklu :D baardzo wygodne narzędzie, polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olczaa
Kochane, doskonale wiem, jak to jest gdy nie można spełnić swojego największego marzenia i zajść w ciążę. Ja chodziłam od lekarza do lekarza przez wiele lat. Później trafiłam do Krakowa do Tomasza Basty i mam już dwoje dzieci dzięki terapii zastosowanej przez tego Pana. Nie traćcie nadziei, uda się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli2706
nie robiłam:-)czekam do niedzieli:-)mam nadzieje ze sie wkoncu udało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauli trzymam kciuki!! Daj znać :) A mnie znowu wypryszczyło. W drugiej połowie cyklu czuję się jak siedem nieszczęść...tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulaa124
Zołza U mnie wszystko dobrze. Czuje się już dużo lepiej przyjmuje luteine i staram się oszczędzać. Cerę mam bez zarzutów z czego jestem zadowolona. Zaczynają się zachcianki na kapustę kiszoną i ostre mięsne potrawy . Do lekarza idę we wtorek bo jeszcze nie mam karty założonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli2706
mam ciężką noc za sobą nie mogłam usnąć chyba przez tą pełnię Księżyca i na stop kursowałam do toalety na razie nie posiadam żadnych oznak @ jest to mój 31 dzień cyklu zobaczymy co to dalej będzie Oby niedziela nie spłatała figla i @ się pojawiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś czuję się strasznie, katar mam bardzo uciążliwy, do tego jestem Po prostu zmęczona. Bolą mnie jajniki i brzuch jak na@, mam nadzieję że to nie będzie jakieś zapalenie jajników. Pauli w niedzielę czekam na info od Ciebie :) powodzenia Czarnula bardzo się cieszę że wszystko jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqqova27
Hej dziewczyny ja jestem z początków postu, też starałam się ciagle obserwując objawy, a teraz już mija 20 tydzień ciąży, połowa za mną. Zajeło nam staranie 4 miesiace :) i to seks co drugi dzień a czasem codziennie, w pierwszej ciąży udało się za 2 razem piłam zioła ojca sroki i za drugim razem jak zaczełam w 3 cyklu starań pić od razu zaskoczyło więc serdecznie polecam, cena śmieszna a może pomóc jak komuś czegoś brakuje bo ziółka regulują hormony :) No i polecam się wyciszyć i nie nakręcac bo wtedy jest problem. Pozdrawiam wszystkie staraczki z początków postu, jak u was kochane dziewczyny? jak się czujecie? który już u was tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli2706
u mnie znow nietrafny cykl...od popoludnia zaczelo mnie puszyc brzuch mam obolaly i jajniki daja znac o @:-( zycze wam powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolza nie nie robilam jeszcze mam 34 lata i wczesniej problemow zadnych nie mialam. Wczesniej podpisalam sie jako RUDZIUCHNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis 29dc czyli @ spoznia mi sie 1 dzien. Robilam test ale jakis taki nie wyrazny wyszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://zapodaj.net Tutaj wklej. A ja wam powiem ze mnie jakies bole po nocach łapie i to juz ktoraś noc z kolei... W poniedzialek zapytam lekarza czy to te wiązadła cz moze cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaoli lub na fotosik.pl Asiu ja w pierwszej ciąży miałam takie bóle, czułam się jakbym miała wyładowania elektryczne w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupełnie sie nie znam na takich testach :) Czasem złapie w pachwinach, czasem jakby w środku... A o skurczach nóg nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna Asia jak masz skurcze nóg i w pachwinach, a jesteś w ciąży to powiedz o tym lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×